Kamionë
Gramsh

Kamionë në shitje në Gramsh

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Kamion Mercedes-Benz 1922
  Kamionë

  Kamion Mercedes-Benz 1922

  Shitet Kamion Mercedes-Benz 1922! Viti:1991. Kamioni eshte 4x4. Me Vinc Palfinger! Per me Shume i

  Gramsh 5 gusht 01:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DAILY 35C11 KIPPER
  Kamionë

  DAILY 35C11 KIPPER

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Gramsh 8 korrik 12:28
  1.800 €
 • 8 foto
  Fadrome komatsu
  Kamionë

  Fadrome komatsu

  Shitet fadroma Ka 4500 ore pune Vitit 2003 Gomat 90% Te gjitha sherbimet e bera Shitet per arsye mos

  Gramsh 22 qershor 23:12
  23 €
 • 9 foto
  Man 4x4
  Kamionë

  Man 4x4

  👉 Man 4x4 >16.192 i vitit 1989 me motorr 192 HP , V5 . Me 2 diferenciale te mëdhenj , me reduktor pa

  Gramsh 4 qershor 13:42
  23.000 Lek
 • 10 foto
  Man 4x4
  Kamionë

  Man 4x4

  👉 Man 4x4 >16.192 i vitit 1989 me motorr 192 HP , V5 . Me 2 diferenciale te mëdhenj , me reduktor

  Gramsh 2 qershor 13:02
  23.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet fugon
  Kamionë

  Shitet fugon

  Shitet fugon mallrash 2009 ne gjendje Te shkelqyer shitet per arsye mosperdorimi

  Gramsh 31 maj 20:35
  8.500 €
 • 9 foto
  Man 4x4
  Kamionë

  Man 4x4

  👉 Man 4x4 >16.192 i vitit 1989 me motorr 192 HP , V5 . Me 2 diferenciale te mëdhenj , me reduktor

  Gramsh 26 maj 11:44
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  👉 Man 16.192 i vitit 1989 me motorr 192 HP , V5 . Me 2 diferenciale te mëdhenj , me reduktor para dh

  Gramsh 14 maj 22:22
  22.000 Lek
 • 1 foto
  kamjon 4x4
  Kamionë

  kamjon 4x4

  shes kamjonin 4x4 me vinc 3.5 ton ne gjendje shum te mir dhe i gacem per cdo lloj prove me goma 70

  Gramsh 19 prill 21:23
  7.500 €
 • 1 foto
  IFA
  Kamionë

  IFA

  shiten ifat l50 ne gjendje pune 4x4

  Gramsh 6 prill 22:15
  7.000 €
 • 2 foto
  Man 4x4
  Kamionë

  Man 4x4

  Shitet.Cmim i diskutueshem

  Gramsh 4 prill 04:10
  1 Lek
 • 8 foto
  shitet kamion 814
  Kamionë

  shitet kamion 814

  shitet kamion 814 viti 1992 ne gjendje perfekte

  Gramsh 3 prill 18:23
  1.200.000 Lek
 • 6 foto
  Shes MAN 4x4
  Kamionë

  Shes MAN 4x4

  Shitet man 4x4 me motorr tip iri 5 pistona turbo shum ifuqishem esht me ridodo 3 aksi tip iri dhe me

  Gramsh 3 prill 15:18
  7.000 €
 • 0 foto
  Karrotrec
  Kamionë

  Karrotrec

  Karrotrec benz atego 815 viti 2004 ne gjendje shum te mir e gacme per cdo lloj prove . Me platfom te

  Gramsh 3 prill 12:40
  25.000 €
 • 8 foto
  Sprinter 313 cdi i sapoardhur
  Kamionë

  Sprinter 313 cdi i sapoardhur

  Mercedes sprinter 313 cdi . Viti 2008. Motorr, kamje te nderruar. Motorri 115000 km. Diesel. Veteshk

  Gramsh 2 prill 04:45
  14.700 €