Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Elbasan

 • 0 foto
  Makineri Bojerash me gota dhe Trazuese
  Makineri dhe inventare

  Makineri Bojerash me gota dhe Trazuese

  Shitet pigmentues dhe trazues bojrash si ne foto cmimi 80 mije Leke te reja

  Elbasan Sot, 16:26
  650 €
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Makineri dhe inventare

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan Sot, 14:06
  150.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer freskues me ajer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues me ajer

  Frigoriferi esht ne gjendje shum te mir pune motor japan shitet pasi ka mbyllur biznesin

  Elbasan Sot, 09:53
  900 €
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Makineri dhe inventare

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan Sot, 07:41
  250 €
 • 10 foto
  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni
  Makineri dhe inventare

  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni

  Ne okazion shiten disa komplete kolltuqesh, abazhure,spote,vazo lulesh me palme,komplete tavoline it

  Elbasan Dje, 16:09
  10.000 €
 • 5 foto
  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje
  Makineri dhe inventare

  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje

  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje Makineria Eshte Prodhim Italian Ne Gjendje teper Te Mire Mund

  Elbasan Dje, 02:40
  1.800 Lek
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan Dje, 01:39
  500 Lek
 • 3 foto
  Cistern Depozit per Ndermarrje Bujqesi
  Makineri dhe inventare

  Cistern Depozit per Ndermarrje Bujqesi

  Tregtoj cisterna 3000litra deri 30000litra. Specifike e ketyre cisternave eshte njesia e pompimit e

  Elbasan 16 gusht 23:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.

  Makineri akullore .700 euro.stufe me gas dhe korent.500 mije. tel 0693746625 .cel0676037316.

  Elbasan 16 gusht 23:02
  700 €
 • 5 foto
  Makineri pasticerie perfekte.
  Makineri dhe inventare

  Makineri pasticerie perfekte.

  Shiten 2 makineri pasticerie.s.dhe nje stufe profesjinale ne gjenje shum te mir dhe me cmim te arsye

  Elbasan 16 gusht 22:50
  1.500 €
 • 10 foto
  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro
  Makineri dhe inventare

  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro

  Palester Veglat te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret Cmimi i diskutueshem

  Elbasan 16 gusht 15:20
  5.500 €
 • 2 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan 15 gusht 21:16
  600 €
 • 2 foto
  Furre Pice ose Byreku
  Makineri dhe inventare

  Furre Pice ose Byreku

  furra eshte pak e perdorur..eshte me gaz shum ekonomike dhe nxehet shum shpejt arrin temperarture 40

  Elbasan 14 gusht 20:09
  300 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi auto lisi
  Makineri dhe inventare

  Pjes kembimi auto lisi

  Auto lisi elbasan tek varrezat e qytetit te gjitha pjeset nga anglia per cdo makin 0692235099

  Elbasan 12 gusht 16:45
  12.345 Lek
 • 0 foto
  Linje prodhimi sallami dhe proshuta
  Makineri dhe inventare

  Linje prodhimi sallami dhe proshuta

  Shitet Linje prodhimi sallami dhe proshuta me furre sallami automatike me programator .kuter .grirse

  Elbasan 8 gusht 16:25
  17.000 €
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX DUBIX 23KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makin

  Elbasan 8 gusht 09:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje

  Elbasan 8 gusht 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik makine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik makine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik UNION XL835E VITI I PRODHIMIT 2006 12KG makina eshte ne gjendje te

  Elbasan 8 gusht 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera

  Elbasan 8 gusht 09:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire

  Elbasan 8 gusht 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup

  Elbasan 8 gusht 09:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri per akullore GBG
  Makineri dhe inventare

  Makineri per akullore GBG

  Shitet makineri per akullore (granite, kafe e ftohte etj...), ne gjendje te mire pune. Makineria esh

  Elbasan 5 gusht 13:56
  55.000 Lek
 • 3 foto
  Stufe me fryrje
  Makineri dhe inventare

  Stufe me fryrje

  paisje per pasticeri perfekte.stufa me fryerjeme shum tava .tel 0693746625.

  Elbasan 28 korrik 23:34
  450 €
 • 4 foto
  Kompresor Ajri me vide 75KW Mark
  Makineri dhe inventare

  Kompresor Ajri me vide 75KW Mark

  Shitet kompresor i perdorur I bere sherbim ne itali tipi Mark 75Kw 8bar ne gjendje te shkelqyer dhe

  Elbasan 16 korrik 19:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten pajisje lokali dasmash(ndryshim aktiviteti)
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisje lokali dasmash(ndryshim aktiviteti)

  Shiten pajisjet e nje lokali dasmash ne Elbasan. Arsyeja ndryshim aktiviteti . Pajisjet jane ato ne

  Elbasan 16 korrik 10:42
  1 €
 • 5 foto
  Makineri akullore me 3 leva carpigiani.dhe me tasa
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore me 3 leva carpigiani.dhe me tasa

  Makineri akullore ne gjendje pune.pothuase e re.eshte 3 fazore me ftofje me uje 2600 euro.perfekte

  Elbasan 14 korrik 01:11
  2.600 €
 • 1 foto
  Tharese Ajri Italiane Adicomp e re.
  Makineri dhe inventare

  Tharese Ajri Italiane Adicomp e re.

  Shitet tharese ajri industriale e re marka Italiane Adicomp me kapacitet 320 mq/ore dhe presjon 13 b

  Elbasan 12 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per larjen e tapeteve.
  Makineri dhe inventare

  Makineri per larjen e tapeteve.

  Makineri per larjen e tapeteve larje/tharje me centrifuge.

  Elbasan 11 korrik 21:06
  3.500 €
 • 2 foto
  Figorifer bank
  Makineri dhe inventare

  Figorifer bank

  Figiriferi esht ne qendje pune esht hequr pasi esht mbyllur aktiviteti ka dhe lavamanin

  Elbasan 11 korrik 14:02
  1 €
 • 1 foto
  Mbajtese rribash per butik
  Makineri dhe inventare

  Mbajtese rribash per butik

  Mbajtese robash per butik pak e perdorur ngrihet ne madhesi te ndrryshme edhte blere 60 mileke shite

  Elbasan 7 korrik 11:26
  26 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune

  Elbasan 28 qershor 22:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjeneratore Lucla Spanjoll 50kw
  Makineri dhe inventare

  Gjeneratore Lucla Spanjoll 50kw

  Vijne se shpejti gjeneratore Lucla prodhim Spanjoll me 0 ore pune prodhim I vitit 2018 . Gjeneratore

  Elbasan 26 qershor 08:23
  7.500 €
 • 4 foto
  Kompresor Kaesser Gjerman me 700 ore pune I ri
  Makineri dhe inventare

  Kompresor Kaesser Gjerman me 700 ore pune I ri

  Shitjen 4 kompresore te ndare ose te gjith marka Kaeser viti 2006-2008 me 400-1200 ore pune te sapo

  Elbasan 26 qershor 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgara te ndyshme me qymyr me korent me gas me gur
  Makineri dhe inventare

  Zgara te ndyshme me qymyr me korent me gas me gur

  Zgara me qymyr dhe me korent.60 euro copa.zgare me gas 70 euro copa.eso nderrohen.tel 0693746625.

  Elbasan 20 qershor 00:05
  70 €
 • 5 foto
  paisje per prodhim vere
  Makineri dhe inventare

  paisje per prodhim vere

  Shitet 1 dhome frigoriferike me gjeresi4,5 m gjatesi 4,5 mlartesi 2,80 motor iri 1 shtrydhese rrus

  Elbasan 13 qershor 13:08
  12.000 €
 • 3 foto
  Tavoline hekur per hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Tavoline hekur per hekurosje

  Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavo

  Elbasan 9 qershor 10:13
  1.300 €
 • 1 foto
  Frigorifer banak freskuse 2metra
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak freskuse 2metra

  Shitet frigorifer banak freskuse 2metra ne gjendje shum te mir pune

  Elbasan 7 qershor 18:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Manikina
  Makineri dhe inventare

  Manikina

  Shiten 5 manikina per arsye te mbylljes se dyqanit...Ne gjendje te rregullt...Te interesuarit te tel

  Elbasan 6 qershor 22:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri birre
  Makineri dhe inventare

  Makineri birre

  Poma e birres esht e kopletuar dhe po thuajse e re shum pak e perdorur.

  Elbasan 4 qershor 14:24
  1 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER BANAK NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANAK NGRIRES

  SHITET FRIGORIFER BANAK NGRIRES NE GJENDJE TE MIRE PUNE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI CMIM I DISKUT

  Elbasan 3 qershor 23:20
  120 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER BANK FRESKUES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANK FRESKUES

  Shitet banak freskues dhe ngrires posht ne gjendje te mire pune.3 METRA I GJATE DHE 1.25 I GJERE SHI

  Elbasan 3 qershor 23:20
  500 €
 • 2 foto
  Lavatrice makine larse pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine larse pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje per

  Elbasan 27 maj 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!
  Makineri dhe inventare

  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!

  Nxitoni , banak lokali ne oferte per shitje . Per me shume foto dhe informacion kontaktoni ne nr e c

  Elbasan 26 maj 14:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITEN PAISJE PER PICERI ETJ..
  Makineri dhe inventare

  SHITEN PAISJE PER PICERI ETJ..

  Shiten keto paisje ne gjendje shume te mire -Furre Picash -Brumatrice -Afetatrice -Frigorifer -Kombi

  Elbasan 17 maj 15:15
  1 Lek
 • 3 foto
  makina lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  makina lavatrice tharese pastrim kimik

  shitet makin FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 kg. 20 makina eshte ne gjendje shum te mir kemi e

  Elbasan 16 maj 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furra pica okazion
  Makineri dhe inventare

  Furra pica okazion

  Furra kapaciteti 16 pica Furra profesionale me 2 kate lehtesisht e perdorshme ne ambjent dhe ne f

  Elbasan 3 maj 16:00
  1.500 €
 • 10 foto
  Paisje per piceri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per piceri

  Shiten paisje per piceri.furre pice,brumatrice,fetatrice,bango,Grirese djathi,tava per brumin.te ble

  Elbasan 28 prill 12:04
  7.900 €
 • 7 foto
  Shes
  Makineri dhe inventare

  Shes

  Shiten paisje furre pasticeri Fura gama Frigorifer pasticerie 6 cope Brumatrice 80 kg,mikser 40 kg,

  Elbasan 28 prill 08:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makine per grirje mishi italiane
  Makineri dhe inventare

  Makine per grirje mishi italiane

  Makine per grirje mishi, ne gjendje shume te mire Italiane.

  Elbasan 27 prill 15:43
  200 €
 • 2 foto
  Sistem peshimi
  Makineri dhe inventare

  Sistem peshimi

  Makineri per fabrikat e bojes sistem mbushje,sistem filtrimi si dhe pompe pneumatike

  Elbasan 26 prill 10:21
  Me Marrveshje