Automjete
Elbasan

Automjete në shitje në Elbasan

 • 3 foto
  Opel corsa 1.2 automat benzin gaz letrat
  Vetura

  Opel corsa 1.2 automat benzin gaz letrat

  Shitet opel corsa 1.2 benzin gaz sekoencjal dy muaj ka qe esht montuar me dy vite garanci letrat sa

  Elbasan Sot, 23:32
  2.300 €
 • 6 foto
  Shitet FORD C-MAX 2005 1.6 NAFTE
  Vetura

  Shitet FORD C-MAX 2005 1.6 NAFTE

  Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne super gjendje . Makina eshte targuar ne

  Elbasan Sot, 23:32
  3.700 €
 • 0 foto
  Rover 25
  Vetura

  Rover 25

  Shitet rover 1.4 benzin ne gjendje shum te mir xhenerike motorrije te gjitha serviset e kryera. xham

  Elbasan Sot, 17:43
  1.750 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 1.4 TSI Benzine Viti 2007 Automat
  Vetura

  VW Golf 5 1.4 TSI Benzine Viti 2007 Automat

  VW Golf 5 1.4 TSI Benzine Viti 15/05/2007 Kambio Automat DSG Makina sa po ka ardhur nga 🇨🇭 Zvicera

  Elbasan Sot, 17:42
  4.000 €
 • 11 foto
  Fiat Punto 1.2 Benzine Viti 2004
  Vetura

  Fiat Punto 1.2 Benzine Viti 2004

  Fiat Punto 1.2 Benzine Viti 2004 Shume e paster brenda dhe jashte Me dokumenta shqipetare te pagua

  Elbasan Sot, 17:42
  2.300 €
 • 9 foto
  BMW Seria 5 motorr 3.0 Nafte Automat Viti 2005
  Vetura

  BMW Seria 5 motorr 3.0 Nafte Automat Viti 2005

  BMW Seria 5 3.0 Nafte Kamjo Automat Viti 2005 Makina eshte ne gjendje shume te mire Me dokumenta

  Elbasan Sot, 17:42
  6.000 €
 • 11 foto
  POLO 1.9 SDI Nafte Manual Viti 2002
  Vetura

  POLO 1.9 SDI Nafte Manual Viti 2002

  Volkswagen POLO 1.9 Nafte SDI Viti 2002 Me dokumenta shqipetare te paguara deri me 06/04/2019 Makin

  Elbasan Sot, 17:42
  2.400 €
 • 11 foto
  Ford Focus 1.6 Nafte TDCI Viti 31/05/2006
  Vetura

  Ford Focus 1.6 Nafte TDCI Viti 31/05/2006

  Ford Focus 1.6 Nafte TDCI Viti 31/05/2006 Makina sa po ka ardhur nga 🇨🇭zvicera🇨🇭 Me dogane te pagua

  Elbasan Sot, 17:41
  3.300 €
 • 11 foto
  Chrysler 300 Team 350 Benzine V6 Viti 2005 Automat
  Vetura

  Chrysler 300 Team 350 Benzine V6 Viti 2005 Automat

  Chrysler 300 Team 350 Benzine V6 Viti 2005 Kamjo Automatike Makina eshte ne super gjendje motorrike

  Elbasan Sot, 17:41
  4.700 €
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes-Benz 413 220 CDI Manual Viti 2005
  Vetura

  Okazion!Mercedes-Benz 413 220 CDI Manual Viti 2005

  Okazion !!!! Mercedes-Benz 413 CDI 220 Manual Viti 2005 dopjo gome, i sapo ardhur nga gjermania me

  Elbasan Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  C Clas 220 Nafte Viti 2009 Avangarde Automat
  Vetura

  C Clas 220 Nafte Viti 2009 Avangarde Automat

  Mercedes-Benz C Clas 220 Nafte Viti 2009 Avangarde Kambio Automatike Makina ka ardhur nga gjermania

  Elbasan Sot, 17:41
  8.200 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 1.9 Nafte Viti 2004 Kamjo manuale
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 Nafte Viti 2004 Kamjo manuale

  VW GOLF 5 1.9 Nafte Viti 2004 Kamjo manuale 5 marsha Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe

  Elbasan Sot, 17:41
  3.300 €
 • 5 foto
  Range Rover Sport 2.7 Nafte HSE Automat Viti 2007
  Vetura

  Range Rover Sport 2.7 Nafte HSE Automat Viti 2007

  Range Rover Sport 2.7 Nafte HSE Viti 2007 Kamjo Automatike Me dogane te paguar Makina eshte ne gjen

  Elbasan Sot, 17:40
  10.000 €
 • 11 foto
  BMW Seria 318 2.0 Benzine Automat Viti 2004
  Autopjese dhe paisje

  BMW Seria 318 2.0 Benzine Automat Viti 2004

  BMW Seria 3 318 2.0 Benzine Kamjo automatike Makina eshte per pjese eshte shume e paster ne cdo dre

  Elbasan Sot, 17:40
  1 €
 • 11 foto
  Ford C-Max 1.8 Benzine+Gaz Viti 2004
  Vetura

  Ford C-Max 1.8 Benzine+Gaz Viti 2004

  Ford C-Max 1.8 Benzine+Gaz Viti 2004 Gazi i montuar ne gjermani i shkruar ne letra Makina e sapo ar

  Elbasan Sot, 17:40
  3.000 €
 • 10 foto
  Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.
  Autopjese dhe paisje

  Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.

  Pjese per Jaguar S-TYPE 2.7 Nafte Makina sa po ka ardhur nga anglia ka cdo gje funksionale shume e m

  Elbasan Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006
  Vetura

  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006

  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006 Makina eshte me Dokumenta shqipetare te paguara deri ne 21/0

  Elbasan Sot, 17:40
  4.400 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 2008
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 2008

  VW GOLF 6 1.4 TSI ( si ) e kuqe Benzine Viti 16/12/2008 Kambio Automat F1 Makina sa po ka ardhur ng

  Elbasan Sot, 17:39
  6.800 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz CLK 200K 1.8 Benzine+Gaz Kompresor
  Vetura

  Mercedes-Benz CLK 200K 1.8 Benzine+Gaz Kompresor

  Mercedes-Benz CLK 200K 1.8 Benzine+Gaz Kompresor Viti Prodhimit 2006 Kambio Automat. +/_ Cabriole

  Elbasan Sot, 17:39
  7.300 €
 • 8 foto
  Audi A 4 2.0 Benzine + Gaz Automat Viti 2001
  Vetura

  Audi A 4 2.0 Benzine + Gaz Automat Viti 2001

  Audi A4 2.0 Benzine+Gaz Automat Viti 2001 Makina e sapo ardhur nga gjermania, impjanti gazit i mont

  Elbasan Sot, 17:39
  3.700 €
 • 11 foto
  Nissan Terrano 3.0 Nafte 4x4 Viti 2003
  Vetura

  Nissan Terrano 3.0 Nafte 4x4 Viti 2003

  Nissan Terrano 3.0 Nafte 4x4 Viti 2003 Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne 04/12/2019 Shume

  Elbasan Sot, 17:38
  5.000 €
 • 5 foto
  RENAULT CLIO 1.2 BENZINE
  Vetura

  RENAULT CLIO 1.2 BENZINE

  Makine eshte ne gjendje te mire dhe e pajisur me dokumenta. Kontaktoni ne WhatsApp ( 0693256000) .

  Elbasan Sot, 17:36
  3.000 €
 • 11 foto
  Toyota Rav4 ??
  Vetura

  Toyota Rav4 ??

  Shitet Toyota Rav4 sa po ardh nga gjemania me doagan te paguar viti 2007 Matorr 2,2 Naft opsoni 4×4

  Elbasan Sot, 17:34
  7.200 €
 • 7 foto
  Disqe,masakarino,fenere????
  Autopjese dhe paisje

  Disqe,masakarino,fenere????

  Shiten dy fenere per E,class.Maskarina per benz,B,klas ,.Shiten disqe per opel,audi,mercedes,volksw

  Elbasan Sot, 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW caddy 2010 1.9??
  Vetura

  VW caddy 2010 1.9??

  VOLKSWAGEN CADDY 1.9 nafte? Kambio MANUALE 4+1 Vende? 2002.Mije klm( Me liber servisi te bera ne cdo

  Elbasan Sot, 17:33
  6.700 €
 • 8 foto
  VW caddy 1.9 ??
  Vetura

  VW caddy 1.9 ??

  SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITIT 2006,ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR, RAD

  Elbasan Sot, 17:32
  4.900 €
 • 11 foto
  E class 270 i sa po targuar
  Vetura

  E class 270 i sa po targuar

  shitet Mercedez benz viti 203 avangard 270 Atomat me dogan te paguar ne gjedje shum te mir si na ana

  Elbasan Sot, 17:32
  5.700 €
 • 8 foto
  VW caddy 2011 1.6??
  Vetura

  VW caddy 2011 1.6??

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte? Kambio MANUALE? 230.Mije klm( Me liber servisi te bera ne cdo koh ? ✅K

  Elbasan Sot, 17:32
  7.750 €
 • 3 foto
  Shiten blica per makine
  Autopjese dhe paisje

  Shiten blica per makine

  Shiten blica me ngjyra blu dhe te kuqe.Te gatshme per cdo makine me komandim nga brenda

  Elbasan Sot, 17:31
  30 €
 • 9 foto
  Ofrojme larje salloni me fshese profesionale
  Vetura

  Ofrojme larje salloni me fshese profesionale

  Larje salloni komplet me fshese profesionale te 2018.Larje me solucion te posacem.Cmimi nga 20 der

  Elbasan Sot, 17:31
  20 €
 • 5 foto
  Shitet rimorkio 2019??????
  Vetura

  Shitet rimorkio 2019??????

  Shitet rimorkio sapo ardhur nga gjermania e 2019.Me dogan te paguar gati per tu targuar.

  Elbasan Sot, 17:31
  3.500 €
 • 7 foto
  Shitet toyota rav 4????
  Vetura

  Shitet toyota rav 4????

  Shitet toyota rav 4 sapo ardhur nga gjermania.Kamja manuale me motorr 2.2 Sallon cope shume e paster

  Elbasan Sot, 17:31
  6.700 €
 • 8 foto
  Shitet c class okazion me letra deri ne 2020
  Vetura

  Shitet c class okazion me letra deri ne 2020

  Shitet mercedez benz c klas viti 2003.Manual Naft 220 ne gjendje shum te mir cdo gje funksionale esp

  Elbasan Sot, 17:31
  3.500 €
 • 7 foto
  C.klas 220 Naft
  Vetura

  C.klas 220 Naft

  Shitet c,klas 220 Naft viti 202 Atomat ne gjendje te mir me dogumente te prera per nje vit klima ne

  Elbasan Sot, 17:30
  3.400 €
 • 5 foto
  Toyota rav4 ??
  Vetura

  Toyota rav4 ??

  Shitet toyota rav 4 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targa.Kamja manuale me mot

  Elbasan Sot, 17:30
  6.600 €
 • 7 foto
  VW Passat 1.9 TDI
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI

  Volkswagen Passat 1.9 TDI 2005 HIGHLINE -Makina Posedon 96KW/131HP Kambio Automat TIPTRONIC +/- Let

  Elbasan Sot, 17:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes C220 2015
  Vetura

  Mercedes C220 2015

  Shitet c220 blueficency viti 2015 full ekstra super gjendje cmimi 25000€ i padiskutueshem nr tel 06

  Elbasan Sot, 17:19
  25.000 €
 • 6 foto
  Shitet A4 2.0 TDI
  Vetura

  Shitet A4 2.0 TDI

  Shitet audi A4 2.0 TDI super gjendje te gjitha serviset e bera full ekstra makina ska nevoj per asnj

  Elbasan Sot, 17:18
  5.000 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 5 GT 2008
  Vetura

  Shitet Golf 5 GT 2008

  Shitet Golf5 GT full ekstra letrat e paguara per 1 vit euro4 me filter partikolar sensor parkimi nav

  Elbasan Sot, 17:17
  6.200 €
 • 8 foto
  BMW 730 NAFTE PA TAKS LLUKSI FULL EKSTRA
  Vetura

  BMW 730 NAFTE PA TAKS LLUKSI FULL EKSTRA

  SHITET/NDERROHET -MOTORR 3.0 NAFTE PA TAKS LLUKSI -VITI FUNDI 2003-2004 -KAMBIO AUTOMATIKE 7/G -CLIM

  Elbasan Sot, 17:13
  6.200 €
 • 11 foto
   Crysler Sport 3.2 Benzin Viti 2005,Cmimi 5300€
  Vetura

  Crysler Sport 3.2 Benzin Viti 2005,Cmimi 5300€

  Shitet Nderrohet Crysler Crossfire,Sport 3.2 Benzine,Shume e Shpejt,Sendilje Lekure Elektrike Me Ngr

  Elbasan Sot, 17:13
  5.300 €
 • 4 foto
  CLK 2.3 Benzine Kompresor Cabrio 2500 Euro
  Vetura

  CLK 2.3 Benzine Kompresor Cabrio 2500 Euro

  Shitet nderrohet Mercedez Benz CLK 2.3 Benzine Kompresor,Cabriole me buton hapje mbyllje,xhamat elek

  Elbasan Sot, 17:13
  2.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen-Beetle 1.4 Benzin Cabriolet, 3300 Euro
  Vetura

  Volkswagen-Beetle 1.4 Benzin Cabriolet, 3300 Euro

  Shitet-Nderrohet Volkswagen-Beetle,1.4 Benzin,Manual,100 Mij Kilimotra,Cabriolet Elektrike,Kondicion

  Elbasan Sot, 17:13
  3.300 €
 • 7 foto
  Opel-Astra 1.7 Nafte viti 2003 ekonomike 2240 Euro
  Vetura

  Opel-Astra 1.7 Nafte viti 2003 ekonomike 2240 Euro

  Opel-Astra 1.7 Nafte Manual,Viti 2003,kondicioner funkisonal,vaj filtra bateri goma te reja,ne gjend

  Elbasan Sot, 17:13
  2.240 €
 • 9 foto
  Smart 1.5 Nafte Viti 2005 ekonomike 2950
  Vetura

  Smart 1.5 Nafte Viti 2005 ekonomike 2950

  -MOTORR 1.5 CDI MERCEDES BENZ -VITI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -SENSIR SHIU -SENSOR DRITE -KOMPJ

  Elbasan Sot, 17:13
  2.950 €
 • 9 foto
  BMW Seria-1 Nafte 2.0 Shum E Shpejt Viti 2005
  Vetura

  BMW Seria-1 Nafte 2.0 Shum E Shpejt Viti 2005

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -VITI FUNDI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP

  Elbasan Sot, 17:12
  4.900 €
 • 7 foto
  BMW X5 3.0 Nafte Automate Viti 2004 Cmimi 6300€
  Vetura

  BMW X5 3.0 Nafte Automate Viti 2004 Cmimi 6300€

  Shitet Nderrohet BMW X5 Nafte 3.0 Pa Taks Luksi,Automate,Sendilje Lekure Shume e Paster,Ne Gjendje S

  Elbasan Sot, 17:12
  6.300 €
 • 9 foto
  Honda 4/4 Benzin-Gaz Manual Viti 2000 Cmimi 3300€
  Vetura

  Honda 4/4 Benzin-Gaz Manual Viti 2000 Cmimi 3300€

  Shitet Nderrohet Honda HR-V,4/4,Motorr 1.6 Benzin-Gaz E Shkruar Ne Leje Qarkullimi,Ne Gjendje Te Mir

  Elbasan Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedez-Benz C-Klas 2.20 CDI Automat EVO 4900€
  Vetura

  Mercedez-Benz C-Klas 2.20 CDI Automat EVO 4900€

  Shitet-Nderrohet Mercedez-Benz C-Klas 2.20 CDI Automat,EVO,Klima,Sendilje Lekure Elektrike,Viti 2004

  Elbasan Sot, 17:12
  4.900 €
 • 7 foto
  Seat Altea 2.0 Nafte Automat Viti 2004 cmimi 5200€
  Vetura

  Seat Altea 2.0 Nafte Automat Viti 2004 cmimi 5200€

  Shitet-nderrohet Seat Altea 2.0 Nafte Automat,Klima funksionale,xhamat elektrike,pasqyra me palosje,

  Elbasan Sot, 17:12
  5.200 €