Kamionë
Elbasan
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Elbasan

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Fugon Ford
  Kamionë

  Fugon Ford

  Shesh fugon tranzit me letra Te prera nje vit

  Elbasan Dje, 19:15
  5.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZIONN MERCEDES BENC NDERROHET
  Kamionë

  OKAZIONN MERCEDES BENC NDERROHET

  Benc viti 1983 vetshkarkues me vinc me dy hapje 4x4 12-17 nderrohet me kamjon me te madh ose mak te

  Elbasan Dje, 15:33
  9.450 €
 • 5 foto
  Suzuki Carry 2003 Benzin-Gaz
  Kamionë

  Suzuki Carry 2003 Benzin-Gaz

  Shes Suzuki Carry viti 2003 benzin-gaz ne gjendje shume te mire, 650 kubik me tre pistona. Shume eko

  Elbasan Dje, 15:08
  3.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benz 814 naft frigoriferik
  Kamionë

  Mercedes benz 814 naft frigoriferik

  Shes mercedes benz 814 me naft viti 1992 me kabin frigoriferike qe punon me korent 3 fazor ngrires.

  Elbasan Dje, 08:20
  6.000 €
 • 2 foto
  Rimorkio Krone
  Kamionë

  Rimorkio Krone

  Shiten 2 rimorkio Krone viti i prodhimit 2005, jane ne gjendje perfekte dhe shume pak te perdorura,

  Elbasan 17 gusht 21:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio Schmitz
  Kamionë

  Rimorkio Schmitz

  Shitet rimorkio Schmitz viti i prodhimit 2008, eshte ne gjendje perfecte dhe shume pak e perdorur, e

  Elbasan 17 gusht 21:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Scania R500 full ekstra!!! Gjendje akull ????
  Kamionë

  Scania R500 full ekstra!!! Gjendje akull ????

  Scania R500 viti 25.05.2007 Euro 5 me retarder gjendje e persosur si e re. Goma te reja Michelin . S

  Elbasan 15 gusht 12:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KAMION BENC 814
  Kamionë

  KAMION BENC 814

  Shitet kamion benc 814 ne gjendje te mire pune.dokumenta te rregullta.nga ana motorrike shum i mire.

  Elbasan 14 gusht 08:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion Volvo 460 e 2005
  Kamionë

  Okazion Volvo 460 e 2005

  Okazion!!! Shitet Volvo 460 ne gjendje super te mire ska nevoj per asnje servis e gatshme per pun. M

  Elbasan 8 gusht 16:51
  13.000 €
 • 2 foto
  Volvo +tral
  Kamionë

  Volvo +tral

  Shitet koka me tralin ne gjendje super makina eshte me impjant hidrauliku me pompe !!!

  Elbasan 8 gusht 16:51
  9.955 €
 • 4 foto
  OKAZION MAN TGA-430 ..2005..
  Kamionë

  OKAZION MAN TGA-430 ..2005..

  MAN KOKE +TRAILER NE GJENDJE SHUM TE MIRE , VITIT 2005 . MAKINA KA 650000 KM.PER ME TEPER KONTAKTONI

  Elbasan 8 gusht 16:43
  15.955 €
 • 5 foto
  Mercedes Actros 4144 2006
  Kamionë

  Mercedes Actros 4144 2006

  Actros 4144 fundviti 2006 kazan italian comes me mushama elektrike me telekomand . i sa po ardhur

  Elbasan 7 gusht 01:13
  55.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Actros 4146 2005
  Kamionë

  Mercedes Actros 4146 2005

  Actros 4146 fundi 2005 mushama elektrike me telekomnd , 40 ton leje qarkullimi,+fatur tvsh ju lute

  Elbasan 4 gusht 18:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Man TGA 440 4X4 viti 2007!! Nga zvicra ????
  Kamionë

  Man TGA 440 4X4 viti 2007!! Nga zvicra ????

  Man TGA viti prodhimit 2007 kambio manuale me retarder , goma te reja , gjendje e persosur, te gjith

  Elbasan 1 gusht 08:26
  22.000 €
 • 3 foto
  Kamjoncine man
  Kamionë

  Kamjoncine man

  Shitet man ne gjendje shum te mire ..eshte shim e paster me karroceri grilat ansore te karroceris ja

  Elbasan 27 korrik 09:05
  2.500 €
 • 1 foto
  benz 16-19
  Kamionë

  benz 16-19

  shitet kamjoni ne gjendje shum te mir .vinxh me tre dalje .pa letra

  Elbasan 27 korrik 08:49
  4.500 €
 • 6 foto
  SCANIA R420
  Kamionë

  SCANIA R420

  shitet scania R 420 viti 2006 euro 4 ne gjendje shum te mir me pomp idrauliku po pa e montuar me kl

  Elbasan 22 korrik 21:38
  13.000 €
 • 7 foto
  Fiat iveko karotrec me vinxh viti 1983 cmimi 5200€
  Kamionë

  Fiat iveko karotrec me vinxh viti 1983 cmimi 5200€

  Shitet Karotreci Fiat Iveko A-50 Me te gjitha paisjet e duhura,ne gjendje te mire motorrike dhe xhe

  Elbasan 22 korrik 08:16
  5.200 €
 • 7 foto
  Shiten
  Kamionë

  Shiten

  Shitet kamioni benc viti 83 4x4 me letra te paguara deri 2020 Shitet fadroma fiat hitac viti 2000 m

  Elbasan 20 korrik 12:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamioncine Ford Transit 2.2 2004
  Kamionë

  Kamioncine Ford Transit 2.2 2004

  Shitet kamioncine Ford Transit 2.2 te 2004, ne super gjendje, km origjinale, shum i mirmbajtur, ska

  Elbasan 14 korrik 10:24
  5.700 €
 • 7 foto
  Kamion man TGA 41 480
  Kamionë

  Kamion man TGA 41 480

  Man TGA 41480 vit prodhimit 10,10,2006 i ardhur nga italia pak i punuar. Perfekte. Kazan Andreo

  Elbasan 13 korrik 19:45
  53.000 €
 • 8 foto
  MAN TGA 18.480 me ADR
  Kamionë

  MAN TGA 18.480 me ADR

  Man tga 18.480 viti 2006 me letra deri ne 2020 Sherbime te sapo kryera vaj, filtra , antifriz

  Elbasan 13 korrik 18:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion e pershtacme per autoshkoll
  Kamionë

  Okazion e pershtacme per autoshkoll

  Shitet man ne gjendje te mir me te gjithe sherbimet e bera me abs me 4 marshe malore me 4 marshe fu

  Elbasan 9 korrik 14:47
  12.000 €
 • 2 foto
  Volvo Fh440
  Kamionë

  Volvo Fh440

  📁Shitet : Kamion Volvo Fh440 ,Viti 2006 me dogan te paguar ,e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje s

  Elbasan 9 korrik 14:15
  13.100 €
 • 5 foto
  KAMION BENZ 4X4 ME VINC
  Kamionë

  KAMION BENZ 4X4 ME VINC

  Shitet kamion benz mercedez tipi 1926.dokumenta te rregullta.goma te reja.vinci 5 ton me dy zgjatje.

  Elbasan 7 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz
  Kamionë

  Mercedes-Benz

  Shitet mercedez Benz lloji kamjocin Viti 90 Motor 2500 tipi I ri Per me shum info kontaktoni ne

  Elbasan 6 korrik 15:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveko 470+ trral
  Kamionë

  Iveko 470+ trral

  Iveko Eurostar 470 e 2000 me ritarder shum e fuqishme +Kazan italian vetshkarkues 25 metro kub me

  Elbasan 5 korrik 18:13
  11.000 €
 • 1 foto
  Kok terheqese + Mundsi ndrrimi
  Kamionë

  Kok terheqese + Mundsi ndrrimi

  MAN TGA 18-460 viti prodhimit 2003 me kamje manuale me impjant hidraulik letrat i kan mbaruar ne ja

  Elbasan 5 korrik 12:13
  5.999 €
 • 1 foto
  Kok terheqese
  Kamionë

  Kok terheqese

  Volvo FH 12 -380 vitiprodhimit 2000 me impjant hidraulik vetshkarkues ne gjendje shum te mir motorri

  Elbasan 5 korrik 12:11
  5.000 €
 • 1 foto
  Putzmeister M 42-5 MAN 35.440 EURO 5
  Kamionë

  Putzmeister M 42-5 MAN 35.440 EURO 5

  FOR SALE Putzmeister M 42-5 MAN 35.440 EURO 5 GERMAN TRUCK YERA:2007 HOURS:3610 h Milage:212.000

  Elbasan 4 korrik 19:45
  19 €
 • 3 foto
  Astra 6x4 motorr V8
  Kamionë

  Astra 6x4 motorr V8

  Astra 6x4 motorr v8 kazan italian 16 m3 goma 13R22.5 me gjendje shum te mir pune . Aktualisht esht

  Elbasan 4 korrik 12:36
  9.000 Lek
 • 7 foto
  Volvo FH 460 viti 2015 Euro 6 retarder !!!
  Kamionë

  Volvo FH 460 viti 2015 Euro 6 retarder !!!

  Volvo Fh 460 Euro 6 viti 12.2015 Euro 6 me reatarder kambio automatike super super gjendje si è re .

  Elbasan 29 qershor 08:15
  53.000 €
 • 5 foto
  Trailer Schmitz viti 2008 super gjendje nga zvicra
  Kamionë

  Trailer Schmitz viti 2008 super gjendje nga zvicra

  Trajler Schmitz ne super gjendje i sapoardhur nga Zvicra . Aksi I pare ngrihet, gjendje 10/10 . Me d

  Elbasan 28 qershor 15:25
  7.800 €
 • 4 foto
  MAN #F2000 35.414 #KARENA #10m3
  Kamionë

  MAN #F2000 35.414 #KARENA #10m3

  MAN #F2000 35.414 #KARENA #10m3 MAN F 2000 35.414 Km:295,000 Viit:2001

  Elbasan 27 qershor 13:26
  3 €
 • 2 foto
  Volvo Fh440
  Kamionë

  Volvo Fh440

  Shitet Volvo Fh 440 e vitit 2006, e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar,Euro 4 ,ne gjendje s

  Elbasan 26 qershor 12:51
  13.200 €
 • 3 foto
  Motokarro Hitaci
  Kamionë

  Motokarro Hitaci

  shitet motokarro Hitaci viti 2005 me benzine ne gjendje shume te mire pune mjeti eshte pa dekomenta

  Elbasan 25 qershor 07:32
  2.200.000 Lek
 • 4 foto
   MAN TGS 35.440 STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35.440 STETER

  👌🆕 MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2008 A

  Elbasan 21 qershor 19:49
  5 €
 • 0 foto
  Shitet kamionçinë Ford
  Kamionë

  Shitet kamionçinë Ford

  Shitet kamionçinë Ford në gjendje të mirë teknike me motorrin 2,5 me mushama te re me goma të reja

  Elbasan 20 qershor 00:05
  2.500 €
 • 2 foto
  Karrotrec
  Kamionë

  Karrotrec

  Shitet karrotrec, ne gjendje perfekte shum pak I perdorur, vitit 2014, dopio aks

  Elbasan 17 qershor 09:16
  2.600 €
 • 1 foto
  benz 809
  Kamionë

  benz 809

  shitet kamjoncina 809 motorri ne gjendje shum te mir 4 pistona ..me kazan fiks..sponda alumino...me

  Elbasan 15 qershor 11:37
  2.700 €
 • 11 foto
  SHITET MERCEDES - BENZ SPRINTER 413
  Kamionë

  SHITET MERCEDES - BENZ SPRINTER 413

  Shitet mercedes - benz sprinter 413 ! Viti i prodhimit 2002. 240 000 km origjinale !!! Makina esht

  Elbasan 15 qershor 10:23
  9.000 €
 • 4 foto
  Trailer Kogel super gjendje !!!
  Kamionë

  Trailer Kogel super gjendje !!!

  Shitet trajler Kogel viti prodhimit 2002 me diskofrene goma te gjitha Bridgestone ne gjendje shume t

  Elbasan 14 qershor 15:18
  7.500 €
 • 3 foto
  MOTORR VOLVO 420 FH
  Kamionë

  MOTORR VOLVO 420 FH

  Motorr volvo Fh 420 i kompletum ne gjendje te mir pune viti 96-99 dhe pjes te tjera per volvo

  Elbasan 10 qershor 12:02
  2.500 €
 • 3 foto
  Trailer Kogel ne super gjendje !!
  Kamionë

  Trailer Kogel ne super gjendje !!

  Shitet trajler Kogel viti prodhimit 2002 me diskofrene goma te gjitha Bridgestone ne gjendje shume t

  Elbasan 7 qershor 16:27
  7.500 €
 • 3 foto
  Okazion
  Kamionë

  Okazion

  Shitet volvo me rimorkiator plus tral me mushama kogel cmimi i diskuteshem 27000 € . Me dukumenta de

  Elbasan 4 qershor 11:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kama
  Kamionë

  Kama

  Ne gjendje shum te mire me letra te rregullta deri ne nentor

  Elbasan 21 maj 20:03
  4.500 Lek
 • 5 foto
  Pirun Ngrites \n(Teleskopik)
  Kamionë

  Pirun Ngrites \n(Teleskopik)

  Jepen Me Qera Ngarkim Shkarkim Te Peshave Te Ndryshme Sherbim Koshi Vinci Etjer

  Elbasan 20 maj 23:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Actros
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros

  Shiten 4 kamjona Mercedes Actros ne gjendje perfecte, viti i prodhimit 2008, kamjonat ndodhen ne Maq

  Elbasan 19 maj 21:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Benz
  Kamionë

  Mercedes Benz

  MercedesBenz ne gjendje shume te mire eshte e gacme per cdo lloj prove shitet per arsye mos perdorim

  Elbasan 19 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion shitet Man me gjith kazan!!dhe vec e vec
  Kamionë

  Okazion shitet Man me gjith kazan!!dhe vec e vec

  Okazion!! Shitet Mani me gjith kazan ne gjendje super koka eshte e 1999 kurse kazani i 2004. Makina

  Elbasan 18 maj 09:49
  14.955 €