• VW GOLF IV

  VW GOLF IV

  Shes golf 4 1.6 benzin 8 valva makina esht e sapo ardhur nga zvicra makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike makina esht me dogan te paguar dhe esht gati per targa cmimi 2200 euro i

  2.200 €
  Elbasan
  Sot, 07:34
 • Shitet per arsye emigrimi.

  Shitet per arsye emigrimi.

  Shes Mercedes Benz c220 automatik model 2004 clasic, motorr evo. I sapoardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Sendilje me ngrohje dhe me ajer, baxho, kseno, sensor dritash, sensor shiu. Abs,esp

  5.900 €
  Elbasan
  Dje, 23:44
 • Yamaha xt 600 cc

  Yamaha xt 600 cc

  Shitet Yamaha xt ne gjendje super

  1.100 Lek
  Elbasan
  Dje, 23:35
 • Bmw Benzin/Gas

  Bmw Benzin/Gas

  Makina ka 230mij km . motor 2000 Benzin gas ngjenjde te perkryer Tgjitha sherhimet e kryera . Makina esht mershin Posudon dhe skrapamente sport Shitet Per aryse Emigrimi Flm

  4.500 €
  Elbasan
  Dje, 23:35
 • AUDI S8 BENZIN 5.2

  AUDI S8 BENZIN 5.2

  SHITET AUDI S8 BENZIN 5,2 VITI 2006, SENDILE ME NGROHJE FTOFJE PARA MBRAPA 📁TAPICERI LKURE 📁180.000 📁DVD 📁NAVI 📁KLIMA 📁BIXENON 📁TIP TRONIC 📁SUPER E SHPEJTE 📁ESP/ABS 📁AIR MATIC ME SISTEM SPORT 📁SISTE

  15.000 €
  Elbasan
  Dje, 21:55
 • Vw golf4 viti 2002

  Vw golf4 viti 2002

  Volkswagen Golf 4 viti 2002 nafte timone ne Krahe angles makina eshte ne gjendje te mire.cmimi 1600€ I diskutueshem

  1.500 €
  Elbasan
  Dje, 21:46
 • Toyota Yaris 1.0 benzin+Gaz

  Toyota Yaris 1.0 benzin+Gaz

  Toyota Yaris 1.0 benzine+gaz viti- 04 cambio- manuale km-174000 (origjinale teper ekonomike (me konsum qesharak. makina esht ne gjendje shum te mire,mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besueshem

  3.000 €
  Elbasan
  Dje, 19:47
 • C class w203 200 kompresor benzin/gaz

  C class w203 200 kompresor benzin/gaz

  C class i ardhur nga gjermania motorr 200 kompresor benzin/gaz te shenuar ne leje qarkullimi. Lloji i impiantit eshte Stage me sprucim vaji me 2 vjet garanci .Shm i paster brenda dhe jasht . Me klim

  4.000 €
  Elbasan
  Dje, 17:58
 • Audi A8 4.2 Benzine Gaz Automatike

  Audi A8 4.2 Benzine Gaz Automatike

  Shitet Audi A8 4.2 Benzine Gaz Automatike Makina Posedon: Xhama Elektrik Sendilje Elektrike Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult Pasqyra Elektrike TV Bagazhier Cd Sistem Audio Te Integruar Ne Bord Drita Kse

  10.000 €
  Elbasan
  Dje, 16:55
 • Mercedes 220 makina ne gjendje perfekte

  Mercedes 220 makina ne gjendje perfekte

  Makina esht ne gjendje shum te mir dhe te gjitha sherbimet e bera dhe letrat te pagura per nje vit cmi esht 3500 euro pak i diskutueshem

  3.500 €
  Elbasan
  Dje, 15:55
 • Shitet

  Shitet

  Renault Koleos Viti 2009 Nafte 2.0 Manual Full Option 4x4 Pasqyra me palosje sendilje me ngrohje ftohje baxho ubs goma te reja letrat deri ne Tetor 2018 E gatshme per cdo lloj prove ... Nderrohet

  7.400 €
  Elbasan
  Dje, 14:57
 • VW Golf benzin+gaz

  VW Golf benzin+gaz

  Me targa dhe letra te paguara Impiant landi renzo italian Motorr 1.6 benzine gaz Whatsapp 066 206 0220

  4.800 €
  Elbasan
  Dje, 14:56
 • Mercedes C 280 7G -06

  Mercedes C 280 7G -06

  C280 Benzine - Gaz impianti me 3 vjet garanci ,full option Baxho ,Sendile me ngrohje , Sensore Parkimi ,Automatike 7G ,Dy celsa Nikelato ,Navigator ,Bagazhier per disqe, Clima Dixhitale ,Disqe Amg Or

  6.700 €
  Elbasan
  Dje, 13:48
 • ML 2.7 Nafte Automat Viti 2000

  ML 2.7 Nafte Automat Viti 2000

  Mercedes-Benz ML 2.7 Nafte Automat Viti 2000 Makina eshte me targa shqipetare, dokumentat e paguara deri me 25/10/2017 193 mij km te kaluara origjinale Ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike nje

  3.800 €
  Elbasan
  Dje, 12:46
 • Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter

  1 €
  Elbasan
  Dje, 11:22
 • Renault me kondicioner dhe letra tpaguara

  Renault me kondicioner dhe letra tpaguara

  Shitet Reno Twingo ne gjendje shum te mir me kondicioner funksional dhe letra tpaguara deriva ne janar 2018 kasetofon me CD mbyllje me pult motorr 1.1 Benzin shum ekonomik

  500 €
  Elbasan
  Dje, 10:56
 • c klas 180 compresor gaz-benzin

  c klas 180 compresor gaz-benzin

  shitet c klas 180 compresor benzin gas avantgarde pasqyra me palosje sedilje me ngrohje gjendje shum te mir impjant prince nga me te miret i montuar ne gjermani liber shebimesh gjerman km orgjinal 222

  5.800 €
  Elbasan
  Dje, 10:00
 • Shitet Fiat Punto, benzinë

  Shitet Fiat Punto, benzinë

  Shitet Fiat Punto, benzinë 1.2, viti prodhimit 2002, Kontakt: 069 61 16 023

  Me Marrveshje
  Elbasan
  Dje, 02:34
 • Motorr MZ

  Motorr MZ

  Shitet motorr MZ 150cc gjendje shum te mire

  300 €
  Elbasan
  Dje, 00:36
 • Motorr MZ dy kohesh 250cc

  Motorr MZ dy kohesh 250cc

  Gjendja shume e mire, kambio manuale

  650 €
  Elbasan
  Dje, 00:36
 • Peugeot 206cc 1.6 Benzine 2002

  Peugeot 206cc 1.6 Benzine 2002

  Shitet Peugeot 206cc Cabrio Viti 2002 Dhjetor Makina eshte 1.6 Benzine 220.000 Km Makina Posedon: Sendilje Lekure Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Kasetofon Me Disk+Radio Sistem Audio I Integruar Ne

  2.000 €
  Elbasan
  19 tetor 21:41
 • Mercedes C200 2008 Automatik

  Mercedes C200 2008 Automatik

  Mercedes C220 cdi Kamio Automatike Viti 2008 I Sapo Ardhur Me Dogane Te Paguar Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Ajo Interiore Makina Posedon:

  9.200 €
  Elbasan
  19 tetor 21:40
 • Peugeot 308 1.6 Nafte 2008

  Peugeot 308 1.6 Nafte 2008

  Shitet Peugeot 308 1.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Eshte E Sapo Ardhur Ne Gjendje Super te Mire Me Dogane Te Paguar Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Nga Ana Vizuale Interiore Estetike Motorrike E Xhene

  4.200 €
  Elbasan
  19 tetor 21:40
 • HDD 500GB USB 3.0  I JASHTEM  2.0"inxh

  HDD 500GB USB 3.0 I JASHTEM 2.0"inxh

  HDD 500GB USB 3.0 I JASHTEM  external 2.0"inxh  madhesia cmimi:  8000 lek te reja FLM

  8.000 Lek
  Elbasan
  19 tetor 21:28
 • Smart fortwo 600cc benzin

  Smart fortwo 600cc benzin

  Shitet smart fortwo ne gjendje te shkelqyer .te gjithe sherbimet e kryera e gateshme per cdo lloj prove. Shum ekonomike. 600cc benzine automatike

  1.700 €
  Elbasan
  19 tetor 20:36
 • Ford Focus 1.6 diesel euro 4

  Ford Focus 1.6 diesel euro 4

  Mjeti esht ne super gjendje I mirmbajtur sapo ka ardhut nga gjermani me dogan te paguar kilometra origjinale 155000. Navi klima radio cd abs srs esp xhama elektrik makina esht super ekonomike cmimi di

  3.700 €
  Elbasan
  19 tetor 20:35
 • Shes Dysheke Tek!!

  Shes Dysheke Tek!!

  Shes Dysheke Tek!! Shume pak te perdorur. Shiten per arsye mbyllje biznesi!

  4.000 Lek
  Elbasan
  19 tetor 18:54
 • Audi A4 2.0 Benzine Automat Viti 2000

  Audi A4 2.0 Benzine Automat Viti 2000

  Audi A4 2.0 Benzine Automat Viti 2000 Makina e sapo e ardhur nga gjermania me dogane te paguar ne super gjendje, cdo sherbim i bere ne gjermani, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, kamj

  4.500 €
  Elbasan
  19 tetor 18:50
 • Urgjent!! Shes Krevate Marinari!

  Urgjent!! Shes Krevate Marinari!

  Urgjent!! Shes Krevate Marinari, shumë pak të përdorura. Shiten për arsye mbyllje biznesi.

  11.000 Lek
  Elbasan
  19 tetor 18:34
 • Mercedes A-Classe Benzine-Gaz

  Mercedes A-Classe Benzine-Gaz

  Shitet Mercedes A-Classe 1.6 Benzin Gaz Kamjo Manuale Ne Gjendje Te Mire Motorike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Interiore Ndersa Nga Jasht Do Lyrje Ne Disa Pjes Cmimi:1700 Euro I diskutueshem N

  1.700 €
  Elbasan
  19 tetor 16:56
 • Mini Cooper S 1.6 Benzine 2004

  Mini Cooper S 1.6 Benzine 2004

  Shitet Mini Copper 1.6 Benzin Viti 2004 Makina Eshte Version Sport Makina Posedon: Kasetofon Me DIsk Sistem AudioTe Amplifikuar Xhama Elektrik Pasqyra Elektike Kasetofon Me Disk Sistem Audio I integ

  3.200 €
  Elbasan
  19 tetor 16:55
 • Mercedes C200 CDI Automatik

  Mercedes C200 CDI Automatik

  Shitet Mercedes C220 CDI Automatik 192.000 km origjinale I vitit 22 Dhjetor 2000 Fundi 2000 Mund ta Quajme edhe 2001 Makina Posedon: Xhama Elektrik Pasqyra elektrike Sendilje me ngrohje 4 Xhama Elekt

  2.900 €
  Elbasan
  19 tetor 16:55
 • Mercedes benz

  Mercedes benz

  Mercedes Benz 220 cdi viti 2001, automatik tiptronic, clima , makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per cdo prove nga ana juaj. Cmimi i diskutueshem

  3.800 €
  Elbasan
  19 tetor 16:37
 • C 180 blueficency AMG packet F1 Avangarge

  C 180 blueficency AMG packet F1 Avangarge

  Shite mercedes c 180 avangarde blueeficency . Viti 09.2009 .Goma te reja michelin .marshe te timoni F1 .sedile gjysem lekure . AMG packet . Clima bizone. Cd,mp3,bluetooth.Disqe alumin amg me goma te r

  8.700 €
  Elbasan
  19 tetor 16:01
 • Land rover

  Land rover

  Ne gjendje shum te mire xhenerike edhe motorrike me letra per 1 vit.shitet per arsyje emigrimi..i dis.

  3.000 €
  Elbasan
  19 tetor 14:37
 • Biciklete

  Biciklete

  Shitet bicikleta ne gjendje shume te mire E ardhur nga Gjermania

  100 €
  Elbasan
  19 tetor 13:58
 • Shitet

  Shitet

  Shitet

  150 €
  Elbasan
  19 tetor 13:58
 • SHITET URGJENTISHT !!!!!!

  SHITET URGJENTISHT !!!!!!

  Shitet Caddy ne gjendje shuuum te mire per arsye emigrimi. Cmimi: 4 Miljon Lek

  4.000 Lek
  Elbasan
  19 tetor 13:47
 • Shes Krevate Marinari

  Shes Krevate Marinari

  Shes Krevate Marinari, shumë pak të përdorura. Shiten për arsye mbyllje biznesi.

  11.000 Lek
  Elbasan
  19 tetor 13:34
 • Audi S4 3.0 TFSI quattro 333hp full extra

  Audi S4 3.0 TFSI quattro 333hp full extra

  Audi S4 3.0 TFSI quattro me 333hp e sapo ardhur nga ZVICRA me liber sherbimi dhe te gjitha sherbimet e bera. Makina esht origjinale S4 jo thjesht look 178 000 km origjinale kambio s-tronic motorri 2.9

  25.000 €
  Elbasan
  19 tetor 12:47
 • Montana 28”

  Montana 28”

  Bicikleta Montana komplet alumin... me marshe,

  12.000 Lek
  Elbasan
  19 tetor 12:28
 • TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN

  TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN

  Shes tojota jaris 1.3 benzin e sa po ardhur na zvucra makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike makina esht me dogan te paguar gati per targa cmimi 1900euro i diskutushem

  1.900 €
  Elbasan
  19 tetor 11:56
 • BMW X3 super full.Mundesi nderrimi

  BMW X3 super full.Mundesi nderrimi

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer me km orgjinale full opsional nuk i mungon asgje ,dhe nuk ka nevoje per asnje shebim mund te kontrollohet ku te deshironi flm.

  9.000 €
  Elbasan
  19 tetor 11:54
 • opel korsa 1.3 naft 2006

  opel korsa 1.3 naft 2006

  Shitet opel korsa 1.3naft ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike sherbimet te bera ska nevoj per asgje dhe letrat te sapo bera te gjitha. Makina esht shum ekonomik evitit 2006.cmimi pak idisku

  3.800 €
  Elbasan
  19 tetor 07:36
 • Twingo me letra tpagume

  Twingo me letra tpagume

  Renault ne gjendje shum te mire me letra te paguara deri ne janar 2018 1.1 benzine shum ekonomike

  8.500 Lek
  Elbasan
  18 tetor 23:41
 • Papagall qe flet nje viti kater muaj

  Papagall qe flet nje viti kater muaj

  Papagall eshte rritur si femi i vogel me te gjitha te mirat rron deri 40 vite jete shite me gjithe kafaz eshte i bute nuk te kafshon flet disa fjal babi mami.

  1.500 €
  Elbasan
  18 tetor 21:58
 • Opel Astra 1.8 benzin gaz 2002

  Opel Astra 1.8 benzin gaz 2002

  opel astra viti 2002 shum e mbajtur e ardhur nga gjermania me komanda ne timon disqe 17 alumini gomat i ka të pesta te reja makina nuk ka dal ne rrugë ne shqiperi me targa AA e kualiduar me gaz 1.8

  3.100 €
  Elbasan
  18 tetor 21:37
 • Shitet,Jepet me qera

  Shitet,Jepet me qera

  Shitet,Jepet me qera dyqan Kati 1 Siperfaqe 131 m2 Cmimi i diskutueshem Ruga Ptoleme Xhuvani Elbasan Qender

  Me Marrveshje
  Elbasan
  18 tetor 21:02
 • Shitet

  Shitet

  Ne gjendje super Cmimi i pa diskutushem Telefonata sserioze

  2.000 €
  Elbasan
  18 tetor 20:37
 • BMW 330 nafte 2007

  BMW 330 nafte 2007

  Shitet makina ne gjendje shume te mire.viti 2007 . 250000 km origjinale .cmim 7000.pa dogane

  7.000 €
  Elbasan
  18 tetor 19:56