Elektronikë
Elbasan

Elektronikë në shitje në Elbasan

 • 0 foto
  Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Full Frame CMOS Digi
  Audio / CD / Stereo

  Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Full Frame CMOS Digi

  Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Full Frame CMOS Digital SLR Camera with EF 24-105mm f/4 L IS USM Lens

  Elbasan Sot, 02:54
  800 €
 • 1 foto
  Shiten Paisje per DJ
  Audio / CD / Stereo

  Shiten Paisje per DJ

  Shiten paisje per DJ ose Orkestra, shum pak te perdorura. Dynacord 16 kanale PowerMate-2, 2 x 700 W

  Elbasan Dje, 22:25
  350.000 Lek
 • 11 foto
  SHITEN 2 Bokse JENSEN+Amplifigator
  Audio / CD / Stereo

  SHITEN 2 Bokse JENSEN+Amplifigator

  SHITEN 2 Bokse JENSEN 75/150Watts 4-8 Ohms 30-20.000Hz + AMPLIFIGATOR (MIXER) I MARKES ARCAM (TE ARD

  Elbasan Dje, 18:42
  500 €
 • 3 foto
  Shitet biznesi Playstation okazion
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet biznesi Playstation okazion

  Shitet Biznesi salle PlayStation . Ka brenda 7 PlayStation 4 dhe 4 PlayStation 3 . 11 televizore PHi

  Elbasan Dje, 18:25
  10.000.000 Lek
 • 0 foto
  PC Xp
  Kompjutera

  PC Xp

  Shitet nje kompjuter i ri i kompletuar me te gjitha Windows xp

  Elbasan Dje, 17:57
  50 €
 • 0 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  Imir

  Elbasan Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina Per Kompjutera. Edhe SHKEMBEHEN
  Kompjutera

  Tavolina Per Kompjutera. Edhe SHKEMBEHEN

  - Cop 12, te ndara ne 4 grupe me nga 3 cop secila.. - Ngjyra blu, te mbullura komplet nga per

  Elbasan Dje, 17:44
  24.000 Lek
 • 0 foto
  Meizu note 9 global 4/64
  Telefona celulare

  Meizu note 9 global 4/64

  Shes Meizu Note 9 versioni global 4/64. Black. sapo blere nje jave. . Tempered glass plus mbrotese g

  Elbasan Dje, 17:05
  200 €
 • 5 foto
  Samsung & Sharp vodafone
  Telefona celulare

  Samsung & Sharp vodafone

  Shiten dy telefona te rinj , te thjesht dhe praktik ne perdorim , mbajn mbi 10 dit bateri : 06887855

  Elbasan Dje, 13:24
  20 €
 • 11 foto
  PS3 SLIM ME 2 LEVA DHE 9 LOJRA
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM ME 2 LEVA DHE 9 LOJRA

  Shitet ps3 slim me 9 lojra.Ps3 eshte ne gjendje shume te mire.Levat punojne shume mire.Lojrat jane:P

  Elbasan Dje, 13:24
  180 €
 • 6 foto
  Oferte
  Telefona celulare

  Oferte

  Okazion - Nokia 106 , dhjetor (2018) telefon praktik dhe man sh bateri , telefoni esht me kutin e ve

  Elbasan Dje, 13:12
  30 Lek
 • 3 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Silver (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Silver (Unlocked)

  Ne kemi atë për të shitur dhe është origjinal krejt të re në kuti me garanci të plotë pajisje dhe po

  Elbasan 20 korrik 23:44
  400 €
 • 0 foto
  Oneplus 7pro 8/256
  Telefona celulare

  Oneplus 7pro 8/256

  I ri

  Elbasan 20 korrik 17:31
  600 €
 • 2 foto
  Stabilizatore
  Pjese per kompjuter

  Stabilizatore

  Shiten tre stabilizator. Te shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Nje s

  Elbasan 20 korrik 17:27
  90 €
 • 2 foto
  Kompjuter core i 5 me karte grafike 750
  Kompjutera

  Kompjuter core i 5 me karte grafike 750

  kompjuter core i 5 me karte grafike 750 per lojra si fornite league of legens csna go etj gta 5 bl

  Elbasan 20 korrik 17:11
  200 €
 • 2 foto
  j52017
  Telefona celulare

  j52017

  shitet telefon samsung j5 2017...PER arsye mosperdorimi....KUSH interesohet te me telefonoje ne num

  Elbasan 20 korrik 16:59
  220 €
 • 0 foto
  LG stylo 2 plus dhe ngm 506
  Telefona celulare

  LG stylo 2 plus dhe ngm 506

  Kërkoj tac ekran për LG stylo 2 plus ose shes qarku punon ok.si dhe me duhet një bateri për ngm. 506

  Elbasan 20 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S6 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6 32GB

  super telefon.....si i ri...asnje shenje perdorimi.....me garanci.....

  Elbasan 20 korrik 11:02
  200 €
 • 2 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater Smart APP
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater Smart APP

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan 20 korrik 10:25
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Antivirus Kaspersky Internet Security 2018 1PC 15€
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Kaspersky Internet Security 2018 1PC 15€

  Kaspersky Internet Security 2019 (1PC) Kohëzgjatja: 1 vit Sistemi operativ: 32/64-bit Licenca për

  Elbasan 20 korrik 10:25
  15 €
 • 6 foto
  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5 1. 2 DIN 7inch definicion të lartë me prekje të pl

  Elbasan 20 korrik 10:25
  179 €
 • 3 foto
  VGA Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter
  Pjese per kompjuter

  VGA Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter

  VGA 1 Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter Splitter Ideale per te nxjerr nga 1 pc 2 moni

  Elbasan 20 korrik 10:25
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Apple Mac mini 1.66GHz Lcd 17 inch 3Gb/120Gb wifi
  Kompjutera

  Apple Mac mini 1.66GHz Lcd 17 inch 3Gb/120Gb wifi

  Set Mac Mini core 2 duo 1.66 GHz Ram: 3 GB Hdd: 120GB Ekran 17 Inch Mouse + Tastiere Ne gjendje shum

  Elbasan 20 korrik 10:25
  199 €
 • 2 foto
  Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)
  Audio / CD / Stereo

  Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)

  Pajisje dëgjimi Fushëveprimi Përforcues i zërit Bionik i zërit 100 metra për zë 10X Së fundmi është

  Elbasan 20 korrik 10:25
  79 €
 • 0 foto
  Microphone Shure sh-200 Wireless
  Audio / CD / Stereo

  Microphone Shure sh-200 Wireless

  Microphone Shure sh-200 Wireless Frequency range: VHF high band 210-265MHz ⚫ Frequency Accuracy:

  Elbasan 20 korrik 10:24
  50 €
 • 3 foto
  Ore spiune me kamere hd - Spy
  Pjese per kompjuter

  Ore spiune me kamere hd - Spy

  Ore Spiune - Spy Me kamer HD, memoria 8Gb. E re CMIMI: 7000 Leke

  Elbasan 20 korrik 10:24
  7.000 Lek
 • 1 foto
  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€

  Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Mo

  Elbasan 20 korrik 10:24
  90 €
 • 5 foto
  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI
  Audio / CD / Stereo

  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI

  1 Cift Altoparlantesh Origjinal SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh per sistem HIFI 2.0 Bokse - Box -

  Elbasan 20 korrik 10:24
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox
  Pjese per kompjuter

  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox

  Disponojme bojra te ndryshme per printera me laser dhe inkjet. Per me shume info na kontaktoni. Me

  Elbasan 20 korrik 10:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Symbol Motorola LS9208 Terminal Barcode Scanner
  Pjese per kompjuter

  Symbol Motorola LS9208 Terminal Barcode Scanner

  Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Motorola p

  Elbasan 20 korrik 10:17
  99 €
 • 2 foto
  Wavlink Router Wifi 300Mbps,Smart App 4 antena
  Pjese per kompjuter

  Wavlink Router Wifi 300Mbps,Smart App 4 antena

  Router Wireless 300Mbps, Smart Range Control Extension me 4 antena të jashtme. Wavlink sjell teknol

  Elbasan 20 korrik 10:15
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€
  Pjese per kompjuter

  Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€

  DGS-1008P 8-Porta Gigabit Unmanaged Desktop Switch me 4 Porta PoE lejon përdoruesit të lidhen me kam

  Elbasan 20 korrik 10:14
  90 €
 • 0 foto
  SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB

  SUPER E SHPEJTE SUPER CMIM SANDISK ULTRA MICRO SDXC 533X 80MB/s 64 GB FLASH MEMORY CARD (SASI E L

  Elbasan 20 korrik 10:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)

  New SSD 240GB Brand:WESTERN DIGITAL MPN:WDS240G1G0A Model:WD GREEN Storage Capacity:240GB Type:

  Elbasan 20 korrik 10:12
  65 €
 • 1 foto
  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point
  Pjese per kompjuter

  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point

  Wavlink Wireless-N 300Mbps Wifi Repeater Range Extender Wireless Access Point Booster (AP) 2 Antena

  Elbasan 20 korrik 10:11
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)

  Oferte! 120GB SSD Drevo X1 Solid State Hard Drive 2.5" SATA3 Internal 550MB/S 400MB/S Sasi e limit

  Elbasan 20 korrik 10:10
  39 €
 • 1 foto
  Macbook
  Pjese per kompjuter

  Macbook

  Shitet Macbook Laptop Core 2 Duo 500 Hdd 4 Gb Ram

  Elbasan 20 korrik 10:10
  280 €
 • 1 foto
  VGA to HDMI 1080\' Converter OKAZION
  Pjese per kompjuter

  VGA to HDMI 1080\' Converter OKAZION

  Converter VGA to FULL HDMI 1080\' Input: VGA +L/R (audio) OUTPUT. HDMI, HDMI me AUDIO Cmimi : 2500

  Elbasan 20 korrik 10:09
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Antivirus Kaspersky Total Security 2019 18€
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Kaspersky Total Security 2019 18€

  Kaspersky Total Security 2019 (1PC) Kohëzgjatja: 1 vit Sistemi operativ: 32/64-bit Licenca për PC,

  Elbasan 20 korrik 10:09
  18 €
 • 1 foto
  DVD-RW Usb External
  Pjese per kompjuter

  DVD-RW Usb External

  OKAZION : DVD-RW USB EXTRENAL I RI Cmimi: 3000 Lek

  Elbasan 20 korrik 10:09
  3.000 Lek
 • 9 foto
  K&M CELULAR MICROPHONE HOLDER
  Audio / CD / Stereo

  K&M CELULAR MICROPHONE HOLDER

  Cilesi superiore nga K&M ,origjinale Made in Germany mbajtese per celular nga iphone 4 deri tek

  Elbasan 20 korrik 10:09
  4.000 Lek
 • 2 foto
  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€
  Pjese per kompjuter

  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€

  SUPER OFERTE - SUPER PERFORMANCE KINGSTON A400 SSD 480GB 480GB — up to 500MB/s Read and 45

  Elbasan 20 korrik 10:09
  75 €
 • 7 foto
  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader 99€
  Pjese per kompjuter

  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader 99€

  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader Bar Code Scan POS Supermarket 99€ Përshkrim: Kjo njësi

  Elbasan 20 korrik 10:08
  99 €
 • 2 foto
  Bokse per makine Kenwood KFC-M6932A 350 Watts
  Audio / CD / Stereo

  Bokse per makine Kenwood KFC-M6932A 350 Watts

  Kenwood KFC-M6932A 350watts Specifikimet • Ndjeshmëria: 92dB në 1m • Përgjigjja në frekuencë: 2

  Elbasan 20 korrik 10:08
  75 €
 • 4 foto
  Baseus Q2 Wireless Power Bank 8000mAh Dual Usb
  Shtesa per telefon celulare

  Baseus Q2 Wireless Power Bank 8000mAh Dual Usb

  Baseus Q2 Wireless Charger Power Bank 8000mAh Dual USB përshkrimet: Vetëm ky produkt mund të plotë

  Elbasan 20 korrik 10:08
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"
  Audio / CD / Stereo

  Lekure Baterie/Jazz \"Drum\"

  REMO 6\" LEKURE PER TAMTAME E RE CMIMI 1700 Leke

  Elbasan 20 korrik 10:07
  2.200 Lek
 • 6 foto
  iPhone 4s
  Telefona celulare

  iPhone 4s

  Shes iphone4s ne gjendje te mir

  Elbasan 20 korrik 10:00
  90 Lek
 • 2 foto
  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV
  Pjese per kompjuter

  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV

  Ky aparat i paisjes pa tel përmban 1 mini kamera dhe 1 marrës, të cilat ju ofrojnë një sistem të plo

  Elbasan 20 korrik 09:59
  6.500 Lek
 • 1 foto
  Pjate PAISTE 101BRASS
  Audio / CD / Stereo

  Pjate PAISTE 101BRASS

  Pjate PAISTE 101BRASS Dimensioni: 20\" E RE CMIMI: 9500 Leke

  Elbasan 20 korrik 09:59
  9.500 Lek
 • 2 foto
  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY
  Pjese per kompjuter

  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY

  Bllok ushqimi per Desktop HKC USP5550 power adapter 550 Watt 20 mm POWER SUPPLY --------------------

  Elbasan 20 korrik 09:59
  50 €