Patundshmeri
Elbasan

Patundshmeri në shitje në Elbasan

 • 9 foto
  vile 2 kate
  Shtepi / Vila

  vile 2 kate

  shitet vila me dok te rregullta. shiperfaqe totale ne 2 kate 300 m2. sip toke 330 m2. shtepia esht n

  Elbasan 22 maj 07:48
  150.000 €
 • 9 foto
  shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  shtepi 1+1

  shtepia eshte e rregulluar kohet e fundit. uje 24 ore. lagja vullnetari kati 3 pallati 4 katesh.

  Elbasan 22 maj 07:47
  3.000.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1, Rezidenca Shopi, Elbasan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, Rezidenca Shopi, Elbasan

  Shitet apartament i ri, 2+1, 100 m2 tek Rezidenca Shopi, lagja 28 nentori, tek lulet, Elbasan. Apart

  Elbasan 22 maj 06:40
  52.500 €
 • 11 foto
  OKAZION VILE 300 METRA Siperfaqe Totale
  Apartment / Banesa

  OKAZION VILE 300 METRA Siperfaqe Totale

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Elbasan 22 maj 03:59
  165.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 garazhd
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 garazhd

  Shitet apartamenti kati 1 2+1 dhoma ne proces legalizimi plus garazhdi per makin hyrja ndoshet ne la

  Elbasan 21 maj 22:13
  45.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Shtepi ne Elbasan 60m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi ne Elbasan 60m2

  Shitet shtepi 1+1 e rinovuar mobiluar ne katin e 5 ne pallat ekzistues. Pozicioni i shtepise ka pamj

  Elbasan 21 maj 20:45
  25.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT ME SIP 131m tek NEPTUNI !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT ME SIP 131m tek NEPTUNI !

  Okazion ne qender te Elbasanit....! Shitet apartament me sip totale 131m ne katin e 6 tek pallati

  Elbasan 21 maj 20:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose nderrohet 360 m2 ose jepet me qera
  Apartment / Banesa

  Shitet ose nderrohet 360 m2 ose jepet me qera

  shtepia ndodhet ne qender te qytetit pran postet vetem 200 m larg..shtepia esht ne katin e fundit

  Elbasan 21 maj 19:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi perdhese sip.tot.150m2, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shtepi perdhese sip.tot.150m2, Elbasan.

  Okazion ! SHITET / shtepi perdhese me sip.trualli 150 m2 / ku ndertesa ze 105 m2 ka hipoteke dhe ad

  Elbasan 21 maj 18:43
  60.000 €
 • 11 foto
  Shitet truall+ndertese 600m2, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shitet truall+ndertese 600m2, Elbasan.

  Okazion ! SHITET 600 m2 Truall +200 m2 ndertese me hipoteke ne qender, Elbasan. * Cmim shitje 400 €

  Elbasan 21 maj 18:35
  240.000 €
 • 2 foto
  Shtepi 2 kate+pishine, sip. tot. 1000m2, El
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 kate+pishine, sip. tot. 1000m2, El

  Okazion ! SHITET vile 2 kateshe + papafingo me sip.trualli 1000 m2 / ndertesa 300 m2 + pishine , nde

  Elbasan 21 maj 17:59
  230.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 3 kate, sip.tot. 1500m2, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 3 kate, sip.tot. 1500m2, Elbasan.

  SHITET vile 3 kate sip.toke 1500 m2 / sip.ndertese 400 m2 me hipoteke .adresa ish NSHU .L.HAXHIAS .E

  Elbasan 21 maj 17:35
  300.000 €
 • 7 foto
  Apartament 3+1 120m2 ne Elbasan OKAZION
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 120m2 ne Elbasan OKAZION

  Shitet apartament 3+1 120m2 i mobiluar ne gjendje te shkelqyr, planimetria e te cilit, 3 dhoma gjumi

  Elbasan 21 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi 1+1 55 metra katror me tapi,33 miljone
  Apartment / Banesa

  Shtepi 1+1 55 metra katror me tapi,33 miljone

  Shitet shtepia 1+1 e mobiluar pjeserisht me banje te rregulluar,55 metra katror me tapi.shtepia esht

  Elbasan 21 maj 15:49
  33 Lek
 • 0 foto
  shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi

  shitet shtepi,lagjia \"partizani\" pall,652,te pusi qe lahet vet..elbasan..nje dhome dhe nje guzhine

  Elbasan 21 maj 15:13
  28.000.000 Lek
 • 3 foto
  Apartament 3 + 1
  Apartment / Banesa

  Apartament 3 + 1

  Shitet apartament 3 + 1 .kati i peste .pallat ekzistues .siperfaqa 110 metra .i mobiluar . Per info

  Elbasan 21 maj 12:36
  5.000.000 Lek
 • 7 foto
  APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TEK DELIJORGJI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TEK DELIJORGJI

  Shitet apartamenti 2+1 shume luksoz ne katin e 7 tek kompleksi Delijorgji. Me siperfaqe 100 m2, te n

  Elbasan 21 maj 12:07
  116.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2

  Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2, kati i 3 banese, ne kompleksin e banimit Rezidenca Sho

  Elbasan 21 maj 11:13
  36.300 €
 • 0 foto
  OKAZION Shitet shtepia 2+1 86m2
  Apartment / Banesa

  OKAZION Shitet shtepia 2+1 86m2

  Shitet hyrja 2+1 e pamobiluar me sip 86 metra katrore dhe tapi te rregullt. Taraca eshte e izoluar

  Elbasan 21 maj 10:34
  33.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet ndertesa
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertesa

  Shitet ne cerrik lagjja nr3 tek ish serat 1500m2 tok ne te cilen ndodhet skelet betoni projektuar pe

  Elbasan 21 maj 02:14
  45.000.000 Lek
 • 3 foto
  Vile nje kateshe Qender Belsh
  Shtepi / Vila

  Vile nje kateshe Qender Belsh

  Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh. Distan

  Elbasan 21 maj 01:01
  80.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Elbasan

  Shitet

  Elbasan 20 maj 20:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi ne elbasan. Okazion !!
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne elbasan. Okazion !!

  Okazion. Shtepia ndodhet ne lagjen Clirimi ( namazjaja) mbrapa parkingut te autobuzave tek ‘pallat

  Elbasan 20 maj 19:28
  80.000 €
 • 6 foto
  Okazion 165 Milion Leke Vile 3 Kateshe Prane Qendr
  Shtepi / Vila

  Okazion 165 Milion Leke Vile 3 Kateshe Prane Qendr

  Shitet Vile 3 Kateshe Cdo Kat nga 120 Metra + 180 Metra Oborr Shtepia Ndodhet Vetem 5 Minuta Larg Qe

  Elbasan 20 maj 16:00
  165.000.000 Lek
 • 11 foto
  OKAZION VILE 3 KATESHE PRANE QENDRES
  Shtepi / Vila

  OKAZION VILE 3 KATESHE PRANE QENDRES

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Elbasan 20 maj 15:57
  165.000.000 Lek
 • 11 foto
  Vile 3 Kateshe Me Siperfaqe 2 Dyqane
  Shtepi / Vila

  Vile 3 Kateshe Me Siperfaqe 2 Dyqane

  Okazion Vile 3 Kateshe Me Siperfaqe 2 Dyqane 1 Pari 50 Metra Katror Ndersa Dyqani I Dyte 150 Metra

  Elbasan 20 maj 15:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion 165 Milion Leke Vile 3 Kateshe Ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Okazion 165 Milion Leke Vile 3 Kateshe Ne Elbasan

  Okazion 165 Milion Leke Vile 3 Kateshe Ne Qytetin E Elbasanit Cdo Kat nga 120 Metra + 180 Metra Obor

  Elbasan 20 maj 15:56
  165.000.000 Lek
 • 8 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 kati i 4 banim pallat i ri.Lagja 5 Maji, Rruga Lef Nosi mbi

  Elbasan 20 maj 10:26
  6.500.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament 2+1 CMIMI I DISKUTUESHEM...
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 CMIMI I DISKUTUESHEM...

  SHITET NJE APARTAMENT NE ELBASAN PRANE STADIUMIT ELBASAN ARENA KATI I 4 PERBALLE BAR LIVING BALLKON

  Elbasan 18 maj 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 3+1 për shitje, Elbasan
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 për shitje, Elbasan

  Apartamenti është i pozicionuar në Elbasan. Informacion mbi apartamentin: • Kati 13 banim, pallat

  Elbasan 18 maj 13:38
  52.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 645 m2 me tapi te re e nxjerrur ne 2015. Cmimi diskutueshem ose jepet dhe per ndert

  Elbasan 17 maj 21:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION SHTEPI NE ELBASAN
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI NE ELBASAN

  Shitet shtepi dhom e guzhin ne elbasan ne Lagje e quajtur kinezet shtepia esht e rregulluar e mobil

  Elbasan 17 maj 21:39
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Shtèpi private
  Shtepi / Vila

  Shtèpi private

  Shtepia disponon dekumenta te rregullta me leje ndèrtimi dhe hipotek , favorizuse dhe per biznes se

  Elbasan 17 maj 19:13
  60.000 €
 • 3 foto
  Shtepi 1 1 ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1 1 ne Elbasan

  Me gjithçka brenda. E pajisur me çertifikate pronesie dhe taksat e shtetit likujdohen nga shitesi. R

  Elbasan 17 maj 15:43
  25.000 €
 • 4 foto
  Okazion!! Super vile!!
  Shtepi / Vila

  Okazion!! Super vile!!

  👉Ndertuar ne 2017, 1000m katrore truall me hipoteke te rregullt.E gjitha mund te ndertohet. 👉Shtepia

  Elbasan 17 maj 03:25
  230 €
 • 5 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartament ne qender te Elbasanit. Perballe ambulances qendrore. Tek pallati 12 katesh. Ka goxha inv

  Elbasan 16 maj 21:29
  52.500 €
 • 0 foto
  Okazion,shitet apartament,2+1+shtes,
  Apartment / Banesa

  Okazion,shitet apartament,2+1+shtes,

  Okazion shitet apartament 2+1+6×3 metra shtese,pallat ekzistues kati 4,perballe pallatit versace,lag

  Elbasan 16 maj 18:54
  35.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi 2 Kat + Papafingo
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Kat + Papafingo

  Vile 2 kate + Papafingo me dokumenta te rregull pronesie. Kati 1 ka siperfaqe 130 m2 ku perbehet nga

  Elbasan 16 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi dhe truall,Shitje 500m2prane Universitetit
  Shtepi / Vila

  Shtepi dhe truall,Shitje 500m2prane Universitetit

  Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen \"Visarion Xhuvani\" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta t

  Elbasan 15 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 2 kateshe ne Elbasan ne lagjen partizani rruga “pusi qe lahet vete “ me dokumenta

  Elbasan 15 maj 15:43
  80.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet apartament 3+1, 85m2,kati5 me hipoteke, Elb
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1, 85m2,kati5 me hipoteke, Elb

  OKAZION ! SHITET AP 3+1, NE PALLAT EKZISTUES, ME SIP 85 M2,KATI 5,I MOBILUAR,ORIENTIM LINDJE - PERE

  Elbasan 15 maj 08:21
  35.000 €
 • 0 foto
  SHITET SHTEPI 2+1 KATI 1 PERBALL EKONOMIKUT
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI 2+1 KATI 1 PERBALL EKONOMIKUT

  SHITET SHTEPIA 2+1. Shtepia ndodhet ne pallatin 45/1 perball lokalit KAPRICO OSE EKONOMIKUT. LAGJIA

  Elbasan 12 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe, 400m2 total, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe, 400m2 total, Elbasan.

  Okazion ! SHITET Vile 2 kateshe + bodrum kat i rregullt per parking ose biznes me Sip.trualli mbi 3

  Elbasan 10 maj 19:40
  120.000 €
 • 3 foto
  Shitet ap.1+1, 50m2, kati 4, Elbasan.
  Apartment / Banesa

  Shitet ap.1+1, 50m2, kati 4, Elbasan.

  SHITET Ap.1+1 Sip.50 m2, kati 4 , pjeserisht i rregulluar ne Lgj.\" Shenkoll \" Elbasan. * Cmimi shi

  Elbasan 10 maj 19:20
  2.700.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet vile 3 kate sip.400m2 + 1000m2 toke are, El
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 3 kate sip.400m2 + 1000m2 toke are, El

  OKAZION ! SHITET Vile 3 kateshe me sip.trualli + ndertese rreth 400 m2 e mobiluar , punime cilesore

  Elbasan 10 maj 18:20
  150.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi perdhese, sip.tot 1000m2, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi perdhese, sip.tot 1000m2, Elbasan.

  SHITET shtepi perdhese me sip.toke mbi 1000 m2 ne fakt ( 200 m2 truall ka hipoteke ) nga e cilandert

  Elbasan 10 maj 18:12
  3.500.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet shtepi perdhese sip.tot. 700m2, Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi perdhese sip.tot. 700m2, Elbasan

  SHITET shtepi perdhese me sip.trualli mbi 700 m2 ne fakt ( 200 m2 hipoteke trualli ) + 120 m2 nderte

  Elbasan 10 maj 18:12
  9.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi perdhese, 250m2, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi perdhese, 250m2, Elbasan.

  SHITET shtepi perdhese me Sip trualli rreth 250 m2 + 100 m2 ndertesa ne Lgj.Partizani , Elbasan . *

  Elbasan 10 maj 18:00
  6.500.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe, sip. tot. 200m2, Elbasan.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe, sip. tot. 200m2, Elbasan.

  SHITET Vile 2 kateshe + papafingo me Sip.trualli mbi 200 m2 + ndertim ne fushen Belebej, Lgj\".E.Mat

  Elbasan 10 maj 18:00
  180.000 €
 • 0 foto
  apartament 1 + 1
  Apartment / Banesa

  apartament 1 + 1

  Mundesi shfrytezimi per biznes( zyra, bar-cafe, dyqan)

  Elbasan 10 maj 11:06
  29.000 €