Garazh
Elbasan

Garazh në shitje në Elbasan

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shitet Kjoske
  Garazh

  Shitet Kjoske

  Kjoska eshte e pershtatshme per biznes ose per ndoje vendroje

  Elbasan 19 prill 20:20
  1.200 €
 • 0 foto
  Shes Kjoske duroalumini
  Garazh

  Shes Kjoske duroalumini

  Shes kjoske duroalumini dhe xhami me gjeresi 1.7 ml, gjatesi 3.7ml dhe lartesi 2.3ml. Kjoska eshte

  Elbasan 11 prill 17:39
  1.000 €
 • 0 foto
  Tjeglla
  Garazh

  Tjeglla

  Shes tjeglla ne gjendje te mire

  Elbasan 3 prill 17:23
  2 Lek
 • 2 foto
  Dyqan 70m2,klering mbi 2010
  Garazh

  Dyqan 70m2,klering mbi 2010

  Shes dyqan 70m2,klering autoveture 2010 siper 20.000euro-30.000 euro + dif/ Dyqani ndodhet tek stadi

  Elbasan 1 prill 14:08
  1.400 €
 • 2 foto
  MAGAZINE OKAZION 85000 EURO
  Garazh

  MAGAZINE OKAZION 85000 EURO

  Shitet Magazine me sip. 300 m2 ne Cerrik buze rruge kryesore ne aksin Cerrik Elbasan.Magazina eshte

  Elbasan 2 mars 22:02
  85.000 €