Garazh
Shqipëri
Posto shpallje
 • Garazhe te komuna e parisit

  Garazhe te komuna e parisit

  Zona/Rruga : komuna e parisit Shes garazh i pershtatshem per te futur dy makina lirisht.37 m2.i mbyllur. ndodher ne krah te qendres kristal. Kati -1 .. Faleminderit. Tel. : 0696552266 .

  10.000 €
  Tiranë
  Dje, 13:02
 • Tirane, shes garazh 17 m² 12.000 Euro (GLOBE)

  Tirane, shes garazh 17 m² 12.000 Euro (GLOBE)

  Zona/Rruga : rruga e kavajes. P ,Globe Shitet vend parkimi 17 meter katror . ne vije te pare ne hyrje te garazhdit dhe ne buze te rruges. Me letra te rregullta . per informacion te metejshem kontakto

  12.000 €
  Tiranë
  20 janar 21:02
 • Stall + depo per bageti

  Stall + depo per bageti

  2 stalla nga 40m katror 1 depo bari 300m kup per bar 1 godin e vogel banimi kam 4 dylim gjithesej e rrethuar Tel. 0692250225 Cmimi 6000 euro te gjitha

  6.000 €
  Sarandë
  20 janar 12:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Oferta Financimi dhe të gatshëm për të gjithë Hello, zonja dhe zoti I vënë ju me një kredi prej 1000 € 2.5 milionë € në terma shumë të thjeshtë për të gjithë personat të cilët mund të paguajë. Unë gji

  Me Marrveshje
  Kolonjë
  19 janar 21:02
 • kontenier

  kontenier

  shitet kontenier me permasa te brendeshme. / gjatesi 4.40 / gjeresi 2.20 / lartesi 2.10 / . kontenieri esht me perberje druri pervec tavanit . shitet per arsye mos perdorimi.

  600 €
  Shkodër
  19 janar 19:22
 • Parkinge Hotel Plaza

  Parkinge Hotel Plaza

  Jap parkinge me qera 1-6 cope Kati -1 i HOTEL PLAZA sistem kundra zjarri ambjemnt me kamera hyrje dalje me karta . Cmimi 10000 Leke per parking .

  10.000 Lek
  Tiranë
  19 janar 02:02
 • 1 Vend Parkimi GARAZH Rr Besim Alla

  1 Vend Parkimi GARAZH Rr Besim Alla

  Shitet 1 Vend Parkimi Garazh. Siperfaqja Totale 31.92 m2 Cmimi: 7000 euro, i dikskutueshem. Hyrja ne garazh me gril te komanduar nga jasht. Ndricimi me fotoelement. Vendodhja: Rr.Besim Alla, perbal

  7.000 €
  Tiranë
  18 janar 14:12
 • Kioske

  Kioske

  Mund te perdoret per biznes,zyre ose gabine personeli.Eshte ne gjendje te mir e paperdorur.;

  180.000 Lek
  Durrës
  16 janar 14:12
 • Okazjon kontinjer per syr banim

  Okazjon kontinjer per syr banim

  Shes kontinjer per zyr ose banim e lyer mrena e jasht Me istalime 1100 euro

  1.100 €
  Tiranë
  15 janar 19:02
 • kredi dhe financim në 72 orë

  kredi dhe financim në 72 orë

  Oferta financimi mes veçantë serioz dhe Përshëndetje zotëri. dhe Mme. Unë jam një individ dhe unë kam kapital shumë të lartë prandaj ju veçanti Italia, Zvicra, Kanadaja, Belgjika, Spanja, Franca, kudo

  Me Marrveshje
  Sarandë
  14 janar 12:10
 • kredi dhe financim në 72 orë

  kredi dhe financim në 72 orë

  Oferta financimi mes veçantë serioz dhe Përshëndetje zotëri. dhe Mme. Unë jam një individ dhe unë kam kapital shumë të lartë prandaj ju veçanti Italia, Zvicra, Kanadaja, Belgjika, Spanja, Franca, kudo

  Me Marrveshje
  Pukë
  14 janar 12:10
 • kredi dhe financim në 72 orë

  kredi dhe financim në 72 orë

  Oferta financimi mes veçantë serioz dhe Përshëndetje zotëri. dhe Mme. Unë jam një individ dhe unë kam kapital shumë të lartë prandaj ju veçanti Italia, Zvicra, Kanadaja, Belgjika, Spanja, Franca, kudo

  Me Marrveshje
  Berat
  14 janar 12:10
 • kredi dhe financim në 72 orë

  kredi dhe financim në 72 orë

  Oferta financimi mes veçantë serioz dhe Përshëndetje zotëri. dhe Mme. Unë jam një individ dhe unë kam kapital shumë të lartë prandaj ju veçanti Italia, Zvicra, Kanadaja, Belgjika, Spanja, Franca, kudo

  Me Marrveshje
  Bulqizë
  14 janar 12:05
 • Gaz korend

  Gaz korend

  Ngrohese me korend dhe gaz

  50 Lek
  Tiranë
  13 janar 16:22
 • Shitet garazh!

  Shitet garazh!

  Garazhi ndodhet prane Shallvareve,ne pallatin jeshil,katin e pare,perballe Lanes,midis Shallvareve dhe Drejtorise se Policise.

  22.000 €
  Tiranë
  12 janar 00:22
 • Magazin plus shpi

  Magazin plus shpi

  Magazin 170m2 +shpi 110m2 me papaf posht magazin 110m2 ndodhet per alla QTUS rruga dytsore T-D km 7

  340.000 €
  Tiranë
  7 janar 12:02
 • Shiten 8garazhde

  Shiten 8garazhde

  Shiten 8 garazhde cmim i leverdisshem

  25.000 €
  Tiranë
  7 janar 11:22
 • Kontinjer per zyra per bani

  Kontinjer per zyra per bani

  Shes kontinjer per zyra per dyqan per Benim etj

  1.300 €
  Tiranë
  1 janar 20:12
 • Shitet Gasionere

  Shitet Gasionere

  Shitet gasionere , e perdorur Gjendje e mire, dyshemeja e shtruar ne parket Lidhjet elektrike te instaluara me llampa dhe priza. Permasat 3m:5m Ndrrohet me Smart Cmimi i diskutueshem

  2.000 €
  Tiranë
  29 dhjetor 20:12
 • Gjel Peqini

  Gjel Peqini

  Gjel i vecant gjel ulliri

  90 Lek
  Peqin
  28 dhjetor 12:02
 • okazion garazhd

  okazion garazhd

  shes ose ndrroj garazhd siperfaqe 36m2.esht me certifikat pronesie.esht tek kompleksi orion rr dibres.mund ta ndrroj me mag ose dyqan tek fresku.me diferenc te njejt ose nji pjes e vogel nga un ne qof

  10.000 €
  Tiranë
  27 dhjetor 19:22
 • Okazjon Shes kontinjer per zyra

  Okazjon Shes kontinjer per zyra

  Shes kontinjer per zyra per banim etje 1300 euro pak I diskutushem

  1.300 €
  Tiranë
  24 dhjetor 19:22
 • Shes kontinjer per zyra etj

  Shes kontinjer per zyra etj

  Shes kontinjer per zyra dyqan shitje eshte I mbuluar I lyer Mrena dhe jasht me istalime te rregullta 1500 euro I diskutushem 0683303330

  1.500 €
  Tiranë
  15 dhjetor 19:02
 • SHITET kontinjer per Zara etj

  SHITET kontinjer per Zara etj

  She's ni kontinjer per zyra ose per Dyqan me istalime drita sh I layer mrena dhe jasht I mbuluar 1500 euro I diskutushem 0683303330

  1.500 €
  Tiranë
  14 dhjetor 16:22
 • DYER ORIGJINALE GJERMANE NOVOFERM GERMANY

  DYER ORIGJINALE GJERMANE NOVOFERM GERMANY

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Has
  14 dhjetor 15:13
 • DYER ORIGJINALE GJERMANE

  DYER ORIGJINALE GJERMANE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Sarandë
  14 dhjetor 15:13
 • DYER GARAZHE GJERMANE NOVOFERM

  DYER GARAZHE GJERMANE NOVOFERM

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Kukës
  14 dhjetor 15:13
 • DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Krujë
  14 dhjetor 15:13
 • GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Kolonjë
  14 dhjetor 15:12
 • DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Kavajë
  14 dhjetor 15:12
 • DYER GARAZHE GERMAN TORE

  DYER GARAZHE GERMAN TORE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Gramsh
  14 dhjetor 15:12
 • DYER ORIGJINALE GJERMANE

  DYER ORIGJINALE GJERMANE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Elbasan
  14 dhjetor 15:12
 • DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Dibër
  14 dhjetor 15:12
 • DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Delvinë
  14 dhjetor 15:12
 • DYER GJERMANE NOVOFERM

  DYER GJERMANE NOVOFERM

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Berat
  14 dhjetor 15:12
 • OKAZION! Kioske e banueshme

  OKAZION! Kioske e banueshme

  Kioske e banueshme e pajisur dere dhe dritare alumini si dhe me lidhje elektrike, mund te perdoret si Dhome,dyqan,magazine ose zyre. Hapesire e mjaftueshme prej (2.55 * 3.55)m.

  2.500 €
  Lushnjë
  13 dhjetor 21:02
 • shitet garazh

  shitet garazh

  Shitet garazh,vend parkimi per 2 makina 32 m2 , ME CERTIFIKTE PRONESIE.

  14.000 €
  Tiranë
  13 dhjetor 14:12
 • Garazh Tirane

  Garazh Tirane

  Shitet garazh 32m i pershtatshem per 2 parkime makinash

  14.000 €
  Tiranë
  13 dhjetor 14:02
 • GARAZHD PALLATI ME SHIGJETA! SHITEN

  GARAZHD PALLATI ME SHIGJETA! SHITEN

  Shiten 3 garazhde tek pallati me shigjeta. 1 ne katin -1 2 ne katin -2 Ne katin -2 te dyja garazhdet jan ngjitur me njera tjetren dhe te pandara prandaj shiten te dyja bashk . Cmimi 8000€

  8.000 €
  Tiranë
  12 dhjetor 17:02
 • GARAZHD KOMUNA PARISIT! SHITEN

  GARAZHD KOMUNA PARISIT! SHITEN

  Shiten 3 garazhd te komuna parisit pran eco market ose pran autostrades. 2 ne katin -1 1 ne katin -2 Cmimi 10.000€

  10.000 €
  Tiranë
  12 dhjetor 17:02
 • GARAZHD YZBERISHT! SHITET

  GARAZHD YZBERISHT! SHITET

  Shitet garazhd ne yzberisht prane kompleksit helios ne katin -1 Cmimi 7000€

  7.000 €
  Tiranë
  12 dhjetor 17:02
 • Garazh lagja 30 vjetori

  Garazh lagja 30 vjetori

  Garazh .30 m2.kati i pare i pallatit (pallati i doktoreve).me instalim per uje dhe drita (pa lidhur).

  10.000 €
  Berat
  12 dhjetor 02:02
 • Shitet garazh prane Hotel Diplomat

  Shitet garazh prane Hotel Diplomat

  Shitet garazh ne rrugen Sulejman Delvina. prane hotel Diplomat . cmimi :15000 euro Per me shume info na kontaktoni ne numrin tone te tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit info.a

  15.000 €
  Tiranë
  8 dhjetor 12:02
 • Garazh ne Tirane

  Garazh ne Tirane

  Shes garazh 37 m2 +pjeset e perbashketa cmimi 6500€ zona e astirit 0682799368

  6.500 €
  Tiranë
  5 dhjetor 09:22
 • Pogradec...Shitet Garazh 40m2 rruga dheshmoret e p

  Pogradec...Shitet Garazh 40m2 rruga dheshmoret e p

  Shitet garazh 40m2 ,me dritare per te Hyre drita,me qepenë te vene,I suvatuar,,I pershtatshem per CDO gje qe nevojitet,ndodhet prane hotel Kuinda,100m pas rruges,Rruga Deshmoret e Pojskes...shitet per

  12.000.000 Lek
  Pogradec
  4 dhjetor 10:02
 • Shes/nderroj me makine dyqan 43 m2

  Shes/nderroj me makine dyqan 43 m2

  Shitet/nderrohet me makine ne 1/3 e vleres, dyqan si1p.43 m3 megjithe verande te kafe Flora, kat perdhe ne pall.Ri, perfshihet edhe 1 post parkimi jashte kesaj sip.Cmimi okazion per pak dite 31 000 E

  31.000 €
  Tiranë
  3 dhjetor 18:22
 • Garazhe ne Tirane

  Garazhe ne Tirane

  Shitet garazh nentokesor ne kate -1 ne rrugen Perlat Rexhpi , tek ish garda

  30.000 €
  Tiranë
  3 dhjetor 10:12
 • Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje rezerve per te afermit zgjidhje ne cast dhe e lire. Ofrojme Kopje te reja ne cast te telekomandes

  17 €
  Tiranë
  1 dhjetor 23:09
 • GARAZHDE. Shiten ose nderrohen

  GARAZHDE. Shiten ose nderrohen

  Shiten ose nderrohen garazhdet ne zonat: Pallati me shigjeta-1-2 Yzberisht-1 Komuna parisit -1-2

  Me Marrveshje
  Tiranë
  1 dhjetor 23:05
 • Garazhd

  Garazhd

  Rr. "Hysni Gerbolli", 100 m nga Unaza, prane Zogut Zi, buze rruge, jepet me qera magazinë, kati I, 110m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, 350.000 Lekë /totali/muaj.

  350.000 Lek
  Tiranë
  1 dhjetor 23:05