Garazh
Shqipëri
Posto shpallje
 • Ambient perdorimi biznesi , magazine, garazh

  Ambient perdorimi biznesi , magazine, garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman te rr.Kavajes. Ambjenti eshte perballe me tatim taksat. Kati i pare gjysem nentoke ne formen e nje

  98.000 €
  Tiranë
  Sot, 12:02
 • Godine ne Gramsh

  Godine ne Gramsh

  . Godine e re 264 metra katror Me siperfaqe toke Lartesia e brendshme : Kulmi 5,70 metra dhe 3,20 metra ansore. Ndertese e ngurte me beton, e gatshme per ndertimin e nje kati te dyte. Eshte e furnizua

  Me Marrveshje
  Gramsh
  19 nëntor 13:02
 • Magazin me qera

  Magazin me qera

  Jap me qera magazin 100 m2 ne shkoder prane Kishes se Madhe.Magazina ndodhet ne katin e pare te nje shtepie banimi dhe ndodhet shum Prane rruges kryesore.

  20.000 Lek
  Shkodër
  18 nëntor 23:02
 • Shitet dyqan 97 M te ish Dega Brendeshme

  Shitet dyqan 97 M te ish Dega Brendeshme

  Shitet dyqan me siperfaqe 97 M te ish Dega Brendeshme 110000 Euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion.

  110.000 €
  Shkodër
  17 nëntor 21:02
 • Kjosk

  Kjosk

  Per me shum info tel

  2.000 €
  Durrës
  17 nëntor 09:02
 • Shes ose qira magazine Kati 1 375 m² ne Tirane

  Shes ose qira magazine Kati 1 375 m² ne Tirane

  Tiranë, shes magazine Kati -1, 375 m² 200.000 Euro (Në Shkozë) Zona/Rruga : Në Shkozë Tiranë, Shkoze shitet ose jepet me qira magazinë kati -1 me sipërfaqe 375 m². Magazina është e përshtatshme për

  200.000 €
  Tiranë
  15 nëntor 12:22
 • Biznesi i nje lokali ne qender te Tiranes

  Biznesi i nje lokali ne qender te Tiranes

  Shitet biznesi i ngritur edhe ne nje gjendje pune shum te mire me klientel te zgjedhur afer qendres se Tiranes, ndodhet ne TORRE DRIN. aktualisht punon si lokal por ka edhe guzhine per restorant qe es

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 nëntor 12:22
 • Dyqan ne Librazhd

  Dyqan ne Librazhd

  Shiten ose Jepen me qera dyqanet perball tregut Librazhd. Kushdo qe eshte i interesuar per te blere ose me qera cmimet super te arsyeshme

  Me Marrveshje
  Librazhd
  11 nëntor 20:02
 • SHITET BISNES BAR KAFE 29000EURO 200M2

  SHITET BISNES BAR KAFE 29000EURO 200M2

  Shitet bisnes bar kafe Rr Kavasjes njgjitur me qendren Glob .Bisnesi ndodhet ne rruge kryesore ,me nje xhiro mujore prej 7000 euro .Bisnesi ka nje siperfaqje totale 200m2.DHE SHITET 29000 EURO

  29.000 €
  Tiranë
  11 nëntor 19:02
 • Shiten gjashte garazhde

  Shiten gjashte garazhde

  Shiten gjashte garazhde . Siperfaqe totale 140 m2. Te mbyllur me qepena . Me lartesi kati 3.5 m. Ambienti i pershtatshem edhe per biznes. Ndodhen ne pallat te ri me vendosje ne balle te rruges kryesor

  45.000 €
  Tiranë
  9 nëntor 19:02
 • ****SUPER OKAZUON ( GARAZHHD )****

  ****SUPER OKAZUON ( GARAZHHD )****

  Garazhd nr 16, eshte 18 m2 tek pallati Amfora prane pallatit me shigjeta.Shitet per arsyje emigrimi... 5300 € i diskutueshem 355695270874

  5.300 €
  Tiranë
  9 nëntor 16:16
 • Garazhe Unaza E Re

  Garazhe Unaza E Re

  Shiten 10 garazhe në një zonë mjaft të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re.Ambjenti ndodhet në katin -1, ka një sipërfaqe të bollshme prej 360 m2 . Garazhet është i pajisur me dokumentacion të rregullt

  75.000 €
  Tiranë
  9 nëntor 14:22
 • Shitet garazhd

  Shitet garazhd

  Shitet garazhd mbrapa Rivieres Vlore Cmimi:5000€ Cel:+355 68 355 1884

  5.000 €
  Vlorë
  5 nëntor 19:02
 • Shitet garazhd ne zonen e freskut

  Shitet garazhd ne zonen e freskut

  Garazhdi eshte me hipoteke ne zonen e freskut, rruga e teleferikut pallati perball fizikes berthamore

  4.500 €
  Tiranë
  5 nëntor 14:22
 • Barake duroalumini

  Barake duroalumini

  Shitet barake qe mund te perdoret per vend roje ose per te shitur produkte te ndryshme.

  180 €
  Elbasan
  5 nëntor 13:48
 • Shiten 2 garazhe ne qender te Tiranes 15000€ seci

  Shiten 2 garazhe ne qender te Tiranes 15000€ seci

  Shiten 2 garazhe ne qender te Tiranes, perballe shkolles Lidhja e Prizrenit. Cmimi 15000 € secili

  15.000 €
  Tiranë
  4 nëntor 23:02
 • Shitet ose jepet me qera dyqan te Komuna e Parist

  Shitet ose jepet me qera dyqan te Komuna e Parist

  Shitet ose jepet me qera dyqan ose nderrohet Dyqani eshte prane me Qendren Kristal , pallati poshte dhe buze autostrade (jo nga Leonira ). por dyqani eshte nga mbrapa pallatit. Inrregulluar ne m

  21.000 €
  Tiranë
  4 nëntor 09:02
 • Okazion shitet vendparkimi pallat iri te Don Bosco

  Okazion shitet vendparkimi pallat iri te Don Bosco

  Shitet vendparkim ne pallat te ri buze rruge perballe Vision +.

  7.500 €
  Tiranë
  3 nëntor 22:02
 • kontinier i levizshem

  kontinier i levizshem

  shitet kontinier e cila sherben per magazine , per shumllojshmeri gjerash , ndodhet 2 kilometra mbrapa city parkut rruga e asfaltuar , cmimi 800 mij lek te vjetra ose 80 mij lek te reja e diskutueshm

  600 €
  Tiranë
  3 nëntor 21:02
 • shes garazhd

  shes garazhd

  shes garazhd cilesor.eshte kati pare ka ndricim natyral dhe drita.nje krah e ka te mbyllur keshtu qe mund te behet magazin kollaj.esht tek kompleksi orion zona midis oxhakut dhe rruga ura.disponon cer

  7.500 €
  Tiranë
  26 tetor 13:43
 • Barake, kjoske per dyqane!

  Barake, kjoske per dyqane!

  Barak eshte e perdor per dyqan siperfaqja 6m gjatesi, 3.50 gjeresi, me sistem alrmi

  2.500 €
  Shkodër
  25 tetor 21:02
 • Unaza e re

  Unaza e re

  Shiten 10 garazhe.Preferohet te shiten te gjith bashke. Kontakto per me shume.

  75.000 €
  Tiranë
  21 tetor 10:04
 • Garazh ne Durres

  Garazh ne Durres

  ** Okazion ** Shitet garazh 20 m2. Adresa,mbrapa hotel Holiday(perball tregut),plazh,Durres. Kontakt : 0673898120

  7.600 €
  Durrës
  19 tetor 12:03
 • GARAZHD TE KODRA DIELLIT TEK LEONORA

  GARAZHD TE KODRA DIELLIT TEK LEONORA

  shiten dy garazhde tek kodra e diellit prane Leonores me hapsira te bolleshme per makinen mund edhe te mbyllen . Cmimi 8000 euro copa

  8.000 €
  Tiranë
  19 tetor 11:11
 • Shitet,Jepet me qera

  Shitet,Jepet me qera

  Shitet,Jepet me qera dyqan Kati 1 Siperfaqe 131 m2 Cmimi i diskutueshem Ruga Ptoleme Xhuvani Elbasan Qender

  Me Marrveshje
  Elbasan
  18 tetor 21:02
 • Dyqan

  Dyqan

  Shitet dyqan byrektore ne lagjen 13 plazh buz rruge ngjitur me karburant gulf dyqani eshte i kompletuer me te gjitha paisjet dhe me hipotek te rregullt cmimi pak i diskutushem nr tel 0693744363

  60.000 €
  Durrës
  16 tetor 11:12
 • Njesi 182 m2 ne zemer te Tiranes

  Njesi 182 m2 ne zemer te Tiranes

  Shitet njesi 182 m2 ne Qender te Tiranes me lartesi 2,7 m ekskluzivisht nga agjensia RealDeal. Cmimi eshte i arsyeshem pasi kosto eshte vetem 630 euro m2. Njesia ndodhet te rruga Luigj Gurakuqi prane

  115.000 €
  Tiranë
  13 tetor 11:12
 • Garazh Kati -1, 15,20,35 m² 5-7-14,000 Euro

  Garazh Kati -1, 15,20,35 m² 5-7-14,000 Euro

  Tirane, shes garazh Kati -1, 15 m² Euro, 5,000 Euro (Rr. Frederik Shiroka prane Supermarket Joena) Zona/Rruga : Rr. Frederik Shiroka prane Supermarket Joena Shiten garazhe me siperfaqe te ndryshme du

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 tetor 10:16
 • OKAZION------SHITET---- BAR---- KAFE---DHE BILARDO

  OKAZION------SHITET---- BAR---- KAFE---DHE BILARDO

  -----OKAZION---- Shitet -Bar -Kafe -dhe Bilardo ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te fierit shume prane pedonales kryesore te qytetit. Dyqani eshte 115 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe t

  149.500 €
  Fier
  12 tetor 17:22
 • Shitet dyqan blloku Gintash

  Shitet dyqan blloku Gintash

  Shitet dyqani 46m2 prane bllokut Gintash Dyqani eshte i perbere nga ambjenti punes edhe nje tualet te vogel Disponon certiikate pronesie dhe eshte i pershtatshme per cdo lloj biznesi. Cmimi : € 6

  60.000 €
  Tiranë
  12 tetor 10:17
 • Superrr okazion ambjent biznesi 220m2

  Superrr okazion ambjent biznesi 220m2

  Adresa : Lushnje Prona ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tregtare, ne Lushnje. Ka nje distance prej 600 m nga qendra e qyteti te LushnjesDhe nje distance prej 120 m2 nga unaza e qytetit, ne Rr

  66.000 €
  Lushnjë
  12 tetor 10:16
 • Okazionnn ambjent biznesi dhe truall

  Okazionnn ambjent biznesi dhe truall

  Adresa: Lushnje Në lagjen “Gafurr Muco“ në qytetin e Lushnjes.Prona ndodhet rreth 500 m nga qendra e qytetit.Zona në të cilën është e vendosur prona karakterizohet nga shtëpi banimi 1-3 kate dhe

  25.000 €
  Lushnjë
  12 tetor 10:16
 • okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2

  okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2

  Adresa : Rruga dytesor Plepa -Golem Prona është dyqan (njesi sherbimi), ne katin perdhe te objektit 6-katesh G ne kompleksin turistik “TID” ne Kryemedhenj te qytetit te Kavajes.Prona ndodhet ne

  11.000 €
  Durrës
  12 tetor 10:16
 • Superrrr okazionnn ambjent biznesi 160m2

  Superrrr okazionnn ambjent biznesi 160m2

  Adresa: Rruga dytesore midis plepave edhe malit te robit ( kryemedhenj kavaje) Prona eshte vendosura në katin përdhe të një pallati 8-katesh në Kryemedhenj Kavajë.Ka nje distance prej 280 m nga bregu

  54.000 €
  Durrës
  12 tetor 10:05
 • Barak

  Barak

  shum ne gjendje te mir me rym me krejta ok , un jam nga kosova afer prizrenit

  Me Marrveshje
  Kukës
  11 tetor 21:03
 • MAGAZINA plus shpi

  MAGAZINA plus shpi

  MAGAZINA plus shpi

  2.500 €
  Tiranë
  2 tetor 22:15
 • MAGAZIN PLUS SHPI

  MAGAZIN PLUS SHPI

  MAGAZINPLUS SHPI MAGAZI 300M2 ME KOLLONA 4 M LART SHPIA EMOBILUAR ME SISTEM NGROJE ME CATI NDODHET PERBALL QTUS RRUGADYTSORE

  25.000 €
  Tiranë
  2 tetor 22:13
 • Garazh, Garazhd

  Garazh, Garazhd

  Shitet garazhd me siperfaqe 56m2 ne pallat 10 katesh, i pershtashem per minimalisht dy automjete-magazine, me certifikate pronesie(56m2), porte automatike. Cmimi 1000euro m2.

  56.000 €
  Tiranë
  15 shtator 12:02
 • Parkim, Liqeni i Thate

  Parkim, Liqeni i Thate

  Poste parkimi me certifikatë pronësie, në një ndërtesë të re me punime shumë cilësore.

  7.000 €
  Tiranë
  15 shtator 11:22
 • Garazhd ne Tirane

  Garazhd ne Tirane

  shes garazhd okazion me cmimin qe esht ne treg.ndodhet tek kompleksi orion rruga dibres ngjitur me ambulancen.mund te byllet me qepen dhe te behet ne form magazine ose garazh.eshte ne kat te pare dhe

  7.000 €
  Tiranë
  9 shtator 13:02
 • Dyqan 107M2-ME CERTIFIKAT PRONESIE-NDERROHET

  Dyqan 107M2-ME CERTIFIKAT PRONESIE-NDERROHET

  Shitet Dyqan siperfaqja Brenda 94m2 , siperfaqja jashte dhe Brenda ne total 107m2 , eshte I paisur me certifikat pronesie , dyqani ndodhet te Fresku 200 meter sa mer rrugen e teleferikut perball TV-Ti

  Me Marrveshje
  Tiranë
  4 shtator 19:22
 • Shitet ose Nderrohet

  Shitet ose Nderrohet

  Shitet dyqani ne lungomare me nje siperfaqe 68 metra katrore brenda dhe nje verande 30 metra katrore,i pozicionuar ne lungomare. Dyqani shitet ose nderrohet me apartament ne vlore ose ne tirane.

  Me Marrveshje
  Vlorë
  28 gusht 15:02
 • Magazin ne Tirane

  Magazin ne Tirane

  Magazin 180m2 e lart4 mrrugadytsore autostrad perball QTUs

  170 €
  Tiranë
  22 gusht 13:02
 • Shitet ose jepet me qera

  Shitet ose jepet me qera

  Shitet ose nderrohet ose jepet me qera ose me perqindje per parukeri ose berbere . objekti me punime bashkehore me gipse spote etj dhe instalime te mira.. Cmimi 1200euro/m2 Mund te nderrohetbme maki

  1.200 €
  Tiranë
  18 gusht 11:02
 • Shiten ose nderrohen 3-dyqane

  Shiten ose nderrohen 3-dyqane

  Shiten ose nderrohen 3-dyqane ne komunen e Parisit afer kristal ceneter. Pallati ku jane dyqanet eshte buze autostrdes por Dyqnet jane nga brenda oborrit pallatit jo nga rruga kryesore vlene per pa

  1.200 €
  Tiranë
  16 gusht 11:02
 • GARAZHDE TEK KODRA DIELLIT ELEONORA

  GARAZHDE TEK KODRA DIELLIT ELEONORA

  SHITEN DY GARAZHDE NE KATIN -1 TEK KODRA DIELLIT TEK ELEONORA ME HAPSIRA TE BOLLSHME cMIMI 9000 EURO GARAZHDI

  9.000 €
  Tiranë
  13 gusht 15:02
 • Garazhd Magazine ne Tirane

  Garazhd Magazine ne Tirane

  Garazhd prane Librit Universitar ne Bllok - pallati i Raiffeisen Bank, kati nen toke. 56m2 i pershtatshem per 2-3makina ose magazine. Garazhdi eshte i mbyllur, me porte elektrike dhe me certifikate pr

  56.000 €
  Tiranë
  11 gusht 21:02
 • Garazh Me Hipotek Ne Tirane 277m2

  Garazh Me Hipotek Ne Tirane 277m2

  Shoqeria "BASHKIMI" sh.p.k Ofron : Garazh me siperfaqe 277 m2. Cmimi : 43000 euro (OKAZION) Siperfaqe : 277 m2 Lartesia e Katit : 3m Hyrja ne garazh individuale, gril e komanduar me pult. Vendodhja: R

  43.000 €
  Tiranë
  10 gusht 13:02
 • Garazh ne yzberish

  Garazh ne yzberish

  Shitet garazh ne yzberish 230 metra,perballe karburant alpet,garazhi eshte ne forme kapanoni dhe mund te perdoret dhe per magazine. eshte i ndare ne 8 poste dhe eshte i mbyllur ne nje dere te vetme.

  45.000 €
  Tiranë
  10 gusht 13:02
 • Garazhe en Vlore

  Garazhe en Vlore

  Shiten 4 garazhe poshte pallatit te ri.lagja Isa Boletini ,rr Jani Hondro ,Vlore Nje garazh 5.000 euro.Per me shume info nr.cel.0692107388

  Me Marrveshje
  Vlorë
  8 gusht 11:02