Garazh
Korçë

Garazh në shitje në Korçë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  magazine 120 m2 me truall 247 m2
  Garazh

  magazine 120 m2 me truall 247 m2

  Shitet magazina sebashku me truallin. Magazina ka siperfaqe 120 m2 me dimensione 6mx20m dhe eshte 1

  Korçë 31 gusht 14:15
  6.000.000 Lek
 • 3 foto
  Pingpong
  Garazh

  Pingpong

  Ping pong

  Korçë 31 korrik 17:27
  3.300 Lek
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA GARAZH NË LAGJEN 18 KORÇË
  Garazh

  JEPET ME QIRA GARAZH NË LAGJEN 18 KORÇË

  Jepet me qira garazh në lagjen 18, Korçë. Garazhi ka një sipërfaqe 15 m², dhe pozicionohet në katin

  Korçë 24 qershor 16:40
  4.500 Lek
 • 6 foto
  SHITET GARAZH ME SIPËRFAQE 200 M2
  Garazh

  SHITET GARAZH ME SIPËRFAQE 200 M2

  Shitet garazh me sipërfaqe 200 m2 në Korçë. Mund të përdoret edhe si magazinë. Garazhi ndodhet në nj

  Korçë 22 qershor 11:04
  12.000.000 Lek
 • 3 foto
  okazion shitet kontinjer 6 igjat 2.2 i gjere
  Garazh

  okazion shitet kontinjer 6 igjat 2.2 i gjere

  eshte komplet hekur per me shum tel 069 430 3335

  Korçë 17 maj 11:12
  1.600 €