Automjete
Korçë

Automjete në shitje në Korçë

 • 2 foto
  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG

  KEMI PJESE PER MERCEDES S KLAS REXHINA RENAULT MEGAN.SUZUKI VAGON. PUNIME SALDIMI DRETIME E SHASIVE

  Korçë Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES ML. SPRINTER. VITO. E klas210-211. C klas 202-203. Turbo Dinamo Injatore

  Korçë Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KONPRESOR KONDICIONERI PER WOLZVAGEN SHARON
  Autopjese dhe paisje

  KONPRESOR KONDICIONERI PER WOLZVAGEN SHARON

  DISPONOJ 2 KONPRESORA PE KONDICIONERI PE WOLZVAGENI SHARON SHITEN VEC E VEC OSE TE DYJA BASHKE COPA

  Korçë Sot, 14:52
  70 €
 • 4 foto
  PJESE PER WOLZVAGEN POLO.2005 E PER MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER WOLZVAGEN POLO.2005 E PER MERCEDES

  PJESE PER WOLZVAGEN POLO 2005. E PER MERCEDES ML.W210.W211.AUDI MERCEDES S KLAS . TURBO SPRINTERI E

  Korçë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES W203 VITI 2002 CDI 220. AUTOMATIK.
  Vetura

  MERCEDES W203 VITI 2002 CDI 220. AUTOMATIK.

  MERCEDES C KLAS AVANGARDE KARAVAN 220 CDI MODEL 2002 MAKINE ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SRS ABS E

  Korçë Sot, 14:51
  2.800 €
 • 5 foto
  MERCEDES ML 270 NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Vetura

  MERCEDES ML 270 NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  MERCEDES ML 270 NE GJENDJE SHUM TE MIRE 4X4 SALLON LEKURE XHAMET E ZINJ ORIGJINALE MAKINA ESHTE MBAJ

  Korçë Sot, 14:51
  3.500 €
 • 7 foto
  SMART NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Vetura

  SMART NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  SMART NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMS TE REJA KAMIO AUTOMSTIKE KONICIONER TAVAN PANORAMIK.MAKINA 7 MU

  Korçë Sot, 14:50
  2.300 €
 • 3 foto
  MERCEDES W203 KONPRESSOR. AUTOMATIK TIP TRONIK
  Vetura

  MERCEDES W203 KONPRESSOR. AUTOMATIK TIP TRONIK

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE KA NJE 1 VIT QE E KAM SJELLE NGA GJERMANIA .MAKINA ESHTE BEZIN

  Korçë Sot, 14:43
  3.800 €
 • 4 foto
  Audi A6 3.0 S-Line Quattro 2007!!
  Vetura

  Audi A6 3.0 S-Line Quattro 2007!!

  Shitet/Ndrrohet Audi A6 S-Line Quatrro.Makina eshte ne gjendje shume te mire.Dok e paguara deri n sh

  Korçë Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW X5 4.8i benzine/gaz
  Vetura

  BMW X5 4.8i benzine/gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e ber

  Korçë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AlfaRomeo Mito
  Vetura

  AlfaRomeo Mito

  Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi cmimi

  Korçë Sot, 14:02
  4.000 €
 • 5 foto
  BMW X5 3.0i 2003
  Vetura

  BMW X5 3.0i 2003

  BMW X5 3.0i makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi

  Korçë Sot, 14:02
  5.900 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf 5 benzine/gaz
  Vetura

  Volkswagen Golf 5 benzine/gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem

  Korçë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES-BENZ E280 EVO Avantgarde gaz/benzine
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E280 EVO Avantgarde gaz/benzine

  Dokumenta deri tetor 2019 siguracion 1 vjecar per jashte te gjitha sherbimet me liber servisi goma t

  Korçë Sot, 14:02
  10.300 €
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë Sot, 13:48
  8.400 €
 • 9 foto
  Toyota 2009 AUTOMATIKE
  Vetura

  Toyota 2009 AUTOMATIKE

  Shitet ose Ndrrohet...Toyota YARIS 1.4 Nafte me kamjo automatike..Ne gjendje perfekte. Ardhur nga It

  Korçë Sot, 13:48
  5.300 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 200 ELEGANCE
  Vetura

  Mercedes-Benz 200 ELEGANCE

  Mercedes-Benz Shitet ne gjendje shume te mire Ardhur nga Italia Cmimi I diskutushem Me dogane te

  Korçë Sot, 13:47
  3.300 €
 • 10 foto
  Mercedes e class 220cdi 2001
  Vetura

  Mercedes e class 220cdi 2001

  Shitet Mercedes-Benz 210.Ardhur nga Italia. Me dogane te paguar. Bateri e re .Ne gjendje shume perfe

  Korçë Sot, 13:47
  3.300 €
 • 4 foto
  e class blueficency
  Vetura

  e class blueficency

  e class coupe 220 blueficency 160000 km te certifikuara me carpas me dy pal disqe dhe goma 1 pal ver

  Korçë Sot, 13:20
  16.500 €
 • 0 foto
  wolksvagen golf 2 1990
  Vetura

  wolksvagen golf 2 1990

  shitet golf 2 me motor 1.6 turbo nafte i vitit 90’ gjendja shum e mir dhe mund te provohet ne cdo

  Korçë Sot, 13:17
  2.000 Lek
 • 9 foto
  MERCEDES C200 CDI EVO VITI FUND 2006
  Vetura

  MERCEDES C200 CDI EVO VITI FUND 2006

  SHITET C200 CDI EVO I SAPO ARDHUR NGA GJERMANI ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ,KM 244MIJE

  Korçë Sot, 13:16
  4.900 €
 • 4 foto
  MOTORR BENZI S CLASS 2006
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BENZI S CLASS 2006

  Motori eshte hequr sepse makina konsumonte vaj . cdo gje tjeter qe permban motorri eshte ne gjendje

  Korçë Sot, 13:14
  500 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz viti 2002 me dogane
  Vetura

  Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz viti 2002 me dogane

  Shitet Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz (shenuar ne leje) impjant i ri,ardhur nga Italia me dogane te

  Korçë Sot, 13:07
  2.500 €
 • 6 foto
  MAZDA 1.4 DIESEL ARDHUR NGA ITALIA <Sapotarguar>
  Vetura

  MAZDA 1.4 DIESEL ARDHUR NGA ITALIA <Sapotarguar>

  Shitet Mazda 2 ne gjendje te mire motorrike xhenerike dhe vizuale ardhur nga Italia me dogane te pag

  Korçë Sot, 13:06
  2.500 €
 • 11 foto
  TOYOTA COROLLA 2.0DIESEL 2006 NGA BELGJIKA TARGUAR
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 2.0DIESEL 2006 NGA BELGJIKA TARGUAR

  Shitet Toyota Corolla 2.0 diesel ardhur nga Belgjika me dogane te paguar dhe targuar,ne gjendje shum

  Korçë Sot, 13:06
  3.700 €
 • 10 foto
  Renault Scenic 1.5 dci panoram 6+1 marsha Targuar
  Vetura

  Renault Scenic 1.5 dci panoram 6+1 marsha Targuar

  Shitet Renault Scenic 1.5 dci shume ekonomike panoramik sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar d

  Korçë Sot, 13:05
  2.500 €
 • 8 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove 300.000 te reja Cmimi

  Korçë Sot, 12:33
  300.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion!CLS 350cdi 4Matic 2012 AMGlook/nderrohet
  Vetura

  Okazion!CLS 350cdi 4Matic 2012 AMGlook/nderrohet

  OKAZION Mercedes Benz CLS 350 CDI BlueEfficiency 4Matic (4x4) AMG -Line,viti 2012,nuk e kap taksa e

  Korçë Sot, 12:31
  26.000 €
 • 6 foto
  E Class Fundi 2015
  Vetura

  E Class Fundi 2015

  Shitet E class 200 Nafte body origjinal 6.3 Amg xhama t zinj original, Viti Fundi 2015, Makina esht

  Korçë Sot, 12:24
  25.000 €
 • 1 foto
  Goma Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli

  Shiten 90% goma pirelli scorpion 20 45 275

  Korçë Sot, 12:24
  400 €
 • 0 foto
  E Class Xhama
  Autopjese dhe paisje

  E Class Xhama

  Shiten xhama per E class 2015 komplet mbrapa dhe xhami i madh i cili nuk ndodhet ne foto..

  Korçë Sot, 12:24
  250 Lek
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten parakolp prapakolp dhe strece per mercedes benz E class 2013-2014-2015

  Korçë Sot, 12:23
  800 €
 • 9 foto
  Hyundai Accent 1.5 Diesel 2006 me dogane
  Vetura

  Hyundai Accent 1.5 Diesel 2006 me dogane

  Shitet Hyundai Accent 1.5 Diesel crdi shum ekonomik ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje

  Korçë Sot, 12:15
  2.499 €
 • 5 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  Makina eshte ne gjendje te persosur gomat 100 % cmimi i diskutushem

  Korçë Sot, 11:55
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet Benz c200 3800euro
  Vetura

  Shitet Benz c200 3800euro

  Okazion Benz c200 nafte avangard Kamio automatike Ska nevoje per asnje sherbim Ne cmim edhe 4 goma d

  Korçë Sot, 11:44
  3.800 €
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ 270 shitet o nderohet
  Vetura

  MERCEDES-BENZ 270 shitet o nderohet

  mersedes benz E 270 Shes ose nderoj me ML 270 ...viti 2003....2004. Makina ne gjendje shum te mire..

  Korçë Sot, 11:43
  4.500 €
 • 0 foto
  Mistsubishi Pajero Pinin
  Vetura

  Mistsubishi Pajero Pinin

  Shitet Mitsubishi Pajero Pinin në gjëndje të shkëlqyrer xhenerike dhe mekanike fundi i vitit 2001, m

  Korçë Sot, 11:38
  3.400 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz W212 Eclass 220CDI bluefficency
  Vetura

  Mercedes-Benz W212 Eclass 220CDI bluefficency

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove

  Korçë Sot, 11:36
  12.500 €
 • 6 foto
  Vento
  Vetura

  Vento

  Makina ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e sapo bera. Letrat e sapo paguara. Gazi i shenuar ne

  Korçë Sot, 11:16
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Fener VW Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Fener VW Golf 5

  Shitet fener golfi 5 te ardhur nga gjermania orgjinal

  Korçë Sot, 10:48
  80 €
 • 3 foto
  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17

  Shiten goma me gjithe disqe alumini per Mercedes Benz ne gjendje te mire.Cmimi i diskutueshem.

  Korçë Sot, 10:36
  400 €
 • 9 foto
  220 Evo model 2005......Okazion
  Vetura

  220 Evo model 2005......Okazion

  220 Evo Elegance kamio manuale..sensore parkimi para-mbrapa origjinale..sensore dritash... sensore s

  Korçë Sot, 09:52
  4.000 €
 • 11 foto
  Makina me porosi nga Gjermania
  Vetura

  Makina me porosi nga Gjermania

  Sjellim te gjitha llojet e automjeteve me porosi nga gjermania me siguri dhe cilesi teper te larte (

  Korçë Sot, 09:51
  1 €
 • 8 foto
   EVO Automat model 2008
  Vetura

  EVO Automat model 2008

  Evo sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mire me dogane te paguar kamio automatike tip-tron

  Korçë Sot, 09:50
  6.800 €
 • 1 foto
  195/65/16.C
  Autopjese dhe paisje

  195/65/16.C

  195/65/16.C..pothuaj se te reja.....100.mije lek te dyja..

  Korçë Sot, 09:50
  1 €
 • 0 foto
  Okazion 15,16.17.....16cop
  Autopjese dhe paisje

  Okazion 15,16.17.....16cop

  Gjendje super te mire 16 cop

  Korçë Sot, 09:50
  1 €
 • 11 foto
  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi
  Vetura

  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi

  Tiguan 1.4 TSI ..4MOTION...4×4 teper e shpejte dhe ekonomike.Benzine-GAZ dhe ne leje montuar ne gjer

  Korçë Sot, 09:50
  11.500 €
 • 4 foto
  Vw caddy sdi e thjeshte pa turbine
  Vetura

  Vw caddy sdi e thjeshte pa turbine

  Shitet per arsye emigrimi vw Caddy sdi e thjeshte pa turbine.Motori dhe gjendja xhenerike ne gjendje

  Korçë Sot, 09:44
  4.000 €
 • 8 foto
  TOYOTA AYGO 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2007
  Vetura

  TOYOTA AYGO 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2007

  TOYOTA AYGO 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2007 MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE EDHE E SHPEJTE ME LETRA DERI NE

  Korçë Sot, 09:28
  3.400 €
 • 1 foto
  shes pjes mercedes 124 viti 93 motorr 2500 naft
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes mercedes 124 viti 93 motorr 2500 naft

  makina dispon gjith.pjeset.m

  Korçë Sot, 09:21
  1 €