Korçë

Sport & Rekreacion në shitje në Korçë

 • 1 foto
  Shiten Blete shume te mira okazion 20 Koshere
  Kafshe shtepiake

  Shiten Blete shume te mira okazion 20 Koshere

  Prsh shes 20 Koshere Blete super super te mira

  Korçë Dje, 21:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Laser Jeshil +bateri+kllef+karikues 4-5km distance
  Paisje per sport

  Laser Jeshil +bateri+kllef+karikues 4-5km distance

  Lazer shume i fuqishem (ndez dhe fijen e shkrepses) me bateri te rikarikueshme, drita e lazerit duke

  Korçë Dje, 21:02
  40 €
 • 2 foto
  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE
  Koleksione

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  Korçë Dje, 08:06
  120 €
 • 4 foto
  SKI NE GJENDJE SHUM TE MIRA.. CERAMIK PROFESIONAL
  Paisje per sport

  SKI NE GJENDJE SHUM TE MIRA.. CERAMIK PROFESIONAL

  SKITE JANE NE GJENDJE SHUM TE MIRA JANE CERAMIK SAPO I KAM SJELLE NGA GREQIA.VETEM TELEFONATA MOS

  Korçë Dje, 07:46
  35 €
 • 1 foto
  Kandar
  Koleksione

  Kandar

  I vjeter

  Korçë Dje, 07:33
  30 €
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Mosha 1vit e gjysem

  Korçë 24 maj 21:17
  50 €
 • 2 foto
  Atlantic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Atlantic

  Model i talle

  Korçë 24 maj 18:48
  3 €
 • 7 foto
  TREK
  Paisje per sport

  TREK

  Shitet biciklet trek alumin disje alumin me 8 marsha me disko freno e sa po sjell nga gjermania

  Korçë 21 maj 21:03
  270 Lek
 • 5 foto
  Gt
  Paisje per sport

  Gt

  Shitet bicycle gt masa l trupi eshte alumin me disqe alumini me disco frena me 8 marsha e sapo sjell

  Korçë 21 maj 21:02
  250 Lek
 • 5 foto
  Mongoose
  Paisje per sport

  Mongoose

  Shitet biciklet mongoose 28 disje alumin trup alumin me 7 marsha ne gjende shumm te mir sa po sjell

  Korçë 21 maj 21:02
  150 €
 • 5 foto
  Giant
  Paisje per sport

  Giant

  Shitet biçiklet giant 28 trup alumin disje alumin shala me armotizim me 7 marsha ne gjendje shum te

  Korçë 21 maj 21:01
  170 Lek
 • 2 foto
  Omega geneve automatic 23 gure
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega geneve automatic 23 gure

  Punon NE rregull.fusha Pak e demtuar.

  Korçë 20 maj 12:09
  200 €
 • 5 foto
  Rotary evolution tz2 edition limited
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rotary evolution tz2 edition limited

  NE gjendje shume te mire Pune dhe estetike.me Dy ora.prodhim zvicerian me dy makanizma quartz,ronda.

  Korçë 20 maj 12:08
  30.000 Lek
 • 9 foto
  2 Ora dore Atlantic worldmaster
  Veshje / Kepuce / Ore

  2 Ora dore Atlantic worldmaster

  NE gjendje te mire Pune.50€ nje cop.

  Korçë 20 maj 12:08
  100 €
 • 4 foto
  Tissot seastar me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot seastar me kurdisje

  Punon NE rregull,ore e mbajtur mire dhe e ralle.me kurdisje.

  Korçë 20 maj 12:08
  200 €
 • 3 foto
  Ore dore orient kalendar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore orient kalendar

  NE gjendje shume te mire.

  Korçë 20 maj 12:08
  50 €
 • 0 foto
  Cante Luis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante Luis Vuitton

  Cilesore e mbajtur mir si e re

  Korçë 20 maj 11:18
  100 €
 • 0 foto
  Pullat e korces contact viber watchapp
  Koleksione

  Pullat e korces contact viber watchapp

  1917

  Korçë 20 maj 11:18
  20 €
 • 3 foto
  Ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore

  Me bateri

  Korçë 20 maj 11:18
  15 €
 • 0 foto
  Shitet Pesha info viber watchapp
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Pesha info viber watchapp

  E re transport falas ne gjith shqiperine

  Korçë 20 maj 11:18
  15 €
 • 0 foto
  Medlje
  Koleksione

  Medlje

  Silver

  Korçë 20 maj 11:17
  50 €
 • 0 foto
  Fazan golden
  Kafshe shtepiake

  Fazan golden

  Shitet fazan red golden mashkull 1 vit e 3 muaj ka filluar te cel ngjyrat

  Korçë 19 maj 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  hark
  Paisje per sport

  hark

  shitet hark intech 2 .francez.me 3 shigjeta per peshk dhe 6 te thjeshta.gjatesia 1.90 cm.cmim i padi

  Korçë 19 maj 20:55
  100 €
 • 3 foto
  Omega
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega

  Manuale ne gjendje te mire gjendje te mire dhe ripa origjinal lekur te fabrikes

  Korçë 19 maj 14:08
  220 Lek
 • 6 foto
  Cinelli Aliante
  Paisje per sport

  Cinelli Aliante

  Shitet biciklete kursi Cinelli Aliante. Te gjitha pjeset origjinale Campagnolo. Masa 54. Piruni par

  Korçë 18 maj 20:25
  370 €
 • 1 foto
  Kafshe shtepiake..
  Kafshe shtepiake

  Kafshe shtepiake..

  Qen i races bolonjeze..

  Korçë 18 maj 15:29
  150 €
 • 3 foto
  Kokerr qelibari e vjeter
  Koleksione

  Kokerr qelibari e vjeter

  Peshon 6gr.cmimi 100 mije lek te vjetra.

  Korçë 18 maj 11:10
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Mace sjameze
  Kafshe shtepiake

  Mace sjameze

  Sjameze

  Korçë 17 maj 21:07
  150 €
 • 6 foto
  Paisje palestre sauna
  Paisje per sport

  Paisje palestre sauna

  Shiten dy kombinate kombinat inspire M3 plus shtesen me presen! Paiset sherbejne per te gjitha pjese

  Korçë 17 maj 16:39
  2.600 €
 • 2 foto
  Organo KORG PA 80 edhe KORG TRINITY KORCE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo KORG PA 80 edhe KORG TRINITY KORCE

  shiten organo korg pa 80 edhe korg trinty ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontakojne ne nu

  Korçë 16 maj 06:51
  85.000 Lek
 • 3 foto
  Qen pastor
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor

  Qen pastor mashkull 9 muajsh race e paster e shum i zgjuar

  Korçë 15 maj 19:31
  120 €
 • 1 foto
  amplifikator YAMAHA profesional
  Instrumente muzikore dhe paisje

  amplifikator YAMAHA profesional

  shes yamaha p4500 ne gjendje shume te mire pune. cmimi 270 mije lek pak i diskutueshem 800W+800W (4

  Korçë 15 maj 17:19
  270.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklete\"JIFF\"
  Paisje per sport

  Biciklete\"JIFF\"

  Biciklete 24 me doma te reja ,frena,masha dhe kapse.Me ngjyre te zeze,te kuqe dhe te bardhe

  Korçë 15 maj 07:20
  4.500 Lek
 • 2 foto
  Super mace siameze
  Kafshe shtepiake

  Super mace siameze

  Shiten macet siameze jane super te sapo erdhura nga serbia cmimi okazion.....

  Korçë 14 maj 21:13
  150 €
 • 0 foto
  peshk prej qelqi
  Koleksione

  peshk prej qelqi

  peshk prej qelqi gjendje perfekte

  Korçë 13 maj 20:32
  60 €
 • 1 foto
  Verreeee 20 Vjecarre e mbajtur vetem ne Eresire
  Koleksione

  Verreeee 20 Vjecarre e mbajtur vetem ne Eresire

  Prsh Shes nje verre 20 vjecare e mbajtur ne eresire dhe freski Vere eshte nxjere per Merak dhe eshte

  Korçë 13 maj 15:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  By bilardo me xhetona ne gjendje prefekte me nga 6 steka secila me drita apostafat per bilardo shi

  Korçë 13 maj 15:00
  10 €
 • 6 foto
  Pjese per bicikleta
  Paisje per sport

  Pjese per bicikleta

  Shiten pjese te perdorura: Timon dhe qafe e levizshme-2500 lek Shale Evo-1500 lek Qafe FSA 150 mm-10

  Korçë 12 maj 11:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qen Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Qen Pastor Gjerman

  2 muaj e gjysem !

  Korçë 12 maj 10:45
  150 €
 • 4 foto
  Omega spedmaster
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega spedmaster

  Origjinale shum e paster ora ndodhet ne fshatin nizhavec te korces

  Korçë 12 maj 00:44
  12.000 €
 • 4 foto
  AGFA color
  Koleksione

  AGFA color

  Shitet aparati fotografik AGFA color I vitit 1975 ne gjendje super

  Korçë 6 maj 16:33
  120 €
 • 2 foto
  kembor
  Koleksione

  kembor

  kembore origjinale gjendje perfekte tingull perfekt

  Korçë 6 maj 11:00
  170 €
 • 1 foto
  ore darvil
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore darvil

  shitet ora darvil lord 71

  Korçë 6 maj 11:00
  35 €
 • 7 foto
  Ore Dore longines conquest L3.660.4 chronograph qu
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore longines conquest L3.660.4 chronograph qu

  NE gjendje shume te mire mekanike dhe estetike.cdo gje funksionale.

  Korçë 2 maj 14:29
  450 €
 • 4 foto
  Shtange 40 kg
  Paisje per sport

  Shtange 40 kg

  Shes shtange 40 kg ne gjendje sh te mire . Per ushtrime gjoksi ,biceps, aneks etj. E blere ne gr 15

  Korçë 2 maj 13:33
  100 Lek
 • 2 foto
  Makine qepëse SINGER/ Antike
  Koleksione

  Makine qepëse SINGER/ Antike

  Shitet makine qepese e markes SINGER (Antike)...e vjeter dhe e veçante ne llojin e saj...vetem reali

  Korçë 2 maj 11:41
  100 €
 • 4 foto
  Aetos geneve
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aetos geneve

  Ne gjendje super te mire dhe me ripat e vet lekure

  Korçë 29 prill 12:19
  120 €
 • 1 foto
  Seiko contact viber watchapp
  Veshje / Kepuce / Ore

  Seiko contact viber watchapp

  Super

  Korçë 29 prill 10:35
  100 €
 • 1 foto
  Skrap contact viber watchapp
  Veshje / Kepuce / Ore

  Skrap contact viber watchapp

  Silver

  Korçë 29 prill 10:34
  70 €
 • 0 foto
  Okazion Bilardo Garilando Italiane superrr
  Paisje per sport

  Okazion Bilardo Garilando Italiane superrr

  Prsh shitet nje bilardo Italiane me xhetona sponde dhe cop te re e pajisur e theksoj superr bilardo

  Korçë 28 prill 13:29
  Me Marrveshje