Korçë

Sport & Rekreacion në shitje në Korçë

 • 2 foto
  Atlantic Worldmaster
  Veshje / Kepuce / Ore

  Atlantic Worldmaster

  Atlantic Worldmaster 17 jwels

  Korçë Dje, 23:00
  1 €
 • 3 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm siberianë të butë për shi
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mrekullueshëm siberianë të butë për shi

  Këlyshë të mrekullueshëm siberianë të butë për shitje Një mashkull dhe një femër. Këto këlyshë kanë

  Korçë Dje, 18:01
  300 €
 • 3 foto
  Këlyshë Dogue De Bordeaux
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Dogue De Bordeaux

  Këlyshë Dogue De Bordeaux Këto këlyshë bukuroshe mashkullorë dhe femra janë të gatshëm të hyjnë sot

  Korçë Dje, 17:27
  300 €
 • 5 foto
  SYZE NIKE X2 ORIGJINALE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SYZE NIKE X2 ORIGJINALE

  SHITEN SYZE SPORTIVE NIKE X2 ORIGJINALE TE REJA NE KUTI TE ARDHURA NGA GJERMANIA PER ME SHUME INFO K

  Korçë Dje, 15:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ORE SMARTWATCH E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMARTWATCH E RE

  SHITET ORE SMARTWATCH E RE NE KUTI PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NR 0692868154

  Korçë Dje, 15:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE
  Koleksione

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  Korçë Dje, 14:08
  120 €
 • 6 foto
  Clermont
  Paisje per sport

  Clermont

  Shitet biçiklet clermont 28 me 6 masha ne super gjendje

  Korçë Dje, 11:59
  170 Lek
 • 6 foto
  SKI ROSSINGOL 160cm
  Paisje per sport

  SKI ROSSINGOL 160cm

  Ski të përdorura, ROSSINGOL ST COMPETITION. 160 cm MADE IN FRANCE

  Korçë Dje, 11:40
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten libra dhe fjalor në gjuhë të ndryshme
  Libra / Revista

  Shiten libra dhe fjalor në gjuhë të ndryshme

  Shiten libra

  Korçë Dje, 11:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pjese per bicikleta te reja origjinale
  Paisje per sport

  pjese per bicikleta te reja origjinale

  shes KOPERTON per biciklet masa 26 MICHELIN esht e re eshte vetem nje koperton cmimi eshte 20 euro s

  Korçë 2 korrik 21:32
  30 €
 • 1 foto
  Biciklet druri
  Paisje per sport

  Biciklet druri

  biciklet e punuar me drru arre masa 29

  Korçë 2 korrik 16:50
  1.100 €
 • 2 foto
  Mace shtepiake
  Kafshe shtepiake

  Mace shtepiake

  Mackat jane 1muaj e gjysem

  Korçë 2 korrik 13:42
  10 €
 • 8 foto
  Ore Dore helvetia military mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore helvetia military mekanike

  Ne gjendje te mire Pune.

  Korçë 2 korrik 13:16
  150 €
 • 4 foto
  Ore xhepi osmane,zenith billodes serkisof argjend.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore xhepi osmane,zenith billodes serkisof argjend.

  NE gjendje Pune...

  Korçë 2 korrik 13:15
  130 €
 • 8 foto
  Ore Dore vetta automatic valjoux 7751 chronograph.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore vetta automatic valjoux 7751 chronograph.

  NE gjendje Pune...te gjitha funksionet I punojne ne rregull... kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:15
  350 €
 • 6 foto
  Ore Dore doxa 14k data pointer,mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore doxa 14k data pointer,mekanike

  NE gjendje Pune,nje nga akrepat tregon daten...per me shume info na kontaktoni NE Viber ose whatsapp

  Korçë 2 korrik 13:15
  500 €
 • 8 foto
  Ore Dore omega constellation automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore omega constellation automatic

  NE gjendje Pune...per foto me te qarta me kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:14
  350 €
 • 10 foto
  Ore dore omega geneve me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore omega geneve me kurdisje

  Ne gjendje pune

  Korçë 2 korrik 13:13
  170 €
 • 3 foto
  Kokerr qelibari e vjeter
  Koleksione

  Kokerr qelibari e vjeter

  Peshon 6gr.cmimi 100 mije lek te vjetra.

  Korçë 2 korrik 13:12
  10.000 Lek
 • 6 foto
  Ore Dore favre-leuba doctor
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore favre-leuba doctor

  NE gjendje Pune...per foto me te qarta kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:12
  150 €
 • 6 foto
  Ore Dore zenith defy quartz
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore zenith defy quartz

  NE gjendje pune.te gjitha funksionet punojne NE rregull...kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:12
  250 €
 • 9 foto
  Ore omega automatic 24gure,18 k flori
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore omega automatic 24gure,18 k flori

  NE gjendje Pune,34mm.12.2gr flori.per foto me te qarta mund te me kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:12
  700 €
 • 10 foto
  Ore dore omega geneve automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore omega geneve automatic

  Ne gjendje pune...

  Korçë 2 korrik 13:01
  170 €
 • 4 foto
  Klarinet gjysem bohem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet gjysem bohem

  Eshte e perdorur por ne gjendje te mire

  Korçë 2 korrik 11:33
  80 Lek
 • 1 foto
  Shitet qelibar
  Koleksione

  Shitet qelibar

  Viber info

  Korçë 2 korrik 11:16
  10.000 €
 • 2 foto
  Antike
  Koleksione

  Antike

  Antikuare shiten bashke

  Korçë 2 korrik 11:16
  10 €
 • 4 foto
  epiphone per doren e majte
  Instrumente muzikore dhe paisje

  epiphone per doren e majte

  kitara eshte ne gjendje shume te mire

  Korçë 2 korrik 09:56
  250 €
 • 9 foto
  Shitet mezi 3 vjecar shume
  Kafshe shtepiake

  Shitet mezi 3 vjecar shume

  Shitet mezi 3 vjecar shume i mire per ta mbajtur per qef me shale i mesuar

  Korçë 1 korrik 15:49
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet mezi
  Kafshe shtepiake

  Shitet mezi

  Mez 3 vjecar

  Korçë 1 korrik 15:49
  1.000 €
 • 0 foto
  Blej ora contact viber watchap
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora contact viber watchap

  Blej ora Atlantic per pjese kembimi 20 mi lek te vjeter

  Korçë 1 korrik 08:58
  20 €
 • 1 foto
  Firzamonik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Firzamonik

  Shitet firzamonik e vogel ne gjendje te shkelqyer.Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0699886112

  Korçë 30 qershor 09:59
  60 €
 • 1 foto
  Shiten orat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten orat

  Disa punojn disa jo

  Korçë 29 qershor 10:51
  30 €
 • 2 foto
  Ore tissot stylist
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore tissot stylist

  Me kurdisje

  Korçë 29 qershor 10:50
  30 €
 • 1 foto
  korg pa 80 verision OS 3.6
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg pa 80 verision OS 3.6

  shitet

  Korçë 27 qershor 16:31
  350 Lek
 • 3 foto
  hape për shishe vere
  Koleksione

  hape për shishe vere

  eshte e re 15 Mije lek te vjetra

  Korçë 26 qershor 17:27
  15 Lek
 • 2 foto
  Ore breitling
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore breitling

  Ore breitling ne gendje pune..mungon vetem tregusi i minutave i mungon...xhdogje tjt ne pune Per me

  Korçë 24 qershor 15:22
  35 €
 • 11 foto
  Ore Rolex Deepsea challenge
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Rolex Deepsea challenge

  Replik,origjinale 4 cop ne gjith boten,Imitim shume cilesor me kurdisje,pak e rende ne peshe ,shume

  Korçë 23 qershor 17:49
  500 €
 • 3 foto
  Cante
  Koleksione

  Cante

  Cante shpine usharke antike e mbajtur mir pa shenja demtimi

  Korçë 22 qershor 15:27
  15 €
 • 2 foto
  Cante shpine
  Koleksione

  Cante shpine

  Cante shpine ushtarake antike ne gjendje te mir shum e mbajtur

  Korçë 22 qershor 15:19
  15 €
 • 6 foto
  Aksesore dyqani
  Koleksione

  Aksesore dyqani

  Shiten pjese dyqani per butik, pjesa e banakut, rafte dhe varese metalike per rroba. Theksojme qe ja

  Korçë 17 qershor 22:09
  1.000 €
 • 2 foto
  Antike porcelan
  Koleksione

  Antike porcelan

  Gjel antik porcelani

  Korçë 17 qershor 20:49
  50 €
 • 1 foto
  Biçikletë Kursi Carrera
  Paisje per sport

  Biçikletë Kursi Carrera

  Trupi 28”, Karbon-Alumin, Për detajet e biçikletës kontakt në WhatssApp

  Korçë 17 qershor 03:22
  400 €
 • 5 foto
  Ideal Ergomax 28\' 2018
  Paisje per sport

  Ideal Ergomax 28\' 2018

  Shitet Ideal Ergomax 28\' viti 2018 ne gjendje perfekte si e re pa asnje shenje perdorimi. Frena me

  Korçë 16 qershor 12:13
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Kanarina Timbrado Spanjoll
  Kafshe shtepiake

  Kanarina Timbrado Spanjoll

  Shitet Kanarina mashkull ♂️ i llojit Timbrado,zogu eshte ne kenge dhe teper i mire edhe per mbar

  Korçë 15 qershor 06:27
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Kerkohet qen maltez femer per ciftezim
  Kafshe shtepiake

  Kerkohet qen maltez femer per ciftezim

  Kam maltez mashkull 2 vjec Qeni eshte 100% race e paster kerkohet femer per ciftezim Qeni ndodhe ne

  Korçë 14 qershor 19:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skulpture suvenir e BUDES
  Koleksione

  Skulpture suvenir e BUDES

  Kontakt 0676628424

  Korçë 14 qershor 16:31
  50 €
 • 1 foto
  Valixhe per fisarmonike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Valixhe per fisarmonike

  Valixhe per fisarmonike 16tshe ne gjendje te mire

  Korçë 14 qershor 15:35
  10 €
 • 2 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  Ne gjendje te mire pune

  Korçë 14 qershor 14:15
  40 €
 • 1 foto
  Gardelina
  Kafshe shtepiake

  Gardelina

  Shiten gardelina meshkuj ♂️ , zogj te kapur ne natyre dhe te ambjentuar ne kafaz gjithashtu gard

  Korçë 13 qershor 02:19
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklete kursi 28.5
  Paisje per sport

  Biciklete kursi 28.5

  Shitet biciklet kursi franceze 28.5 Ne gjendje shume te mire...

  Korçë 12 qershor 13:32
  180 €