Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Korçë

 • 5 foto
  SYZE NIKE X2 ORIGJINALE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SYZE NIKE X2 ORIGJINALE

  SHITEN SYZE SPORTIVE NIKE X2 ORIGJINALE TE REJA NE KUTI TE ARDHURA NGA GJERMANIA PER ME SHUME INFO K

  Korçë Sot, 14:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ORE SMARTWATCH E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMARTWATCH E RE

  SHITET ORE SMARTWATCH E RE NE KUTI PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NR 0692868154

  Korçë Sot, 14:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atlantic Worldmaster
  Veshje / Kepuce / Ore

  Atlantic Worldmaster

  Atlantic Worldmaster 17 jwels

  Korçë Sot, 07:43
  1 €
 • 6 foto
  Aksesor dhe produkte kozmetike . Kozmetika AV
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aksesor dhe produkte kozmetike . Kozmetika AV

  Aksesorë dhe Produkte kozmetike Shumëllojshmëri Aksesor,Canta,ora,shampo bisht kali dhe produkte koz

  Korçë 8 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ore Rolex Deepsea challenge
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Rolex Deepsea challenge

  Replik,origjinale 4 cop ne gjith boten,Imitim shume cilesor me kurdisje,pak e rende ne peshe ,shume

  Korçë 6 korrik 13:08
  500 €
 • 8 foto
  Ore Dore helvetia military mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore helvetia military mekanike

  Ne gjendje te mire Pune.

  Korçë 2 korrik 13:16
  150 €
 • 4 foto
  Ore xhepi osmane,zenith billodes serkisof argjend.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore xhepi osmane,zenith billodes serkisof argjend.

  NE gjendje Pune...

  Korçë 2 korrik 13:15
  130 €
 • 8 foto
  Ore Dore vetta automatic valjoux 7751 chronograph.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore vetta automatic valjoux 7751 chronograph.

  NE gjendje Pune...te gjitha funksionet I punojne ne rregull... kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:15
  350 €
 • 6 foto
  Ore Dore doxa 14k data pointer,mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore doxa 14k data pointer,mekanike

  NE gjendje Pune,nje nga akrepat tregon daten...per me shume info na kontaktoni NE Viber ose whatsapp

  Korçë 2 korrik 13:15
  500 €
 • 8 foto
  Ore Dore omega constellation automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore omega constellation automatic

  NE gjendje Pune...per foto me te qarta me kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:14
  350 €
 • 10 foto
  Ore dore omega geneve me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore omega geneve me kurdisje

  Ne gjendje pune

  Korçë 2 korrik 13:13
  170 €
 • 6 foto
  Ore Dore favre-leuba doctor
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore favre-leuba doctor

  NE gjendje Pune...per foto me te qarta kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:12
  150 €
 • 6 foto
  Ore Dore zenith defy quartz
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore zenith defy quartz

  NE gjendje pune.te gjitha funksionet punojne NE rregull...kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:12
  250 €
 • 9 foto
  Ore omega automatic 24gure,18 k flori
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore omega automatic 24gure,18 k flori

  NE gjendje Pune,34mm.12.2gr flori.per foto me te qarta mund te me kontaktoni NE Viber ose whatsapp.

  Korçë 2 korrik 13:12
  700 €
 • 10 foto
  Ore dore omega geneve automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore omega geneve automatic

  Ne gjendje pune...

  Korçë 2 korrik 13:01
  170 €
 • 0 foto
  Blej ora contact viber watchap
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora contact viber watchap

  Blej ora Atlantic per pjese kembimi 20 mi lek te vjeter

  Korçë 1 korrik 08:58
  20 €
 • 1 foto
  Shiten orat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten orat

  Disa punojn disa jo

  Korçë 29 qershor 10:51
  30 €
 • 2 foto
  Ore tissot stylist
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore tissot stylist

  Me kurdisje

  Korçë 29 qershor 10:50
  30 €
 • 2 foto
  Ore breitling
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore breitling

  Ore breitling ne gendje pune..mungon vetem tregusi i minutave i mungon...xhdogje tjt ne pune Per me

  Korçë 24 qershor 15:22
  35 €
 • 3 foto
  Ore Dore Atlantic worldmaster
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore Atlantic worldmaster

  NE gjendje Pune,

  Korçë 10 qershor 14:41
  50 €
 • 2 foto
  Chronotech
  Veshje / Kepuce / Ore

  Chronotech

  Chronotech e re fare origjinale

  Korçë 24 maj 01:06
  20 Lek
 • 2 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  Ora te ndryshme ne shitje te ardhura nga Greqia.Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0699886112

  Korçë 22 maj 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ore Dore certina ds3 automatic diver chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore certina ds3 automatic diver chronograph

  Edicion I limituar.punon ne rregull.mekanizem valjoux 7750.

  Korçë 16 maj 14:31
  600 €
 • 1 foto
  Ore prima cekosllovak
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore prima cekosllovak

  Ne gjendje super transport falas ne shqiperi

  Korçë 16 maj 12:13
  35 €
 • 1 foto
  Ore Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet

  Imitim perfekt i punuar me dore E bere me porosi E re 350eur nen koston e blerjes Shitet per arsye

  Korçë 6 maj 14:37
  350 €
 • 1 foto
  Dylbi origjinale made in Usa
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dylbi origjinale made in Usa

  Shiten dylbi proffesionale 50 euro 0676683951( VETEM WHATSUPP

  Korçë 2 maj 19:21
  50 €
 • 2 foto
  Ore lokman titanium
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore lokman titanium

  Esht origjinale

  Korçë 2 maj 13:03
  20 €
 • 6 foto
  Ore Breitling Automat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Breitling Automat

  Shitet ora Breitling Automatike eshte ne gjendje pune.. mungin vetem hagrepi i minutave... xhdo gje

  Korçë 1 maj 23:01
  60 €
 • 3 foto
  PRIM 17 Jewels
  Veshje / Kepuce / Ore

  PRIM 17 Jewels

  PRIM 17 Jewels

  Korçë 18 prill 23:17
  23 Lek
 • 6 foto
  Ore Dore omega seamaster quartz
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore omega seamaster quartz

  Punon NE rregull.kontaktoni NE Viber ose whatsapp per foto me te qarta

  Korçë 15 prill 19:47
  130 €
 • 1 foto
  Ore rolex
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore rolex

  Ora esht per pjese kembimi cmimi I padiskutushem

  Korçë 14 prill 14:36
  500 €
 • 0 foto
  Shiten 2 citizen
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten 2 citizen

  Ne gjendje pune

  Korçë 14 prill 14:36
  120 €
 • 0 foto
  Qostek gubelin
  Veshje / Kepuce / Ore

  Qostek gubelin

  Me 18 gure

  Korçë 14 prill 14:36
  150 €
 • 0 foto
  Tissot I 70s
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot I 70s

  Punon super

  Korçë 14 prill 14:36
  50 €
 • 0 foto
   argjend ottoman
  Veshje / Kepuce / Ore

  argjend ottoman

  Me gure argjend

  Korçë 14 prill 14:27
  50 €
 • 0 foto
  Raketa kopernik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Raketa kopernik

  Me kusdisje

  Korçë 14 prill 14:26
  60 €
 • 0 foto
  Vostok me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Vostok me kurdisje

  E re fare

  Korçë 12 prill 21:00
  50 €
 • 0 foto
  Timex
  Veshje / Kepuce / Ore

  Timex

  Me Ripa original

  Korçë 12 prill 21:00
  30 €
 • 0 foto
  Tespi qelibar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tespi qelibar

  Original ottoman

  Korçë 12 prill 20:59
  1.000 €
 • 3 foto
  Longines Oposition Quartz
  Veshje / Kepuce / Ore

  Longines Oposition Quartz

  Longines Oposition Quartz

  Korçë 2 prill 09:21
  200 Lek
 • 2 foto
  Peshore floriri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Peshore floriri

  Dergesa me poste ne cdo vent

  Korçë 31 mars 17:32
  20 €
 • 3 foto
  SHITET ORE TAG HEUER E VOGEL MADA 38 SUPER
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORE TAG HEUER E VOGEL MADA 38 SUPER

  Shiter ore tag heuer origjinale super gjendje...

  Korçë 29 mars 17:32
  180 €
 • 1 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  Shiten Ora te ndryshme antike.Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0699886112

  Korçë 26 mars 08:25
  1 Lek
 • 0 foto
  Rolex Deep Sea Challenge
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex Deep Sea Challenge

  Rolex Deep Sea challenge replica shume cilesore ,vlere tregu 1500$ origjinale 4 cop ne gjith boten e

  Korçë 9 mars 21:45
  500 €
 • 5 foto
  OKAZION ***SHITET VARSE ARGJENDI 7GR***
  Veshje / Kepuce / Ore

  OKAZION ***SHITET VARSE ARGJENDI 7GR***

  shitet varse argjendi 7gr,55cm i gjate,5mm i gjere,made in ITALY shume cilesor,i paperdorur

  Korçë 2 shtator 20:58
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Curren. Okazionn!!!
  Veshje / Kepuce / Ore

  Curren. Okazionn!!!

  Ora eshte e re e perdorur vetem nje here. Blere ne Itali. Cmimi pak i diskudueshem. WatsApp +393420

  Korçë 12 gusht 12:26
  50 €
 • 4 foto
  Ore Citizen
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Citizen

  Ore Citizen per meshkuj 270 euro e erdhur nga USA

  Korçë 18 korrik 00:10
  270 €
 • 7 foto
  Ore Emporio Armani
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Emporio Armani

  Ore e re Emporio Armani e erdhur nga USA 300Euro. Per meshkuj

  Korçë 18 korrik 00:02
  300 €
 • 1 foto
  ore seiko dhe ore ruse
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore seiko dhe ore ruse

  ne gjendje pune shume te regullt

  Korçë 4 qershor 22:34
  60 €
 • 1 foto
  ore atlantik gjendje perfekte punon
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore atlantik gjendje perfekte punon

  perfekte

  Korçë 4 qershor 22:34
  65 €