Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Ora per qifte Spectrum.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora per qifte Spectrum.

  Ora per qifte Spectrum. Bleje njo per veti, nje per dashurine tende. Rrypat nga lekura ngjyre kafe.

  Vushtrri Sot, 12:27
  24 €
 • 5 foto
  Shiten syzat prej Usa Okey firma me 5 par gjama
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syzat prej Usa Okey firma me 5 par gjama

  Usa syza te reja me 5 par gjama ngjyra te ndryshme origjinal 100% shiko fotot Nr viber:+38344499038

  Ferizaj Sot, 12:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  syza
  Veshje / Kepuce / Ore

  syza

  syza Maui gim te blera ne france vetem ni jave te perdoruna.

  Prishtinë Sot, 12:01
  125 €
 • 7 foto
  Super Ora e mençur me Super Çmimi
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Ora e mençur me Super Çmimi

  •Super Ora e mençur me Super Çmimi për vetëm 16.99€âœ”️ •Specifikat: Kjo orë mund të regjistro

  Prishtinë Sot, 11:50
  17 €
 • 4 foto
  NAVIFORCE - ORE - Black - Stainless Steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  NAVIFORCE - ORE - Black - Stainless Steel

  NAVIFORCE - ORE - Black - Stainless Steel Leisure Army Military design Men\'s watch Water resistant

  Prishtinë Sot, 11:16
  25 €
 • 6 foto
  MINIFOCUS - ORE
  Veshje / Kepuce / Ore

  MINIFOCUS - ORE

  MINI FOCUS Watch Men Brand Luxury Famous Male Clock Quartz Watch Wristwatch Quartz-watch Relogio Mas

  Prishtinë Sot, 11:16
  28 €
 • 2 foto
  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel

  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel Leisure Army Military design Men\'s watch Water re

  Prishtinë Sot, 11:14
  25 €
 • 1 foto
  24mm - Black, Green, Blue, Brown - Rrypa per Ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  24mm - Black, Green, Blue, Brown - Rrypa per Ore

  Rrypa per Ore per cope: 24mm Green Jane shit: 24mm Black 24mm Blue 24mm Brown

  Prishtinë Sot, 11:14
  8 €
 • 4 foto
  ORE NAVIFORCE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NAVIFORCE

  ORE NAVIFORCE

  Prishtinë Sot, 11:14
  26 €
 • 5 foto
  ORE - NaviForce - ROSE GOLD
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE - NaviForce - ROSE GOLD

  ORE - NaviForce - ROSE GOLD Leisure Army Military design Men's watch Water resistant (Washing Hand)

  Prishtinë Sot, 11:14
  25 €
 • 4 foto
  G Shock - steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  G Shock - steel

  Shitet G Shock pothuajse e re ne gjendje shume te mire, resistent ndaj goditjeve ndaj ujit si dhe me

  Prizren Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis

  Masazher me frekuenca,largo dhimbjet e trupit,relaksohu ne kohen e lire,shliro muskujt etj.I ri shik

  Prishtinë Sot, 10:48
  14 €
 • 5 foto
  Smart Watch Per Femije (F)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch Per Femije (F)

  Smart Watch Per Femije- ngjyra per gjinine femrore. E re ne pakete. Ka vend per Sim kartele(numer t

  Prishtinë Sot, 10:45
  20 €
 • 2 foto
  SWATCH IRONY ALUMINIUM
  Veshje / Kepuce / Ore

  SWATCH IRONY ALUMINIUM

  Shes oren e dores Swatch Irony aluminium super e lehte. Eshte ne gjendje te mire optike dhe teknike

  Prishtinë Sot, 10:39
  35 €
 • 2 foto
   Netbook Samsung 10.1 ExtraLireMir Urgjent etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Netbook Samsung 10.1 ExtraLireMir Urgjent etj

  Netbook Samsung 10.1 ExtraLireMir Urgjent etj arel

  Prishtinë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Syza LOUIS VUITTON
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza LOUIS VUITTON

  Shiten syzat e diellit LOUIS VOUITTON të përdorura Syzat kan edhe futrollen-shih fotot Syzat janë bl

  Prishtinë Sot, 09:45
  190 €
 • 0 foto
  galaxy watch 42 mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  galaxy watch 42 mm

  galaxy watch 42 mm black vjen me packet me rryp rezerv me gjitha pajisjet si dhe 2 vjet garancion ne

  Prishtinë Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Sot, 09:36
  8.000 Lek
 • 8 foto
  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

  Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!! Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihn

  Tiranë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Montblanc
  Veshje / Kepuce / Ore

  Montblanc

  Stilolaps,laps,stilograf MONTBLANC

  Tiranë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten orat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten orat

  Shiten orat Dolce Gabana, Citizen, Ingersoll, Revue, Nautica, Zeno

  Tiranë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sektor
  Veshje / Kepuce / Ore

  Sektor

  Gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 09:26
  120 €
 • 0 foto
  Silohuette
  Veshje / Kepuce / Ore

  Silohuette

  Te reja

  Tiranë Sot, 09:26
  150 Lek
 • 6 foto
  Ore antike 1000 Euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore antike 1000 Euro

  Ore antike ne gjendje shume te mir . Punon shum mir. Me melodi . Kur vete ora fiks ben melodi te gj

  Tiranë Sot, 09:25
  1.000 €
 • 6 foto
  ore sportive OTS dhe SKMEI
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore sportive OTS dhe SKMEI

  ora sportive OTS black perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro S

  Mitrovicë Sot, 09:19
  22 €
 • 3 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e

  Elbasan Sot, 09:19
  600 €
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Sot, 09:17
  1.500 €
 • 1 foto
  Galaxy Watch,46mm, e re, 300 euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Galaxy Watch,46mm, e re, 300 euro

  E Re

  Tiranë Sot, 09:02
  300 €
 • 7 foto
  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140

  te reja , pa kuti dhe kllef

  Tiranë Sot, 08:47
  80 €
 • 6 foto
  Cante Shpine Piquadro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante Shpine Piquadro

  Ne gjendje te persosur estetike 99.9% e re, vend per Pc dhe Tablet

  Tiranë Sot, 08:46
  140 €
 • 11 foto
  Syze MOMO Design
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze MOMO Design

  Ne pergjithesi ne gjendje te mire estetike si ne foto

  Tiranë Sot, 08:46
  69 €
 • 5 foto
  Swatch Irony okazion!
  Veshje / Kepuce / Ore

  Swatch Irony okazion!

  Shitet Swatch, nje ore shume e bukur me fushe blu dhe me tregues date shume ore e paster origjinale

  Tiranë Sot, 08:45
  38 €
 • 0 foto
  SEIKO 5 21 GURESH
  Veshje / Kepuce / Ore

  SEIKO 5 21 GURESH

  Shitet nje Seiko 5 me mekanizem 21 guresh shume I bukur dhe shume I perpikte, nje ore e rralle dhe m

  Tiranë Sot, 08:44
  45 €
 • 2 foto
  ORE SMART ALFAWISE NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART ALFAWISE NGA *ORA TAXI*

  Ore smart ALFAWISE Ngjyra e zeze Kundra Ujit 5ATM Pa karikim Kohezgjatja e baterise 2 vjet Me Blueto

  Tiranë Sot, 08:25
  3.000 Lek
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Sot, 08:25
  2.300 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë Sot, 08:25
  4.600 Lek
 • 5 foto
  ORE SMART F1 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART F1 NGA *ORA TAXI*

  Ore Smart F1 Ngjyra - E zeze Madhesia 1.44 inch Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahj

  Tiranë Sot, 08:24
  2.700 Lek
 • 5 foto
  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  Mberin se shpejti! ORE SMART T8 ME KARTE SIM

  ORE SMART T8 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - Ant

  Tiranë Sot, 08:24
  2.400 Lek
 • 7 foto
  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 2 Ngjyrat - E zeze, boje qiell Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Ma

  Tiranë Sot, 08:24
  3.500 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Sot, 08:23
  2.200 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Sot, 08:23
  2.800 Lek
 • 2 foto
  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe e kuqe Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep

  Tiranë Sot, 08:22
  2.200 Lek
 • 8 foto
  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe silver Me prekje Funksionet -Mates hapash - Slee

  Tiranë Sot, 08:22
  2.000 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART ME BLUETOOTH NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART ME BLUETOOTH NGA *ORA TAXI*

  Ore smart U8 me Bluetooth Ngjyrat: e zeze, e kuqe Me prekje Ka te gjitha opsionet e telefonit te lid

  Tiranë Sot, 08:22
  1.500 Lek
 • 8 foto
  .ORE INTELIGJENTE TF6 nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .ORE INTELIGJENTE TF6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente TF 6 Ngjyrat - E zeze,blu dhe e kuqe Me prekje Ekran me ngjyra Me ripa me tokez Fun

  Tiranë Sot, 08:21
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*

  Ore Smart CK17S Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - S

  Tiranë Sot, 08:21
  2.300 Lek
 • 3 foto
  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"

  Ore Intelegjente Y5 Ngjyrat - E zeze Me prekje Ekran me ngjyra Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Sot, 08:20
  2.300 Lek
 • 7 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente ID 115 me ngjyra kundra ujit Ngjyrat - E zeze, blu dhe e kuqe Funksionet - Monitor

  Tiranë Sot, 08:20
  1.800 Lek
 • 2 foto
  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI
  Veshje / Kepuce / Ore

  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI

  CRONOMETER ELEKTRONIK Ngjyra e zeze Funksionet: Ore, Date, Ditete javes,Cronometer, Alarm, 12/24 ore

  Tiranë Sot, 08:19
  1.300 Lek
 • 6 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART M3 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART M3 NGA *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente M 3 Ngjyrat - E zeze kuqe, blu Me prekje Ekran me ngjyra Madhesia e ekranit 0.96 in

  Tiranë Sot, 08:19
  1.800 Lek