• 8 foto
  LORUS SPORT
  Veshje / Kepuce / Ore

  LORUS SPORT

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  70 €
 • 5 foto
  STILOGRAPH
  Veshje / Kepuce / Ore

  STILOGRAPH

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  250 €
 • 6 foto
  FESTINA
  Veshje / Kepuce / Ore

  FESTINA

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  70 €
 • 4 foto
  CHRONOSTAR
  Veshje / Kepuce / Ore

  CHRONOSTAR

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  80 €
 • 7 foto
  LIMITED WATCH
  Veshje / Kepuce / Ore

  LIMITED WATCH

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  400 €
 • 4 foto
  SWATCH
  Veshje / Kepuce / Ore

  SWATCH

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  80 €
 • 4 foto
  RADIO CONTROLL
  Veshje / Kepuce / Ore

  RADIO CONTROLL

  Oazi i Okazioneve Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Tiranë Sot, 17:28
  100 €
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Malisheve Sot, 16:49
  500.000.000 €
 • 0 foto
  SEIKO ELEGANTE VINTAGE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SEIKO ELEGANTE VINTAGE

  SHITET ORE DORE SEIKO ELEGANTE SHUME E VJETER POR SHUME E MIRE

  Prishtinë Sot, 15:18
  15 €
 • 2 foto
  ORE DORE GENEVES
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE GENEVES

  SHITET ORE DORE ELEGANTE GENEVES SWISS MOVEMENT SIKURSE E RE

  Prishtinë Sot, 14:48
  25 €
 • 2 foto
  Shes syzat per Femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes syzat per Femra

  Shes syzat per Femra te ardhura nga gjermanija

  Mitrovicë Sot, 12:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET ORA SAMSUNG GEAR 2
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORA SAMSUNG GEAR 2

  Ne shitje ora cilesore Samsung Gear 2, funksionale pa asnje defekt dhe me shume funksione: lidhet me

  Shtime Sot, 12:18
  170 €
 • 1 foto
  Ore originale automatike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore originale automatike

  Ore italjane me makineri japoneze myota cmimi i saj real rreth 300 euro hitet per 55 euro e padiskut

  Tiranë Sot, 11:28
  55 €
 • 3 foto
  Ore Curren
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Curren

  Ore curren pak e perdorur ne gjendje te mir funksionale kundra ujit tregon daten cmimi 15 mij lek i

  Durrës Sot, 09:58
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Orë Dore e Arit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Dore e Arit

  Ora eshte e arit 18k e prodhuar ne vitin 1966 eshte ne gjendje te mir punon ne menyr automatike , O

  Ferizaj Dje, 23:18
  1 €
 • 8 foto
  Shisha ( hookah )
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shisha ( hookah )

  Shiten shishat ( hookah ) te paperdorura ( te reja ) npaket te posa ardhura nga Turkia , jan te mode

  Prishtinë Dje, 22:48
  40 €
 • 9 foto
  Catamaran chronograf
  Veshje / Kepuce / Ore

  Catamaran chronograf

  Origjinale swiss

  Mitrovicë Dje, 20:48
  200 €
 • 3 foto
  Ore J'Paul Monet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore J'Paul Monet

  Ore J'Paul Monet per femra dhe per meshkuj

  Lushnjë Dje, 20:28
  200 €
 • 3 foto
  ANCRE 17 RUBIS SWISS
  Veshje / Kepuce / Ore

  ANCRE 17 RUBIS SWISS

  SHITET ORE DORE PER MESHKUJ E MARKES ANCRE ME EMRIN TIGER 17 GUR SWISS MADE NE GJENDJE TE RREGULLT P

  Prishtinë Dje, 19:48
  66 €
 • 3 foto
  ORA urgjent
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORA urgjent

  shitet ora shrepse dhe orë ajo është. ardhur nga germania dhe ajo eshte me ngjyrë dukati por në d

  Prishtinë Dje, 19:48
  10 €
 • 3 foto
  Shes Orë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes Orë

  Shes orën te sapobler me marke Police me gjith paketazh nga 200 ne 150 euro

  Prishtinë Dje, 19:18
  150 €
 • 4 foto
  Super Oferte Portofol lekure Originale Kamosh
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Oferte Portofol lekure Originale Kamosh

  Super Oferte Shitet Portofol lekure kamosh origjinale shum cilesore e re , L&A Shop 🏆 Kushton v

  Tiranë Dje, 17:58
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Super Oferte shiten syze Ray Ban Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Oferte shiten syze Ray Ban Origjinale

  Super Oferte shiten syze Ray Ban Origjinale pak te perdorura Te zeza . L&A Shop 🏆 Cmimi Vetem pe

  Tiranë Dje, 17:58
  5.000 Lek
 • 4 foto
  SHITEN SYZE PORSCHE DESIGN P’8478
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITEN SYZE PORSCHE DESIGN P’8478

  SHUME PAK TE PERDORURA NE GJENDJE PERFEKTE ,ME KUTI, FSHIRESE DHE DY PAL LENTE

  Tiranë Dje, 17:28
  210 €
 • 0 foto
  Super oferte Shitet Ore Geneva
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super oferte Shitet Ore Geneva

  Super Oferte Shitet Ore Geneva e Re me rripa lekure , L&A Shop 🏆 Kushton vetem per 20 mij lek!!!

  Tiranë Dje, 17:28
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Super Oferte Shitet Ore Quartz e Re
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Oferte Shitet Ore Quartz e Re

  Super Oferte Shitet Ore Quartz e Re me rripa lekure , L&A Shop 🏆 Kushton vetem per 20 mij lek!!!

  Tiranë Dje, 17:28
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion (zbritje). Roleks Rainbow per qifte
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion (zbritje). Roleks Rainbow per qifte

  Okazion (zbritje) e madhe. Roleks Rainbow per qifte nga :30€ tani vetem 25€ seti. Paketim ne form dh

  Vushtrri Dje, 17:19
  25 €
 • 0 foto
  Set per femra : Ore CK & nje lire dore ne flak ari
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra : Ore CK & nje lire dore ne flak ari

  Set per femra : Ore CK & nje lire dore ne flak ari gratis Zbritje e setit nga 25€ tani vetem 20€

  Tiranë Dje, 16:58
  20 €
 • 0 foto
  Zbritje e madhe :Ora per qifte QQ
  Veshje / Kepuce / Ore

  Zbritje e madhe :Ora per qifte QQ

  Zbritje e madhe :Ora per qifte QQ nga 50€ tani vetem 39.99€ Kualitet i larte . Rezistente ndaj ujit

  Tiranë Dje, 16:58
  40 €
 • 0 foto
  Okazion (zbritje). Roleks Rainbow per qifte
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion (zbritje). Roleks Rainbow per qifte

  Okazion (zbritje) e madhe. Roleks Rainbow per qifte nga :30€ tani vetem 25€ seti. Paketim ne form dh

  Tiranë Dje, 16:58
  25 €
 • 0 foto
  Set per femra : Ore CK & nje lire dore ne flak ari
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra : Ore CK & nje lire dore ne flak ari

  Set per femra : Ore CK & nje lire dore ne flak ari gratis Zbritje e setit nga 25€ tani vetem 20€

  Vushtrri Dje, 16:48
  20 €
 • 0 foto
  Zbritje e madhe :Ora per qifte QQ
  Veshje / Kepuce / Ore

  Zbritje e madhe :Ora per qifte QQ

  Zbritje e madhe :Ora per qifte QQ nga 50€ tani vetem 39.99€ Kualitet i larte . Rezistente ndaj ujit

  Vushtrri Dje, 16:48
  40 €
 • 3 foto
  Syza me dioptri 2,0 antirefleks
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza me dioptri 2,0 antirefleks

  Shes syzet e reja te pa perdorura.me dioptri 2,0 antirefleks.te punuara te optika me udhzim te mjeku

  Lipjan Dje, 16:18
  50 €
 • 2 foto
  Akcesor Arg 925 -guret qehlibar baltig
  Veshje / Kepuce / Ore

  Akcesor Arg 925 -guret qehlibar baltig

  Per informim ne Weiber o44555994

  Prishtinë Dje, 15:18
  32 €
 • 4 foto
  shitet or dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  shitet or dore

  shitet or dore e re pa perdor e ardhur nha USA punon shum mir eshe model i ri stainless steel backc

  Ferizaj Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES ORA DORE PER FEMRA CASIO ORGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHES ORA DORE PER FEMRA CASIO ORGJINAL

  SHES ORA DORE PER FEMRA CASIO ORGJINAL +38344710370

  Mitrovicë 17 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aksesorë të ndryshëm për femra dhe meshkuj!
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aksesorë të ndryshëm për femra dhe meshkuj!

  Na kontaktoni ne faqen tone ne Instagram www.instagram.com/aksesoretemi/ Çmime të arsyeshme!

  Durrës 17 mars 18:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dekorata te vjetra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dekorata te vjetra

  Ore xhepi gjermane dhe dekorate

  Tiranë 17 mars 15:28
  200 €
 • 5 foto
  shiten bizhuteri
  Veshje / Kepuce / Ore

  shiten bizhuteri

  Nxirret n shitje komplet malli i bizuteris. Shiten per arsyeje emigrimi . Ne to perfshihen: varse, b

  Lushnjë 17 mars 15:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iwc schaffhausen big pilot
  Veshje / Kepuce / Ore

  Iwc schaffhausen big pilot

  Pak i perdorur, 47 mm, automatice me power reserve mbi 30 orë, e shes se eshte e madhe per doren tim

  Kaçanik 17 mars 10:48
  130 €
 • 2 foto
  Smartwatch sport live hr xiaomi amazfit pace
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smartwatch sport live hr xiaomi amazfit pace

  Smartwatch sport live hr xiaomi amazfit pace e perdorur 3muaj.

  Tiranë 17 mars 09:28
  70 €
 • 2 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Tiranë 17 mars 08:27
  500.000.000 €
 • 1 foto
  Breitling Watch ( Made In Swiss )
  Veshje / Kepuce / Ore

  Breitling Watch ( Made In Swiss )

  Ora eshte origjinale nuk ka bateri mbushet me anë te levizjeve te dores

  Ferizaj 17 mars 01:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Audemars Piguet

  Shitet Audemars Piguet me butonat funksional.I ri ne qese.Imitim shum i mir.Zingjir Cilsor.

  Tiranë 16 mars 23:28
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Casima Origjinale E RE NE KUTI,Cilsia Maksimale.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Casima Origjinale E RE NE KUTI,Cilsia Maksimale.

  Ore Casima Japoneze e re ne kuti.Ora esht shum cilsore.I ka funksional te gjith butonat.Esht kunder

  Tiranë 16 mars 23:28
  75 €
 • 5 foto
  Shitet NIKE FUELBAND
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet NIKE FUELBAND

  Shitet Nike fuelband Eshte nje bashkpunim midis Nike dhe Apple Lidhet vetem me pajisje ios dhe PC Ma

  Tiranë 16 mars 22:28
  80 €
 • 1 foto
  Ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore

  Esprit origjinal pak i grithurr xhami

  Prishtinë 16 mars 20:48
  80 €
 • 0 foto
  Or
  Veshje / Kepuce / Ore

  Or

  Or

  Prishtinë 16 mars 20:18
  80 €
 • 1 foto
  Or
  Veshje / Kepuce / Ore

  Or

  Origjinal

  Prishtinë 16 mars 20:18
  80 €
 • 5 foto
  Syze Dielli - Ray Ban
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Dielli - Ray Ban

  Syze Dielli - Ray Ban Shume pak te perdorura

  Prishtinë 16 mars 19:48
  70 €