Elektronikë
Korçë

Elektronikë në shitje në Korçë

 • 0 foto
  Xiaomi MI8 64 GB + aksesore dhurate
  Telefona celulare

  Xiaomi MI8 64 GB + aksesore dhurate

  Shitet Xiaomi MI8 64 GB versioni global ngjyre e zeze ne gjendje super . Se bashku me paketimin orig

  Korçë 12 nëntor 21:57
  40.000 Lek
 • 10 foto
  Laptop Asus, I5, 4Gb Ram, 500 Gb 170 euro
  Kompjutera

  Laptop Asus, I5, 4Gb Ram, 500 Gb 170 euro

  Asus, modeli K53 SV, procesor Intel Core I5, 2.30 GHz, ekrani 15,6\", RAM 4GB, HDD 500 GB, karte gra

  Korçë 12 nëntor 16:06
  170 €
 • 8 foto
  Samsung Galaxy Note 5 GOLD
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 5 GOLD

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 N920V GOLD. DISPLAY Super AMOLED 5.7\" (2560 x 1440 pixels). Processor Samsung

  Korçë 12 nëntor 16:06
  24.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop ne gjendje super te mire.
  Kompjutera

  Laptop ne gjendje super te mire.

  Shes 2 Laptop ne gjendje super te mire te ardhur nga Gjermania Firma Hp dhe Acer te dhenat jane t

  Korçë 11 nëntor 19:51
  210 €
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shes Ipad 1 Apple 16gb perdoret dhe me karte telefoni sim dhe pranon cfaredolloj karte ne gjendje su

  Korçë 11 nëntor 19:51
  80 €
 • 0 foto
  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!
  Kompjutera

  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!

  LEO COMPUTER: OFRON, kompiutera te perdorur dhe te rinj, laptop te perdorur dhe te rinj, tableta, pr

  Korçë 11 nëntor 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes j7 2017
  Telefona celulare

  shes j7 2017

  shes j7 2017 gjendje te mir pune cmimi 150 mij

  Korçë 11 nëntor 11:30
  150 Lek
 • 5 foto
  Shitet Xiaomi Redmi K20 Pro
  Telefona celulare

  Shitet Xiaomi Redmi K20 Pro

  Redmi K20 Pro,8 gb ram plus 128 gb room,software android 9 global.për më shumë shihni fotot.cel ësht

  Korçë 10 nëntor 21:47
  45.000 Lek
 • 3 foto
  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+
  Pjese per kompjuter

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Korçë 7 nëntor 13:06
  20 €
 • 2 foto
  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router
  Pjese per kompjuter

  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router

  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router

  Korçë 7 nëntor 13:06
  8 €
 • 0 foto
  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale
  Audio / CD / Stereo

  Shiten bagazhiere mercedes me 6 cd origjinale

  Shiten bagazhiere mercedes origjinale, me 6 cd

  Korçë 3 nëntor 11:58
  50 €
 • 1 foto
  s8
  Telefona celulare

  s8

  shitet s8 me ekran te thyer shitet vetem per bordin.... bordi eshte i testuar dhe eshte ne gjendje f

  Korçë 1 nëntor 16:45
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet njesi qendrore PC
  Kompjutera

  Shitet njesi qendrore PC

  Shitet njesi qendrore PC me parametrat e meposhtem : Bllok Ushqimi 450Watt Cpu AMD Athlon 64 X2 56

  Korçë 21 tetor 11:25
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel
  Kompjutera

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel ! Bllok Ushqimi 450W HDD Western Digital 250Gb Ram 4Gb D

  Korçë 9 tetor 17:55
  17.000 Lek
 • 2 foto
  OkazionAsus H110m-k Mobo+CPU + Heatsink/Fan Combo
  Pjese per kompjuter

  OkazionAsus H110m-k Mobo+CPU + Heatsink/Fan Combo

  Shiten te gjitha se bashku me cmim okazion : 1.Motherboard ASUS model H110m-k (Gjen 6 dhe 7 CPU In

  Korçë 9 tetor 17:54
  100 €
 • 9 foto
  Redmi k20 pro version europian.
  Telefona celulare

  Redmi k20 pro version europian.

  Redmi k20 pro,ram 8gb,room 128gb,android 9 stable,i ri në kurinë e vet për më shumë shihni fotot.

  Korçë 8 tetor 23:15
  45.000 Lek
 • 2 foto
  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN
  Pjese per kompjuter

  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

  Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe es

  Korçë 7 tetor 19:43
  22.500 Lek
 • 0 foto
  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB
  Pjese per kompjuter

  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

  E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te

  Korçë 7 tetor 19:43
  25.000 Lek
 • 2 foto
  !!!SUPER OFERTE!!! TABLETE 10 core CHUWI HI9 Air
  Telefona celulare

  !!!SUPER OFERTE!!! TABLETE 10 core CHUWI HI9 Air

  RAM/ROM:4GB/64GB Network :4G LTE Display resolution:2560x1600 Display Size:10.1\" Processor Core:10

  Korçë 7 tetor 19:43
  20.000 Lek
 • 9 foto
  Tablet 10.1\", Intel Quad Core , 4GB RAM, 64 GB ROM
  Kompjutera

  Tablet 10.1\", Intel Quad Core , 4GB RAM, 64 GB ROM

  Shes PIPO W1S Tablet PC ekran10.1 inch Full HD me Procesor Intel Cherry Trail Z8300 quad core, 4GB

  Korçë 7 tetor 07:03
  130 €
 • 8 foto
  Oneplus 6,version europian.
  Telefona celulare

  Oneplus 6,version europian.

  Oneplus 6 black,ram 8 gb,room 128gb,android 9 global stable,për më shumë shihni fotot. Fare pak i pë

  Korçë 2 tetor 23:15
  30.000 Lek
 • 2 foto
  !!!OKAZION!!! ***MEIZU NOTE 9 ****
  Telefona celulare

  !!!OKAZION!!! ***MEIZU NOTE 9 ****

  Resolution 1080 x 2244 pixels CPU Octa-core Internal 64GB, 4 GB RAM Kamera mbrapa Dual 48 MP,5MP Dua

  Korçë 2 tetor 10:59
  26.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET PIANO  PETROF ME 3 PEDALE
  Audio / CD / Stereo

  SHITET PIANO PETROF ME 3 PEDALE

  SHITET PIANO PETROF ME 3 PEDALE .KA METRONOM DHE STOLIN ORIGJINAL.PIANOJA ESHTE NE GJENDJE SHUM T

  Korçë 29 shtator 13:55
  1.000 €
 • 4 foto
  Galaxy note 9
  Telefona celulare

  Galaxy note 9

  She’s galaxy note 9 I sapo erdhur nga USA . Tel punon shume mire , gjendja 9/10 . Tel I mungon lap

  Korçë 24 shtator 13:16
  350 €
 • 5 foto
  iPhone X 64 gb i pa zhbllokuar (sprint)
  Telefona celulare

  iPhone X 64 gb i pa zhbllokuar (sprint)

  Shes iPhone X 64 gb gjendje 9/10. Telefoni esht i kompanise sprint USA I pa zhbllokuar . Cmimi i pad

  Korçë 23 shtator 16:16
  320 €
 • 0 foto
  Syze 3D PHILIPS 2palë
  Audio / CD / Stereo

  Syze 3D PHILIPS 2palë

  Syzet 3D 2 PALE jane origjinale ne gjendje shum te mire

  Korçë 22 shtator 00:25
  5.000 Lek
 • 0 foto
  iPhone 7 plus 128 Gb, Perfekt
  Telefona celulare

  iPhone 7 plus 128 Gb, Perfekt

  Shitet iphone 7 plus 128 gb, ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje, i blere i ri i mbyllur, ska pa

  Korçë 20 shtator 08:51
  400 €
 • 0 foto
  Nderrohen 8 CD per ps3 me loje tjeter per ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Nderrohen 8 CD per ps3 me loje tjeter per ps3

  Nderrohen 8 Cd ne gjendje te mire me Cd me loje me te re (Futboll,blur,god of war etj) Per cdo gje

  Korçë 19 shtator 23:00
  1 €
 • 0 foto
  Shitet celular Samsung Galaxy 6
  Telefona celulare

  Shitet celular Samsung Galaxy 6

  Celulari eshte ne gjendje shume te mire me cmim te arsyeshem.

  Korçë 18 shtator 20:38
  70 Lek
 • 0 foto
  Rake te Tenisi
  Lojra per PC / Videolojra

  Rake te Tenisi

  Rakete ne gjendje shume te mire . Shitet per arsye mosperdorimi .Ju faleminderit!

  Korçë 18 shtator 19:30
  40 Lek
 • 5 foto
  shitet galaxy s9+ ne gjendje perfekte !!
  Telefona celulare

  shitet galaxy s9+ ne gjendje perfekte !!

  Galaxy S9+ ne gjendje shume te mire,pa gervishtje dhe pa probleme!Me kuti dhe aksesore!!

  Korçë 18 shtator 18:21
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung SCX-4200 (Multi Printer)
  Pjese per kompjuter

  Samsung SCX-4200 (Multi Printer)

  Samsung SCX-4200 Laser Printer. Laser Printer, Digital Copier, Color Scaner, I perdorur. Printe

  Korçë 18 shtator 16:09
  150 €
 • 1 foto
  LG Flatron L1717S
  Pjese per kompjuter

  LG Flatron L1717S

  Shitet ekran pc. LG Flatron 17\" I perdorur 5 vjet

  Korçë 18 shtator 16:09
  4.500 Lek
 • 0 foto
  master PC elettronico
  Audio / CD / Stereo

  master PC elettronico

  500fuqizon uzike

  Korçë 18 shtator 14:57
  500 Lek
 • 4 foto
  ***OKAZIONN***
  Kompjutera

  ***OKAZIONN***

  SHitet kompjuteri lenovo m 91 pak i perdorur,me dokumente garancie per 6 muaj.Ne gjendje shume te mi

  Korçë 14 shtator 21:36
  140 €
 • 2 foto
  Shitet Pc + Monitor 19\"
  Kompjutera

  Shitet Pc + Monitor 19\"

  Parametrat e Pc: Cpu: Intel Pentium Dual 2.2GHz Ram:4Gb Grafika: GeForce 9500 Gt 1 Gb\"e dedikuar\"

  Korçë 14 shtator 17:35
  150 Lek
 • 4 foto
  woofer+2 ampiflikator
  Audio / CD / Stereo

  woofer+2 ampiflikator

  Shitet 1 woofer+2ampiflikator wooferi eshte 1000w ampiflikatori qe luan wooferin eshte 2 kanalc ampi

  Korçë 13 shtator 22:20
  399 €
 • 3 foto
  Shitet cift speakers per sisteme audio!!
  Audio / CD / Stereo

  Shitet cift speakers per sisteme audio!!

  Shitet cift speakers per sisteme audio 3 way 8 Ohms integrated material 75 watts Rms (Total 150 watt

  Korçë 13 shtator 18:35
  30 €
 • 2 foto
  Doogee X6
  Telefona celulare

  Doogee X6

  Telefon doogee x6 ne gjendje pune.Shitet per arsye mos perdorimi.

  Korçë 13 shtator 18:35
  500 Lek
 • 1 foto
  Telefon LG
  Telefona celulare

  Telefon LG

  Telefon LG.Shitet per arsye mos perdorimi

  Korçë 13 shtator 18:35
  500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Fifa 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Fifa 19

  Shes fifa 19 ne gjendje shum te mira 2 muaj e perdorur

  Korçë 12 shtator 16:43
  38.000 Lek
 • 3 foto
  Iphon 6
  Telefona celulare

  Iphon 6

  Shes iphon 6 si i ri me xham mbrojtes telefoni eshte 1 vip i perdorur versionin i fundit 12.4.1+ fin

  Korçë 11 shtator 20:28
  180 Lek
 • 4 foto
  Xiaomi pocofone f1 6/128
  Telefona celulare

  Xiaomi pocofone f1 6/128

  Shes xiaomi pocofone f1 6/128 gjendja 10/10. Te intersuarit te kontaktojne ne nr e tel 0695249229

  Korçë 8 shtator 19:52
  300 Lek
 • 0 foto
  dlieni
  Telefona celulare

  dlieni

  ma i mir skeni ku ta gjini garanci 6 vite

  Korçë 8 shtator 00:51
  301 Lek
 • 0 foto
  Okazio
  Telefona celulare

  Okazio

  Shes samsung A6 ne gjendhe shum tmire 3g ram 32 g memorie 180 mijelek

  Korçë 7 shtator 15:32
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet iPhone7 me cmim Okazion!!
  Telefona celulare

  Shitet iPhone7 me cmim Okazion!!

  Okazion Iphone 7 ngjyre Rose Gold 128 Gb.Tel eshte i sapo ardhur nga Amerika.Ne gjendje 10/10 nuk ka

  Korçë 6 shtator 19:32
  320 €
 • 3 foto
  Shitet ps4 pro
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps4 pro

  Shitet ps4 pro me nje controler dhe me te gjitha kabllot perkatese.Lojrat perkatese jane fortnite fi

  Korçë 6 shtator 01:45
  350 Lek
 • 3 foto
  PS4 PRO
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 PRO

  Shitet ps4 pro 1 tb per arsye mos perdorimi.Ka pothuajse 8 muaj i perdorur.Me nje controler dhe te

  Korçë 6 shtator 01:37
  350 Lek
 • 1 foto
  Mikrofon profesional
  Audio / CD / Stereo

  Mikrofon profesional

  Shitet mikrofon profesional

  Korçë 4 shtator 19:36
  1 €
 • 1 foto
  Shitet studio televizive dhe radio
  Audio / CD / Stereo

  Shitet studio televizive dhe radio

  Shitet studio televizive dhe radio në Korçë

  Korçë 4 shtator 19:36
  1 €