Kompjutera
Korçë

Kompjutera në shitje në Korçë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel
  Kompjutera

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel

  Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel ! Bllok Ushqimi 450W HDD Western Digital 250Gb Ram 4Gb D

  Korçë Sot, 00:04
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet njesi qendrore PC
  Kompjutera

  Shitet njesi qendrore PC

  Shitet njesi qendrore PC me parametrat e meposhtem : Bllok Ushqimi 450Watt Cpu AMD Athlon 64 X2 56

  Korçë Sot, 00:04
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop ne gjendje super te mire.
  Kompjutera

  Laptop ne gjendje super te mire.

  Shes 2 Laptop ne gjendje super te mire te ardhur nga Gjermania Firma Hp dhe Acer te dhenat jane t

  Korçë Dje, 10:15
  210 €
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shes Ipad 1 Apple 16gb perdoret dhe me karte telefoni sim dhe pranon cfaredolloj karte ne gjendje su

  Korçë Dje, 10:15
  80 €
 • 0 foto
  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!
  Kompjutera

  DESKTOP,LAPTOP,TABLET,PRINTER,FOTOKOPJE,SERVIS!!!

  LEO COMPUTER: OFRON, kompiutera te perdorur dhe te rinj, laptop te perdorur dhe te rinj, tableta, pr

  Korçë 21 shtator 19:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ***OKAZIONN***
  Kompjutera

  ***OKAZIONN***

  SHitet kompjuteri lenovo m 91 pak i perdorur,me dokumente garancie per 6 muaj.Ne gjendje shume te mi

  Korçë 14 shtator 21:36
  140 €
 • 2 foto
  Shitet Pc + Monitor 19\"
  Kompjutera

  Shitet Pc + Monitor 19\"

  Parametrat e Pc: Cpu: Intel Pentium Dual 2.2GHz Ram:4Gb Grafika: GeForce 9500 Gt 1 Gb\"e dedikuar\"

  Korçë 14 shtator 17:35
  150 Lek
 • 0 foto
  Shitet laptop
  Kompjutera

  Shitet laptop

  Shitet laptop në gjendje shumë të mirë

  Korçë 4 shtator 19:34
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet laptop acer
  Kompjutera

  Shitet laptop acer

  Shitet laptop Acer në gjendje shumë të mirë

  Korçë 4 shtator 19:33
  6.000 Lek
 • 5 foto
  LAPTOP HP Probook NE GJENDJE TE MIRE
  Kompjutera

  LAPTOP HP Probook NE GJENDJE TE MIRE

  Laptop profesional i lehte shitet per arsye mosperdorimi.Ai model profesional ka nje sistem ftohje t

  Korçë 2 shtator 11:48
  22.050 Lek
 • 0 foto
  hp pavilion dv7
  Kompjutera

  hp pavilion dv7

  i5 8gb ram ekranin e demtuar pothuajse i ri ..... per me shum info .......https://www.notebookchec

  Korçë 29 gusht 23:52
  180 €
 • 0 foto
  hp compaq elite 8100
  Kompjutera

  hp compaq elite 8100

  kompjuter HP 4 GB Ram procesor i5 maus tastjere monitor 19 inch

  Korçë 3 gusht 09:35
  100 €
 • 0 foto
  iPad I perdorur
  Kompjutera

  iPad I perdorur

  Afersisht 6 Muaj I perdorur 32Gb

  Korçë 29 korrik 22:04
  200 €
 • 3 foto
  Kompjuter+monitor ne shitje
  Kompjutera

  Kompjuter+monitor ne shitje

  Kompjuter ne gjendje 100% te mire Processor AMD A4 pro 5300B 3.4 ghz (i ngjashem me core i3 3.4 ghz)

  Korçë 12 korrik 14:55
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop HP G60 100€
  Kompjutera

  Laptop HP G60 100€

  Shitet laptopi i perdorur vetem nga nje pronar(Une).Eshte ne gjendje shume te mire dhe funksional pe

  Korçë 26 qershor 11:42
  100 €
 • 3 foto
  KOMPJUTER Quad Core OKAZION
  Kompjutera

  KOMPJUTER Quad Core OKAZION

  Kompjuter Quad core (Core 2 Duo) Ram 4GB Hard Disk 3Terra Windows 10 Pro Ne gjendje shume te mire as

  Korçë 22 qershor 10:42
  270 €
 • 4 foto
  Arber
  Kompjutera

  Arber

  Arber

  Korçë 5 qershor 23:32
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Asus Nagas Gaming
  Kompjutera

  Asus Nagas Gaming

  Shitet Asus gaming pc. Grafika Nvidia Gt 630 2GB e dedikuar. SSD 120GB kingston 3.0. HDD 160GB. Xeon

  Korçë 31 maj 15:18
  200 Lek
 • 0 foto
  Dell Alienware r2 gaming
  Kompjutera

  Dell Alienware r2 gaming

  Shes laptop dell aleinware r2 paramterat cpu i7 6820hk, gpu gtx 980m 8gb, ram 32gb, lcd 4k, hdd 1 Tb

  Korçë 20 maj 11:06
  500 Lek
 • 4 foto
  Laptop lenovo 8gb ram memoria 1T
  Kompjutera

  Laptop lenovo 8gb ram memoria 1T

  laptopi eshte gati i ri, retth 7 muaj i perdorur. çmimi 40000 te reja.

  Korçë 15 maj 05:32
  40.000 Lek
 • 0 foto
  kompjutera desktop
  Kompjutera

  kompjutera desktop

  shiten 4 kompjutera pentium 4 shum pak te perdorur shiten dhe tek e tek

  Korçë 23 prill 16:13
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy tab 2 10 inç
  Kompjutera

  Samsung galaxy tab 2 10 inç

  Shitet per arsye mos perdorimi.I pajisur me karikues

  Korçë 10 prill 15:25
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion.Shitet urgjent Toshiba Satelite L775 super
  Kompjutera

  Okazion.Shitet urgjent Toshiba Satelite L775 super

  Shitet Toshiba Satellite L775 laptop,laptopi ka erdhur nga amerika dhe eshte pak i perdorur ktu,spec

  Korçë 4 prill 13:30
  150 €
 • 2 foto
  Okazion..SHitet laptop Toshiba satellit L775 super
  Kompjutera

  Okazion..SHitet laptop Toshiba satellit L775 super

  Shitet laptop Toshiba Satellite L775 i ardhur nga amerika shume pak i perdorur,laptopi ne ebay ka cm

  Korçë 4 prill 13:25
  150 €
 • 0 foto
  Shitet,Kompjuter komplet.
  Kompjutera

  Shitet,Kompjuter komplet.

  kompjueri eshte i komplentuar me te gjitha

  Korçë 4 prill 09:06
  160 €
 • 1 foto
  pc kopiuter
  Kompjutera

  pc kopiuter

  per arsye mosperdorimi... monitor + tastier+ maus.... pemtium 4 windows xp....ne gjendje perfekte

  Korçë 4 prill 07:53
  150 Lek
 • 9 foto
  Shitet Motherboard
  Kompjutera

  Shitet Motherboard

  Shitet Motherboard funksional origjinal Fujitsu Siemens I shoqeruar me fishat perkates dhe nje DVD D

  Korçë 4 prill 04:42
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Laptop HP
  Kompjutera

  Laptop HP

  Laptop HP i perdorur eshte ne gjendje shume te mire nuk ka nevoje fare per servis. Windows 8.1 PRO i

  Korçë 3 prill 23:29
  220 €
 • 0 foto
  Shiten 10 PC _ Medium-Ultra gaming
  Kompjutera

  Shiten 10 PC _ Medium-Ultra gaming

  Optilex 780 Core 2 duo 3.2Ghz 4GB ram 250hdd 460Watt GTx430 2Gb share 4 gb LOL.FORTINE.CS-GO DHE S

  Korçë 3 prill 23:20
  1.400 €
 • 5 foto
  Sherbime Kompjuterike
  Kompjutera

  Sherbime Kompjuterike

  Ofrojme per ju : 1.Logo Design (Krijim i Logos) 2.Kartevizita (Business Card) 3.Servis 4.Dizenjim

  Korçë 3 prill 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hp workstation
  Kompjutera

  Hp workstation

  Shitet hp workstation xw4600 8 gb ram 500 gb hd Intel Core 2 Quad Q9550 / 2.83 GHz Grafika nvid

  Korçë 3 prill 14:10
  150 €
 • 3 foto
  Shes laptop dell windows 7
  Kompjutera

  Shes laptop dell windows 7

  Shitet laptop i perdorur ne gjendje te mire bashke me karikuesin.

  Korçë 3 prill 00:41
  60 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter + Ekran 15\"( cmimi i diskutushem)
  Kompjutera

  Kompjuter + Ekran 15\"( cmimi i diskutushem)

  AMD Athelon II x2 250 3.0GHz RAM: 2GB HDD: 500GB CD/DVD ROM Nvidia GeForce 7025/Nvidia nForce 630a 3

  Korçë 3 prill 00:24
  90 €
 • 0 foto
  Okazion .Samsung galaxy tab 3
  Kompjutera

  Okazion .Samsung galaxy tab 3

  Shitet samsung galaxy tab 3 me cmim okazion . Te interesuar te kontaktoj viber ose wp per.foto ..

  Korçë 2 prill 12:23
  80 €
 • 0 foto
  TABLET samsung tab 3 lite me cmim te arsyeshem
  Kompjutera

  TABLET samsung tab 3 lite me cmim te arsyeshem

  Shitet tableti tab 3 lite ne gjende shum te mire cmimi shum i arsyeshem

  Korçë 2 prill 11:51
  50 €
 • 4 foto
  super okazion Laptop HP-655
  Kompjutera

  super okazion Laptop HP-655

  HP-655 RAM-4GB ROOM-500GB VISION--AMD-E1 WINDOWS 8.1 PRO nga fabrika VIT PR-2013-2014 i mirembajtur

  Korçë 2 prill 11:41
  80 €
 • 2 foto
  Ipod apple
  Kompjutera

  Ipod apple

  Shitet Ipod apple 16 gb gjendja shume e mire shitet per arsye mosperdorimi! Cmimi 170 mije i diskut

  Korçë 2 prill 11:34
  170 Lek
 • 0 foto
  Laptop apple macbook
  Kompjutera

  Laptop apple macbook

  MacBook A1181 2007 PROC: INTEL CORE2DUO 2.13 GHz RAM: 4GB DDRAM 2 HDD: 250GB GRAPHICS: INTEL GMA 950

  Korçë 2 prill 10:37
  60 €
 • 8 foto
  Pc ne shitje
  Kompjutera

  Pc ne shitje

  Asus i perdorur 2 vjet ne gjendje te mire 70%.ram:4,procesor:duo 2.98 ghz,200 giga hard drive,karte

  Korçë 2 prill 09:21
  1.800 Lek
 • 6 foto
  OFERTA PER KOMPIUTERA TE KOMPLETUAR
  Kompjutera

  OFERTA PER KOMPIUTERA TE KOMPLETUAR

  SUPER OFERTAT VETEM PER MUAJIN DHJETOR

  Korçë 2 prill 04:03
  1 €
 • 6 foto
  OFERTA PER NOTEBOOK
  Kompjutera

  OFERTA PER NOTEBOOK

  SUPER OFERTA PER NOTEBOOK VETEM PER MUAJIN DHJETOR

  Korçë 2 prill 04:02
  1 €
 • 7 foto
  OFERTA PER LAPTOP 2
  Kompjutera

  OFERTA PER LAPTOP 2

  SEUPER OFERTA PER LAPTOP VETEM PER MUAJIN DHJETOR

  Korçë 2 prill 04:02
  1 €
 • 7 foto
  OFERTA PER LAPTOP 1
  Kompjutera

  OFERTA PER LAPTOP 1

  SUPER OFERTAT PER LAPTOP VETEM PER MUAJIN DHJETOR

  Korçë 2 prill 04:02
  1 €
 • 1 foto
  MOTHERBOARD + CPU KOMBO
  Kompjutera

  MOTHERBOARD + CPU KOMBO

  Motherboard Asus M4A77TD/PRO + CPU AMD PHENOM II x 4 965 Black Edition. I shpejte dhe efficient si p

  Korçë 2 prill 03:16
  92 €
 • 3 foto
  Shes laptop Apple
  Kompjutera

  Shes laptop Apple

  Shes laptop apple ne gjendje shum te mir I mungojne vetem disa butona qe kushtojne 1$ nje

  Korçë 2 prill 02:53
  150 €
 • 1 foto
  Gaming Motherboard + CPU kombo
  Kompjutera

  Gaming Motherboard + CPU kombo

  Motherboard Asus M4A77TD/PRO + CPU AMD PHENOM II x 4 965 Black Edition. I shpejte dhe efficient si p

  Korçë 1 prill 09:56
  100 €
 • 5 foto
  Ketheje tv e thjeshte ne pc ose smart
  Kompjutera

  Ketheje tv e thjeshte ne pc ose smart

  Shitet Lenovo Ideacentre Stick 300 Specs mini pc usb windows 10 2gb ram memory 32gb . lidhet

  Korçë 21 mars 21:17
  120 €
 • 11 foto
  OKAZIONN.......Shiten 15 kompjutera
  Kompjutera

  OKAZIONN.......Shiten 15 kompjutera

  Shiten 15 kompjutera ne gjendje pune shume te mire. Shiten per arsye mosperdorimi... Cdo kompjuter e

  Korçë 13 mars 12:26
  1 €
 • 2 foto
  Okazion iPad mini
  Kompjutera

  Okazion iPad mini

  Shitet Apple iPad mini (Wi-Fi Only/1st Gen) , 32,GB Gjendja pothuajse i ri pa shenje perdorimi

  Korçë 28 shkurt 23:16
  17.000 Lek
 • 2 foto
  Shes laptopin ne gjendje shum tmire
  Kompjutera

  Shes laptopin ne gjendje shum tmire

  Shitet laptopi ne gjendje shum te mire Laptopi HP esht 32 bit memorje 250GB Ram 4 Gb Gjendje 10/

  Korçë 23 shkurt 12:29
  200 €