Garazh
Vlorë

Garazh në shitje në Vlorë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Ambjent biznesi plazh i vjeter bodrum 100m nga det
  Garazh

  Ambjent biznesi plazh i vjeter bodrum 100m nga det

  Shitet me nje cmim okazion ambjent bodrumi per cfaredolloj biznesi ne plazh te vjeter Vlore. Siperfa

  Vlorë 28 nëntor 16:57
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Magazine
  Garazh

  Shitet Magazine

  Kjo eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi garzahi mund te perdoret edhe si magazine me qelli

  Vlorë 7 shtator 16:53
  40.590 €
 • 4 foto
  Paisje resoranti
  Garazh

  Paisje resoranti

  Shiten 20komplete tavolina +karige druri cilsore te reja +kondicioneri 64 per 150 meter katror ftoje

  Vlorë 24 gusht 08:59
  1 €
 • 5 foto
  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2
  Garazh

  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2

  Shitet Magazine 1000 m2 +2374 m2 sip toke. Objekt industrial. Konstruksion beton. Objekti ka qene

  Vlorë 27 qershor 15:46
  485.000 €
 • 3 foto
  SUPER OKAZION, SHITEN 2 (DY) GARAZHE VLORE
  Garazh

  SUPER OKAZION, SHITEN 2 (DY) GARAZHE VLORE

  SUPER OKAZION, SHITEN 2 (DY) GARAZHE ME NGA 15 m2 SEICILI NE VLORE, ISH FABRIKA E ORIZIT. GARAZHET N

  Vlorë 3 prill 21:16
  10.000 €
 • 1 foto
  Magazine
  Garazh

  Magazine

  Magazine ne katin e 2 me nje siperfaqe 300 m2 me certifikat pronesie me ashensor mallrash prane sta

  Vlorë 1 prill 17:47
  1 €
 • 1 foto
  SHITET GARAZH
  Garazh

  SHITET GARAZH

  Shitet garazh 28m, garazhi mund te perdoret dhe si magazine, pasi ndodhet ne nje zone shume te mire,

  Vlorë 5 mars 17:14
  Me Marrveshje