Elektronikë
Vlorë

Elektronikë në shitje në Vlorë

 • 1 foto
  Xiaomi Redmi note 8 4/64
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi note 8 4/64

  nderrohet 10 dit i perdorur me garanci 1 vit

  Vlorë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  apple wath serie 2 38mm steel
  Shtesa per telefon celulare

  apple wath serie 2 38mm steel

  apple wath serie 2 38mm steel me kutin e saj gjendje perfekte

  Vlorë Sot, 11:16
  230 €
 • 0 foto
  Samsung s8+
  Telefona celulare

  Samsung s8+

  Shes telefon samsung galaxy s8+ 64 gb .Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer ,pa asnje gervishje si

  Vlorë Sot, 09:33
  450 €
 • 4 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  SHITET PS4 SUPER GJENDJE ME LEVËN , FISHAT PËRKATËSE SI DHE 9 LOJRA TË INSTALUARA SI NË FIG. SHITET

  Vlorë Sot, 07:53
  33.000 Lek
 • 1 foto
  LEVA PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS4

  SHITEN LEVA PS4 ORIGJINALE NË GJENDJE PERFEKTE SI TË REJA SHITEN 5000 LEK COPA FLM!

  Vlorë Sot, 07:52
  4.700 Lek
 • 2 foto
  LEVA PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS4

  SHITEN LEVA PS4 ORIGJINALE NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ÇMIMET VARIOJNË NGA 4 200 DERI 4 700 LEK DËRGOJ

  Vlorë Sot, 07:50
  4.000 Lek
 • 9 foto
  PS3 SUPER SLIM 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SUPER SLIM 500GB

  SHITET PS3 SUPERSLIM 500GB NË GJENDJE PERFEKTE ME LEVËN ORIGJINALE , FISHAT PËRKATËSE ME ÇIP DHE 24

  Vlorë Sot, 07:48
  18.000 Lek
 • 5 foto
  PS3 SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM

  SHITET PS3 SLIM NË GJENDJE PERFEKTE ME LEVËN ORIGJINALE FISHAT PËRKATËSE SI DHE 6 LOJRA TË INSTALUAR

  Vlorë Sot, 07:48
  17.000 Lek
 • 2 foto
  PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3

  SHITET PS3 NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ME LEVËN ORIGJINALE,FISHAT SI DHE LOJËN FIFA 19 TË INSTALUAR SHI

  Vlorë Sot, 07:48
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Pc Gaming
  Kompjutera

  Pc Gaming

  Shitet kompiuter Fujitsu icore 5,Ram 8 GB,karta grafike GTX 750 me HD 500 GB hap pa problem fornite,

  Vlorë Sot, 01:42
  300 €
 • 9 foto
  SHITET OKAZION CEL SAMSUNG GALAXY A30S 64gb
  Telefona celulare

  SHITET OKAZION CEL SAMSUNG GALAXY A30S 64gb

  Shitet okazin cel samsung galaxy a30s 64gb gjendje 10/10 pa asnje shenje apo gervishje cel shoqero

  Vlorë Dje, 22:54
  240 €
 • 1 foto
  Shitet Ps3 !!!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3 !!!!!

  Me 2 Leva. Gjendja 10/10. Lojrat me te fundit : Gta 5, Minecraft, Watch Dogs, PES 2013, PES 2014, PE

  Vlorë Dje, 22:32
  150.000 Lek
 • 4 foto
  Sall playstation e kompletuar me 6 tv 43inch 6 ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sall playstation e kompletuar me 6 tv 43inch 6 ps3

  Sall playstation e kompletuar me 6 tv 43 lg 6 kolltuqe 6 playstation 3 te modifukuara me shume lojr

  Vlorë Dje, 20:01
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Samsung Galaxy A80
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A80

  Telefoni eshte 2 jav i perdorur akoma me qeset mbrojtese nga fabrika. Shitet ne kuti me te gjith aks

  Vlorë Dje, 17:32
  1 Lek
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B - 128GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B - 128GB

  Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B - 128GB - Cosmic Black (Unlocked). Condition is Used. Just rece

  Vlorë Dje, 15:32
  65.000 Lek
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8

  Samsung Galaxy s8 shitet ose ndrrohet me cel tjetr mundesisht iphone,4/64 gb.Ne gjendje te mire me x

  Vlorë Dje, 15:00
  21.000 Lek
 • 4 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  SHITET PS4 500GB NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ME LEVËN , FISHAT PËRKATËSE SI DHE 7 LOJRA TË INSTALUARA S

  Vlorë Dje, 10:35
  33.500 Lek
 • 0 foto
  Super Okazion-Iphone 6S
  Telefona celulare

  Super Okazion-Iphone 6S

  Iphone 6s i perdorur. Memoria 16GB.Kuti origjinale, koke karikuesi origjinal. Kapaciteti i baterise

  Vlorë Dje, 10:16
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Ps3 Origjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3 Origjinal

  PS3 Origjinal. Me 2 Leva. Gjendja 10/10. Lojrat me te fundit : Gta 5, Minecraft, Watch Dogs, PES 201

  Vlorë Dje, 08:42
  170.000 Lek
 • 4 foto
  Shes bokse 2.1 te rinje ne kuti
  Audio / CD / Stereo

  Shes bokse 2.1 te rinje ne kuti

  Sherben 3 funksione ne 1  1- Bluetooth – Lidhjen deri ne 10 metra distance me CELULAR, TABLET, LAP

  Vlorë Dje, 07:44
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Shes Bokse 2.1 Sonicgear Evo5 Pro
  Audio / CD / Stereo

  Shes Bokse 2.1 Sonicgear Evo5 Pro

  Shes bokse te markes Sonicgear Evo5 Pro i pajisur me bluetooth, usb, radio fm, memory card. Mund te

  Vlorë Dje, 07:43
  9.000 Lek
 • 4 foto
  HUAWEI MATE 10 PRO (I RI, NE KUTI)
  Telefona celulare

  HUAWEI MATE 10 PRO (I RI, NE KUTI)

  Shitet Huawei Mate 10 Pro. Telefoni eshte i ri ne kuti bashke me te gjithe aksesoret perkates. Telef

  Vlorë 24 maj 21:32
  375 €
 • 2 foto
  wii + plus lojra sa te doni
  Lojra per PC / Videolojra

  wii + plus lojra sa te doni

  shitet nintendo wii i zi. cdo gje si ne fotografi. ka doreze, nunchuck, karikues fish dhe sensor. ka

  Vlorë 24 maj 15:55
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  Shitet ps3. Ne gjendje shume te mire. Origjjnal me 2 leva. Lojrat me te fundit. 170000 leke te vjetr

  Vlorë 24 maj 14:33
  170.000 Lek
 • 2 foto
  Ps3 origjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 origjinal

  Shitet Ps3 origjinal. Gjendja 10/10. Me 2 leva dhe lojrat me te mira. 170.000 te vjetra

  Vlorë 24 maj 14:05
  170.000 Lek
 • 8 foto
  Ps3 me 16 lojra me 2 pulte
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 me 16 lojra me 2 pulte

  Shitet ps3 me 16 lojra te instaluara ne super gjendje me 2 pulte dhe me fishat perkates

  Vlorë 24 maj 10:39
  140 €
 • 0 foto
  Shitet PS3 Origjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 Origjinal

  Shitet PS3 origjinal me dy telekomanda dhe lojra te ndryshme GTA V, PES 2012,2013,2014,2015, Watch D

  Vlorë 24 maj 02:02
  200 Lek
 • 1 foto
  Shes Laptop
  Kompjutera

  Shes Laptop

  COMPAQ Windows 7 Ultimate 2.00 GB System type:32-bit

  Vlorë 24 maj 01:53
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Printer
  Pjese per kompjuter

  Printer

  Shes printer HP NE GJENDJE SUPER ME TE GJITH AKSESORET E MUNDSHEM ....CMIMI 280 milek i diskutueshem

  Vlorë 24 maj 00:46
  280 Lek
 • 0 foto
  Shitet Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3

  10/10 2 leva Gta v, pes 2014,2014,2015,2016, watch dogs, cod black ops 2, world at war, ghosts. 170.

  Vlorë 23 maj 23:14
  170.000 Lek
 • 2 foto
  instalojme lojra ne cdo ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  instalojme lojra ne cdo ps3

  instalime lojrash ne cdo ps3. Ps3 nuk ka nevoje te jet me chip instagram playstation_lejdi

  Vlorë 23 maj 11:39
  10 Lek
 • 2 foto
  PRINTER laser
  Pjese per kompjuter

  PRINTER laser

  Printer laser Canon i-SENSYS MF8030Cn me ngjyra. Printer eshte shume shume pak i perdorur. Shitet pe

  Vlorë 23 maj 09:01
  150 €
 • 1 foto
  okazion ps4
  Kompjutera

  okazion ps4

  shes sallen e ps4 daponoi 4 ps4 bashk me tv 43 pl si dhe nje ps3 me leva ne gjendie perfkete per me

  Vlorë 22 maj 18:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KARIKUES LEVASH PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  KARIKUES LEVASH PS4

  SHITET KARIKUES LEVASH PS4 NË GJENDJE SHUMË TË MIRË KARIKON DY LEVA NJËHERËSH SHITET 2000LEK FLM!

  Vlorë 22 maj 15:11
  1.500 Lek
 • 0 foto
  OKAZION MIXER+2 MIKROFONA+kufje
  Audio / CD / Stereo

  OKAZION MIXER+2 MIKROFONA+kufje

  OKazionn mixer plus 2 mikrofona plus kufje super jan te rinj te paperdorur okazion 300 mij lek bash

  Vlorë 21 maj 20:12
  300 Lek
 • 4 foto
  SAMSUNG GALAXY J4 2017
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY J4 2017

  Telefoni eshte ne gjendje 9/10. Ka pak gervishtje dhe esht ne gjendje shume te mire Kapaciteti 16 g

  Vlorë 21 maj 14:50
  80 Lek
 • 4 foto
  Samsung A 20e
  Telefona celulare

  Samsung A 20e

  Shitet ose ndrohet samsung A 20e ndrohet me Iphone 6s ose shitet 120 mij lek.

  Vlorë 20 maj 17:29
  12.000 Lek
 • 6 foto
  XIAOMI MI 5 VITI 2018! NDËRROHET!
  Telefona celulare

  XIAOMI MI 5 VITI 2018! NDËRROHET!

  SHITET TEL.XIAOMI MI 5 KORRIK 2018 NË GJENDJE 9/10 ME MEMORJE 32GB 3 G RAM RRJETI 4G KAMERA 16 MP

  Vlorë 20 maj 07:43
  11.000 Lek
 • 3 foto
  Mini telefon L8star BM90 me kartë SIM me bluetooth
  Telefona celulare

  Mini telefon L8star BM90 me kartë SIM me bluetooth

  nformacion rreth produktit: 1.Madhësi e vogël Nokia3310 2.Nano SIM + Micro SD Card (Max deri 8G) 3.N

  Vlorë 17 maj 23:59
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Leve Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Leve Ps3

  Shes Leve ps3 te perdorur ne gjendje shume te mire pune . Cmimi:20 mij lek Tel:0696355082

  Vlorë 17 maj 13:12
  20 Lek
 • 1 foto
  ZGJIDHA E SHUM KERKUAR
  Audio / CD / Stereo

  ZGJIDHA E SHUM KERKUAR

  kasete adaptor me fish aux per tel , aipat e cdo gj tjeter E rehatshme dh sh komode per ata q kan k

  Vlorë 16 maj 15:51
  7 €
 • 5 foto
  Tablet DTab 8 inch ! Transporti falas
  Telefona celulare

  Tablet DTab 8 inch ! Transporti falas

  Tablet DTab 8 inch ! Porosit online, Çmimi 95.00€uro Docomo Ntt 2gb/16gb 🔥 Porosit online, \"✈TRA

  Vlorë 16 maj 15:48
  95 €
 • 2 foto
  Tablet Amazon Fire HD 10.1 Transporti Falas
  Telefona celulare

  Tablet Amazon Fire HD 10.1 Transporti Falas

  Tablet Amazon Fire HD 10.1\" (5th Generation) Porosit online, Cmimi 120.00Euro 🔥🔥 Android (customiz

  Vlorë 16 maj 15:47
  120 €
 • 2 foto
  Iphone 5 32gb
  Telefona celulare

  Iphone 5 32gb

  Shes Iphone 5 32gb ne gjendje pune te shkelqyer,me shenja te vogla perdorimi. Ios 10.3.4 me iCloud.

  Vlorë 15 maj 10:40
  60 Lek
 • 2 foto
  Xbox 360 shitet ose nderohet òe xbox one s + lek
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 shitet ose nderohet òe xbox one s + lek

  Xbox 360 i blere ne greqi 1 lev dhe fishat e energjis + 6 lojera te shkarkuara airmech area,happy w

  Vlorë 14 maj 14:43
  150 €
 • 3 foto
  Shes mini gps te ri ne kuti
  Shtesa per telefon celulare

  Shes mini gps te ri ne kuti

  MINI GPS Gjurmoni vendodhjen dhe zerat ne kohe reale nepermjet ketij mini gps.

  Vlorë 13 maj 18:54
  39 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy A80 i ri (24 muaj garanci)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A80 i ri (24 muaj garanci)

  Telefoni eshte i ri ne kuti me 2 vjet garanci. Kutia permban: (kufje, karikues, fish, kas mbrojtese

  Vlorë 13 maj 17:09
  1 Lek
 • 0 foto
  Okazion shitet playstation 3 Slim 360 GB
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion shitet playstation 3 Slim 360 GB

  Shitet playstation 3 Slim me super ofert 120€ cmimi i diskutueshem n gjendje te shkelqyer

  Vlorë 12 maj 19:39
  1 Lek
 • 3 foto
  Shes Bokse 2.1
  Audio / CD / Stereo

  Shes Bokse 2.1

  Shes bokse te markes Sonicgear, 2.1. i pajisur me bluetooth, usb, radio fm, memory card. Mund te lid

  Vlorë 11 maj 14:56
  9.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet laptop ose nderrohet
  Kompjutera

  Shitet laptop ose nderrohet

  Shitet laptop per arsye mosperdorimi Laptopi eshte ne gjendje perfekte, i blere ne gjermani vetem i

  Vlorë 10 maj 22:38
  525.000 Lek