• Vlore

  Vlore

  Shes oren Longines automatike akull e re e sapo ardhur na Italia ora ne iternet kushton 2500€ una e shes 1500€ mund ta shikoni kur te doni.

  1.500 €
  Vlorë
  Dje, 23:58
 • Vlore

  Vlore

  Shes oren tissot automatico originale pothuojse e re.

  350 €
  Vlorë
  Dje, 23:58
 • Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI

  Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI

  Shitet mercedes benz sprinter 315 cdi makina eshte ne gjendje super makina hyn ne APV ka 8 vende +1shoferi motorri 220 kambio manuale te gjitha sherbimet te bera te mersedezi ne tiran

  Me Marrveshje
  Vlorë
  Dje, 20:56
 • OKAZION Shitet ose nderrohet

  OKAZION Shitet ose nderrohet

  Shitet Opel-Tigra Kabrio 2008. Kambio manuale, e sapoardhur nga Italia. E sapo zhdoganuar dhe targuar. Dokumentacion i rregullt.

  3.800 €
  Vlorë
  Dje, 20:36
 • Peugeot 206 panoramike klima

  Peugeot 206 panoramike klima

  1.4 benzin klima disqet e peugeot t re sallon gjysem lekur gjysem kamosh panoramike letrat e prera per nje vit sherbimet e bera cmimi i diskutushem ose nderohet me makin me t mir + diferenc nga ana im

  1.500 €
  Vlorë
  Dje, 19:57
 • FORD FUSION 1.4 NAFTE ME DOGAN VITI 03

  FORD FUSION 1.4 NAFTE ME DOGAN VITI 03

  ford fusion me dogane te paguare viti 03 me nafte me motor 1.4 nafte makina eshte ne gjendje shume te mire per me shum ne 0696353797..flm

  2.300 €
  Vlorë
  Dje, 19:55
 • Okzion eklas2.5 dizel letrat te paguara per 1 vit

  Okzion eklas2.5 dizel letrat te paguara per 1 vit

  Benci esht ne gjndje shum te mir si motorike dhe xhenerike letrat te paguara gusht 2018 ipaster si ne foto mund ta kontrolloni ku te doni okazion se nuk perdoret flm

  1.700 €
  Vlorë
  Dje, 18:01
 • Bmw 730

  Bmw 730

  E sapoardhur nga gjermania,Dokumentat per nje vit, te gjitha sherbimet te kryera ne itali.e gjitha lekure, sediljet me ngrohje,elektronike, super ekonomike, dvd ne koka te sediljes ,Komanda ne timon .

  8.500 €
  Vlorë
  Dje, 14:35
 • Shitet

  Shitet

  Shitet golf 4 naft tdi(di) te kuqe porsa ardhur nga italia me dogan te paguar vaj filtra goma te reja recaro luku nga brenda makina ska nevoj per asgje esht super super.cmimi i diskutushem

  2.700 €
  Vlorë
  Dje, 09:59
 • syze cartier panthere gold edition

  syze cartier panthere gold edition

  shes super syze cartier panthere gold edition. syzet jane te reja te paperdorura ne dy kuti me dy leckat perkatese te ardhura nga italia.

  50 €
  Vlorë
  Dje, 09:58
 • Bmv m5 viti 202 dizel letra te paguar super gjendj

  Bmv m5 viti 202 dizel letra te paguar super gjendj

  Bmv m5 2.5dizel viti 2002 letrat te paguara super gjendje 9/10 me liber sherbimesh serviset tebmvja aktualisht ka dhe siguracion per jasht te interesuarit ta nga afer ta kontrolloni ku te doni ne rast

  2.499 €
  Vlorë
  Dje, 09:47
 • Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter

  1 €
  Vlorë
  Dje, 09:46
 • Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter

  2.000 €
  Vlorë
  Dje, 07:46
 • Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter

  2.000 €
  Vlorë
  Dje, 07:45
 • Pjes kompjuteri

  Pjes kompjuteri

  Shes dy karata ram nga 1 giga ddr2 te dyja 25 mij lek ... Cdroom dell 15 mij lek .... Ushqyes dell 20 mij lek .. Tastjer 10 mij lek .... Monitor lg pamje 4k 100 mij lek ......

  170 Lek
  Vlorë
  Dje, 01:16
 • Linde 2.5 ton lartesi 4 m ,4 goma te reja 2500€€

  Linde 2.5 ton lartesi 4 m ,4 goma te reja 2500€€

  Ne gjendje perfekt Goma te reja Motorr Perkins Linde Mungon vetem nje boj

  2.500 €
  Vlorë
  19 tetor 23:35
 • Shitet apartament ne vlore

  Shitet apartament ne vlore

  Shitet apartament ne Vlore. Apartamenti eshte 103 m2 dhe eshte i ndare ne strukturen 2+1. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkohore. Eshte i pozicionuar nga lindja dhe verilindja d

  45.000 €
  Vlorë
  19 tetor 23:02
 • Yamaha Skyliner

  Yamaha Skyliner

  Motorri është në gjëndje të mirë, me dokumenta të rregullta

  900 Lek
  Vlorë
  19 tetor 22:41
 • Okazion... VW Golf V 2005 1.4 Benzinë.

  Okazion... VW Golf V 2005 1.4 Benzinë.

  Makina është me klima, abs, kilometra origjinale. Shumë e pastër... E përshtatshme për impiant gazi. Makina është me doganë të paguar dhe gati për targa. Shitet për arsye familjare..

  3.700 €
  Vlorë
  19 tetor 20:54
 • Oferta e kredisë në 24 orë

  Oferta e kredisë në 24 orë

  Oferta e kredisë në 24 orë Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të p

  2.000 €
  Vlorë
  19 tetor 19:12
 • Okazion ! Shitet Dyqan ! Tek ish kombinai .

  Okazion ! Shitet Dyqan ! Tek ish kombinai .

  Shitet dyqan tek ish kombinati kati i Pare 60 m2 me 1100 € metri. Dyqani eshte pozicion sh te mire per cfare do lloj aktiviteti.

  66.000 €
  Vlorë
  19 tetor 18:08
 • VW GOLF 5 1.9 TDI 2006 5p. GOAL  Km ORIGJINALE

  VW GOLF 5 1.9 TDI 2006 5p. GOAL Km ORIGJINALE

  GOLF 5 1.9 TDI NAFTE (5 DYER) -VITI I PRODHIMIT 2006 -SERIA GOLF 1.9 TDI DPF 5p. GOAL 77kW 105CV -Km ORIGJINALE DHE VETEM 1 PRONARE -CAMBIO MANUALE 5+1 MARSHA -CLIMA -6 AIRBAG , ABS, ESP -4 XHAMA

  5.700 €
  Vlorë
  19 tetor 17:36
 • Samsung Galaxy S8 Plus

  Samsung Galaxy S8 Plus

  Telefoni ka 2 GB Ram dhe 32 GB ROM Eshte 6.2 inch Made in Vietnam Android 6.1.0 Video HD Gps: Si Bejm edhe ulje

  200 Lek
  Vlorë
  19 tetor 16:33
 • kitare

  kitare

  shiten 2 kitare njera eshte mini marka mundial dhe tjetra delson te dyja 200 mij lek te vjetra...jane funksionale vendodhja vlore ...nuk shiten te ndara cmimi padiskutueshem

  20.000 Lek
  Vlorë
  19 tetor 14:58
 • Xioami redmi note 3 pro

  Xioami redmi note 3 pro

  Ram:2 gb Rom : 16 gb Xham mbrojtes. 5.5 inch. android 6.0. hexa core .vend per karte memorje. Me dy karta sim. Shenje gishti. Kamera 16 mp dhe 5 mp. 6 muaj i perdorur Gjendje perfekte pervec shenjes

  15.000 Lek
  Vlorë
  19 tetor 13:26
 • Land Rover Freelander 2.0d td4 6000€

  Land Rover Freelander 2.0d td4 6000€

  Shes Land Rover Freelander 2004 2.0d td4 ne gjendje super te mbajtur si nga brenda dhe jashte. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim. Makina ka 135.000km origjinale dhe me garanci. Makina disponon: 1-

  6.000 €
  Vlorë
  19 tetor 11:37
 • AUDI A6 3.0 TDI S-LINE QUATTRO

  AUDI A6 3.0 TDI S-LINE QUATTRO

  AUDI A6. SEDILJE GJYSEM KAMOSH GJYSEM LEKURE. PASQYRA ME PALOSJE SI DHE NGROHJE FTOHJE. PERDE ORIGJINALE AUDI. FULL EXTRA OPTIONAL. E BERE ME POROSI

  9.000 €
  Vlorë
  19 tetor 08:44
 • Okazion Piaggio beverly cruiser 11

  Okazion Piaggio beverly cruiser 11

  Piaggio beverly cruiser 250 ie goma frena bateri te reja

  2.000 €
  Vlorë
  18 tetor 22:54
 • Alfa Romeo 156 dizel

  Alfa Romeo 156 dizel

  Shitet alfa 156 e sapo ardh nga italia me dogane te paguar ne gjendje shume te mire i vitit 2005...salloni kamosh me klima me xhama elektrik ac klima autopilot drita xenon dhe per mjegull

  2.500 €
  Vlorë
  18 tetor 21:57
 • Okazionnn diqe dhe goma

  Okazionnn diqe dhe goma

  Shiten gomat dhe disqet ne gjendje te mir skam shum qe i kam bler shiten per arsye sepse i kam pasur disq rezev te makines qe kam shitur gomat jan nje lule te gjitha 17.225 .55

  Me Marrveshje
  Vlorë
  18 tetor 21:37
 • Shitet per mesperdorim

  Shitet per mesperdorim

  Shitet per mosperdorim pasi ka 10 vjet mbyllur. ka 54000 kilometra origjinale te sajat eshte bler me zero nje dore e ka pas

  10.000 €
  Vlorë
  18 tetor 20:56
 • Okazion Audi A4 1.8Turbo

  Okazion Audi A4 1.8Turbo

  shitet audi a4 1.8 benzin gaz impianti gazit dixhital me letra t paguara deri n korik 2018 ne gjendje t mir motorike xhenerike 4xhamat elektrik/ pasqyra elektrike Abs/Airbag sensorparkim bateri e re e

  1.500 €
  Vlorë
  18 tetor 18:55
 • Land Rover Discovery Automatik

  Land Rover Discovery Automatik

  Land Rover 2.5 Automat n gjendje shum t mire me servise te bera dhe me dogan Shitet ose nderrohet me makin tjeter

  4.700 €
  Vlorë
  18 tetor 16:46
 • BMW 320 diesel okazion

  BMW 320 diesel okazion

  Makina eshte ne gjendje te mire. Sensor parkimi, kondicioner, kamioautomatike +tronic+sport , kontroll diferenciali, dogane e paguar, 2 xhama elektronik.

  2.800 €
  Vlorë
  18 tetor 16:45
 • RENAULT CLIO 1.5 NAFTE

  RENAULT CLIO 1.5 NAFTE

  RENO CLIO 1.5 NAFTE ME TE GJITHA SHERBIMET E SAPOBERA DHE ME LETRA TE SAPOPAGUARA.NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM

  2.200 €
  Vlorë
  18 tetor 14:00
 • Disqe mercedes me goma

  Disqe mercedes me goma

  Shes 4 disqe mercedesi te komletuara me goma te reja cmimi 1000 euro per me shume informacion mer ne telefon disqet jane jane 17 si madhesi jane ne gjendeje shum te mire jane mar ne itali ne koncesion

  1.000 €
  Vlorë
  18 tetor 13:55
 • Ford Focus 2.0

  Ford Focus 2.0

  Shes Ford Focus steiscenvegon, perfekte e vitit 26/09/2007 sapo e siell nga italia dhe jan paguar te gjitha detyrimet , si dogana dhe tegjitha dokumentat e KSHA asikuracioni revizioni , jan nderuar te

  4.000 €
  Vlorë
  18 tetor 13:37
 • Smart For Two 800 cdi

  Smart For Two 800 cdi

  Smart For Two 800 naft makina esht e 12/09 Ne gjendjen m t mir t mundshme.

  5.000 €
  Vlorë
  18 tetor 13:37
 • S class 55 AMG

  S class 55 AMG

  S class 55 AMG 09/2006 Ne gjendje shum te mire me 94000 kmh t sigurta me servise te bera Cmimi i diskutushem pres vetem telefonata serjoze.

  17.500 €
  Vlorë
  18 tetor 12:57
 • VW Golf DI e kuqe,130kv marsh 6+1 mundesi nderimi

  VW Golf DI e kuqe,130kv marsh 6+1 mundesi nderimi

  Makina esht me letra te paguara deri ne shkurt te 2018. Me clima, Vajra filtra te sapo nderuara, 6 marsha, 130 cc , me dy te kuqe,2 celsa original,drita xeno, perde originale. mundesi nderimi me Makin

  Me Marrveshje
  Vlorë
  18 tetor 12:44
 • Mercedes Benz C220

  Mercedes Benz C220

  Mercedes Benz ne super gjendje. 220 nafte,automatik, kilometra 192000 origjinale,navigator,vaj kamjo vaj motori te nderuara,taksa te paguara deri ne gusht 2018,ekonomik,makine ne gjendje perfekte. Cmi

  6.000 €
  Vlorë
  18 tetor 11:35
 • Mercedes C220 cdi

  Mercedes C220 cdi

  benz super ne gjendje .kontrolloeni ku te doni.cdo sherbim i sapo ber .vitit 99 me dekumenta te regullta te paguar 220 cdi..abies kondicjoner aiberg etj. mundesi ndrimi me makin me te vogel.vetem me

  2.800 €
  Vlorë
  18 tetor 09:45
 • Okazion shtepi en Vlore

  Okazion shtepi en Vlore

  Shitet shtepi me siperfaqe 113 m2 .. Shtepia esht ne qender te Vlore ne Skele.. Ka 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 guzhine 1 sonxhorno te madhe..

  Me Marrveshje
  Vlorë
  18 tetor 09:02
 • Kawasaki zx 12-r

  Kawasaki zx 12-r

  Super gjendje 19000 km shume i paster dhe i mbajtur me letra italjane pa dogan

  3.500 €
  Vlorë
  18 tetor 06:44
 • MAN 17232

  MAN 17232

  man 17232 1991 me vinc hiab 2 dalie hidraulike +1 mekanike me dogan te paguar me karroc 6 m e gjat2.5 e gjer

  10.000 €
  Vlorë
  18 tetor 06:36
 • Mercedes benz 709 -95

  Mercedes benz 709 -95

  Mercedes benz 709 i vitit 1995 me kater pistona makina eshte ne gjendje perfekte CMIMI-5000 EURO

  5.000 €
  Vlorë
  17 tetor 23:53
 • Mercedes benz 709 -95

  Mercedes benz 709 -95

  Shitet kamioni mercedes benz 709 i vitit 1995 me dokumenta te rregullta kamioni eshte ne gjendje shum shum te mir sherbimet te gjitha te sapo bera CMIMI:5000EURO CEL:0695520878

  5.000 €
  Vlorë
  17 tetor 23:52
 • Saab

  Saab

  Makina eshtene gjendje shum te mir goma te reja me targa deri vitin tjeter nafte 2.2 shitet ndroet

  Me Marrveshje
  Vlorë
  17 tetor 23:50
 • shitet okazion

  shitet okazion

  makina shitet per arsye mos perdorimi e clas avangard full opsion per me shum info 0692310999

  4.800 €
  Vlorë
  17 tetor 23:36
 • Dhi vendi

  Dhi vendi

  Shes 125 krer dhi vendi dhit jan te vaksinuara dhe te shendetshme cmimi 95 mij lek per kok i diskutushem per me shum detaje telefononi 069 58 29 740

  95 Lek
  Vlorë
  17 tetor 22:53