Patundshmeri
Vlorë

Patundshmeri në shitje në Vlorë

 • 8 foto
  papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera
  Apartment / Banesa

  papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera

  papafingo ne vlore shitet ose jepet me qera,pamje nga deti,parkim falas i pallatit

  Vlorë Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtëpia Shumë Cilësore me Tokë
  Shtepi / Vila

  Shtëpia Shumë Cilësore me Tokë

  Shitet Shtëpia që është në fotografi me tokën e saj. E kam ndërtuar për mua me shumë merak, prandaj

  Vlorë Sot, 01:10
  75 €
 • 4 foto
  Okazion Shtepi me hipotek
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi me hipotek

  Okazion shitet shtepia me hipotek dhe e rivlersuar ka truall 280Mkatror shtepia esht 90m + 26m 4 Dho

  Vlorë Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Apartment tek Kompleksi Diamond Hill Vlorë
  Apartment / Banesa

  Apartment tek Kompleksi Diamond Hill Vlorë

  Shitet apartament tek kompleksi Diamond Hill Vlorë. Sipërfaqja 50 m2 1+1 plus ballkon. I mobiluar.

  Vlorë Dje, 18:07
  55.000 €
 • 8 foto
  Shitje apartamente dyqane
  Shtepi / Vila

  Shitje apartamente dyqane

  Ambiente te ndryshme ne zonen e uji te ftot prane detit me parkim te bollshem gazonjere 1+1 2+1 ne z

  Vlorë Dje, 14:42
  500 €
 • 0 foto
  Shitet 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1

  Apartament. 2+1 ,108 m2 .me dy dhoma gjumi,sallon .2banja 2ballkone.kati 2 pallat i ri .me hipoteke

  Vlorë Dje, 09:23
  59.400 €
 • 7 foto
   2+1 APARTAMENT NE  VLORE
  Apartment / Banesa

  2+1 APARTAMENT NE VLORE

  APARTAMENT 2+1 KATI I 4 ME ORIENTIM LINDJE DHE PERENDIM ME 2 DHOMA GJUMI 1 SALLON ME 2

  Vlorë Dje, 09:22
  42.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Vlore,zona Lungomare
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Vlore,zona Lungomare

  Shitet apartament 1+1 ne vlore,zona Lungomare. Apartamenti eshte 80 m2 ne katin e 8. Ne video eshte

  Vlorë Dje, 07:00
  850 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Vlore, Uji i Ftohte,Lungomare
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Vlore, Uji i Ftohte,Lungomare

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 75m2 ne katin e gjasht

  Vlorë Dje, 06:59
  800 €
 • 5 foto
  Apartament Pushimi
  Shtepi / Vila

  Apartament Pushimi

  Tek kompleksi diamond hill(vlore), ku ka pishina dimerore dhe aqua Park, spa etj. Zoterojme hipoteke

  Vlorë 10 nëntor 23:55
  75.000 €
 • 9 foto
  SHITET SHTEPI NE VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI NE VLORE

  SHITET APARTAMENT NE VLORE. SHTEPIA ESHTE E PAJISUR ME HIPOTEK DHE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. SIPERF

  Vlorë 10 nëntor 22:53
  56.700 €
 • 4 foto
  Apartamenti luksoz ne qender te Himares
  Apartment / Banesa

  Apartamenti luksoz ne qender te Himares

  Shtepia ndodhet pran spitalit te qytetit me nje larges prej afro 100 metrash nga buza e detit.Shtepi

  Vlorë 10 nëntor 22:45
  60.000 €
 • 11 foto
  SHTEPI ME QERA VLORE
  Apartment / Banesa

  SHTEPI ME QERA VLORE

  JEPET SHTEPI ME QERA NE VLORE. NE PALLAT TE RI PAJISUR ME ASHENSOR E MOBILUAR. CMIMI 120 MIJE LEK NE

  Vlorë 10 nëntor 22:25
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Vile OKAZION
  Shtepi / Vila

  Vile OKAZION

  Tek sahati ne qender shitet shtepi 2 kateshe 105 m2 dhe truall 250 m2. Kati i I garazhd dhe magazine

  Vlorë 10 nëntor 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APARTAMENT TEK ISH GJYKATA E VJETER
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT TEK ISH GJYKATA E VJETER

  Shitet apartament 1+1 te pallati perball ish gjykates se vjeter. Kati i 6. Apartamenti ka drejtim ju

  Vlorë 10 nëntor 22:10
  32.000 €
 • 11 foto
  Apartamente ne Ujin e Ftohte
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Ujin e Ftohte

  Ne Vlore, ne zonen bregdetare te Ujit te Ftohte, buze rruges Rezidenca qeveritare - ish Kampi i Pune

  Vlorë 10 nëntor 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtëpi ne Vlore
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne Vlore

  Shitet shtepi e pamobiluar në Vlore lagja Hajro Cakërri Guzumbaba me pamje nga deti 491metër katro

  Vlorë 10 nëntor 15:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament Ne Lungomare
  Apartment / Banesa

  Apartament Ne Lungomare

  SHITET Apartament 1+1 60 m2, ne katin e dyte banim ne Lungomare tek Pallati ku ndodhet Konsullata It

  Vlorë 10 nëntor 14:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ambjent biznesi plazh i vjeter bodrum 100m nga det
  Garazh

  Ambjent biznesi plazh i vjeter bodrum 100m nga det

  Shitet me nje cmim okazion ambjent bodrumi per cfaredolloj biznesi ne plazh te vjeter Vlore. Siperfa

  Vlorë 10 nëntor 10:27
  120.000 €
 • 10 foto
   ❌OKAZION Apartament 2+1 e mobiluar ne “SKEL”❌
  Apartment / Banesa

  ❌OKAZION Apartament 2+1 e mobiluar ne “SKEL”❌

  Shitet apartament ne zonen e skeles e rregulluar e kompletuar dhe e mobiluar . Pallati ndodhet ne hy

  Vlorë 10 nëntor 09:46
  55.000 €
 • 7 foto
  ❌OKAZION Apartament 1+1 te “CONAD”❌
  Apartment / Banesa

  ❌OKAZION Apartament 1+1 te “CONAD”❌

  Shitet apartament i kompletuar , i rregulluar dhe e mobiluar . Apartamenti ndodhet te pallati i CONA

  Vlorë 10 nëntor 09:46
  58.000 €
 • 2 foto
  OKazion Shtepi private
  Shtepi / Vila

  OKazion Shtepi private

  Te interesuarit mund ta shikojne e ta gjykojne 600metra truall 101metra objekti shtepis .

  Vlorë 9 nëntor 19:44
  80.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament te Kalaja ne Vlore
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament te Kalaja ne Vlore

  Shitet Apartamenti te Kalaja ne Vlore, I organizuar ne 1 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualete dhe 1 bal

  Vlorë 9 nëntor 18:32
  51.646 €
 • 9 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Apartamenti eshte nje ndertese e re 3-kateshe ne ane te rruges dytesore prane Tregut te Orizit. Nder

  Vlorë 9 nëntor 17:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet shtepi e mobiluar plotesisht.Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall

  Vlorë 9 nëntor 14:09
  100.000 €
 • 11 foto
   lungomare 2+1 pamje pjeserisht nga deti 800eurom2
  Apartment / Banesa

  lungomare 2+1 pamje pjeserisht nga deti 800eurom2

  Shes hyrje 2+1 / 119m2. dy ballkone hyrja eshte kati trete me ashensore . me lulishte para pallatit

  Vlorë 9 nëntor 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)
  Shtepi / Vila

  Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)

  Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje dhe mobilje moderne. Nuk eshte shfrytezuar pothuajse fare. F

  Vlorë 9 nëntor 08:41
  145.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1 Uji Ftohte
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 Uji Ftohte

  Apartament Uji ftohte Vlore apartamenti eshte i ri i kompletuar i pabanuar asnjehere

  Vlorë 8 nëntor 19:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi 1+1 Uji Ftohte VLORE
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1+1 Uji Ftohte VLORE

  shitet apartament ne ujin e ftohte vlore i mobiluar me te gjitha aksesoret

  Vlorë 8 nëntor 19:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Apartament 2+1 tek luani * E MOBILUAR*
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 tek luani * E MOBILUAR*

  Shitet ose nderrohet nje apartament 2+1 78 m2 tek uji i ftohte tek rrapi (luani). Pallati eshte i nd

  Vlorë 8 nëntor 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne qender skel * E MOBILUAR*
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne qender skel * E MOBILUAR*

  Shitet ose nderrohet nje apartament 1+1 68 m2 ne qneder skele pallati \"cobo center\". Pallati eshte

  Vlorë 8 nëntor 18:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament 1+1 ne Vlore * E MOBILUAR*
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Vlore * E MOBILUAR*

  Shtiet shtepi ne zonen e plazhit te vjeter , ndertim bashkekohor , kunder lageshtires dhe temperatur

  Vlorë 8 nëntor 18:20
  28.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi 80.000 Euro
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 80.000 Euro

  Shtepia ka 4 dhoma 2 banjo 2 guzhina . Shtepia eshte 160m me gjith oborrin eshte 320 m . Shtepia ka

  Vlorë 8 nëntor 12:50
  80.000 €
 • 0 foto
  Shtepi Private, VLORE
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private, VLORE

  Shitet Vile Nje katshe me mundesi per kate shtes, siperfaqe te brendeshme 138 m2 siperfaqe totale tr

  Vlorë 8 nëntor 11:57
  100.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartment i ri
  Shtepi / Vila

  Shitet apartment i ri

  Apartament i ri 70 m2 ne kat te 8, gjendja bosh e pa mobiluar, 5 ambiete, 1 Tualet. Pallati eshte me

  Vlorë 7 nëntor 14:36
  35.000 €
 • 6 foto
  Shitet Njesi afer Portit Detar Vlore
  Apartment / Banesa

  Shitet Njesi afer Portit Detar Vlore

  Njesia e bisnesit eshte e lokalizuar ne nje nga rruget me te aksesueshme nga tregtaret dhe udhetaret

  Vlorë 7 nëntor 09:18
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepi Private
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private

  Shitet Vile Nje katshe me mundesi per kate shtes, siperfaqe te brendeshme 138 m2 siperfaqe totale tr

  Vlorë 6 nëntor 14:27
  85.000 €
 • 8 foto
  Shitet Vile ne Plazh te Vjeter
  Apartment / Banesa

  Shitet Vile ne Plazh te Vjeter

  Vilna ndodhet ne Rrugen Sazani, ku vetem rruga lokale e ndan nga deti. Vila eshte e rrethuar dhe e m

  Vlorë 6 nëntor 14:05
  220.000 €
 • 11 foto
  SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE

  Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe m

  Vlorë 5 nëntor 18:29
  75.000 €
 • 4 foto
  Okazion super pamje
  Apartment / Banesa

  Okazion super pamje

  Shitet apartament ne rezidenc teper e gjete dhe roje 24 ore vendodhja te porti jahteve rradhim , si

  Vlorë 5 nëntor 12:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet objekti 467 m2 67 miljon lek te vjetra
  Shtepi / Vila

  Shitet objekti 467 m2 67 miljon lek te vjetra

  Shitet objekti 467 m2 67 miljon lek te vjetra . Me hipotek ne Vlore . Plazhi i vjeter ... mund te pe

  Vlorë 5 nëntor 07:44
  6.700.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion .Rezidenca Panorama .Garsoniere.
  Apartment / Banesa

  Okazion .Rezidenca Panorama .Garsoniere.

  Okazionion.Shitet Garsionere te Rezidenca Panorama ne Vlore.Dokumentacion i rregullt.Kati 4 me ashen

  Vlorë 2 nëntor 11:35
  55.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Vlore, zona Lungomare.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore, zona Lungomare.

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 91m2 ne katin e gjasht

  Vlorë 1 nëntor 23:02
  750 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Vlorë, Lungomare.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Vlorë, Lungomare.

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 75m2 ne katin e gjasht

  Vlorë 1 nëntor 23:02
  750 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi ne vlore
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne vlore

  Shtepi 2 kateshe, e legalizuar dhe e hipotekuar. Siperfaqe banimi prej 253.30 m\2. Ndodhet ne Lagjen

  Vlorë 1 nëntor 21:38
  60.000 €
 • 1 foto
  Okazion .
  Apartment / Banesa

  Okazion .

  Apartament 1 + 1.I mobiluar.apartamenti ka nje mobilim me vlere mbi 30000€.Me ashensor me çip ,kati

  Vlorë 1 nëntor 09:51
  45.000 €
 • 5 foto
  Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Lungomare
  Apartment / Banesa

  Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Lungomare

  Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 74.21 m2 , te organizuar ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjum

  Vlorë 29 tetor 14:14
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 prane Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 prane Spitalit

  Apartementi ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 Kat, Apartamenti eshte i ristrukturar .

  Vlorë 29 tetor 09:50
  28.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 te RIRA
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te RIRA

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. Apt ka nje sip neto prej 102 m2, me dy

  Vlorë 24 tetor 13:24
  71.500 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Lungomare
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Lungomare

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruiar. Eshte ne vij te pare ne LungoMare,

  Vlorë 23 tetor 14:57
  58.401 €