Vlorë

Sport & Rekreacion në shitje në Vlorë

 • 3 foto
  SHES BICIKLET PER DJEM DHE VAJZA 7-11 VJECE
  Paisje per sport

  SHES BICIKLET PER DJEM DHE VAJZA 7-11 VJECE

  SHES BICIKLET PER DJEM DHE VAJZA TE MOSHAVE NGA 7 DERI NE 11 VJECE. BICILKETA ESHTE NE GJENDJE TE SH

  Vlorë Sot, 18:29
  6.000 Lek
 • 8 foto
  OFEERTT—2 POMERANIAN TE BARDHE PER VETEM 190 ..!!
  Kafshe shtepiake

  OFEERTT—2 POMERANIAN TE BARDHE PER VETEM 190 ..!!

  Shes 2klysha POMERANIAN te bardh, jan 1 muajsh dh han ushqim. Jane te perfshire te dy ne kete cmim

  Vlorë Sot, 17:51
  190 €
 • 8 foto
  Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre
  Paisje per sport

  Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre

  Sauna shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Prodhim italian, pa avull. Perfitimet e saj ja

  Vlorë Sot, 16:37
  1.800 €
 • 0 foto
  Qen Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Qen Pitbull

  Pitbulli eshte 100% origjinal

  Vlorë Sot, 15:49
  50 €
 • 0 foto
  Qen sharri 100% original
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri 100% original

  shpall ne shitje nje qen sharri deltari ilir rrac 100 %e paster e sjell nga bjeshket e sharrit esht

  Vlorë Sot, 14:04
  400 Lek
 • 5 foto
  ? BICIKLETE 29\" TRINITY VALENTINE
  Paisje per sport

  ? BICIKLETE 29\" TRINITY VALENTINE

  Akse me Kushineta Boshti Pedaleve me Kushineta Frena me Disk Amortizator Trupi Full Aluminium Gjend

  Vlorë Sot, 13:57
  300 €
 • 4 foto
  Biciklet montenbike
  Paisje per sport

  Biciklet montenbike

  Biciklet 26 masa XL Goma te reja te sapo ndruara te dya dhe frenet te sapondruara.

  Vlorë Sot, 12:16
  100 €
 • 5 foto
  Biciklet montenbajg
  Paisje per sport

  Biciklet montenbajg

  Biciklet GTR Alumin 26 e re e saponardhur nga greqia bicikleta eshte gjermane me frena shimano me

  Vlorë Sot, 12:06
  220 €
 • 0 foto
  Qen pastor gjerman femer
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor gjerman femer

  Pershendetje shpall ne shitje nje qen pastor gjerman I zi 2 muajsh femer esht rrac e paster 100% dhe

  Vlorë Dje, 18:05
  180 €
 • 2 foto
  PIQUADRO shitet ose nderrohet.
  Paisje per sport

  PIQUADRO shitet ose nderrohet.

  Shitet canta origjinale PIQUADRO shume e bukur ngjyre ushtarake ose nderrohet me biciklete.120 euro.

  Vlorë Dje, 17:04
  120 Lek
 • 7 foto
  Shiten kulisha volpino
  Kafshe shtepiake

  Shiten kulisha volpino

  Shiten kulisha volpino 40 ditesh. Shum te bukur dhente paster, me prinder te vaksinuar. Kulishat edh

  Vlorë Dje, 14:57
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Malinos Belg.
  Kafshe shtepiake

  Malinos Belg.

  Rrac e Paster Malinos Belg.

  Vlorë Dje, 14:07
  200 €
 • 3 foto
  Kamera Sportive 4K EKEN H9R Ultra HD me WiFi
  Paisje per sport

  Kamera Sportive 4K EKEN H9R Ultra HD me WiFi

  Kamera Sportive 4K EKEN H9R Ultra HD me WiFi dhe me kënd shumë të gjerë veprimi. Informacion rreth

  Vlorë 1 prill 16:45
  7.000 Lek
 • 5 foto
  SCOTT SCALE 29\"
  Paisje per sport

  SCOTT SCALE 29\"

  Scott 29\" Full Opsion Frenat me Vaj Mineral Amortizatoret ROCKSHOX me Buton ne timon Kampanjol SHIM

  Vlorë 1 prill 13:54
  900 €
 • 3 foto
  Qen shpie CMIMI SIPAS DESHIRES TUAJ ?
  Kafshe shtepiake

  Qen shpie CMIMI SIPAS DESHIRES TUAJ ?

  Jepen 2 kulish femra jan rac e mire per shpi dhe shum te ndjeshme. Per cmim nuk esht problem sa te

  Vlorë 30 mars 21:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Biciklete vlore
  Paisje per sport

  Biciklete vlore

  Shitet bicikleta ne vlore.Ngjyre e kuqe origjinale e bicikletes. Nr 26.goma te reja. Frena te mira s

  Vlorë 30 mars 16:17
  120 €
 • 0 foto
  Chopard
  Veshje / Kepuce / Ore

  Chopard

  Syze dielli chopard origjinale titanium polarized

  Vlorë 30 mars 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  --OKAZION-- Mountainbike Ose nderohet
  Paisje per sport

  --OKAZION-- Mountainbike Ose nderohet

  Biciklete Mountain Bike Cannondale made in USA . Cmimi 600 Euro Biciklete Sport Model Team Cannondal

  Vlorë 28 mars 20:46
  450 €
 • 2 foto
  Biciklete 26 city bike Ose nderohet
  Paisje per sport

  Biciklete 26 city bike Ose nderohet

  Shes Biciklete, 26 city bike OKAZION Biciklete 26 city bike Shitet ose nderohet

  Vlorë 28 mars 20:45
  76 €
 • 0 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shitet qen pitbull gjak kampioni femer 10 muajshe rrac 1000% e paster e bler ne gjermani e shes per

  Vlorë 28 mars 12:56
  140 €
 • 3 foto
  Qen stani
  Kafshe shtepiake

  Qen stani

  Shitet qen stani femer mosha 1,5 vjec shum i mir per ruajtje territori dhe shum i egerr.

  Vlorë 26 mars 23:14
  100 €
 • 3 foto
  Biciklet cube
  Paisje per sport

  Biciklet cube

  shes biciklet cube 26' viti 2016 marsha 8-3 dhe me pjes shimano cmimi: 300€

  Vlorë 25 mars 21:21
  300 €
 • 2 foto
  Patina
  Paisje per sport

  Patina

  Shiten patina nr.33-36 me regjistrues te numrit te kembes, me goma mishi. cmimi:5mije leke

  Vlorë 25 mars 21:18
  5 Lek
 • 6 foto
  Dhom ditor javore
  Bileta / Udhetime

  Dhom ditor javore

  Japim dhoma per plazhist me guzhin dhe pa guzhin te kompletuara me telviz kondicjoner frigo wif park

  Vlorë 25 mars 13:13
  25 €
 • 4 foto
  Fener deti profesional deti
  Paisje per sport

  Fener deti profesional deti

  Shitet Elektrik uji Falacon ne gjendje super profesional per zhytje gjueti me pushk ,pushke Elektrik

  Vlorë 25 mars 12:12
  130 €
 • 10 foto
  Paisje Dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje Dj

  Shiten 4 bokse RCF nga 350w passiv +2 bokse WORK nga 400w aktiv +2 subwfera nga 500 w secili pasiv+2

  Vlorë 25 mars 10:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet 29\" XXL Full
  Paisje per sport

  Biciklet 29\" XXL Full

  Dopjo Disk 29\" Full Alumin Amortizator me opsion Bllokim Frena me Disk Marsha 7x3 Shimano Akse me K

  Vlorë 24 mars 20:10
  250 €
 • 5 foto
  BICIKLETE CUBE ALUMINIUM
  Paisje per sport

  BICIKLETE CUBE ALUMINIUM

  Akse Shimano origjinale Kamanjol Shimano DEORE XT Frenat me Alkol Gomat RACING RALPH Asnje Gervishje

  Vlorë 24 mars 19:26
  350 €
 • 1 foto
  Cakmak
  Koleksione

  Cakmak

  Jane per koleksion. Te dy kushtojn 100 euro

  Vlorë 22 mars 20:25
  100 €
 • 2 foto
  Helmet
  Koleksione

  Helmet

  Jane tre versione te ndryshme. Jane me perberje bakri.

  Vlorë 22 mars 20:05
  100 €
 • 1 foto
  Artikull per koleksion
  Koleksione

  Artikull per koleksion

  Ibrik per koleksion i pikturuar nga Claude Monte

  Vlorë 22 mars 19:53
  400 €
 • 1 foto
  Aksesor antik
  Koleksione

  Aksesor antik

  Kembana te vogla 100euro te dyja

  Vlorë 22 mars 19:53
  100 €
 • 2 foto
  PIQUADRO shitet ose nderrohet me biciklete.
  Paisje per sport

  PIQUADRO shitet ose nderrohet me biciklete.

  Shitet canta PIQUADRO origjinale ose nderrohet me biciklete. Sms WhatsApp

  Vlorë 20 mars 09:42
  150 €
 • 7 foto
  Shitet Bicikleta italiane \"Legnano Competizione\"
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta italiane \"Legnano Competizione\"

  🔥Shitet biciklet italiane 🔥 🚲🚲🚲\"Legnano Competizione\" 🚲🚲🚲 bicikleta eshte me gjendje shume te mire

  Vlorë 19 mars 10:55
  250 €
 • 3 foto
  FONI DJ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI DJ

  SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE RMS 220W×2 NJËRI ËSHTË ME AMPLIFIKIM DHE EKUILAZER TJ

  Vlorë 18 mars 13:21
  24.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet biciklete bianchi 26\'
  Paisje per sport

  Shitet biciklete bianchi 26\'

  Shitet bianchi 26\' italiane ne gjendje pune

  Vlorë 18 mars 11:24
  5.000 Lek
 • 2 foto
  PIQUADRO shitet ose nderrohet
  Veshje / Kepuce / Ore

  PIQUADRO shitet ose nderrohet

  Shitet canta PIQUADRO ose nderrohet me biciklete.150 euro.

  Vlorë 17 mars 21:12
  150 €
 • 1 foto
  iPhone 7 plus shitet ose nderrohet me biciklete 29
  Paisje per sport

  iPhone 7 plus shitet ose nderrohet me biciklete 29

  Shitet iPhone 7 Plus 32 g nuk i punon shenja e gishtit ose nderohet me biciklete 29.sms vetem ne wha

  Vlorë 17 mars 17:12
  300 Lek
 • 2 foto
  qenush te vegjel
  Kafshe shtepiake

  qenush te vegjel

  shiten dy meshkuj e fundit pomerian mix spic qenushet kan mbushur 1 muajsh e jan gati per nje fami

  Vlorë 16 mars 22:41
  100 Lek
 • 5 foto
  Ferizaj
  Kafshe shtepiake

  Ferizaj

  minike pikinez i mir

  Vlorë 16 mars 17:41
  150 €
 • 0 foto
  ORE INTELIGJENTE UNISEX MATES: RAHJE ZEMRE/KALORI/
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE INTELIGJENTE UNISEX MATES: RAHJE ZEMRE/KALORI/

  ORE INTELIGJENTE NGJYRE E ZEZE, PERFEKTE PER ATA QE BEJNE AKTIVITET FIZIK. NE EKRANIN 0.9 INCH MUND

  Vlorë 7 mars 14:26
  3.000 Lek
 • 0 foto
  biciklet ciklizmi
  Paisje per sport

  biciklet ciklizmi

  Shitet biciklet Atala 28 origjinale e ardhur na italia.shitet per arsye mos perdorimi.

  Vlorë 28 shkurt 23:01
  100 €
 • 0 foto
  Shitet Red noise Femer
  Kafshe shtepiake

  Shitet Red noise Femer

  Shitet Femer red noise e paster Shum e dashur me njerzit edhe me qent

  Vlorë 28 shkurt 19:20
  50 Lek
 • 3 foto
  KITARE ELEKTRONIKE   {CYCLONE}
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KITARE ELEKTRONIKE {CYCLONE}

  SHITET KITARE ELEKTRONIKE {CYCLONE} BY{ EKS TECHNOLOGY INC} NE GJENDJE PERFEKTE,,,,FOTOT JANE

  Vlorë 19 shkurt 19:08
  190 Lek
 • 2 foto
  kotele Savannah
  Kafshe shtepiake

  kotele Savannah

  Këtu janë disa kotele Savannah në dispozicion të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e tyr

  Vlorë 7 shkurt 08:25
  150 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Veshje / Kepuce / Ore

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Vlorë 4 shkurt 11:57
  100 €
 • 1 foto
  tuta kundra ujit
  Paisje per sport

  tuta kundra ujit

  Shiten tuta kundra ujit

  Vlorë 27 janar 19:15
  10 Lek
 • 2 foto
  Shes mace te bardhe rrave angorra
  Kafshe shtepiake

  Shes mace te bardhe rrave angorra

  Shes dy kotelet e vogla qe shihen ne foton e dyte.Sic mund ta shihni jane totalisht te bardha.Per sa

  Vlorë 26 janar 12:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET GENESIS CROIX DE FER
  Paisje per sport

  SHITET GENESIS CROIX DE FER

  Shitet biciklete kursi 28 angleze Genesis Croix de Fer. Shume pak e perdorur...Cmimi okazion 550 eur

  Vlorë 9 janar 14:55
  550 €
 • 5 foto
  Maske uji me xham te temporuar me veshje silikoni
  Paisje per sport

  Maske uji me xham te temporuar me veshje silikoni

  Shiten maska profesionale me xham te temporuar me veshje silikoni me ilacin e pastrusit te xhamave

  Vlorë 3 janar 10:56
  25 €