Vlorë

Sport & Rekreacion në shitje në Vlorë

 • 2 foto
  Shitet yamaha psr s970
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet yamaha psr s970

  Shitet ose nderohet Yamaha psr s970.Tastjera eshte mar e re ne dyqan dhe ka faturen e blerjes si dhe

  Vlorë Sot, 05:13
  1.300 €
 • 0 foto
  Malinos Belg.
  Kafshe shtepiake

  Malinos Belg.

  Rrac e Paster Malinos Belg.

  Vlorë Dje, 14:08
  200 €
 • 3 foto
  Pushk
  Paisje per sport

  Pushk

  Shitem push edhe kostum per zhytje me dy pjes kostumi eshte 4mm ka edhe corapet e tija kurse pushka

  Vlorë Dje, 11:46
  200 €
 • 9 foto
  VEGLA MUZIKORE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  VEGLA MUZIKORE

  SHITEN VEGLA MUZIKORE : KORG PA 50 SD E RE NË KUTI ME KART MEMORJE TË MBUSHUR ME RITME DHE TINGUJ GA

  Vlorë Dje, 10:58
  950 €
 • 0 foto
  kafaz artizanal druri
  Kafshe shtepiake

  kafaz artizanal druri

  kafaz për gardelinë

  Vlorë Dje, 10:09
  10.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET KORG PA 50 CD
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET KORG PA 50 CD

  SHITET ORGANO KORG PA 50 SD E RE NË KUTI ME KART MEMORJE TË MBUSHUR ME RITME DHE TINGUJ GATI PËR AKT

  Vlorë Dje, 09:05
  55.000 Lek
 • 1 foto
  KAMBALEC ORGANOJE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KAMBALEC ORGANOJE

  SHITET KAMBALEC ORGANOJE DY KATE PROEL SHITET 6000LEL FLM.!

  Vlorë 15 korrik 18:32
  6.000 Lek
 • 7 foto
  Biciklete Bianchi
  Paisje per sport

  Biciklete Bianchi

  Shitet biciklet bianchi e sapo ardhure nga anglia,ne gjendje te mire ,bicikleta ka te integruar dhe

  Vlorë 15 korrik 07:52
  600 €
 • 0 foto
  Qen Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Qen Pitbull

  Pitbulli eshte 100% origjinal

  Vlorë 14 korrik 15:49
  50 €
 • 4 foto
  Fener deti profesional deti
  Paisje per sport

  Fener deti profesional deti

  Shitet Elektrik uji Falacon ne gjendje super profesional per zhytje gjueti me pushk ,pushke Elektrik

  Vlorë 14 korrik 12:34
  130 €
 • 4 foto
  Elektrik deti per zhytje Spectrium pro
  Paisje per sport

  Elektrik deti per zhytje Spectrium pro

  Shitet Elektrik uji per zhytje Spectrium pro profesional me drit te fort led,me bateri te re dhe me

  Vlorë 14 korrik 11:34
  120 €
 • 1 foto
  Pitbull-lloji DOG
  Kafshe shtepiake

  Pitbull-lloji DOG

  Pitbull-lloji DOG seksi mashkull Vaksinimi Canvas cr 16/06/2019 Valid 2020 Adresa vlore 9104

  Vlorë 14 korrik 10:14
  1.000 €
 • 5 foto
  Shes qen minispitz 100 % te paster
  Kafshe shtepiake

  Shes qen minispitz 100 % te paster

  Kulisha minispitz 100% te paster 7 javesh ,2 femra dhe 2meshkuj te mesuar te han ushqimin e tyre (k

  Vlorë 13 korrik 23:02
  180.000 Lek
 • 3 foto
  BICIKLET SPORTIVE 27
  Paisje per sport

  BICIKLET SPORTIVE 27

  Bicikleta eshte sume pak e perdorur e sapo ardhur nga jashte sic duket edhe ne foto

  Vlorë 13 korrik 20:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Biciklete Zundapp 28 Roll
  Paisje per sport

  Biciklete Zundapp 28 Roll

  Shitet Zundap Bike 28 Roll. Bicikleta ka ardhur nga Gjermania eshte e re, sper cilesi dhe super styl

  Vlorë 13 korrik 11:30
  240 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 60euro
  Paisje per sport

  dyer dhe dritare 60euro

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banes

  Vlorë 12 korrik 13:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklete 26 city bike Ose nderohet
  Paisje per sport

  Biciklete 26 city bike Ose nderohet

  Shes Biciklete, 26 city bike OKAZION Biciklete 26 city bike Shitet ose nderohet

  Vlorë 11 korrik 07:57
  76 €
 • 3 foto
  --OKAZION-- Mountainbike Ose nderohet
  Paisje per sport

  --OKAZION-- Mountainbike Ose nderohet

  Biciklete Mountain Bike Cannondale made in USA . Cmimi 600 Euro Biciklete Sport Model Team Cannondal

  Vlorë 11 korrik 07:56
  450 €
 • 7 foto
  Dylbi profesionale
  Paisje per sport

  Dylbi profesionale

  Shiten dylbi profesionale super gjendje Gjermane 7*50,per aktivitete ne natyre ose sporte te ndryshm

  Vlorë 10 korrik 10:14
  49 €
 • 0 foto
  Kulish pitbull
  Kafshe shtepiake

  Kulish pitbull

  Pitbull 3 muajsh Femer

  Vlorë 10 korrik 10:02
  120 €
 • 3 foto
  Pushke cressi zhytje deti
  Paisje per sport

  Pushke cressi zhytje deti

  Shitet Pushke uji cressi 40 me pompen e vet origjinale

  Vlorë 10 korrik 09:54
  50 €
 • 3 foto
  Pushke me ajer Asos 75 per zhytje
  Paisje per sport

  Pushke me ajer Asos 75 per zhytje

  Shitet Pushke Asos 75 me ajer me shtize inoksi me kamaq 5 seac sub me cikrik profesional me 40 m me

  Vlorë 10 korrik 09:54
  120 €
 • 2 foto
  Kostum tribord 1.5 mm per zhytje
  Paisje per sport

  Kostum tribord 1.5 mm per zhytje

  Shitet kostum tribord per zhytje ose aktivitete ujore si i ri per pesha 50-60 kile

  Vlorë 10 korrik 09:42
  15 €
 • 4 foto
  Kostum uji zhytje tribord
  Paisje per sport

  Kostum uji zhytje tribord

  Shitet kostum tribord si i ri per zhytje ose aktivitete te ndryshme ujore per pesha 60-75 kile

  Vlorë 10 korrik 09:34
  20 €
 • 4 foto
  Kostum zhytje Tribord
  Paisje per sport

  Kostum zhytje Tribord

  Shitet kostum zhytje tribord 5.5 per gjatesi 1.70 deri 1.85 per peshe 80-90 kile

  Vlorë 10 korrik 09:14
  120 €
 • 11 foto
  Kostum uji zhytje deti
  Paisje per sport

  Kostum uji zhytje deti

  Shitet kostum cressi Lontra 5mm Dimri dhe Veror,te dyja bashke jane 10.5 mm i pershtatshem per Dimer

  Vlorë 10 korrik 09:14
  160 €
 • 5 foto
  Maske zhytje
  Paisje per sport

  Maske zhytje

  Shitet maske zhytje profesionale e re akull e blere jashte shtetit e perdorur vetem nje here me te g

  Vlorë 10 korrik 08:04
  35 €
 • 0 foto
  Fizarmonik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonik

  SHITET FIZARMONIK WELTMESTER GJERMANE 12\"GJENDJA SHUMË E MIRË SHITET 12000LEK FLM.

  Vlorë 10 korrik 02:45
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Cadra plazhi
  Bileta / Udhetime

  Cadra plazhi

  Shesim cadra plazhi me kallemba

  Vlorë 9 korrik 12:54
  45 Lek
 • 6 foto
  Apartament Plazhi
  Bileta / Udhetime

  Apartament Plazhi

  Hyrje me qera te Uji i Ftohte Vlore ngjithur me hotel Aliko.Hyjra perfshin 2 dhoma gjumi me kondicio

  Vlorë 8 korrik 09:07
  30 €
 • 2 foto
  okazion Biciklet Alumini 26 Xl
  Paisje per sport

  okazion Biciklet Alumini 26 Xl

  Bicikleta shum cilsore e pa perdorur me tre aksesoret dhurat ,kavo,shishe,mbrojtset e gomave.

  Vlorë 1 korrik 11:56
  160 Lek
 • 1 foto
  Ideal Travelon
  Paisje per sport

  Ideal Travelon

  Shitet Bicikleta Ideal Travelon e pershtatshme per qytet me amortizator te shala dhe dinami te goma

  Vlorë 1 korrik 11:40
  200 Lek
 • 5 foto
  Minispitz japonez 20.000 leke
  Kafshe shtepiake

  Minispitz japonez 20.000 leke

  Kulisha 5 javesh minispitz japonez 100 % te paster .

  Vlorë 30 qershor 01:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mulli bronxi
  Koleksione

  mulli bronxi

  Mulli bloje bronxi me punim i vjeter .

  Vlorë 30 qershor 00:26
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri

  Shitet qen sharri 11 muajsh i vaksinuar.

  Vlorë 29 qershor 22:26
  500 €
 • 0 foto
  Cenerino africano
  Kafshe shtepiake

  Cenerino africano

  Papagenj qe jane ne gjendje te flasin. Dy vjec , nje mashkull dhe nje femer, me dokumenta nga belgj

  Vlorë 29 qershor 13:55
  2.000 €
 • 1 foto
  Varsja
  Veshje / Kepuce / Ore

  Varsja

  shitet varsja per arsye mos perdorimi varsja esht bler 1000 euro dhe esht pothuajse pa perdorur

  Vlorë 29 qershor 12:23
  550 €
 • 0 foto
  Çantë organoje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Çantë organoje

  Shitet çantë organoje për 2500 lek flm.!

  Vlorë 26 qershor 16:24
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg

  SHITET ORGANO KORG PROFESY NË GJENDJE TË MIRË SHITET 15000LEK FLM.!

  Vlorë 26 qershor 16:12
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Kambalec organoje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kambalec organoje

  SHITET KAMBALEC ORGANOJE DY KATE MARKA PROEL SHITET 5000LEK FLM.!

  Vlorë 26 qershor 16:04
  5.000 Lek
 • 1 foto
  GEM WK1 ORIENTAL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  GEM WK1 ORIENTAL

  SHITET ORGANO GEM WK1 ORIENTAL GATI E RE SHITET 20000MIJ LEK FLM.!

  Vlorë 26 qershor 15:52
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Kostum deti kundra ujit per femij 3 deri 6 vjec
  Paisje per sport

  Kostum deti kundra ujit per femij 3 deri 6 vjec

  Shitet kostum deti shume i bukur per femij kundra ujit mosha 3 deri 6 vjec i ri

  Vlorë 25 qershor 13:23
  10 €
 • 2 foto
  Mace british
  Kafshe shtepiake

  Mace british

  Shitet kotele 3 muajshe british shorthair ,i vaksinuar shume i bukur dhe lozonjar. Cmimi 400 euro i

  Vlorë 24 qershor 19:39
  400 €
 • 6 foto
  Shiten veshje kundra ujit
  Paisje per sport

  Shiten veshje kundra ujit

  Shitet bluze oneill kundra ujit dhe tuta tribord e pershtatshme per motora uji per serf per aktivite

  Vlorë 24 qershor 18:51
  20 €
 • 1 foto
  Kostum uji tribord
  Paisje per sport

  Kostum uji tribord

  Shitet kostum kundra ujit tribord veror

  Vlorë 24 qershor 18:51
  15 €
 • 7 foto
  Shitet Pushke me ajer Cressi75 110 cm
  Paisje per sport

  Shitet Pushke me ajer Cressi75 110 cm

  Shitet Pushke me ajere cressi 110 me ajer shume e fuqishme me 2 dhoma ajri profesionale e re 1 her

  Vlorë 24 qershor 18:51
  130 €
 • 3 foto
  Kostum zhytje tribord si i ri
  Paisje per sport

  Kostum zhytje tribord si i ri

  Shitet kostum deti uji tribord per zhytje dhe aktivitete ujore per pesha 60-75 kile

  Vlorë 24 qershor 18:51
  20 €
 • 3 foto
  QEN LABRADOR I PASTER
  Kafshe shtepiake

  QEN LABRADOR I PASTER

  Qen Labrador i paster. Femer, 8 muajshe. E vaksinuar.

  Vlorë 23 qershor 21:03
  50 €
 • 1 foto
  Kostum tribord i ri per zhytje
  Paisje per sport

  Kostum tribord i ri per zhytje

  Shitet kostum tribord i ri per zhytje ose per aktivitete ujore per pesha 40-50 kile

  Vlorë 22 qershor 20:51
  20 €
 • 3 foto
  Bluze tribord kundra ujit zhytje
  Paisje per sport

  Bluze tribord kundra ujit zhytje

  Shitet bluze tribord kundra ujit ose per aktivitete ujore,per pesha 70- deri 85 kile

  Vlorë 22 qershor 20:11
  15 Lek