Makineri dhe inventare në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Barak per berber
  Makineri dhe inventare

  Barak per berber

  Kam.per te shitur nje banak per berber me gjendje te re, dhe nje karrige njekohesisht berberit te pe

  Shkodër Dje, 17:12
  300 Lek
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër Dje, 14:56
  200 €
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër Dje, 14:56
  1.000 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër Dje, 14:55
  3.300 €
 • 4 foto
  Karrige tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrige tavolina

  Gjithcka per lokal gota shtrydhse blender banak karrige tavolina Tirane Shkoder

  Shkodër Dje, 14:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Makineri dhe inventare

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër 3 qershor 14:34
  1 Lek
 • 3 foto
  Makineri Kafet
  Makineri dhe inventare

  Makineri Kafet

  2 makineri bluarje kafet 1 makineri pjekese per 12 kile kafe Dhe banaket te perfshire ne cmim + 2 ba

  Shkodër 3 qershor 09:09
  4.000 €
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Makineri dhe inventare

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 1 qershor 06:40
  1 Lek
 • 1 foto
  Rreklam dopio ekran led me programator profesional
  Makineri dhe inventare

  Rreklam dopio ekran led me programator profesional

  Eshte me gjendje pune mund te perdoret per cdo lloj rreklame led icons 170cm me 90 dhe mund te ndrro

  Shkodër 30 maj 08:14
  2.000 €
 • 3 foto
  4 pedalone
  Makineri dhe inventare

  4 pedalone

  ne gjendje pune .

  Shkodër 28 maj 14:42
  1.500 €
 • 4 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  OKAZION

  Shkodër 22 maj 22:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Frigorifer banak ne gjendje shum te mir 260cm × 100cm

  Shkodër 15 maj 11:40
  1.000 €
 • 10 foto
  Lavazh
  Makineri dhe inventare

  Lavazh

  Pistolet lavazhi esht shum pak e perdorur pothuse e re Esht e ardhur nga gjermania makra STIHL Made

  Shkodër 15 maj 11:28
  250 €
 • 1 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin makineri kemi ne kosovo dhe slovaki

  Shkodër 8 maj 07:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin, Shitet Komplete Seti i Makinerive

  Shkodër 8 maj 07:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri kokoshkash
  Makineri dhe inventare

  Makineri kokoshkash

  Makineria eshte ne gjendje te mir pune. Punon me korrent, eshte shum ekonomike. Cmimi eshte i diskut

  Shkodër 4 maj 15:40
  250 Lek
 • 10 foto
  EUROFRIGO
  Makineri dhe inventare

  EUROFRIGO

  Bejme arredime supermarketesh,kuzhina per restorante,kantine vere.Tek ne mund te gjeni frigorifere t

  Shkodër 30 prill 18:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vitrina pasticerie Italiane
  Makineri dhe inventare

  Vitrina pasticerie Italiane

  Shiten Vitrina Pasticerie aktualisht ne gjendje Pune me cmim minimal per kedo qe do te startoje nje

  Shkodër 29 prill 23:21
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi
  Makineri dhe inventare

  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi

  Shiten vitrina pasticeri Italiane dhe banak bari aktualisht ne gjendje pune me nje cmim minimal.Idea

  Shkodër 29 prill 23:21
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm G

  Shkodër 29 prill 13:11
  200 €
 • 4 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw Makineria duke

  Shkodër 29 prill 13:09
  1.000 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te th

  Shkodër 29 prill 12:48
  3.300 €
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Makineri dhe inventare

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër 27 prill 21:32
  14.500 €
 • 2 foto
  Shitet Sobe me Gas dhe Korent
  Makineri dhe inventare

  Shitet Sobe me Gas dhe Korent

  Shitet Sobe e perdorur me Dy pllaka me gas dhe dy me korent,furra e pjekjes me korent.shitet per ars

  Shkodër 20 mars 10:22
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Karrige berberi
  Makineri dhe inventare

  Karrige berberi

  Karrige berberi e re e pa perdorur ne gjendje perfekte.

  Shkodër 2 mars 22:50
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje
  Makineri dhe inventare

  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje

  Çisterne industriale per pije ose lengje ushqimore 130 Hekto/liter (13000 litra ose 13 ton), Diametr

  Shkodër 2 shkurt 20:17
  5.200 €
 • 2 foto
  Afetatriçe
  Makineri dhe inventare

  Afetatriçe

  Shitet afetatriçe per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mir esht profesionale. Çmimi 200 Euro

  Shkodër 4 tetor 19:32
  200 €
 • 4 foto
  Shiten frigorifera dhe banake marketi.
  Makineri dhe inventare

  Shiten frigorifera dhe banake marketi.

  Shiten 3frigorifera+banake..frigorifera ne gjendje shum te mire pune,banake 1vite te perdoruna.

  Shkodër 20 shtator 21:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sharre profesionale
  Makineri dhe inventare

  Sharre profesionale

  Sharre italiane Shark 452 SXI EVO e vitit 2006 shum pak e perdorur . Arsyeja e shitjes mosperdorimi

  Shkodër 16 shtator 09:17
  12.000 €
 • 8 foto
  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme

  Makinat qepse jan te llojit . Lineare . Syzator . 2 gjilpersha te shesht . Makine per vendosjen e pu

  Shkodër 12 shtator 12:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qiller me ajer
  Makineri dhe inventare

  Qiller me ajer

  Qiller me ajer te pa perdorur.Te importuar nga italia. Çmimi 1700 euro/cope

  Shkodër 5 shtator 16:43
  1.700 Lek
 • 3 foto
  makine qepese Pfaff me tre transporte
  Makineri dhe inventare

  makine qepese Pfaff me tre transporte

  shitet makine qepese Pfaff me tre transporte e revizionume ne itali me te gjitha pjeset te reja me

  Shkodër 4 shtator 17:35
  1.500 €
 • 0 foto
  makine qepese Pfaff me tre transporte
  Makineri dhe inventare

  makine qepese Pfaff me tre transporte

  shitet makine qepese Pfaff me tre transporte e revizionume me te gjitha pjeset te reja me keputje

  Shkodër 4 shtator 16:54
  1 €
 • 7 foto
  Gazan Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Gazan Inoksi

  Shitet per arsye mos perdorimi cel:0674413666

  Shkodër 4 shtator 12:06
  5.000 €
 • 4 foto
  makine mishi 3 fazore
  Makineri dhe inventare

  makine mishi 3 fazore

  shitet makine mishi 3 fazore nr 22 ne gjendje super te mire nr tel 0673692991 beso

  Shkodër 20 gusht 20:32
  350 €
 • 8 foto
  Manikina,etj me marrveshje
  Makineri dhe inventare

  Manikina,etj me marrveshje

  Kimi per te shitur manikina te #,dhe disa rafte.

  Shkodër 19 gusht 07:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE AKULLI SCOTSMAN FRIMONT
  Makineri dhe inventare

  MAKINE AKULLI SCOTSMAN FRIMONT

  MAKINE AKULLI NE GJENDJE SHUME TE MIRE E ARDHUR NGA ITALIA. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 9 gusht 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 frigorifera
  Makineri dhe inventare

  2 frigorifera

  shite 2 frigorifere 625 liter secili ne gjendje super te mire 250 euro copa nr te 0673692991

  Shkodër 7 gusht 16:20
  250 €
 • 1 foto
  Brumatrice
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice

  Brumatrice me kapacitet 200 kg me 2 kazane

  Shkodër 19 korrik 22:19
  4.500 €
 • 2 foto
  Makiner per Croissant
  Makineri dhe inventare

  Makiner per Croissant

  Makineri per croisant Marka pitec

  Shkodër 19 korrik 22:07
  5.000 €
 • 4 foto
  Vitrine Italiane per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Vitrine Italiane per pasticeri

  Shiten per arsye rinovimi. Ne gjendje shume te mire.Perfshihet edhe banaku i barit dhe i ekspresit.

  Shkodër 11 korrik 20:26
  250.000 Lek
 • 1 foto
  Grirese per mish
  Makineri dhe inventare

  Grirese per mish

  Ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per vakumosje
  Makineri dhe inventare

  Makineri per vakumosje

  Makine per vakumosje ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet frigorifer fresku me dy kapake ne gjendje shume te mire pune. Çmimi i diskutueshem.

  Shkodër 5 korrik 11:01
  1.400 €
 • 3 foto
  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES

  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES.Te gjitha vijne nga italia.

  Shkodër 4 korrik 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje Hidrogjeni Hho
  Makineri dhe inventare

  Paisje Hidrogjeni Hho

  Paisje Hidrogjeni Hho per pastrimin e karbonit me garanci 15 muaj per me shum info nr cel 0672022041

  Shkodër 4 korrik 13:56
  2.500 €
 • 8 foto
  RAFTA DHE LAVAMANE INOX
  Makineri dhe inventare

  RAFTA DHE LAVAMANE INOX

  RAFTA DHE LAVAMANE INOX,te gjitha vijne nga italia.

  Shkodër 1 korrik 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAKINE AKULLI
  Makineri dhe inventare

  MAKINE AKULLI

  Makineri per prodhimin e akullit.Ne gjendje shume te mire e ardhe nga italia.

  Shkodër 1 korrik 12:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION SHITEN PAISJE DHE MOBILJE PARUKERIE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION SHITEN PAISJE DHE MOBILJE PARUKERIE

  OKAZION-SHITEN TE GJITHA SEBASHKU MOBILJE DHE PAISJE PARUKERIE SHUME PAK TE PERDORURA TE CILAT JANE:

  Shkodër 28 qershor 12:44
  2.000 €
 • 4 foto
  MAKINERI PER FURRE BUKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER FURRE BUKE

  Shiten furre buke me dhome avulli, brumatrice dhe makine prerese aktualisht ne gjendje pune. Makiner

  Shkodër 22 qershor 23:20
  Me Marrveshje