Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Alfa 147 jtd
  Vetura

  Alfa 147 jtd

  Shitet makina Ala romeo 147 me motorr nafte 1.9 jtd 150hp , makina esht ne gjendje shum te mir mund

  Shkodër Dje, 23:17
  2.400 €
 • 9 foto
  MERCEDES E220 blueficency full option
  Vetura

  MERCEDES E220 blueficency full option

  MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKU

  Shkodër Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES C220 CDI OKAZION SHITET NDRROHET
  Vetura

  MERCEDES C220 CDI OKAZION SHITET NDRROHET

  OKAZION mercedes c 220 cdi awantgarde viti 2005 manual ngjyr e zez me letra per 1 vit xeno serdilje

  Shkodër Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION JAGUAR XF 2.7 diezel -10
  Vetura

  OKAZION JAGUAR XF 2.7 diezel -10

  jaguar 2.7 nafte viti 11/2009 me dokumenta shqiptare te paguara deri ne tetor 2020 makina esht shum

  Shkodër Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES E270 CDI LUK EVO ///
  Vetura

  MERCEDES E270 CDI LUK EVO ///

  mercedes e 270 cdi automat makina esht shum e mbajtur si brenda dhe jasht MAKINA ESHT E BER EVO NE C

  Shkodër Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Dje, 23:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TDI PORTOBAGAZH
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TDI PORTOBAGAZH

  audi a4 1.9 manual me letra te paguara sherbimet e bera tel 069 350 7434 indriti2

  Shkodër Dje, 23:10
  2.000 €
 • 4 foto
  •IMPJANT GPL LANDI RENZO MADE IN ITALY•
  Autopjese dhe paisje

  •IMPJANT GPL LANDI RENZO MADE IN ITALY•

  SHITET IMPJANT GPL LANDI RENZO (MADE IN ITALY) 1.PULMON GAZI (LANDI RENZO) 2.KATER INJEKTOR GAZI (LA

  Shkodër Dje, 23:06
  90 €
 • 8 foto
  Shitet C Class viti 2012
  Vetura

  Shitet C Class viti 2012

  C Class viti 2012 me motorr 1.8L me benzine qe mund te pershtatet edhe me gaz.Makina eshte e sapo ta

  Shkodër Dje, 22:40
  11.500 €
 • 6 foto
  Okazion BMW 525 AUTOMAT
  Vetura

  Okazion BMW 525 AUTOMAT

  Makina eshte ne gjendje shum te mir ka te gjitha sherbimet e sapo kryera vaj e filtra te motorrit si

  Shkodër Dje, 22:40
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Ml 280 Okazion 7000€
  Vetura

  Shitet Ml 280 Okazion 7000€

  Shitet Ml 280 Okazionnn 7.000€ 188 Mi Km Super Gjendje

  Shkodër Dje, 22:31
  7.000 €
 • 5 foto
  Mercedes sprinter
  Vetura

  Mercedes sprinter

  Mercedes sprinter 413, me letra te paguara deri ne 09/2020

  Shkodër Dje, 22:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten disqe 18 per mercedes goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe 18 per mercedes goma te reja

  Shiten disqe 18 goma te reja cmim i diskutushem mundesi ndrrimi me disqe bmw

  Shkodër Dje, 22:19
  500 Lek
 • 5 foto
  Sprinter 413 cdi 2006 20vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 413 cdi 2006 20vende

  Shitet sprinter 2006 me 19+1 vende 358000 kilometra me te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye t

  Shkodër Dje, 22:19
  15.000 €
 • 6 foto
  Mercedes benz clas C220
  Vetura

  Mercedes benz clas C220

  Mercedes Benz Classe. C200 Motor. Naft Kilometer 153.000 Kambio. Manual Makina

  Shkodër Dje, 22:11
  9.000 €
 • 9 foto
  Mercedez Benz c 220
  Vetura

  Mercedez Benz c 220

  E sapo ardhur nga gjermania me dogan pagume gjitha sherbimet e bera. Makina esht me liber sherbimesh

  Shkodër Dje, 22:11
  6.999 €
 • 6 foto
  Mercedez Benz 200 Evo
  Vetura

  Mercedez Benz 200 Evo

  E sapo ardhur nga gjermani me dogan pagume makina esht shum e mbajtur makina esht me sherbime te ber

  Shkodër Dje, 22:07
  4.300 €
 • 7 foto
  Mercedez benz Evo 200 Naft
  Vetura

  Mercedez benz Evo 200 Naft

  E sapo ardhur nga gjermania me dogan pagume me gjith sherbimet e bera makian esht me liber servisi m

  Shkodër Dje, 22:07
  4.000 €
 • 1 foto
  disqe Alumini 16
  Autopjese dhe paisje

  disqe Alumini 16

  shiten 4 disqe alumini 16 per mercedes origjinale w212 vetem 10 mij lek ocazion

  Shkodër Dje, 21:31
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Mercedes Benz A180 CDI / AUTOMATIKE
  Vetura

  Mercedes Benz A180 CDI / AUTOMATIKE

  Mercedes Benz A Class - A180 CDI e sapo ardhur ne gjendje shum te mire gjenerike estetike dhe motor

  Shkodër Dje, 21:21
  3.500 €
 • 4 foto
  Vw Touran
  Vetura

  Vw Touran

  Makina eshte ne gjendje shum te mir. Motorri eshte 1.9 me 6+1 marsha. Dokumentat e paguara per 1 vit

  Shkodër Dje, 21:00
  3.200 €
 • 8 foto
  Caddy 07
  Vetura

  Caddy 07

  Shitet wv caddy viti 2007 kamjo :manuale motorri :1,9 diesel 5 porta 4+1 vende e importuar nga gjerm

  Shkodër Dje, 21:00
  4.800 €
 • 10 foto
  Sharan 07
  Vetura

  Sharan 07

  Shitet Wv Sharan viti 2007 kamjo manuale 6 marsh matorr 2.0 nafte sensor para/mbrapa Navi,me baxho x

  Shkodër Dje, 21:00
  5.300 €
 • 5 foto
  Shitet kaimoncin kama
  Vetura

  Shitet kaimoncin kama

  Shitet makina super gjendje letrat deri ne fund shtatori 2020 me 6 goma te reja gjendja perfekte shi

  Shkodër Dje, 20:39
  5.000 Lek
 • 6 foto
  Bmw 730 Nafte 2010 Pa Takse Luksi Full Options
  Vetura

  Bmw 730 Nafte 2010 Pa Takse Luksi Full Options

  Shitet Bmw 730 Nafte Pa Takse Luksi Full Options Viti 2010 Nr Cel&Whatsapp:+355698462936 Makina

  Shkodër Dje, 20:30
  15.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C200 / AVANTGARDE ??
  Vetura

  Mercedes Benz C200 / AVANTGARDE ??

  +35569 888 6160 Mercedes Benz C200 me kamio automatike 7G. Model AVANTGARDE e sapo ardhur nga gjerm

  Shkodër Dje, 20:21
  7.900 €
 • 1 foto
  yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha

  shes Majesty 150 cc ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera ,pa dekumenta fare

  Shkodër Dje, 20:18
  650 Lek
 • 7 foto
  C 220 Evo
  Vetura

  C 220 Evo

  C 200 Cdi Viti 2005. 🇦🇱0686666183🇩🇪 🇩🇪Motor evo 🇩🇪Viti 2005 🇩🇪Avangard 🇩🇪Xhama te erret (origjin

  Shkodër Dje, 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 5 Automatik?☎️0686666183☎️?
  Vetura

  Golf 5 Automatik?☎️0686666183☎️?

  SHITET 0686666183 🇩🇪VW GOLF V 🇩🇪LIBER SHERBIMI 🇩🇪SINJALE NE PASQYR 🇩🇪1.9 TDI 🇩🇪XHAMA TE ERRET 🇩🇪AUTO

  Shkodër Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E klase 220 Evo
  Vetura

  E klase 220 Evo

  Tel ☎️📞🇦🇱0686666183🇦🇱☎️📞 🇩🇪E klase 🇩🇪Evo 🇩🇪Navigator te madh 🇩🇪Elegance 🇩🇪E 220 Cdi 🇩🇪

  Shkodër Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  E klase 220 Evo
  Vetura

  E klase 220 Evo

  Tel ☎️📞🇦🇱0686666183🇦🇱☎️📞 E klase Evo Viti 2008 Navigator te madh Tako Rimorkimi E 220 Cdi T

  Shkodër Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  E klase 280 Evo
  Vetura

  E klase 280 Evo

  Tel ☎️📞🇦🇱0686666183🇦🇱☎️📞 🇩🇪E klase Evo 🇩🇪Viti 2007 🇩🇪Navigator te madh 🇩🇪Palosje pasqyrash 🇩

  Shkodër Dje, 20:16
  7.200 €
 • 5 foto
  Shitet Golf plus 2006 Full.
  Vetura

  Shitet Golf plus 2006 Full.

  Shitet golf plus viti prodhimit 2006. Ngjyra e zeze, me fener bixenon. Sendilje gjys lekure e gjys g

  Shkodër Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touran 2.0 Viti 11.2006 Full Opsion
  Vetura

  Touran 2.0 Viti 11.2006 Full Opsion

  ⤵ 🚘Marka & Modeli: Touran 2.0 🗓Viti i prodhimit: 11.2006 🕹Kambio: automat ⛽️Lënda djegë

  Shkodër Dje, 20:06
  4.200 €
 • 0 foto
  Hyndai Terracan
  Vetura

  Hyndai Terracan

  Hyundai Terracan.Viti I prodhimit2002.Motorri 2900 naftë, 4x4 diferencial.Makina eshte ne gjendje s

  Shkodër Dje, 20:02
  3.200 €
 • 5 foto
  ??OKAZION??
  Vetura

  ??OKAZION??

  Përshkrimi: Volkswagen CC R line 250 kuajfuqi Model Gjermanie E SAPO TARGUAR Letra te Paguara per 1

  Shkodër Dje, 20:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OPEL INSIGNIA 2010-Shitet7000 €(letrat Janar 2020)
  Vetura

  OPEL INSIGNIA 2010-Shitet7000 €(letrat Janar 2020)

  Shitet OPEL INSIGNIA 2010,2.0nafte me kamio manuale,183 000km te vetat.Eshte shume ekonomike.Makina

  Shkodër Dje, 19:55
  7.000 €
 • 12 foto
  B klas 180 cdi Automatike 2007
  Vetura

  B klas 180 cdi Automatike 2007

  Shes B klas 180 cdi Automatike te vitit 2007 e arllur ne mars nga Gjermanija ne gjendje perfekte shu

  Shkodër Dje, 19:50
  5.300 €
 • 12 foto
  G 5 automatic 2006
  Vetura

  G 5 automatic 2006

  Shes golf 5 plus automatic vitit 2006 i sapo targuar per her tpar i arlllur nga Gjermanija ne super

  Shkodër Dje, 19:50
  4.800 €
 • 7 foto
  Audi a3
  Vetura

  Audi a3

  Ne gjendje sh te mir,me sherbime te bame,1,9 naft,me te gjitha letrat,goma te reja,voj e filtra,,,cm

  Shkodër Dje, 19:38
  1.200 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz 350
  Vetura

  Mercedez Benz 350

  Shkodër Mercedez Ml 350 BLUTEC Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2013 Ngjyre zeze shum

  Shkodër Dje, 19:38
  250.000 €
 • 10 foto
  Cady viti 2007 kamio manuale
  Vetura

  Cady viti 2007 kamio manuale

  SHITET - WOLKSWAGEN CADY Manual - LIFE 1.9 TDI LIFE HYGLINE VITI 2007 - EURO 4 - - NGJYRA Blu E Hapu

  Shkodër Dje, 19:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golg 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golg 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si x

  Shkodër Dje, 19:38
  5.200 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 4Matik Auto Olti
  Vetura

  Mercedez benz 4Matik Auto Olti

  Shitet mercedez benz 4*4 matik i ardhur nga gjermani me dogane te pagume sedilje me nxemje sensor pa

  Shkodër Dje, 19:38
  7.500 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 280 Avangard
  Vetura

  Mercedez benz 280 Avangard

  Shitet mercedez benz avangard viti 2007 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu navigator

  Shkodër Dje, 19:38
  6.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 2015
  Vetura

  Volkswagen Touran 2015

  🔘Tipi: Volkswagen touran 🔘Viti: 2015 🔘Cilindrata: 2.0 tdi blueMotion 🔘Kambio: automatik Shitet Volk

  Shkodër Dje, 19:38
  11.500 €
 • 10 foto
  Cady LIfe 1.9DSG KAMIO AUTOMATIKE
  Vetura

  Cady LIfe 1.9DSG KAMIO AUTOMATIKE

  SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI LIFE HYGLINE VITI 2007 - EURO 4 - - NGJYRA &g

  Shkodër Dje, 19:38
  5.300 €
 • 10 foto
  Mercedez C klas viti 2005
  Vetura

  Mercedez C klas viti 2005

  Shitet C klas viti 2005 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu navi te madh ne gjendje sh

  Shkodër Dje, 19:38
  4.500 €
 • 11 foto
  VW Touareg 3.0 V6 Bluemotion 2011 Naft
  Vetura

  VW Touareg 3.0 V6 Bluemotion 2011 Naft

  VW Touareg / Motorri 3.0 V6 Bluemotin / Viti 2011 / 195000 Km / Tapiceri Lekure / Sedilje Elektrike

  Shkodër Dje, 19:36
  14.500 €
 • 0 foto
  Volkswagen Caddy Life / 1.9 TDI / 7 Vende ??
  Vetura

  Volkswagen Caddy Life / 1.9 TDI / 7 Vende ??

  VW Kadi i ardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike she estetike. Ideale per pune dh

  Shkodër Dje, 19:11
  4.700 €