Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Disqe RENG ROVER SPORT
  Autopjese dhe paisje

  Disqe RENG ROVER SPORT

  Shiten 2 disqe Reng rover sport origjina

  Shkodër Dje, 14:59
  300 €
 • 3 foto
  OPEL ASTRA HITCHBAC VITI 2011 full
  Vetura

  OPEL ASTRA HITCHBAC VITI 2011 full

  Opcionert Tavan xhami.drita xenon bixenon levizje majta djathas sipas timonit.kamera para.sensor shi

  Shkodër Dje, 14:59
  8.100 €
 • 8 foto
  Okazion VW Phaeton 3.0 nafte -06 !!!!
  Vetura

  Okazion VW Phaeton 3.0 nafte -06 !!!!

  Okazionnn!!! Shitet VW Phaeton 3.0 nafte automat viti 2005 clima serdile me ngrohje gjama elektrik d

  Shkodër Dje, 14:35
  5.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Benz
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz

  Shitet: Mercedes Benz C200 ,manuale. Me 225000 Km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni. Shum e

  Shkodër Dje, 14:23
  3.400 €
 • 8 foto
  Shitet-Nderrohet Audi A4 Quatro Automat +/- 03
  Vetura

  Shitet-Nderrohet Audi A4 Quatro Automat +/- 03

  Theksoj se Makina eshte perfekttt me cdo gja!!! Shitet-Nderrohet +/- Diferencen 😊 Audi A4 Quatro vi

  Shkodër Dje, 14:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes makinen Ford
  Vetura

  Shes makinen Ford

  Shes makinen Ford per arsye mos perdorimi per ma shum informaqon kontAktoni ne telefon

  Shkodër Dje, 14:18
  2.000 €
 • 5 foto
   Ford vet shkarkus
  Vetura

  Ford vet shkarkus

  Shes makinen kamjoncin Ford vet shkarkus ne tre kraht makina asht me letra per nje vit makina Asht n

  Shkodër Dje, 14:18
  2.700 €
 • 8 foto
  Shitet makina foristrad Mercedes ml
  Vetura

  Shitet makina foristrad Mercedes ml

  Shes makinen Mercedes benc ml makina asht ne gjendje te shkelqyshem makina asht me letra deri ne gus

  Shkodër Dje, 14:17
  10.300 €
 • 5 foto
  Opel Astra G sport
  Vetura

  Opel Astra G sport

  Opel Astra G sport DTI nafte ne gjendje te mir! Makina disponon klima ,xhama elektrik ,cd player etj

  Shkodër Dje, 14:03
  1.799 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 4 Motion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 4 Motion

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh.

  Shkodër Dje, 13:59
  11.990 €
 • 5 foto
   opel combo 1.7 tdi
  Vetura

  opel combo 1.7 tdi

  Opel combo 1.7 tdi ne gjendje shum te mire motorrike,gjenerike ,abs,airbag,kondicioner funksinal,xha

  Shkodër Dje, 13:54
  2.700 €
 • 4 foto
  shitet ose ndrrohet
  Vetura

  shitet ose ndrrohet

  Audi q7 sline full option 3.0 tdi

  Shkodër Dje, 13:52
  12.000 €
 • 2 foto
   Volvo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo

  Volvo viti prodhimit 2011 Sapo prere letrat dhe siguracion nderkombtar per 1 vit. Te interesuarit m

  Shkodër Dje, 13:45
  45.000 €
 • 6 foto
  MERCEDEZ VITO
  Vetura

  MERCEDEZ VITO

  Shitet merceds vito në gjendje të shkëlqyer. Dhome frigoferike. Konsumi 2.2 naftë. Letra të paguara

  Shkodër Dje, 13:33
  8.000 €
 • 4 foto
  Disqe, goma w203 w204
  Autopjese dhe paisje

  Disqe, goma w203 w204

  Disqe r17 per mercedes bashk me goma reja 224/45/r17. Jan ne gjendje komplet te re. Shiten per arsye

  Shkodër Dje, 13:17
  350 €
 • 9 foto
  SMART FORTWO VITI 2006 KAMBJO AUTOMAT MOTOR 600cc
  Vetura

  SMART FORTWO VITI 2006 KAMBJO AUTOMAT MOTOR 600cc

  2200€ SHITET SMART KAMBJO AUTOMATIKE VITI 2006 MOTOR 600cc KM ORIGJINALE 79.000 MIJE TAVAN GJAMI PA

  Shkodër Dje, 13:08
  2.200 €
 • 8 foto
  Land Rover Td5
  Vetura

  Land Rover Td5

  Shitet Land Rover td5 2.5 nafte viti 2000 kamio automatike serdile lekure me ngrofje tavan xhami

  Shkodër Dje, 12:55
  5.000 €
 • 11 foto
  BMW X5 Full Opsion -09
  Vetura

  BMW X5 Full Opsion -09

  Shitet BMW X5 Viti 2009 full opsion makina sapo eshte targuar me te gjitha dokomentat dhe sherbime

  Shkodër Dje, 12:55
  12.500 €
 • 1 foto
  corvette C5
  Vetura

  corvette C5

  leshohet me qera vetem per nuse. {shkoder}

  Shkodër Dje, 12:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CLS 500
  Vetura

  CLS 500

  shitet cls 500 model U S A okazion. me te gjitha sherbimet e bera esht super full opsion .... nuk

  Shkodër Dje, 12:53
  15.000 €
 • 2 foto
  ML 270 CDI ( mundesi nderrimi )
  Vetura

  ML 270 CDI ( mundesi nderrimi )

  shitet ML 270 CDI viti 2002 tapicieri lekuret navi te madh goma te reja kondicioner letra te p

  Shkodër Dje, 12:49
  3.200 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz- A-CLASS 200CDI Automatic-2005 ??
  Vetura

  Mercedes Benz- A-CLASS 200CDI Automatic-2005 ??

  Shitet A-Class 169 Automatic 200CDI, viti i prodhimit 2005. Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania

  Shkodër Dje, 12:48
  3.499 €
 • 2 foto
  Okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion

  Shitet yamaha 1000cc te gjitha sherbimet e sapo bera voj , kandela , bateri te sapo nderruara Letra

  Shkodër Dje, 12:44
  1.900 €
 • 7 foto
  SEAT LEON VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE OKAZION
  Vetura

  SEAT LEON VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE OKAZION

  SHITET SEAT LEON VITI 2008 KAMBJO MANUALE MOTOR 1.9 NAFTE KM ORIGJINALE 188.000 KMLIA DIGITALE NAVI

  Shkodër Dje, 12:24
  4.200 €
 • 9 foto
  AUDI A3 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 2.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI A3 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 2.0 NAFTE

  SHITET AUDI A3 I SAPO ARDHUR NGA JASHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR

  Shkodër Dje, 12:23
  5.000 €
 • 9 foto
  PEUGEOT VITI 2003 MOTOR 1.4 NAFTE LETRA PER 1 VIT
  Vetura

  PEUGEOT VITI 2003 MOTOR 1.4 NAFTE LETRA PER 1 VIT

  SHITET PEUGEOT 307 NGJYRA ZEZE METALIZATO KAMBJO MANUALE MOTOR 1.4 NAFTE SHUME EKONOMIKE GJAMI I PA

  Shkodër Dje, 12:23
  2.100 €
 • 9 foto
  OPEL ANTARA 4x4 KAMBJO AUTOMAT MOTOR 2.0 NAFTE
  Vetura

  OPEL ANTARA 4x4 KAMBJO AUTOMAT MOTOR 2.0 NAFTE

  SHITET OPEL ANTARA KAMBJO AUTOMATIKE 4x4 MOTOR 2.0 NAFTE VITI 2007 KM ORIGJINALE 194.000 MIJE MAKINA

  Shkodër Dje, 12:15
  7.000 €
 • 10 foto
  Opel Antara 2.0 CDTI 2007
  Vetura

  Opel Antara 2.0 CDTI 2007

  Opel Antara 2.0 CDTI, e sapoardhur nga italia me dogane te paguar, me targa dhe te gjitha dokumentat

  Shkodër Dje, 12:15
  6.300 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz E200 BlueEfficiency
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 BlueEfficiency

  🚗Mercedes-Benz E200 cdi BlueEfficiency 🗓Viti : 2012 📶Kilometra : 220.000 Km ⛽Karburati : Diesel .E

  Shkodër Dje, 12:03
  13.800 €
 • 9 foto
  SEAT IBIZA VITI 2007 KAMBJO MANUAL. MOTOR 1.4 NAFT
  Vetura

  SEAT IBIZA VITI 2007 KAMBJO MANUAL. MOTOR 1.4 NAFT

  SHITET SEAT IBIZA VITI 2007 MOTOR 1.4 NAFTE KAMBJO MANUALE ME 146.000 KM ME GJITHA SHERBIMET E BERA

  Shkodër Dje, 12:03
  2.800 €
 • 10 foto
  Volswagen frigorifer
  Vetura

  Volswagen frigorifer

  E ardhur nga Belgjika ne gjendje te perkryer .

  Shkodër Dje, 11:52
  8.000 €
 • 13 foto
  Shitet rulot
  Automjete kampingu

  Shitet rulot

  Shitet rulot ne gjendje te shkelqyer me te gjitha kushtet e nevojshme per 4 persona me gas per gati

  Shkodër Dje, 11:23
  1.500 €
 • 8 foto
  Kadi 1.9 naft
  Vetura

  Kadi 1.9 naft

  Makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum shum ekonomike super e paster goma te re

  Shkodër Dje, 11:23
  4.800 €
 • 7 foto
  Shitet volzvagen Sharon 2002 6+1 4×4
  Vetura

  Shitet volzvagen Sharon 2002 6+1 4×4

  Shitet volzvagen Sharon 4×4 serdile me ngrohje me disqe alumini me gjitha sherbimet e bera e sapo Ar

  Shkodër Dje, 11:22
  4.000 €
 • 4 foto
  Mercedes benz e klass 2001
  Vetura

  Mercedes benz e klass 2001

  Ops:kamjo automatike . Eleganc.sensor parkimi .klim digjitale.etj.. 0673758402

  Shkodër Dje, 10:56
  11.111 €
 • 9 foto
  ML 320 Bluetec 2009
  Vetura

  ML 320 Bluetec 2009

  - MERCEDES-BENZ ML 320 Bluetec. -- NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT -- VITI I PRODHIMIT 2009 -- 201,0

  Shkodër Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION
  Vetura

  ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION

  ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION nuk e kap taksa e luksit) VITI I PRODHIMIT 2011. MODEL GRAND E

  Shkodër Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz Ml 350 2012 full
  Vetura

  Mercedes Benz Ml 350 2012 full

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 119.000 km.Viti 2012, , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me

  Shkodër Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedez Benz ML350 Bluetec
  Vetura

  Mercedez Benz ML350 Bluetec

  Mercedes-Benz ML 350 bluetec. Viti Prodhimit 2011 me 165.000 km. Full Options ,Kamer parkimi , xhama

  Shkodër Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK
  Vetura

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Shkodër Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  R clase 2011
  Vetura

  R clase 2011

  Mercedes Benz R-Class 350 BLUETEC, viti 2011 me 132,000 km .ne gjendje perfekte ,jo taks luksi, me d

  Shkodër Dje, 10:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gl 350 viti 2011
  Vetura

  Gl 350 viti 2011

  Gl 350 bluetec dogan e paguar Super gjendje Viti fundi 2011.cel 0697796969

  Shkodër Dje, 10:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hummer H2 benzin -05
  Vetura

  Hummer H2 benzin -05

  Shitet Hummer H2 ,Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri ,ne gjendje shum te mire , FULL OPTI

  Shkodër Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full

  Shitet Range Rover Sport 3.0 diesel ,E sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci

  Shkodër Dje, 10:41
  51.900 €
 • 11 foto
  BMW X5 3,5 xDrive diesel viti 2011
  Vetura

  BMW X5 3,5 xDrive diesel viti 2011

  BMW X5 xDrive ” Me doganë TË PAGUAR. Viti 2011. Motor NAFTË. Cilindrata 2993. “JO TAKS LLUKSIâ€

  Shkodër Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 2009 FULL OPSION
  Vetura

  VW TOURAN 2009 FULL OPSION

  🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM. VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG

  Shkodër Dje, 10:35
  7.800 €
 • 0 foto
  SHES MARMIDA MIV SPORTE LINE QIFTE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHES MARMIDA MIV SPORTE LINE QIFTE

  SHES MARMIDA MIV SPORT LINE ME KA TAPAT QE VENDOSEN QOSE E DON ZHURMUSE OSE SILINCIOZE 150 EURO

  Shkodër Dje, 10:09
  150 €
 • 1 foto
  MARMIDA DUKATIT
  Motore (mbi 50 cc)

  MARMIDA DUKATIT

  SHES MARMIDA DUKATI

  Shkodër Dje, 10:09
  50 €
 • 1 foto
  MERCEDES BENZ QELES DRITASH
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ QELES DRITASH

  SHES QELES DRITASH PËR A CLAS W169 MODELIN E RI 2006

  Shkodër Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 CLIMA
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 CLIMA

  SHES KLIMA PER GOLF 5

  Shkodër Dje, 10:07
  Me Marrveshje