Automjete
Shkodër
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Automjete në shitje në Shkodër

 • 11 foto
  E Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh "pa taks luksit"
  Vetura

  E Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh "pa taks luksit"

  Shes Mercedes-Benz e Class 320 cdi 4matic avangart Automat portobagazh pa taks luksit me 180mij km o

  Shkodër 19 gusht 17:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Zafira 1.7 nafte, airconditioning viti 2009
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 nafte, airconditioning viti 2009

  Opel Zafira 7 vendes, 1.7 nafte viti 2009 me sensor para dhe mrapa, 6 marsha dhe gjitha opsionet ne

  Shkodër 19 gusht 16:19
  6.350 €
 • 4 foto
  EVO 220
  Vetura

  EVO 220

  Makina e sapoardhur nga gjermania ... te gjitha sherbimet e bera..esht e gatshme per cdo lloj prove

  Shkodër 19 gusht 16:16
  8.000 €
 • 8 foto
  BMW SERIA 5 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 3.0 NAFTE FULL
  Vetura

  BMW SERIA 5 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 3.0 NAFTE FULL

  0673001300 BMW SERIA 5 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 3.0 NAFTE PA TAKSA LUKSI ME LETRA TE PAGUARA NGJYRA G

  Shkodër 19 gusht 16:08
  1 €
 • 11 foto
  Okazion BenzC250CDI S.W.BlueEFFICIENCY Avantgarde
  Vetura

  Okazion BenzC250CDI S.W.BlueEFFICIENCY Avantgarde

  Shitet Mercedes -Benz Classe C 250 CDI BlueEFFICIENCY Avantgarde i vitit 2009 SW makina eshte ne gje

  Shkodër 19 gusht 15:55
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Autobuz Iveco Daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Autobuz Iveco Daily

  Shitet

  Shkodër 19 gusht 15:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Suzuki Burgman 400 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 400 cc

  Shitet Suzuki Burgman i vitit 2001 ne gjendje shume te mire.

  Shkodër 19 gusht 15:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz E 250 CDI BlueEFFICENCY Avantgarde
  Vetura

  Mercedes Benz E 250 CDI BlueEFFICENCY Avantgarde

  Shitet mercedes Benz E 250 CDI BLUEEFFICIENCYAvantgarde i vitit 28-12-2009,makina eshte ne gjendje

  Shkodër 19 gusht 15:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz E 250 Disel E Clas
  Vetura

  Mercedes Benz E 250 Disel E Clas

  Mercedes Benz E 250 D motorr Evo ,makina eshte ne gjendje shume te mire ,ka clima digitale,kambio au

  Shkodër 19 gusht 15:46
  2.500 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz S CLAS 320 LUX.dogan.08.FULL FULL
  Vetura

  Mercedes Benz S CLAS 320 LUX.dogan.08.FULL FULL

  Okazion shitet Mercedes Benz S 320 naft full extra Lux president. E ardhur nga Austria me dogan te p

  Shkodër 19 gusht 15:36
  11.998 €
 • 3 foto
  Golf 6 2.0 ndrrohet Evo 320/A6
  Vetura

  Golf 6 2.0 ndrrohet Evo 320/A6

  Shitet nderrohet golf 6 2.0nafte viti 2009 i ardhur nga italia cdo sherbim i bere asnje defekt shite

  Shkodër 19 gusht 15:31
  7.700 €
 • 5 foto
  Shitet BMW E60 530D, full opsion, look 2009
  Vetura

  Shitet BMW E60 530D, full opsion, look 2009

  Bmw e60 530d 2005 (look 2009 si mren dhe jasht) Version M/// paket (fabriket) Disqe R19 goma sport

  Shkodër 19 gusht 15:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volkswagen sprinter

  Shitet Volkswagen LT 46 I vitit 2001 me te gjitha letrat e prera deri ne qershor 2020 nr I vendeve

  Shkodër 19 gusht 14:50
  10.000 €
 • 9 foto
  Mercedes C220 dizel -06
  Vetura

  Mercedes C220 dizel -06

  SHITET BENZ CKLAS CDI 220 VITI 2006 MANUAL MAKiNA ESHT NE GJENDJE TE MIR

  Shkodër 19 gusht 14:19
  3.900 €
 • 7 foto
  Volvo V50, 80kw (110pk)1.7 nafte me kondiconer
  Vetura

  Volvo V50, 80kw (110pk)1.7 nafte me kondiconer

  Volvo V50 1.7 nafte viti 2008 me sensor, serdile lekuret, makina ka 3 muaj qe ka ardhur nga belgjika

  Shkodër 19 gusht 14:10
  6.550 €
 • 6 foto
  Volkswagen Polo 1999 4 dyer 1.9 nafte
  Vetura

  Volkswagen Polo 1999 4 dyer 1.9 nafte

  Shitet polo 1.9 sdi ne gjendje te mire ne Shkoder 197.000 kilometra ngjyra blu e erret,me kondicione

  Shkodër 19 gusht 13:27
  1 €
 • 3 foto
  Jeep liberty crd automat2.8naft shitet ndrrohet
  Vetura

  Jeep liberty crd automat2.8naft shitet ndrrohet

  Jeep liberty crd automat naft 2.8 naft i vitit 2005 super gjendje tapiceri lekur e zez 4xhama elektr

  Shkodër 19 gusht 13:21
  4.800 €
 • 5 foto
  Audi S6 shitet \nnderrohet
  Vetura

  Audi S6 shitet \nnderrohet

  Audi S6 5.2 fsi quatro look rs6 tapiceria rs6 sedilje elektrike dhe me ngrohje start/stop 3 qelesa b

  Shkodër 19 gusht 11:55
  17.500 €
 • 0 foto
  Shite
  Vetura

  Shite

  SHITET MERCEDES-BENZ - E KLASE 270 CDI EVO - VERSION AVANGARDE - EURO 4 -KM 181 000 - VITI 2004 - SH

  Shkodër 19 gusht 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Range Rover
  Vetura

  Range Rover

  Shitet Range Rover ne gjendje shume te mire. Automat 3.0 Viti 2003 Makina shitet per arsye mos perdo

  Shkodër 19 gusht 10:47
  6.200 €
 • 7 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2009
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2009

  makina ne super gjendje me dogan t paguar Euro 4 standart europian teper ekonomike kamio manuale me

  Shkodër 19 gusht 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Polo gaz/benzine 500L/100km. ac.
  Vetura

  VW Polo gaz/benzine 500L/100km. ac.

  polo e vitit 2000, gaz benzinë, 1.4, shumë ekonomike, goma 80%. shërbime te bëra. me kondicioner. Nu

  Shkodër 19 gusht 08:05
  650 €
 • 2 foto
  Shiten me marrveshje
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten me marrveshje

  Timon druri momo 4000,,lek_------------------ Kup per ford fiesta cop 1 (cmimi 1000 lek)-----------

  Shkodër 19 gusht 07:31
  1 €
 • 0 foto
  Trekendesh
  Autopjese dhe paisje

  Trekendesh

  Trekendesh

  Shkodër 19 gusht 07:31
  10 €
 • 6 foto
  AUDI A4 1.9 NAFTE VITI 97
  Vetura

  AUDI A4 1.9 NAFTE VITI 97

  Me dokumenta te rregullta....Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike....Kondicioner...Airba

  Shkodër 19 gusht 07:22
  1.250 €
 • 4 foto
  VW volkswagen Golf 5 2.0 tdi
  Vetura

  VW volkswagen Golf 5 2.0 tdi

  Volkswagen golf 5 ngjyra blu perle . Makina eshte full option me klim sensor pasqyra me sensot anti

  Shkodër 18 gusht 23:15
  4.000 €
 • 9 foto
  VW Golf 4 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 TDI

  OKAZION 👈Shitet Golf 4 1.9 TDI (DI)👈 e kuqe viti 2002 manual👈 me te gjitha sherbimet e bera👈 ne gjen

  Shkodër 18 gusht 23:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOMATSU PC 50 MR-2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KOMATSU PC 50 MR-2

  Marka: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: i mirë Rindërtuar, drenazhuar, mbrojtur Kabina, goma deri

  Shkodër 18 gusht 23:03
  2.300 €
 • 9 foto
  mercedes benz e-class 220d
  Vetura

  mercedes benz e-class 220d

  makina eshte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjermania e bler tek mercedesi

  Shkodër 18 gusht 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Benc per pjes 200 naft evo 2006
  Vetura

  Benc per pjes 200 naft evo 2006

  Super gjendje

  Shkodër 18 gusht 21:03
  3.000 €
 • 5 foto
  Ford Transit 2.0 tdci
  Vetura

  Ford Transit 2.0 tdci

  me dogane te paguar..cmim i diskutueshem

  Shkodër 18 gusht 21:01
  6.500 €
 • 0 foto
  Timon vw golf 5 polo caddy
  Autopjese dhe paisje

  Timon vw golf 5 polo caddy

  ne super gjendje

  Shkodër 18 gusht 21:01
  40 €
 • 5 foto
  Cls 500 Amg
  Vetura

  Cls 500 Amg

  Shes Cls 5.0 amg me impiant gazi me garanci 5 vjeqare ne gjendje perfekte me 160 mije km origjinale

  Shkodër 18 gusht 20:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piagio si elektronik Ndrrohet
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piagio si elektronik Ndrrohet

  Piagio Si dopjo freksion (2freksionsh) shitet 260 mij lek ose ndrrohet me motorr tjeter. Asht elektr

  Shkodër 18 gusht 20:23
  260 Lek
 • 11 foto
  VW Caddy Highline
  Vetura

  VW Caddy Highline

  Volkswagen Caddy Life "Highline" 2008, Diesel, 1900cc, 110 kw, 5 vende, Kambio DSG tip-tronic, Klima

  Shkodër 18 gusht 17:50
  7.600 €
 • 9 foto
  FIAT GRANDE PUNTO VITI 2006 MOTOR 1.3 NAFTE OKAZIO
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO VITI 2006 MOTOR 1.3 NAFTE OKAZIO

  SHITET FIAT GRANDE PUNTO VITI 2006 KAMBJO MANUALE MOTOR 1.3 NAFTE ME ZINXHIR SHUME EKONOMIKE KM ORIG

  Shkodër 18 gusht 17:33
  2.700 €
 • 6 foto
  Opel zafira 4+1 nafte
  Vetura

  Opel zafira 4+1 nafte

  Opel zafira 4+1 nafte 2001

  Shkodër 18 gusht 16:51
  2.150 €
 • 5 foto
  Audi A4 automat
  Vetura

  Audi A4 automat

  Shitet audi a4 2.4 2003 automat. Makina eshte full nga gjendja. Impianti gazit 2 muaj i montuar me 4

  Shkodër 18 gusht 16:14
  4.100 €
 • 8 foto
  Mercedez-Benz c-class
  Vetura

  Mercedez-Benz c-class

  -Benz C-200 -Viti i prodhimit 2010 -E sjellë nga Belgjika me të gjitha shërbimet bëra -Me doganë të

  Shkodër 18 gusht 15:41
  1 €
 • 11 foto
  Okazion Ford fiesta 1.2 benzin Gaz.2010.titanium
  Vetura

  Okazion Ford fiesta 1.2 benzin Gaz.2010.titanium

  Okazion shitet Ford fiesta 1.2 benzin Gaz 10 lek gaz 300 km super ekonomike. Gazi tek g9ma rezerv. N

  Shkodër 18 gusht 15:07
  4.599 €
 • 7 foto
  VW Gti -10
  Vetura

  VW Gti -10

  Vw Gti Fabrike Shume e paster estetikisht.... Cdo sherbim i bere ne Koncensionaria Porche Albania...

  Shkodër 18 gusht 14:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GTI Fabrike
  Vetura

  GTI Fabrike

  Gti Fabrike 2011 xhamat e zinje fabrike 220 mije kilometra origjinale Sherbimet e bera ne kohe Moto

  Shkodër 18 gusht 14:30
  10.000 €
 • 5 foto
  Bmw X5 Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Bmw X5 Shitet/Nderrohet

  Bmw X5 motorr 3.0 Nafte Tavan Panoramik Kamio Automatike Cdo sherbim i bere ne kohe,super gjendje. X

  Shkodër 18 gusht 14:30
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes-Benz C220 Cdi -99
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz C220 Cdi -99

  Shitet Mercedes Benz c220 cdi viti:1999 kamio:manual gjama elektrik kondicioner gjitha sherbimet e

  Shkodër 18 gusht 13:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  golf6 1.6 tdi viti 2010
  Vetura

  golf6 1.6 tdi viti 2010

  makina sapp ka ardhur nga gjermania esht targur sapo jan ber tgjitha sherbimet,km orgjinale me garan

  Shkodër 18 gusht 12:56
  7.300 €
 • 6 foto
  Audi A8 3.0TDI Quattro 2006 shitet/nderrohet +/-
  Vetura

  Audi A8 3.0TDI Quattro 2006 shitet/nderrohet +/-

  Audi A8 quatro, motorr 3.0 tdi (nuk e kap taksa luksit), 245,000 km Ngjyre blu e erret nuance(ndrysh

  Shkodër 18 gusht 12:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  wolsvagen polo
  Vetura

  wolsvagen polo

  Shitet Polo ne gjendje shum te mire

  Shkodër 18 gusht 12:13
  2.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Suzuki 800cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Suzuki 800cc

  Shitet suzuki 800cc me letra italjane.mundesi nderrimi me makin te vogel.

  Shkodër 18 gusht 11:33
  2.000 €
 • 8 foto
  Bmw 120D viti 2008 Futura me dog
  Vetura

  Bmw 120D viti 2008 Futura me dog

  Shitet bmw 120d full futura me dog me navi, televisor sensor, sedike me ngrohje, disqe 17 M-Sport ,

  Shkodër 18 gusht 10:05
  5.500 €
 • 6 foto
  Renault laguna 2.2 dci viti 03
  Vetura

  Renault laguna 2.2 dci viti 03

  Makines sapo jan ber sherbimet voj filtra pjes xhenerike etj... makina eshte e paster edhe ne gjendj

  Shkodër 18 gusht 10:05
  2.000 €