Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  Mercedes 240 -04
  Vetura

  Mercedes 240 -04

  shitet makina eshte ne gjendje te mire model amerikan me benzine 4.4

  Shkodër Dje, 05:27
  4.000 €
 • 0 foto
  Shitet bmw full option
  Vetura

  Shitet bmw full option

  Makina eshte ne gjendje perfekte, full option, e sapoardhur nga gjermania letra te prera per 1 vit.

  Shkodër Dje, 00:13
  7.500 €
 • 10 foto
  MERCEDES E320 EVO PANORAMA SPORT PACKET F1
  Vetura

  MERCEDES E320 EVO PANORAMA SPORT PACKET F1

  E 320 CDI EVO NUK KA TAKSA LUKSI LETRAT E PAGUARA DERI ME FUND TE VITIT GOMA POTHUAJSE TE REJA DISQE

  Shkodër 21 shtator 23:52
  11.000 €
 • 5 foto
  Audi S6 shitet \nnderrohet
  Vetura

  Audi S6 shitet \nnderrohet

  Audi S6 5.2 fsi quatro look rs6 tapiceria rs6 sedilje elektrike dhe me ngrohje start/stop 3 qelesa b

  Shkodër 21 shtator 23:42
  17.500 €
 • 2 foto
  VW Touran dizel -99
  Vetura

  VW Touran dizel -99

  Mjeti eshte mw dokomenta te rregullta deri ne janar te 2017 Me xhama elektrik me xhama te zi ori

  Shkodër 21 shtator 23:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet vw touran
  Vetura

  Shitet vw touran

  Shitet vw touran 2.0 tdi 6+r manual 6+1 vende me gjitha sherbimet e bera ne koh mund te beni kontoll

  Shkodër 21 shtator 23:04
  1 €
 • 4 foto
  shkoder
  Vetura

  shkoder

  shkoder Nissan Pathfinder Motori(CC):2.5L DCi Viti Prodhimit 2007 Tipi Karburantit Nafte Transmision

  Shkodër 21 shtator 22:52
  7.500 €
 • 0 foto
  Honday
  Vetura

  Honday

  Honday Santa Fe Viti 2002 Motor 200 naft 4x4 Letrat deri ne qeshor te 2020 I sapo nrruar rrypi moto

  Shkodër 21 shtator 22:12
  3.000 €
 • 6 foto
  Volvo V50, 80kw (110pk)1.7 nafte me kondiconer
  Vetura

  Volvo V50, 80kw (110pk)1.7 nafte me kondiconer

  Volvo V50 1.7 nafte viti 2008 me kondicioner, sensor, Volvo ka 3 muaj qe ka ardhur nga belgjika me s

  Shkodër 21 shtator 21:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009

  Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 kondicioner.7vendesh, me Parker sensor para dhe mrapa, manuale 6 mar

  Shkodër 21 shtator 21:44
  6.000 €
 • 7 foto
  Ford Galaxy Krah Anglez Shitet ose Nderrohet
  Vetura

  Ford Galaxy Krah Anglez Shitet ose Nderrohet

  Ne krah anglez me letra te paguara ne gjednje te mire 1.9 nafte manual Viti prodhimit 2003 Shitet os

  Shkodër 21 shtator 21:32
  2.500 €
 • 9 foto
  Golf 5 Automatik 1.9 Nafte lekur navi sensor ??
  Vetura

  Golf 5 Automatik 1.9 Nafte lekur navi sensor ??

  shitet golf 5 nafte 1.9 automatat Dsg 6plus1 i sapo ardhur me dogan te paguar gjendja perfekt model

  Shkodër 21 shtator 21:30
  1 €
 • 5 foto
  Shitet stopa mbrapa per bmw 320 super te paster
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet stopa mbrapa per bmw 320 super te paster

  Shiten stopat

  Shkodër 21 shtator 20:52
  50 €
 • 6 foto
  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT FULL OPSION
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT FULL OPSION

  TOYOTA RAV 4 VITI 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA KAMBIO MANUALE XHAMA TE ZI ORIGJIMALE NDEZJE ME

  Shkodër 21 shtator 20:12
  5.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz w203
  Vetura

  Mercedes Benz w203

  Mercedes Benz c class w203 Avantgarde Viti 2001.. kambio automat , disce alumini 16 goma 80%. Sensor

  Shkodër 21 shtator 20:12
  3.700 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  SHITET WOLSVAGEN TOURAN 2000 NAFT KAMBJO AUTOMAT MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MAKINA ESHT 6+1

  Shkodër 21 shtator 18:59
  6.300 €
 • 4 foto
  VW Golf 6 TDI 2.0
  Vetura

  VW Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 Viti prodhimit 2010 i prodhuar per Gjermani. Motor 2.0 nafte. Kambjo Manuale. Navigator rns 5

  Shkodër 21 shtator 18:55
  9.900 €
 • 1 foto
  Motor per bobcat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motor per bobcat

  Shes motor per bobcat etj 4 piston shitet per pjese ka problem testaten

  Shkodër 21 shtator 17:43
  300 Lek
 • 10 foto
  MERCEDEZ E 220
  Vetura

  MERCEDEZ E 220

  Makina eshte e ardhur nga gjermania. Me liber sherbimesh. Shum e paster. E sapo targuar. Çmimi i dis

  Shkodër 21 shtator 17:07
  13.500 €
 • 0 foto
  Renult Laguna
  Vetura

  Renult Laguna

  Renault Lagun Privilegio 1.9 DCI Pasqyra me Komand me kondicioner perde origjinale , me te gjitha s

  Shkodër 21 shtator 17:00
  1.700 €
 • 6 foto
  Bmw x5 2003
  Vetura

  Bmw x5 2003

  Viti 2003 motorr 3.0 nafte baxho elektrike sedilje me ngrohje dhe memorje xhama te erret origjinal m

  Shkodër 21 shtator 15:24
  4.300 Lek
 • 3 foto
  Mitsubishi Pajero DiD
  Vetura

  Mitsubishi Pajero DiD

  Tapiceri lekure me sedilje me ngrohje dhe fryerje, timon druri, navigator, tavan xhami, karikator cd

  Shkodër 21 shtator 15:08
  4.000 €
 • 5 foto
  Geri
  Vetura

  Geri

  Shitet Mercedes Benz C220 Viti 2000-2001 ne gjendje perfekte vaj filtra te ndruara Goma 50% Navi te

  Shkodër 21 shtator 15:04
  3.400 €
 • 5 foto
  E klass
  Vetura

  E klass

  Makina shitet ose nderrohet + - ndrrohet dhe me motorr hajde shifeni edhe flasim ...e shes se kam tj

  Shkodër 21 shtator 15:04
  3.500 €
 • 7 foto
  Alfa romeo.1.9 2005 viti
  Vetura

  Alfa romeo.1.9 2005 viti

  Makina shitje per arsye emigration I. Dhe ska asnje problem cmimi diskutohet

  Shkodër 21 shtator 14:52
  2.500 €
 • 3 foto
  Mercedez C 220 EVO
  Vetura

  Mercedez C 220 EVO

  Mercedez c220 evo..e sapo ardhun nga jasht..me sherbime te sapo bera...e gatshe per cdo lloj provet.

  Shkodër 21 shtator 14:19
  5.200 €
 • 6 foto
  Citroen C3 -04
  Vetura

  Citroen C3 -04

  Kam per te shitur nje makine Citroen C3..(ne Shkoder) Viti i prodhimit 2004 Prodhim gjerman( me pate

  Shkodër 21 shtator 14:12
  2.300 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E- 220 BLUTEC MODEL 2015 AVANTGARDE
  Vetura

  MERCEDES BENZ E- 220 BLUTEC MODEL 2015 AVANTGARDE

  Mercedes Benz E220 Blutec Avantgarde Limited Edition . Tapiceri gjysem lekur. Kambio automatike. Sen

  Shkodër 21 shtator 13:06
  21.500 €
 • 10 foto
  ? Shitet Golf Polo
  Vetura

  ? Shitet Golf Polo

  🆕 Listim i 🚘 Shitet Golf Polo 1.6. Naftet Viti 2011 Km.180704 km Kambio Automatike Me tavan xhamit

  Shkodër 21 shtator 12:46
  5.500 €
 • 9 foto
  Golf 5 super super full
  Vetura

  Golf 5 super super full

  Shitet Golf 5 2005 makina esht ne gjenje te shkelqyer ska nevoj per sherbimin me te vogel makina ka

  Shkodër 21 shtator 12:41
  5.500 €
 • 1 foto
  Benz E clas 270
  Vetura

  Benz E clas 270

  Benz E clas 270 Kamio manuale Viti 2003 Shitet ose nderrohet. Ka nevoj per sherbime gjenerike. Cel.

  Shkodër 21 shtator 12:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion BMW 530.full 2.5 automatik 06.dogan full
  Vetura

  Okazion BMW 530.full 2.5 automatik 06.dogan full

  Okazion shitet bmw 530 full 2.5 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar. Kamjo auto

  Shkodër 21 shtator 12:18
  4.500 €
 • 11 foto
  Okazion AUDI A 4 1.9 naft top ekonomik 06.veq 2 di
  Vetura

  Okazion AUDI A 4 1.9 naft top ekonomik 06.veq 2 di

  Okazion Audi a 4 1.9 naft shum elonomike .e ardhur nga jashtetit me dogan te paguar..makina esht to

  Shkodër 21 shtator 12:17
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion Ford S Max 1.8 naft full 08.panoram.full
  Vetura

  Okazion Ford S Max 1.8 naft full 08.panoram.full

  Okazion shitet Ford S Max 1.8 naft shum ekonomike full. Nder ma full ner forda.. Me dopia klim arbs

  Shkodër 21 shtator 12:16
  4.500 €
 • 11 foto
  Foristrada 4x4 naft 1.9 ekonomik 07.automatik
  Vetura

  Foristrada 4x4 naft 1.9 ekonomik 07.automatik

  Okazion shitet foristrada 4x4 chavrolet Captiva 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga Italia me dogan t

  Shkodër 21 shtator 12:15
  5.299 €
 • 11 foto
  Okazion Mercedes B clas 1.6 naft 08.dogan full ful
  Vetura

  Okazion Mercedes B clas 1.6 naft 08.dogan full ful

  Okazion shitet Mercedes Benz B clas 1.6 naft kamjo manuale 6 Marsha shum ekonomike ardhur nga Italia

  Shkodër 21 shtator 12:13
  3.999 €
 • 11 foto
  VW pasat 1.9 naft super ekonomike 2012.full full
  Vetura

  VW pasat 1.9 naft super ekonomike 2012.full full

  Okazion shitet VW pasat 1.9 naft super ekonomike e ardhur nga italia me letra italiane pa dogan.. Ma

  Shkodër 21 shtator 12:13
  6.999 €
 • 3 foto
  Vespa pk 50
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa pk 50

  Me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Motorri eshte pa letra Shitet ose nderrohet me sk

  Shkodër 21 shtator 12:04
  600 €
 • 10 foto
  Mercedes benz 220 EVO/// ??
  Vetura

  Mercedes benz 220 EVO/// ??

  Opsionet: EVO , Nafte , kambio automatike tip tronic. navigator i madh, usb , aux, sensor parkimi, n

  Shkodër 21 shtator 11:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kymco people 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet kymco people 125

  Shitet Kymco People s125 4ter kohesh i vitit 2005,me gjitha sherbimet e bera. Motori nuk ka letra fa

  Shkodër 21 shtator 11:07
  600 €
 • 4 foto
  Shitet Kymco People 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Kymco People 125

  Shitet Kymco People s125 i vitit 2005,me gjitha sherbimet e sapo bera.motori eshte 4ter kohesh. Esh

  Shkodër 21 shtator 11:03
  600 €
 • 5 foto
  Golf V nafte,1.9 TDI ,
  Vetura

  Golf V nafte,1.9 TDI ,

  Golf V nafte,1.9 TDI , Manual me 6 marsha,me dogan te paguar.

  Shkodër 21 shtator 10:31
  4.700 €
 • 6 foto
  Ford fokus 1.6 naft viti 2005
  Vetura

  Ford fokus 1.6 naft viti 2005

  viti 2005 1.6 nafte km 194 makina asht me gjitha sherbimet e bame,, makina asht ne gjendje perfekte

  Shkodër 21 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 1.9 naft automatike viti 2005
  Vetura

  Touran 1.9 naft automatike viti 2005

  Makina eshte ne gjendje shum te mir..gomat e reja me dogan te paguar.edhe nderrohet

  Shkodër 21 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ATV ADLY 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV ADLY 500cc

  Motor ADLY prodhim i markes SUBARU. Ne gjendje perfekte me vetem 6850 km. I sapo targuar te gjitha s

  Shkodër 21 shtator 09:58
  4.500 €
 • 3 foto
  Suzuki Intruder
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Intruder

  Motori i ka sherbimet e bera, eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye nderrim kategorie.(E

  Shkodër 21 shtator 09:58
  4.500 €
 • 3 foto
  SPRINTER 311 MAX
  Vetura

  SPRINTER 311 MAX

  Shitet Sprinter 311 ne gjendje prefekte, 4injektore te ri edhe EGR e re.makina nuk ka nevoje per asg

  Shkodër 21 shtator 09:50
  8.200 €
 • 6 foto
  Mercedes E220 dizel
  Vetura

  Mercedes E220 dizel

  Makina esht ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera

  Shkodër 21 shtator 09:04
  5.700 €
 • 3 foto
  Shitet motorr 150 cc tip harly
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr 150 cc tip harly

  Okazion shitet Harly 150 cc siq shihet ne foto motorri esht supr gjendje me goma te reja super fare

  Shkodër 21 shtator 09:02
  800 Lek
 • 6 foto
  C230 Benzine Full Opsion
  Vetura

  C230 Benzine Full Opsion

  Shitet C230 Benzine Makina esht e sapo ardhur nga Kanadaja dhe e ka doganen e prere Makina ka xhama

  Shkodër 21 shtator 08:34
  8.300 €