Automjete

Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 10 foto
  Peugeot 308 -2.0-HDI
  Vetura

  Peugeot 308 -2.0-HDI

  Shes Peugeot 308 2.0-HDI Manual Klim tronik Abs Airbag Centrall Gjamat me rym Pasqyret me rym Fel

  Prishtinë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:38
  470 €
 • 1 foto
  Fellne të Reja 17 VW Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 VW Audi

  Shes fellne 17 coll te Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm me kapak Audi&VW jon me rreth te

  Prishtinë Sot, 07:37
  470 €
 • 1 foto
  Fellne të Reja 17 VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 VW

  Shes fellne 17 coll te Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm bajn për Gollf 5,6,7 Passat Tauran Ca

  Prishtinë Sot, 07:37
  470 €
 • 0 foto
  Fellne 16 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:37
  380 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 315
  Vetura

  Mercedes Benz 315

  Shes Mercedes Benz 315-D Klim Abs Airbag Centrall Gjamat me rym Pasqyret me rym Goma te dimrit Me

  Prishtinë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:36
  360 €
 • 0 foto
  Fellne 16 Coll pë VW Golf 7,6,5 Passat Tauran etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Coll pë VW Golf 7,6,5 Passat Tauran etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja N

  Prishtinë Sot, 07:36
  380 €
 • 1 foto
  Fellne 16 për VW Gollf 5,6,7 Pasat Turan etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për VW Gollf 5,6,7 Pasat Turan etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:36
  324 €
 • 10 foto
  MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LLED /XENON  2015
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LLED /XENON 2015

  SHITET VETURA MERCEDES E 220 NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E SAPO ARDHUR NGA FRANCA VETURA POSED

  Fushë Kosovë Sot, 07:36
  16.600 €
 • 1 foto
  Punojmë me Mini Bagera
  Kamionë

  Punojmë me Mini Bagera

  Punojmë me Mini Bagera

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW/Golf VI 2.0-TDI
  Vetura

  VW/Golf VI 2.0-TDI

  Shes VW/Golf VI 2.0-TDI, Klim, Abs, Airbag, Centrall, Gjamat me rym, Pasqyret me rym, Fellne, I s

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Pollo Betle etj 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Pollo Betle etj 5x100

  Shiten fellne 16 coll te Reja . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm per Gollf4 Bora Betle Pollo

  Prishtinë Sot, 07:35
  360 €
 • 11 foto
  GOLF VI 2.0-TDI ‘DSG’
  Vetura

  GOLF VI 2.0-TDI ‘DSG’

  Shes VW GOLF 2.0-TDI KLIM ABS AIRBAG CENTRALL GJAMAT ME RYM PASQYRET ME RYM FELLNE KARIKAT ME NXEM

  Prishtinë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne te Reja VW 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja VW 16 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:35
  324 €
 • 9 foto
  VW/GOLF VI 2.0-TDI *GTD*
  Vetura

  VW/GOLF VI 2.0-TDI *GTD*

  Shes VW/GOLF VI 2.0-TDI, *GTD*, Klima tronik, Abs, Airbag, Centrall, Gjamat me rym, Pasqyret me ry

  Prishtinë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha 15 coll per golf5,6,7,pasat,tauran,seat,
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 coll per golf5,6,7,pasat,tauran,seat,

  Shiten bandashat 15 coll shum te rujtun te katertit jan 15 coll bajn per golf

  Mitrovicë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima
  Autopjese dhe paisje

  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima

  Shiten bandashat 16 coll per citroen dhe pezho 16 coll me 4 vrima jane te rujtun .viber

  Mitrovicë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber

  Shiten 4 goma 255 50 19 te veres jane te firmes michelin jan te katertat te rujtne. 120 euro te k

  Mitrovicë Sot, 07:34
  120 €
 • 1 foto
  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Betle Pollo 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Betle Pollo 5x100

  Shiten fellne 16 coll te Reja . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm per Gollf4 Bora Betle Pollo

  Prishtinë Sot, 07:34
  360 €
 • 5 foto
  Opel Astra 1.7 cdti
  Vetura

  Opel Astra 1.7 cdti

  Opel Astra 1.7 Diesel 2011 🇧🇪 ▪️Diesel ▪️Motorri: 1.7 ▪️Viti i prodhimit: 2011 ▪️I

  Lipjan Sot, 07:34
  7.500 €
 • 5 foto
  Shitet Iveco 3.0
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Iveco 3.0

  shitet iveco 35 c 13 3.0 dizel me dogan dhe homologim te paguar i ardhur nga zvicrra shume ne gjendj

  Lipjan Sot, 07:34
  6.500 €
 • 2 foto
  Fellne + goma 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne + goma 17

  Shes fellnet me gjith goma 17 coll

  Lipjan Sot, 07:34
  250 €
 • 1 foto
  4 goma 195/70/15 C m+s shum te rujtne
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/70/15 C m+s shum te rujtne

  Shiten 4 goma 195 70 15 c te rujtne shum te katertst firma nokian made in Finland. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN
  Vetura

  BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN

  BMW X1 X-Drive 2.0 Diesel I doganuar Automatik Viti : 7/2011 Libra te servisit 2 Qelsa Drita xen

  Lipjan Sot, 07:34
  12.900 €
 • 11 foto
  Passat 2011 2.0Tdi Automatik
  Vetura

  Passat 2011 2.0Tdi Automatik

  Passat B7 2.0 diesel automatik i sapo doganuar i ardhur nga Gjermania 2 qelsa sensora parkingi para

  Lipjan Sot, 07:34
  9.700 €
 • 3 foto
  Fellge 16 per mercedes mw goma 2018 vetem 190 Eu
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 16 per mercedes mw goma 2018 vetem 190 Eu

  Shiten fellget 16 coll me goma 205 55 16 jane me 4 4 goma m+s w 2 te prodhuara ne vitin 2018 dhe

  Mitrovicë Sot, 07:34
  190 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 308
  Vetura

  Shitet Peugeot 308

  Vetura është e ardhur nga Gjermania,pa doganë. 1.6 diesel HDI Klimatronik Panoramë Drita te mjegul

  Gjakovë Sot, 07:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gomat michelin 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat michelin 4 copa

  Shes gomat michelin 195-65-15 4 copa 100 euro

  Lipjan Sot, 07:34
  100 €
 • 5 foto
  VW SHARAN 1.9-TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW SHARAN 1.9-TDI AUTOMATIK

  Shes WV/SHARAN 1.9-TDI AUTOMATIK KLIMA TRONIK, ABS, AIRBAG, GJAMAT ME RYM, PASQYRET ME RYM, KARIKAT

  Prishtinë Sot, 07:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Golf 4 VW Bora, Pollo Betle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 4 VW Bora, Pollo Betle

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:34
  324 €
 • 0 foto
  4 bandasha 16 coll per bmw. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 bandasha 16 coll per bmw. Viber

  Shiten 4 bandasha sh te rujtun per bmw. Jane 16 coll viber

  Mitrovicë Sot, 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne për Golf 4 VW Bora Pollo Betle 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Golf 4 VW Bora Pollo Betle 16 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 07:34
  324 €
 • 2 foto
  Fellne për Mercedes 19 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Mercedes 19 Coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes Fellne dy ma te gjana dy ma

  Prishtinë Sot, 07:33
  650 €
 • 5 foto
  Opel Insignia 2.0 ctdi autimatik 175.000 km
  Vetura

  Opel Insignia 2.0 ctdi autimatik 175.000 km

  Opel Insignia Motorri 2.0 Diesel Automatik 175.000 km Me liber te servisit te gjitha serviset e

  Lipjan Sot, 07:33
  8.500 €
 • 1 foto
  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber

  Shiten fellget 15 coll jane per mercedes . Mduket qe bajne dhe oer kombi w t2 . Viber 105 euro te k

  Mitrovicë Sot, 07:33
  105 €
 • 2 foto
  Fellne për Audi Q7 Taureg Porsche 19 dhe 20 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Audi Q7 Taureg Porsche 19 dhe 20 Coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 19 coll dhe 20 coll

  Prishtinë Sot, 07:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne të Reja për Range Rover 20x8.5J dhe 21x9.5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja për Range Rover 20x8.5J dhe 21x9.5

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 20 Coll 8.5J dhe 21

  Prishtinë Sot, 07:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 320 M-PACKET
  Vetura

  BMW 320 M-PACKET

  -Shitet -BMW 320 -Motorri 2.0 -184 PS -Dizel -Shpenzimet kombinimi 5.8l/100km -Viti i prodhimit 2

  Prishtinë Sot, 07:33
  17.900 €
 • 2 foto
  Goma me vandasha +rrotkane per mercedes A Clas
  Autopjese dhe paisje

  Goma me vandasha +rrotkane per mercedes A Clas

  Shiten bandashat me goma per mercedes A CLas jane per dimer shute komplet goma+bandasha+rrotkapne j

  Mitrovicë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 118D AUTOMATIK 2009
  Vetura

  BMW 118D AUTOMATIK 2009

  Per me shume informata kontaktoni ne telefon: 049141560 045538315 045203825

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 118D M Packet
  Vetura

  BMW 118D M Packet

  Me dogan me Homologim Ne gjendje perfekte teknike dhe vizuale Per me shum kontaktoni ne telefon 049

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per Mercedes AMG 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG 18 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 coll te Reja per

  Prishtinë Sot, 07:32
  495 €
 • 5 foto
  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 kushtojn 495€ dh

  Prishtinë Sot, 07:31
  495 €
 • 1 foto
  Fellne te Reja 18 Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 18 Mercedes Benz

  Shiten fellne 18 coll te Reja per Mercedes Bez . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm ! Tel vib

  Prishtinë Sot, 07:31
  495 €
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17x8j qmimi 405€

  Prishtinë Sot, 07:31
  405 €
 • 4 foto
  Yamaha XVS 1300 A  viti 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A viti 2012

  Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sap

  Rahovec Sot, 07:31
  8.000 €
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...E SAPO ARDHUR N

  Tiranë Sot, 07:30
  1.500 €
 • 4 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO -SHENIK...VITI 2005...BENXIN-GAZ...ME 5 PORTA...ME TAVAN PANORAMIK... MOTORR 1.6.

  Tiranë Sot, 07:30
  1.700 €
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1800€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1800€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006..ME NAFT...MOTOR 1.9...MANUALE...DISQE ALUMINI...KONDICIONER KL

  Tiranë Sot, 07:30
  1.800 €