Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 3 foto
  BMW 535 GT per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 535 GT per pjese kembimi ne AG motors

  Pjese kembimi per makina BMW. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 3

  Durrës Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors

  BMW 328 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355 68

  Durrës Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740 2014
  Vetura

  BMW 740 2014

  BMW 740i 2014 Per listen e opsioneve shikoni me poshte: -Rigjenerimi i Energjisë së Frenave -Kont

  Durrës Sot, 08:10
  25.000 €
 • 9 foto
  BMW 328i 2016 Full Option
  Vetura

  BMW 328i 2016 Full Option

  BMW 328i me një motorr turbocharged 2.0-liter 240hp dhe 258lb është perfekte për rrugë të gjata por

  Durrës Sot, 08:10
  26.000 €
 • 11 foto
  Ford Fiesta 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2008
  Vetura

  Ford Fiesta 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2008

  Ford Fiesta 1.2 Benzin/Gaz Fabrike. Manual Viti 2008.Opsionet e Makines..Kondisioner (Ok) Abies ..Ar

  Durrës Sot, 08:08
  275 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E Class 350 BlueTec AMG Line
  Vetura

  Mercedes Benz E Class 350 BlueTec AMG Line

  //Mercedes Benz E Class 350 Bluetec //AMG Line //Eco //Viti prodhimit 20-06-2013 //Sapo ardhur nga G

  Durrës Sot, 08:07
  28.499 €
 • 6 foto
  Opel Meriva 1.7 cdti
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 cdti

  shitet opel meriva 1.7 cdti esapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni

  Durrës Sot, 08:06
  3.000 €
 • 5 foto
  Citroen c.4.....1.6 naft letrat per 1 vit
  Vetura

  Citroen c.4.....1.6 naft letrat per 1 vit

  Citroen c.4....1.6 naft me letra per 1 vit me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te reja manual..

  Durrës Sot, 08:04
  2.850 €
 • 11 foto
  Continental 235/55/19
  Autopjese dhe paisje

  Continental 235/55/19

  Continental 235/55/19

  Durrës Sot, 08:04
  28.000 Lek
 • 6 foto
  235/55/19 Continental
  Autopjese dhe paisje

  235/55/19 Continental

  Shiten 4 goma te markes Continental me numer 235/55/19 . Gomat kan ardhur nga gjermania dhe jane pot

  Durrës Sot, 08:04
  28.000 Lek
 • 5 foto
  Land rover 200 naft 4×4 me letra te paguara
  Vetura

  Land rover 200 naft 4×4 me letra te paguara

  Land rover 200 naft td4.... 4×4 me letra te paguara me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te reja..

  Durrës Sot, 08:04
  2.800 €
 • 11 foto
  Karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO 4
  Kamionë

  Karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO 4

  Shitet karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO4 viti 2003 Karrotreci eshte me dogan te paguar gati pe

  Durrës Sot, 08:03
  18.500 €
 • 7 foto
  C klass w204
  Vetura

  C klass w204

  TShitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksp

  Durrës Sot, 08:03
  8.500 €
 • 4 foto
  Reno Clio Automat
  Vetura

  Reno Clio Automat

  Shitet Renault Clio benzine me kambio automatike. Makina eshte ne gjendje te mire pune. Taksat sapo

  Durrës Sot, 08:03
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet fiat ducati vit 2008
  Vetura

  Shitet fiat ducati vit 2008

  Shitet fiat ducati marshalla vit 2008 gjendje mir pa perdorur shqipri fare ose nderrohet makin vogel

  Durrës Sot, 07:59
  6.000 €
 • 4 foto
  Ford fokus viti 2002 me letra per i vit
  Vetura

  Ford fokus viti 2002 me letra per i vit

  Ford fokus viti 2002 manual ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.me sherbime te sapo bera.

  Durrës Sot, 07:55
  220 €
 • 4 foto
  Renault clio benzin+gaz ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Renault clio benzin+gaz ne gjendje shum te mir

  Rreno clio 1.2 benzin+gaz. Inpianti i shenuar ne leje.mbyllje me pult.ne gjendje te mir motorrike dh

  Durrës Sot, 07:55
  1.500 €
 • 5 foto
  Ford fusion 1.4 naft ne gjendje shum te mi
  Vetura

  Ford fusion 1.4 naft ne gjendje shum te mi

  Ford fusion viti 2003 nafte 1.4 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. kondicioner funksional.le

  Durrës Sot, 07:55
  260 €
 • 0 foto
  Pezho 206 viti 2004 ne gjendje shum te mir me letr
  Vetura

  Pezho 206 viti 2004 ne gjendje shum te mir me letr

  Pezho 206 benzine viti 2004.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera me

  Durrës Sot, 07:54
  1.700 €
 • 6 foto
  Ford fokys ne gjendje shum te mir me letra
  Vetura

  Ford fokys ne gjendje shum te mir me letra

  Ford fokus ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike..sherbime te bera..letra te paguara 1600er

  Durrës Sot, 07:54
  1.600 €
 • 7 foto
  Ford fiesta ????
  Vetura

  Ford fiesta ????

  🇨🇭🇨🇭Shitet🇨🇭🇨🇭.. Ford Fiesta 1.4 benzin Kambio manual viti 14.06.2006 181.000 mij km origjinale te c

  Durrës Sot, 07:53
  2.500 €
 • 7 foto
  Mercedez-Benz 220
  Vetura

  Mercedez-Benz 220

  Shitet Mercedez-Benz E class Viti 2010 220 naft,Kambio automatike,Navi i madh,Sendeilje Lekure Etj,M

  Durrës Sot, 07:53
  11.700 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E Class EVO 220 cdi nafte 2008
  Vetura

  Mercedes-Benz E Class EVO 220 cdi nafte 2008

  benz e clas 220 nafte cdi kambio automatike viti 2008 ne gjendje super te mire mekanike dhe estetik

  Durrës Sot, 07:50
  9.500 €
 • 10 foto
  Hyundai i30 1.6 diesel automat ??????
  Vetura

  Hyundai i30 1.6 diesel automat ??????

  Hyundai i30 1.6 nafte Kamio automatike Viti 2008 E sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire m

  Durrës Sot, 07:50
  5.300 €
 • 1 foto
  Toyota RAV4 2.0 benzin+gaz 2003
  Vetura

  Toyota RAV4 2.0 benzin+gaz 2003

  toyota rav 4 2.0 benzine gaz viti 2003 e ardhur nga zvicra ne gjendje super nuk ka nevoje per asnji

  Durrës Sot, 07:49
  5.500 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 TDI diesel Automat ??????
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI diesel Automat ??????

  vw touran 2.0 nafte kambio automatike viti 2006 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte nga a

  Durrës Sot, 07:49
  5.400 €
 • 6 foto
  Vw Caddy 2.0 TDI nafte 2009 ??????
  Vetura

  Vw Caddy 2.0 TDI nafte 2009 ??????

  vw caddy 2.0 nafte viti 2009 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfkte mekanike dhe estetike me

  Durrës Sot, 07:49
  5.300 €
 • 10 foto
  Opel Agila 1.2 benzine 2010??????
  Vetura

  Opel Agila 1.2 benzine 2010??????

  Opel agila 1.2 benzine Viti 2010 E sapoardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭 ne gjendje perfekte mekanike dhe este

  Durrës Sot, 07:49
  3.900 €
 • 5 foto
  Okazion Caddy 1.9 tdi
  Vetura

  Okazion Caddy 1.9 tdi

  shitet vw cadyy viti prodhimit dhjetor 2006, ardhur nga gjermania,dogane e paguar,me targa shqiptare

  Durrës Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat 2.0 TDI Diesel <Automat> ??????
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI Diesel <Automat> ??????

  vw pasat 2.0 nafte viti 2007 i sapoardhur nga zvicrra ne super gjendje mekanike dhe estetike shum

  Durrës Sot, 07:48
  5.700 €
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 tdi Automat ??????2011
  Vetura

  VW Touran 2.0 tdi Automat ??????2011

  VW Touran 2.0 nafte kambio automatike Viti 2011 I sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire Me

  Durrës Sot, 07:48
  9.700 €
 • 9 foto
  Vw Passat 1.9 TDI bluemotion ??????2008
  Vetura

  Vw Passat 1.9 TDI bluemotion ??????2008

  Vw Passat 1.9 tdi nafte motor bluemotion Viti 2008 I sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ne gjendje P

  Durrës Sot, 07:48
  5.900 €
 • 9 foto
  Vw Touran 2.0 tdi 6+1 vende 2004
  Vetura

  Vw Touran 2.0 tdi 6+1 vende 2004

  vw touran 2.0 nafte viti 2004 6+1 vende ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike gjitha sherbimet

  Durrës Sot, 07:48
  4.600 €
 • 5 foto
  Katalizator
  Autopjese dhe paisje

  Katalizator

  Tili 0685055149 katlizator per te gjitha makina me monti ne vend garnci deri ne dy vjet.dhe grumbull

  Durrës Sot, 07:41
  1 €
 • 5 foto
  Audi A6 3.0TDI automat full
  Vetura

  Audi A6 3.0TDI automat full

  Shitet Audi A6 automat 3.0 naft full opsione perde origjinale elektrike xhom termik timon drruni nde

  Durrës Sot, 07:31
  7.500 €
 • 2 foto
  Shitet Mercdez C220 CDI manual letra te paguara
  Vetura

  Shitet Mercdez C220 CDI manual letra te paguara

  Shitet Mercdedez C220 CDI elegance manual me letra te paguara ne gjendje shum te mir kondisioner gom

  Durrës Sot, 07:30
  3.100 €
 • 6 foto
  Ford C MAX Titanium 1.6 naft sapo ardhur 2008
  Vetura

  Ford C MAX Titanium 1.6 naft sapo ardhur 2008

  Ford C Max 1.6 naft sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte kondisioner goma te reja di

  Durrës Sot, 07:30
  3.700 €
 • 8 foto
  Okazion Ford C max 1.8 Benzin Gaz 3850Euro
  Vetura

  Okazion Ford C max 1.8 Benzin Gaz 3850Euro

  Ford fokus c max vit prodhimi 2004 e ardhur nga zvicra e sapo targuar ka motorr 1.8 benzin +ga

  Durrës Sot, 07:30
  3.850 €
 • 9 foto
  Mercedes benz c220 automat
  Vetura

  Mercedes benz c220 automat

  Makina eshte ne gjendje shume te mire 200 mije km te vetat.disqe Amg 19 .full opsion

  Durrës Sot, 07:27
  8.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz ML320CDI Restyling
  Vetura

  Mercedes Benz ML320CDI Restyling

  Mercedes Benz ML320CDI 4x4; Sport Line; Kambio Automatike me komanda ne timon; Bi-Xenon; Navigator;

  Durrës Sot, 07:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FIAT Croma Diesel Automatic OKAZION
  Vetura

  FIAT Croma Diesel Automatic OKAZION

  FIAT Croma Automatik 2.4 Nafte; Bi-Xenon; Xhama Elektrik; Sensor Parkimi; Cruise Control; Clima Auto

  Durrës Sot, 07:16
  3.900 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz ML350 Bluetec
  Vetura

  Mercedes Benz ML350 Bluetec

  Sedilje Lekure, Disqe alumini, Sedilje me ngrohje, airmatic, off-road pack, importuar nga zvicra

  Durrës Sot, 07:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  opel corsa
  Vetura

  opel corsa

  opel cora 1.0 benzine ne gjendje shum te mire me sherbime te sapo bera ose bej dhe ndrrim me makine

  Durrës Sot, 07:15
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar

  120 000 Km, Dogana e paguar, me liber sherbimi te kryera ne Itali, nje dore perdorimi, kambio normal

  Durrës Sot, 07:08
  4.200 €
 • 11 foto
  Shitet Ford Fiesta, 1.4 nafte,manual
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta, 1.4 nafte,manual

  120000 km. Me targa. Siguracioni deri ne Janar 2020. 1.4 nafte manual. Cmimi 3500 € i diskutueshem.

  Durrës Sot, 07:07
  3.500 €
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Sot, 07:07
  500 €
 • 6 foto
  Dajevu
  Vetura

  Dajevu

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës Sot, 07:01
  1.800 €
 • 6 foto
  Toyota Avensis 2.0 viti 2006
  Vetura

  Toyota Avensis 2.0 viti 2006

  Toyota Avensis 2.0 viti 2006 Sapoardhur nga italia ne gjendje shum te mire me dogan te paguar

  Durrës Sot, 07:00
  3.800 €
 • 7 foto
  Audi A4 super gjendje automat
  Vetura

  Audi A4 super gjendje automat

  Audi A4 super gjendje automat Viti 2008

  Durrës Sot, 07:00
  9.500 €
 • 4 foto
  Volvo S60 2.4 nafte viti 2002
  Vetura

  Volvo S60 2.4 nafte viti 2002

  Volvo S60 2.4 nafte viti 2002 Ne gjendje shume te mire

  Durrës Sot, 07:00
  2.700 €