Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 8 foto
  AUDI A4 2.0 TDI 07
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI 07

  SHES AUDI A4 MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR186 MI KM ORGJINALE ME 6 MARSHA KLIM

  Durrës Dje, 18:16
  4.200 €
 • 4 foto
  OKAZION MITSUBISHI
  Vetura

  OKAZION MITSUBISHI

  Shitet mitsubishi l200 me dogane te paguar super gjendje goma te reja 4x4 active dopjo klima dopjo a

  Durrës Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  A class 2006 benzin gaz
  Vetura

  A class 2006 benzin gaz

  Letrat deri 27 12 19,ska nevoj per sherbime,4 goma te reja 225 45 17, amortizim sport, pasqyra me pa

  Durrës Dje, 18:12
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes E220 cdi 2004
  Vetura

  Mercedes E220 cdi 2004

  E 220 CDI EURO 4 MOTORR EVO ESHTE NE GJENDJE PERFEKT MOTORRIKE DHE XHENERIKE NUK KA TE GERVISHURA L

  Durrës Dje, 18:10
  6.500 €
 • 6 foto
  OKAZION MITSUBISHI L200
  Vetura

  OKAZION MITSUBISHI L200

  Shitet mitsubishi L200 super gjendje me dogane te paguar disje alumini 4 goma te reja dopjo klima ab

  Durrës Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion Mitsubishi L200
  Vetura

  Okazion Mitsubishi L200

  SHITET MITSUBISHI L200 SUPER GJENDJE DOPJO KLIMA DOPIO AIR BAG ME DOGANE TE PAGUAR 4X4 Active goma t

  Durrës Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  190D Automat
  Vetura

  190D Automat

  1.9 nafte kambio automatike, letrat i mbarojn ne nentor.

  Durrës Dje, 18:04
  900 €
 • 8 foto
  Motorr Kawasaki super gjendje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Kawasaki super gjendje

  Motorr “Kawasaki” viti 2000 Me letra te paguara deri 07-2019 E targuar per here te pare ne (AL)

  Durrës Dje, 18:03
  8.500 €
 • 7 foto
  ??Mercedes E320 cdi 4Matic ??AUTO DEDA??
  Vetura

  ??Mercedes E320 cdi 4Matic ??AUTO DEDA??

  🇨🇭🇨🇭Mercedes Benz E 320 cdi V6 4Matic🇨🇭🇨🇭 🏷vit prodhimi: 2007 🏷kambio automat 7-G 🏷motorr 320 cdi v6

  Durrës Dje, 17:58
  7.800 €
 • 10 foto
  Mercedes benz E350 cdi 4Matic ??AUTO DEDA??
  Vetura

  Mercedes benz E350 cdi 4Matic ??AUTO DEDA??

  🇨🇭Mercedes Benz E 350 cdi Bluefficency 4Matic🇨🇭 🏷vit prodhimi 11.2009 (2010) 🏷motorr 350 cdi blueeff

  Durrës Dje, 17:58
  14.900 €
 • 3 foto
  VW passat cc 2.0 tdi (170ps) ??AUTO DEDA??
  Vetura

  VW passat cc 2.0 tdi (170ps) ??AUTO DEDA??

  🇨🇭🇨🇭VW PASSAT CC🇨🇭🇨🇭 🏷vit prodhimi 12.2008(2009) 🏷motorr 2.0 tdi (170 ps) 🏷kambio automat DSG 🏷navig

  Durrës Dje, 17:58
  11.000 €
 • 11 foto
  Mercedes S350 L BlueTec panorama ??AUTO DEDa??
  Vetura

  Mercedes S350 L BlueTec panorama ??AUTO DEDa??

  🇨🇭🇨🇭Mercedes Benz S350 L BlueTec🇨🇭🇨🇭 🏷vit prodhimi :15.05.2012(final edition) 🏷motorr 350 (2987cm)Bl

  Durrës Dje, 17:58
  28.000 €
 • 6 foto
  mecedes benz c220 cdi avantgarde AUTO DEDA
  Vetura

  mecedes benz c220 cdi avantgarde AUTO DEDA

  mercedes benz c 220 cdi -avantgarde -vit prodhimi 2009 -kambio automat -motorr 220 cdi 170 ps -bixen

  Durrës Dje, 17:58
  9.000 €
 • 10 foto
  mercedes benz b 180 (170) zvicra AUTO DEDA
  Vetura

  mercedes benz b 180 (170) zvicra AUTO DEDA

  mercedes benz b class -motorr 180 (170) benzine aspirat 115 ps (i pershtatshem per impiant gazi) -vi

  Durrës Dje, 17:58
  6.990 €
 • 0 foto
  ford galaxy 2.0 tdci 7 vende AUTO DEDA
  Vetura

  ford galaxy 2.0 tdci 7 vende AUTO DEDA

  🇨🇭Ford Galaxy 2.0 tdci🇨🇭 🏷vit prodhimi : 2007 🏷Euro 4 🏷motorr 2.0 nafte 🏷kambio manuale 6+r 🏷7 vende

  Durrës Dje, 17:57
  5.900 €
 • 10 foto
  BMW seria 1 120 nafte (2008) 177ps M sportpac full
  Vetura

  BMW seria 1 120 nafte (2008) 177ps M sportpac full

  BMW 120d viti 10.2007 facelift model (2008) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpej

  Durrës Dje, 17:57
  7.300 €
 • 5 foto
  Audi A3 sportback DSG zvicra ??AUTO DEDA??
  Vetura

  Audi A3 sportback DSG zvicra ??AUTO DEDA??

  Audi A3 sportback 🏷motorr 2.0 tdi 140 ps 🏷kambio automat DSG 🏷viti i prodhimit 2005 🏷sendile lekure

  Durrës Dje, 17:57
  6.600 €
 • 1 foto
  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre
  Autopjese dhe paisje

  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre

  pjese kemimi per mercedes benz duke nisur nga viti 2005 e lart makina te importuara nga zvicra Model

  Durrës Dje, 17:57
  1 Lek
 • 2 foto
  Goma 205-55-16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205-55-16

  4 goma te perdorura ne gjendje shum te mire te ardhura nga gjermania, 205-55-16 0693669999

  Durrës Dje, 17:56
  150 Lek
 • 2 foto
  Goma 205-60-16 gjendje shum te mire
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205-60-16 gjendje shum te mire

  4 Goma te ardhura nga gjermania ne gjendje pune 205-60-16. Me gjith disqe hekuri

  Durrës Dje, 17:56
  140 Lek
 • 8 foto
  A 180 CDI “Automatik” full
  Vetura

  A 180 CDI “Automatik” full

  📞 00355693669999 ♻️ A 180 CDI “Automatike” ⚠️ Viti 2005, km 170.889 ♻️ Bi-xenon, Nav

  Durrës Dje, 17:55
  4.600 €
 • 9 foto
  C 220 CDI “Sport Edition”
  Vetura

  C 220 CDI “Sport Edition”

  📞 00355693669999 ⚠️ C 220 CDI “Sport Edition” ♻️ Viti 2007, km 215880 ⚠️ 💶 5000 € m

  Durrës Dje, 17:55
  4.900 €
 • 9 foto
  E 280 CDI “Avantgarde” full
  Vetura

  E 280 CDI “Avantgarde” full

  📞 +355693669999 ✅ E 280 CDI Avantgarde viti 2007 ⚠️ km 193003, Euro 4, bi-Xenon ✅ Navigator

  Durrës Dje, 17:55
  8.900 €
 • 2 foto
  Goma 205-55-16 Michelin
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205-55-16 Michelin

  Ne gjendje shum te nir per vjetersin qe kan. 4 goma “Michelin” 0693669999

  Durrës Dje, 17:55
  140 Lek
 • 5 foto
  OKAZIONNN MECEDES
  Vetura

  OKAZIONNN MECEDES

  *Shitet Mercedes c clas 200 viti 2008 e ardhur nga italia para 1.muai me dekomenta te rregullta disj

  Durrës Dje, 17:52
  7.200 €
 • 0 foto
  SHERBIM 24 ORE
  Vetura

  SHERBIM 24 ORE

  SHERBIM 24 0RE

  Durrës Dje, 17:46
  1 €
 • 1 foto
  Ford Focus benzin
  Vetura

  Ford Focus benzin

  Shitet ford fokus e sapo ardhur nga zvicrra 1.6 benxin me dogan te paguar super gjendje....letrat te

  Durrës Dje, 17:46
  3.000 €
 • 2 foto
  zvicrra
  Vetura

  zvicrra

  super gjendje e sapo ardhur nga zvicrra

  Durrës Dje, 17:45
  3.500 €
 • 5 foto
  Pjes te te gjith llojrave
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te te gjith llojrave

  Pjes te perdorura

  Durrës Dje, 17:45
  1 €
 • 6 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  Shitet ford fokus e sapo targuar e ardhur nga zvicrra shuper gjendje letrat per 1 vit te paguar

  Durrës Dje, 17:45
  3.200 €
 • 3 foto
  Zvicrra
  Vetura

  Zvicrra

  Shitet makina super gjendje perfekte gati per cdo kontrroll .1.6 benzin

  Durrës Dje, 17:45
  4.500 €
 • 3 foto
  Shitet sapo ber letrat dhe te gjitha sherbimet
  Vetura

  Shitet sapo ber letrat dhe te gjitha sherbimet

  Shitet ford fiesta sapo ber letrat deri gusht 2020 sherbimet te gjitha te bera me vler 700 € gjith c

  Durrës Dje, 17:44
  2.200 €
 • 5 foto
  Okazion Ford Focus 1.6 Benzine+gAS
  Vetura

  Okazion Ford Focus 1.6 Benzine+gAS

  OKAZION Ne gjendje shum te mir , e sapoardhur Nga zvicra me dogan te paguar . motor 1.6 benzin+gAS I

  Durrës Dje, 17:32
  3.700 €
 • 6 foto
  Toyota Rav 4 2010
  Vetura

  Toyota Rav 4 2010

  Toyota Rav 4 , 2.2 nafte , viti 2010 , automat , full opsionn

  Durrës Dje, 17:31
  13.000 €
 • 10 foto
  Mercedes C250 motorr 1.8 turbo benxin. 81 mi km.
  Vetura

  Mercedes C250 motorr 1.8 turbo benxin. 81 mi km.

  Mercedes C 250 Motor 1.8 benxine Turbocharged Viti 2013 Km 81 mi orgjinale si e re totalisht Kam

  Durrës Dje, 17:31
  16 €
 • 11 foto
  Bmw 328i benxine 2.0 twinturbo automat full extra
  Vetura

  Bmw 328i benxine 2.0 twinturbo automat full extra

  Shitet bmw 328i benxine Motorr 2.0 twinturbo Dohc 16 valvola Km 170 mi Super e shpejt. Super ekon

  Durrës Dje, 17:31
  17 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4 Motor 1.9 Nafte Cmim i Diskutueshem
  Vetura

  Shitet Golf 4 Motor 1.9 Nafte Cmim i Diskutueshem

  Shitet Golf 4 motor 1.9 TDI(motor i thjesht) vite prodhimi 2001 Llampa led + Kseno me antinebie m

  Durrës Dje, 17:30
  2.500 €
 • 3 foto
  BMW 525i benzine + gaz
  Vetura

  BMW 525i benzine + gaz

  Shitet Bmw seria 5 motorr 2.5 benzine i ardhur nga Zvicra. Kilometra origjinale te verifikueshme te

  Durrës Dje, 17:30
  6.700 €
 • 6 foto
  VW POLO 1.0 MPI BENZIN GAZ
  Vetura

  VW POLO 1.0 MPI BENZIN GAZ

  SHITET VW POLO BENZIN GAZ NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE GJENERIKE ME LETRA TE PRERA PER 1 VI

  Durrës Dje, 17:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford fiesta tek dere
  Vetura

  Ford fiesta tek dere

  Ne shitje Ford fiesta Motor 1.4 naft Xhama te zi origjinal Klima Navigator Pilot automatik Makina es

  Durrës Dje, 17:12
  4.500 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 2.2 D-CAT LIBER SHERBIMI/ Start & Stop
  Vetura

  Toyota RAV4 2.2 D-CAT LIBER SHERBIMI/ Start & Stop

  Shitet Toyota RAV4 2.2 Diesel D-CAT 4x4 viti 2007 kambio manuale 6+R marshe 234\'000km origjinale te

  Durrës Dje, 16:46
  7.200 €
 • 5 foto
  Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007 me dogane
  Vetura

  Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007 me dogane

  Ford Transit Connect 1.8 TDCi Viti 2007 220\'000 km origjinale E sapo ardhur me dogane te paguar ga

  Durrës Dje, 16:46
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz A Class 160 CDI AVANTGARDE
  Vetura

  Mercedes-Benz A Class 160 CDI AVANTGARDE

  Mercedes-Benz A160 CDI AVANTGARDE Shume ekonomike Viti 2006 290\'000km origjinale Kambio manuale 5+

  Durrës Dje, 16:46
  3.400 €
 • 4 foto
  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
  Vetura

  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

  Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTDm viti 2007 kambio manuale 6+R marshe sallon ngjyre bezhe me komanda n

  Durrës Dje, 16:46
  3.600 €
 • 11 foto
  OCAZION_RANGER_ROVER-SPORT__FUORISTRADE
  Vetura

  OCAZION_RANGER_ROVER-SPORT__FUORISTRADE

  Ranger_Rover-Sport...vitit 2008...me lukun e 2012...motorr 2.7 diezel...kamio Automatic...me 170 mij

  Durrës Dje, 16:44
  10.800 €
 • 11 foto
  MERCEDES C200CDI SPORT EDITION LOOK AMG VITI 2007
  Vetura

  MERCEDES C200CDI SPORT EDITION LOOK AMG VITI 2007

  MERCEDES-BENZ C200CDI SPORT EDITION , LOOK AMG PAKET , MOTORR EVO, VITI 07/2007, TAPICERI LEKURE E Z

  Durrës Dje, 16:39
  5.000 €
 • 5 foto
  Opel zafira 2.2 nafte
  Vetura

  Opel zafira 2.2 nafte

  Opel 2.2 nafte. Motorr me zinxhirr. 6+1 ne letra. Gjendje shume e mirembajtur si nga brenda edhe nga

  Durrës Dje, 16:38
  2.500 €
 • 3 foto
  Okazion Range Rover
  Vetura

  Okazion Range Rover

  Okazion shitet Range Rover ne gjendje te shkelqyer , Makina ka motorr 3.6 nafte me dogane te paguar

  Durrës Dje, 16:37
  13.000 €
 • 4 foto
  Okazion audi allroad a6
  Vetura

  Okazion audi allroad a6

  Okazion Shitet audi allroad ne gjendje te shkelqyer , me letra te paguara per nje vit e pershtatshme

  Durrës Dje, 16:37
  2.300 €
 • 2 foto
  Shitet opel meriva
  Vetura

  Shitet opel meriva

  Shitet opel meriva ne gjendje shume te mire , makina eshte shume ekonomike

  Durrës Dje, 16:37
  1.700 €