Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 5 foto
  DISQE BMW NR 16 ME GOMA 200EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW NR 16 ME GOMA 200EURO

  JANE SHUME TE BUKUR DHE TE PASTER.JANE ORIGJINAL BMW ME BORDURA DHE TE FUTUR BRENDA.JANE BBS TE PA L

  Durrës 3 shkurt 11:18
  200 €
 • 6 foto
  VW Golf 5 2.0 tdi (nafte)
  Vetura

  VW Golf 5 2.0 tdi (nafte)

  Shitet Golf 5 2.0 tdi e vitit 2005 me letra deri ne korrik 2020. Kambjo manuale me 6+1 marshe,makina

  Durrës 3 shkurt 11:01
  4.000 €
 • 7 foto
  ?? Chevrolet Matiz benzin 800 viti 2009
  Vetura

  ?? Chevrolet Matiz benzin 800 viti 2009

  Chevrolet Matiz bemzin 800 viti 2009 dogane e paguar goma te reja kondicioner ok xhama elektrik pasq

  Durrës 3 shkurt 10:26
  2.500 €
 • 3 foto
  C63s AMG Model 2016 Mundesi Leasing
  Vetura

  C63s AMG Model 2016 Mundesi Leasing

  Prodhim Europe Blu Perla C63s AMG (510 PS) V8 Biturbo Garanci 1 Vit Me dogan Mundesi Leasing Cmim

  Durrës 3 shkurt 10:06
  58.900 €
 • 4 foto
  Vespa P125X (Seria e Pare)
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa P125X (Seria e Pare)

  🛵Shitet Vespa P125X VNX1T 🛵 ✅Viti 1978 (Seria e Pare pa sinjale e PX) ✅Grupi i motorrit 125cc.

  Durrës 3 shkurt 02:27
  3.500 €
 • 2 foto
  BMW X5 3.0 DIESEL
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIESEL

  Shitet X5 3.0 nafte kambio automatike viti 2003 dokumenta te paguara deri me 28 . 12. 2019 pa tak

  Durrës 2 shkurt 20:50
  5.300 €
 • 4 foto
  C class benzin -gaz (viale)
  Vetura

  C class benzin -gaz (viale)

  Viti -2008... Kilometra 223.542.. Benzin gaz me impjant vialle montuar ne Gjermani me rreth 3200 eur

  Durrës 2 shkurt 19:46
  10.700 €
 • 4 foto
  BMW X5 3.0D AUTOMAT Full Mundesi Ndrrimi
  Vetura

  BMW X5 3.0D AUTOMAT Full Mundesi Ndrrimi

  BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPORT.Automat e ardhur nga zvicra me targa shqiptare.Shitet pe

  Durrës 2 shkurt 16:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITEN RRATHE LED ANGEL EYES PER GOLF 5.SI NE FOTO
  Vetura

  SHITEN RRATHE LED ANGEL EYES PER GOLF 5.SI NE FOTO

  RRATHET JANE LED TE CILESISE MAKSIMALE TE PERSHTATSHME VETEM PER GOLF 5. JANE DHE ME PAKETE. INSTALI

  Durrës 2 shkurt 15:36
  7.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION!!!!PEDANA ALUMINI PER BMW E46,E39,ETJJJJJ
  Vetura

  OKAZION!!!!PEDANA ALUMINI PER BMW E46,E39,ETJJJJJ

  PEDANA ALUMINI M-STYLE PER BMW. TE PERSHTATSHME THUAJSE PER TE GJITHA MODELET.I JEP NJE PAMJE SHUM T

  Durrës 2 shkurt 15:35
  3.500 Lek
 • 2 foto
  SHITEN UNAZA KROMI KILOMETRAZHI PER BMW E53,E39,
  Vetura

  SHITEN UNAZA KROMI KILOMETRAZHI PER BMW E53,E39,

  SHITEN UNAZA KROMI KILOMETRAZHI M-STYLE PER BMW E53,E39,38. X5,SERIA 5 DHE SERIA 7. MONTOHEN LEHTES

  Durrës 2 shkurt 15:35
  3.000 Lek
 • 9 foto
  #shitur# Golf 2013 1.6L
  Vetura

  #shitur# Golf 2013 1.6L

  Makina aktualisht ne Dubai. Arrin ne Durres 3 jave nga momenti i porosise. Cmimi perfshin inspekti

  Durrës 2 shkurt 15:24
  6.600 €
 • 7 foto
  Pjese origjinale BMW seria 7 F01
  Autopjese dhe paisje

  Pjese origjinale BMW seria 7 F01

  Shiten pjese origjinale te BMW -2 fener origjinal -Parakolpi I kompletuar -3 radiatoret -Traversa

  Durrës 2 shkurt 15:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #shitur# 2008 Volvo CX90 3.2L
  Vetura

  #shitur# 2008 Volvo CX90 3.2L

  Makine familjare ne gjendje te mire. Gjithcka e rregullt dhe funksionale. Me sensor parkimi, cruise

  Durrës 2 shkurt 15:04
  4.400 €
 • 9 foto
  Peugot 307 HDI
  Vetura

  Peugot 307 HDI

  Shitet Peugot 307 motorr 2.0 HDI nafte kambio manuale. Sherbimet e sapo bera letrat deri ne korrik

  Durrës 2 shkurt 12:26
  2.200 €
 • 5 foto
  Disqe alumini benci 15...16...17...
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini benci 15...16...17...

  Disqe cklasi 15 cop 4....disqe 16 cop 4...disqe 17.cop 4...

  Durrës 2 shkurt 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hyndai Santafe viti 2006
  Vetura

  Hyndai Santafe viti 2006

  Shitet Hyundai Santafe 2.2 nafte Front 2WD 73,000 Km , Viti 2007 Automatike , Sensor mbrapa Kam

  Durrës 2 shkurt 10:01
  8.200 €
 • 4 foto
  Audi A6 2007
  Vetura

  Audi A6 2007

  Audi A 6 2007 me letra te paguara deri ne janar 2019

  Durrës 2 shkurt 10:00
  7.500 €
 • 3 foto
  Fiat croma benzin-gas 2009
  Vetura

  Fiat croma benzin-gas 2009

  Fiat croma viti 2009 benzin-gas (landi renzo) e targuar ne gjendje shume te mire .210.000 km .cambio

  Durrës 2 shkurt 09:59
  4.400 €
 • 6 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  A4 automat full optional

  Durrës 2 shkurt 09:59
  18.900 €
 • 1 foto
  Karrotrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec

  Sherbim Karrotrec Karotrec shlep brenda dhe jasht vendit +355692266714

  Durrës 1 shkurt 21:14
  11 €
 • 1 foto
  Iveko 2002
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveko 2002

  Iveko daily 3.5 ton me karroceri alumini viti 2002 motorr 2800 turbo interkulo ne gjendje shum te mi

  Durrës 1 shkurt 20:11
  6.500 €
 • 6 foto
  ⭕️⛽️ SHITET OpeL - Motor 1.6 Benzin + GaS ⛽️ ⭕️
  Vetura

  ⭕️⛽️ SHITET OpeL - Motor 1.6 Benzin + GaS ⛽️ ⭕️

  ?Opel Meriva 1.6 Benxin-Gaz (Landi-Renzo) ?Viti Prodhimit fund 2008 , Ngjyre Gri shum e paster ?Kamb

  Durrës 1 shkurt 18:30
  3.800 €
 • 4 foto
  SHITEN RRATHE LED PER VW GOLF 5,SIC NE FOTO
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN RRATHE LED PER VW GOLF 5,SIC NE FOTO

  RRATHET JANE LED TE CILESISE MAKSIMALE TE PERSHTATSHME VETEM PER GOLF 5. JANE DHE ME PAKETE. INSTALI

  Durrës 1 shkurt 13:17
  7.000 Lek
 • 4 foto
  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600
  Kamionë

  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600

  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600 VITI 2000 900 KG 120 L/MIN SHME PAK E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE

  Durrës 1 shkurt 12:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PARAFRANGO KAMIONI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PARAFRANGO KAMIONI

  PARAFRANGO KAMIONI MAN TGA Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 1 shkurt 12:41
  120 €
 • 5 foto
  Elekrtopompa uji volumi GRUNDFOS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Elekrtopompa uji volumi GRUNDFOS

  elektropoma uji volumo grundfos te reja 1 ;380 m3/h 5.8m lartesi 11 kw 2 :201 m3/h 9.2m lartesi

  Durrës 1 shkurt 12:41
  3.200 €
 • 9 foto
  Vw Passat 1.9 TDI bluemotion ??????2008
  Vetura

  Vw Passat 1.9 TDI bluemotion ??????2008

  Vw Passat 1.9 tdi nafte motor bluemotion Viti 2008 I sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ne gjendje P

  Durrës 1 shkurt 10:35
  5.900 €
 • 5 foto
  Pompe fryrese per goma
  Autopjese dhe paisje

  Pompe fryrese per goma

  Shitet pompe fryrese per gomat e makinave bashke me ngjitesin.perdoret per te gjitha llojet e makine

  Durrës 1 shkurt 10:31
  50 Lek
 • 6 foto
  BMW X5 3.0 D AUTOMAT FULL
  Vetura

  BMW X5 3.0 D AUTOMAT FULL

  Bmw x5 3.0d automat e sapo.ardhur me dogan te paguar viti prodhimit 23/11/2002 dhe e sapo targuar ne

  Durrës 1 shkurt 10:07
  5.800 €
 • 5 foto
  Ford Focus CDI
  Vetura

  Ford Focus CDI

  Ford Focus CDI diesel

  Durrës 1 shkurt 09:55
  3.500 €
 • 5 foto
  Bmw 528 2013 full
  Vetura

  Bmw 528 2013 full

  Bmw 528i full opsion viti 2013 Me dogane te paguar Motorr 3000 benzine Cmimi 17€ Mundesi nderrimi Ce

  Durrës 31 janar 21:12
  17.000 €
 • 3 foto
  okazion gome bridgestone 295/80/22.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  okazion gome bridgestone 295/80/22.5

  gome bridgestone 295/80/22.5

  Durrës 31 janar 19:51
  140 €
 • 1 foto
  okazion gome pirelli fh 55 315/80r /22.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  okazion gome pirelli fh 55 315/80r /22.5

  gome pirelli fh 55 315/80r /22.5

  Durrës 31 janar 19:51
  150 €
 • 2 foto
  MOTOER PERKINGS 4 PISTONSH I RI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MOTOER PERKINGS 4 PISTONSH I RI

  MOTOER PERKINGS 4 PISTONSH I RI NE QESE VITI 2014 110 KW Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Mam

  Durrës 31 janar 19:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PEUGEOT 308 1.6NAFTE 2011
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6NAFTE 2011

  • PEUGEOT 308 1.6 HDI • Viti: 2011 • Km. 191.000 • Me dogan te paguar •Kambio Manuale Sens

  Durrës 31 janar 19:38
  4.900 €
 • 5 foto
  NISSAN MICRA
  Vetura

  NISSAN MICRA

  ~NISSAN MICRA~ 1.2 BENZINE VITI:2003 MANUALE MUNDESI PER VENDOSJEN E IMPIANTIT TE GAZIT MUNDESI BLER

  Durrës 31 janar 19:38
  2.600 €
 • 9 foto
  TOYOTA YARIS VITI: 2006 1.4NAFTE AUTOMAT
  Vetura

  TOYOTA YARIS VITI: 2006 1.4NAFTE AUTOMAT

  TOYOTA TARIS VITI:2006 1.4NAFTE 142.000KM KAMBIO AUTOMATIKE DOGANA E PAGUAR MUNDESI BLEREJE ME KESTE

  Durrës 31 janar 19:02
  4.900 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 VITI:2005 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW GOLF 5 VITI:2005 2.0 NAFTE

  VW GOLF 5 VITI:2005 2.0 NFATE KAMBIO MANUALE EURO 4 DOGANA E PAGUAR CMIMI I DISKUTUESHEM!!

  Durrës 31 janar 19:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW POLO
  Vetura

  VW POLO

  ~VW POLO 1.2 BENZINE VITI:2008 MANUALE MUNDESI BLEREJE ME KESTE MUNDESI VENDOSJE IMPIANTI GAZI CMIMI

  Durrës 31 janar 19:02
  3.200 €
 • 7 foto
  VW PASSAT
  Vetura

  VW PASSAT

  Vw Passat Motor 2.0 nafte⛽️ Viti 2007 Kambio Automatike Km 200,000 Dogana e paguar cmimi i dis

  Durrës 31 janar 19:02
  4.900 €
 • 0 foto
  SUZUKI SPLASH
  Vetura

  SUZUKI SPLASH

  ~SUZUKI SPLASH~ 1000 GAZ+BENZINE 144.000KM KAMBIO MANUALE SUPER GJENDJE MUNDESI BLERJE ME KESTE( I

  Durrës 31 janar 19:02
  4.600 €
 • 0 foto
  FIAT GRANDE PUNTO
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO

  ?Fiat Grande Punto? • Motor 1.3 nafte •viti 2012 •kambio manuale •km 135.000 •eco •dogan

  Durrës 31 janar 19:02
  5.800 €
 • 10 foto
  Golf 5 Okazion
  Vetura

  Golf 5 Okazion

  Shitet golf 5 i zi cambio automat DSG 2.0 nafte full me disqe 17 me navigator te madh me kamer mbra

  Durrës 31 janar 16:41
  5.200 €
 • 5 foto
  ?? Okazion Passat naft 1.9 viti 2006
  Vetura

  ?? Okazion Passat naft 1.9 viti 2006

  Passat naft 1.9 viti 2006 dogane e paguar goma 90% mbyllje qendrore me pult 2 celesa xhama t zinj or

  Durrës 31 janar 14:01
  4.000 €
 • 5 foto
  Wv Caddy 06/2010 1.9TDI
  Vetura

  Wv Caddy 06/2010 1.9TDI

  Makina eshte ne supergjendje qeshor 2010 ,kamio manule 5+1marsha ,1.9TDI shum ekonomike ,xhama te zi

  Durrës 31 janar 13:42
  8.700 €
 • 4 foto
  JCB TELESCOPIC 530-110
  Kamionë

  JCB TELESCOPIC 530-110

  JCB TELESCOPIC 530-110 VITI 1996 11 METRA TELESCOPI 3000 KG KAPACITETI 2234 ORE PUNE MOTORR PE

  Durrës 31 janar 10:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kompresor ajri INGRESOLL RAND
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kompresor ajri INGRESOLL RAND

  kompresor ajri INGRESOLL RAND VITI 2008 Adresa; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 31 janar 10:04
  18.000 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris 1.0
  Vetura

  Toyota Yaris 1.0

  Toyota Yaris 1.0 Benzine, Manuale, 5.5 L/100 KM; Climal CD;

  Durrës 30 janar 20:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 307cc Cabrio, konsum 400 leke/100 km
  Vetura

  Peugeot 307cc Cabrio, konsum 400 leke/100 km

  Makina eshte ne gjendje super te mire. Eshte 1.6 benzine/gaz me konsum 400 lek per 100 km. Ka 4 gom

  Durrës 30 janar 20:07
  5.000 €