Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Durrës

 • 6 foto
  Autobuz Autobus MAN 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuz Autobus MAN 2006

  Autobuz 2006 full extra kamjo manuale 7+1. Mjet turizmi.Motorr 6 piston. 422 kuaj fuqi motorr MAN.Me

  Durrës Dje, 22:49
  25.000 €
 • 6 foto
  Autobuz Autobus MAN Beulas
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuz Autobus MAN Beulas

  Man viti 2001 36 + 1 Vende.Me fature TVSH.

  Durrës Dje, 22:49
  29.000 €
 • 7 foto
  Autobus Autobuz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Autobuz

  Mercedes Tourino i sapo ardhur nga Gjermania Viti prodhimit 2008 39 vende Me dogane te paguar

  Durrës Dje, 22:48
  50.000 €
 • 9 foto
  Setra 415 Autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 415 Autobus

  Setra 415 Viti prodhimit 2007 Vende 55 Euro 5 Kamjo automat

  Durrës Dje, 22:48
  70.000 €
 • 5 foto
  Minibus Autobus Mercedes 818
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus Autobus Mercedes 818

  Mercedes Beluga 818 viti 2005 30+1 vende

  Durrës Dje, 22:47
  40.000 €
 • 5 foto
  Autobus Minibus Vario 815
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Minibus Vario 815

  Shes Autobuz Vario 815.Kondicioner perfekt. 28 vende.Viti prodhimit 1997.Cmimi diskutueshem.Bej dhe

  Durrës Dje, 22:43
  17.000 €
 • 6 foto
  Autobus Autobus MAN '96
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Autobus MAN '96

  Autobusi eshte ne gjendje te mire i gatshem per cdo lloj prove.Ka 50 vende,viti prodhimit:1996.Me nj

  Durrës Dje, 22:42
  1.300.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet scania R 420 vit 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet scania R 420 vit 2007

  Shitet scania viti 2007 euro me dek per jasht aktualisht aktive ne pune per itali Në bejme transport

  Durrës Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION!!! AUTOBUS MERCEDES - BENZ 817
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION!!! AUTOBUS MERCEDES - BENZ 817

  Shes autobus MERCEDES - BENZ 817 turbo interkuler ; 31 vende ; viti 1996 ; sistemi i frenimit me aj

  Durrës Dje, 20:11
  14.000 €
 • 3 foto
  Shitet kamion per skrap me kazan qe e le ne tok
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion per skrap me kazan qe e le ne tok

  Shes nje kamion skrapi me vinç por edhe perpun te tjera tip i motorrit 22 / 28 me 8 piston viti 8

  Durrës Dje, 13:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SUPER SPRINTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER SPRINTER

  SHES MERCEDES BENZ SPRINTER ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TE GJITHA TE PAGUARA PER NJE VIT. 515 VITI PRO

  Durrës Dje, 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IVEKO STRALIS + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVEKO STRALIS + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS

  IVEKO STRALIS 1 DIFERENCIAL VITIT 2001 660000 KM + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS PESHA MBAJT

  Durrës Dje, 09:37
  28.000 €
 • 3 foto
  Volvo kamjon vetshkarkues 4 akssh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo kamjon vetshkarkues 4 akssh

  volvo fm12 viti 2008 km 300000 euro 5 vendndodhja itali per cdo informacjon kontaktoni me 0039393879

  Durrës Dje, 07:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamion VW LT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion VW LT

  Shitet kama Jo vetshkarkuse Viti 2006 . Dokumentatte paguara deri ne fundvitit . NE gjendje perfekte

  Durrës Dje, 01:48
  320.000 Lek
 • 5 foto
  Rrul Dynapac cc142
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rrul Dynapac cc142

  Rrul Dynapac cc 142 , viti 2007, ore pue 1288, ne gjendje shume te mire,.4.6 ton.

  Durrës 26 shkurt 21:01
  13.000 €
 • 3 foto
  Kapje e shpejte per minieskavator 5-7 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kapje e shpejte per minieskavator 5-7 ton

  Kapje e shpejte per minieskavator 5-7 ton Esht e re e pa perdorur

  Durrës 26 shkurt 21:01
  1.500 €
 • 1 foto
  Shiten kto 2 kova në foto 1skrep caterpillar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten kto 2 kova në foto 1skrep caterpillar

  SHES keto 2 kova nje kov fadrome per katerpilar skrep me permasa 60 CM 800 mij lek SHES dhe nje

  Durrës 26 shkurt 18:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IVECO 4 AKS VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 4 AKS VITI 2001

  IVECO 4 AKS VITI 2001 KM 470000 KAZANI 22M3 ME DOGAN TE PAGUAR Adresa ; Autostrada Tirane - Dur

  Durrës 26 shkurt 13:19
  28.000 €
 • 3 foto
  Iveco fiat 3000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco fiat 3000

  Te dhenat e tjera jane tek dokumenti ne foto

  Durrës 26 shkurt 13:13
  3.000 €
 • 6 foto
  Transport Makinash Gjermani Shiperi Gjermani itali
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport Makinash Gjermani Shiperi Gjermani itali

  Transport makinash Shqiperi Gjermani per me shume ne mund te bejme dhe transport të skavatorave koka

  Durrës 26 shkurt 09:49
  1 €
 • 10 foto
  SHITET RENAULT MASCOTT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET RENAULT MASCOTT

  --Shes RENAULT-- -Fund 2005 -Turbo interculer -Vendet 20 -Cilindrata 3000 cm3 -6 marshe -Tv dvd -Si

  Durrës 25 shkurt 16:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  IVECO 4 AKS VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 4 AKS VITI 2001

  IVECO 4 AKS VITI 2001 KAZAN 22M3 ME DOGAN KM 470000 ME KONDICIONER Adresa ; Autostrada Tiran

  Durrës 25 shkurt 11:27
  28.000 €
 • 3 foto
  iveco Eurotech
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco Eurotech

  iveco Eurotech viti 1996 km me dogan kamioni me tend tenda me sitem hidraulik ulje dhe ngritje k

  Durrës 25 shkurt 11:26
  9.500 €
 • 3 foto
  okazion gome bridgestone 295/80/22.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  okazion gome bridgestone 295/80/22.5

  gome bridgestone 295/80/22.5

  Durrës 25 shkurt 11:26
  140 €
 • 2 foto
  MERCEDES VARIO 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES VARIO 814

  Vario i vitit 2006 , makina eshte ne super gjendje

  Durrës 23 shkurt 20:24
  9 €
 • 7 foto
  MiniBuss MAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MiniBuss MAN

  Minibus Man •Interior EXLUSIVE shume i ruajtur • AIR CONDITIONER ( KLIM ) •ABS •ASR •R

  Durrës 22 shkurt 14:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz Sprinter 416 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 416 CDI

  Mercedes Benz Sprinter 416 CDI •Interior EXLUSIVE shume i ruajtur • AIR CONDITIONER •ABS â

  Durrës 22 shkurt 14:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUTOBETONIERE FIORI DB350
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTOBETONIERE FIORI DB350

  AUTOBETONIERE FIORI DB350 VITI 2004 ORE PUNE 2800 kapaciteti 3.5m3 NE GJENDJE SHUME TE MIR E

  Durrës 21 shkurt 18:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Elekrtopompa uji volumi GRUNDFOS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Elekrtopompa uji volumi GRUNDFOS

  elektropoma uji volumo grundfos te reja 1 ;380 m3/h 5.8m lartesi 11 kw 2 :201 m3/h 9.2m lartesi

  Durrës 21 shkurt 18:28
  3.200 €
 • 4 foto
  Motokompresor ajri Ingresoll-Rand
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motokompresor ajri Ingresoll-Rand

  motokompresor ajri ingresoll rand viti 2007 12 bar max 13.1 bar 2400 LITRA motorr cunins 6 piston

  Durrës 21 shkurt 18:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330

  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330 Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 21 shkurt 18:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOVE GURI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KOVE GURI

  kove guri 100 cm

  Durrës 21 shkurt 18:28
  4.000 €
 • 3 foto
  elektro pomp uji wellpoint
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  elektro pomp uji wellpoint

  elektropomp uji wellpoint 11 kw Q.m3 50 Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 21 shkurt 18:27
  5.500 €
 • 7 foto
  MATRAPIK PER ESKAVATOR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MATRAPIK PER ESKAVATOR

  1 matrapik 1200 kg marka promove viti 2002 dalt te re 2 matrapik indeco mes 2000 1000 kg viti

  Durrës 21 shkurt 18:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vibrator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  vibrator

  Vibrator Mvsi 15/700 220 volt L .62 Y380 A.0.94 KW 0.404 HZ50 XHIRO MIN 1500

  Durrës 21 shkurt 18:27
  300 €
 • 3 foto
  Okazion!! Shitet Sonde shpimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion!! Shitet Sonde shpimi

  Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes "MAIT" Bige me ngritje, tre shtanga me gjatesi 3m, tre

  Durrës 19 shkurt 19:05
  8.000 €
 • 6 foto
  SUPER OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota

  Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes "MAIT" Bige me ngritje me gjatesi 7m, tre shtanga me g

  Durrës 19 shkurt 19:05
  7.500 €
 • 2 foto
  Shitet Korone + Pinjon per sonde shpimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Korone + Pinjon per sonde shpimi

  Shitet Korone bashke me Pinjon per sonde shpimi (puse, pilota). Diameter te jashtem 48cm dhe diamete

  Durrës 19 shkurt 19:04
  1.300 €
 • 8 foto
  Sprinter 316 2006 21 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 316 2006 21 vende

  Shitet Sprinter 316 cdi 5 pistonsh I vitit 2006 21 vende I sapo ardhur nga Zvicrra me dogan+targa te

  Durrës 19 shkurt 18:44
  19.000 Lek
 • 7 foto
  Sprinter 316 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 316 2005

  Shitet super sprinter 316 cdi 5 pistonsh vitit 2005 shum I fuqishem me dogan +targa te sapo bera ne

  Durrës 19 shkurt 18:28
  8.000 €
 • 1 foto
  ESKAVATOR LIHEBERR 974
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ESKAVATOR LIHEBERR 974

  ESKAVATOR LIHEBERR 974 VITI 1998 14700 ORE PUNE MOTORR LIHEBERR W 8 PISTONSH KOVA 5M3 PESHA 800

  Durrës 19 shkurt 17:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DUMPER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DUMPER

  DUMPER VITI 2001 2M3 MOTORR CUMINS 4 PISTONSH ORE 4233 Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Mamin

  Durrës 19 shkurt 17:38
  12.000 €
 • 11 foto
  KOVA ESKAVATORI MATRAPIK DHEMB TE NDRYSHME
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KOVA ESKAVATORI MATRAPIK DHEMB TE NDRYSHME

  kova per eskavator tipe te ndryshme dimensione te ndryshme komatsu JCB fiat hitachi hyndai etj ko

  Durrës 19 shkurt 17:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kompresor ajri INGRESOLL RAND
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kompresor ajri INGRESOLL RAND

  kompresor ajri INGRESOLL RAND VITI 2008 Adresa; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 19 shkurt 17:37
  18.000 €
 • 2 foto
  kuader elektrik Quadro - GW68 466
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kuader elektrik Quadro - GW68 466

  kuader elektrik Quadro - GW68 466

  Durrës 19 shkurt 17:37
  500 €
 • 5 foto
  KARROTREC VOLVO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KARROTREC VOLVO

  Volvo e vitit 2005 me kondicioner , super mjet ,

  Durrës 19 shkurt 17:19
  13.500 €
 • 6 foto
  AUTOBUS VOLVO B12
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTOBUS VOLVO B12

  AUTOBUS VOLVO B12 TURISTIK ME KONDICIONER TV DVD INFO 069 311 26 49 AUTOBUS SETRA MAN BOVA NEOPLA

  Durrës 18 shkurt 16:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MINIBUS MERCEDES SPRINTER 416 CDI model VIP
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MINIBUS MERCEDES SPRINTER 416 CDI model VIP

  MINIBUS MERCEDES BENZ SPRINTER 0416 CDI MODEL VIP SEDILE LEKURE APORTAT PER KAFE KONDICIONER FREN T

  Durrës 18 shkurt 16:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter

  Me dogane te paguar ne gjendje prefekte goma te reja xhama elektrik klimatronik viti 2004 sprinter 3

  Durrës 11 shkurt 15:45
  6.700 €
 • 9 foto
  Bobcat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bobcat

  Shitet bobcat 753 . Ne gjendje shume te mire pune sherbinet te gjitha te bera.

  Durrës 11 shkurt 15:42
  9.000 €