Durrës

Autobus / Furgone në shitje në Durrës

 • 15 foto
  Shes VW T5 Multivan 140 kw viti 2011 motorr 2.0
  Autobus / Furgone

  Shes VW T5 Multivan 140 kw viti 2011 motorr 2.0

  ↙️#SHITET VW 🚗 Marka/Modeli: T5 Multivan 📆 Viti: 2011 ⛽ Karburanti: Nafte 🕹 Transmisioni: Manua

  Durrës 29 mars 16:24
  9.900 €
 • 7 foto
  shitet
  Autobus / Furgone

  shitet

  Shitet autobus Scania noge vitprodhimi 1996 ne gjendje prefekte 52 vensh me bagazhe te bollshme me 6

  Durrës 13 nëntor 10:46
  15.000 €
 • 7 foto
  Shitet autobus mercedes benz 817
  Autobus / Furgone

  Shitet autobus mercedes benz 817

  Shitet autobuz mercedes benz 817 turbo interkuler viti 1996. 6 pistonsh. Frena me ajer bagazhe te bo

  Durrës 9 nëntor 17:03
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Shitet autobus Mercedes benz viti 1996
  Autobus / Furgone

  Shitet autobus Mercedes benz viti 1996

  Mercedez benz turbo interkuler 817 me kondicjoner ne gjendje perfekte 30 +1 vensh Citi 1996 letr

  Durrës 15 gusht 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autopuz
  Autobus / Furgone

  Autopuz

  Autopuz tip benz 28 vensh me konditcojner gjendje tmir turbo interkuler

  Durrës 26 qershor 16:14
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Sprinter 413 18+1 2001
  Autobus / Furgone

  Sprinter 413 18+1 2001

  Fugoni eshte ne gjendje shume te mire me kondicioner para dhe mbrapa dera e pasagjeit eshte elektrik

  Durrës 13 janar 20:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411.
  Autobus / Furgone

  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411.

  Shes Mercedes-Benz Sprinter CDI 411 i mesem ne gjendja shume te mire pune.Dopio gome dhe bashke me p

  Durrës 22 gusht 15:37
  6.900 €
 • 9 foto
  volkswagen caddy 2006
  Autobus / Furgone

  volkswagen caddy 2006

  Wolswagen Caddy viti prodhimit 2006 abs centralizato. Srs me frigorifer marka frigoriferit gjerman k

  Durrës 24 qershor 23:03
  7.500 €
 • 13 foto
  Mercedez benz Furgon frigoriferik
  Autobus / Furgone

  Mercedez benz Furgon frigoriferik

  Furgon viti 2005 frigorifer thermo king shkon -2grad ,xhama elektrik ,abs, srs ,me dogan te pagua

  Durrës 21 qershor 19:59
  11.400 Lek
 • 10 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  Me nafte manuale dopiogom me dogan te paguar gjendia perfekte Cmimi i diksutueshem flm 0697762666 Sp

  Durrës 13 qershor 06:46
  12.500 €
 • 2 foto
  Mercedez benz 316
  Autobus / Furgone

  Mercedez benz 316

  Fugon 316 cdi viti 2003 me dogane te paguar abs arbeg esp etj cmimi 85.000 Lek i diskutueshem,i ard

  Durrës 5 qershor 19:28
  85.000 Lek
 • 10 foto
  Sprinter 516 2010
  Autobus / Furgone

  Sprinter 516 2010

  Me nafte manuale dopiogom me dogan te paguar gjendia perfekte Cmimi i diksutueshem flm 0697762666 Sp

  Durrës 29 maj 15:23
  12.500 €
 • 4 foto
  SHITET AMBULANCA Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare
  Autobus / Furgone

  SHITET AMBULANCA Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare

  " OKAZION SHITET AMBULANCA " Me dokumenta Kombetare & Nderkombetare ÇMIMI I ARYESHËM Cel 068215704

  Durrës 16 nëntor 12:54
  1.000 €
 • 1 foto
  SHITET AMBULANCE
  Autobus / Furgone

  SHITET AMBULANCE

  AMBULANCA ESHTE WV T5, NE GJENDJE TE SHKELQYER SI MOTORIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA,

  Durrës 16 shtator 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sprinter furgone
  Autobus / Furgone

  sprinter furgone

  Me letra deri ne fund te vitit 2017 ne gjendje shum te mir fizike motorr 5.5

  Durrës 17 gusht 12:36
  3.000 €