Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 12 foto
  MERCEDES-BENZ E250 AMG PAKET
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E250 AMG PAKET

  MERCEDES-BENZ E250 BLUEEFICIENCY#4MATIC#AMG PAKET#SPORTPAKET#PANORAMA#KAMERA 360#NAVI#NGROHJE SEDILJ

  Durrës Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  volvo s 60 2.4 naft4x4 viti 2007 mundsi ndrrimi
  Vetura

  volvo s 60 2.4 naft4x4 viti 2007 mundsi ndrrimi

  volvo s 60 2.4 naft viti 2007 kamio manuale 6+1 full option disqe 17. alumini orgjinal te volvos.

  Durrës Sot, 07:12
  4.500 €
 • 9 foto
  Audi a1 viti 2013 1.6 tdi 80 mi km te certifikuara
  Vetura

  Audi a1 viti 2013 1.6 tdi 80 mi km te certifikuara

  Audi a1 1.6 tdi Viti 2013 80 mi km te certifikuara Me liber sherbime 1 pronar Gjendja 10/10 Asnje ak

  Durrës Sot, 07:12
  13.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz e 270 panoramic I ardhur nga amerika
  Vetura

  Mercedes Benz e 270 panoramic I ardhur nga amerika

  Mercedes Benz e clas 270 motor i zi viti 2005 kamio automat tavan panoramic model amerikan disqe 18

  Durrës Sot, 07:12
  5.600 €
 • 7 foto
  Vespa cosa
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa cosa

  Shitet vespa cosa 150 cc ne gjendje pune motorri . Grupin e ka shum ne gjendje te mire kurse telajot

  Durrës Sot, 07:07
  500 €
 • 5 foto
  Mercedes C230 benzine gaz automat
  Vetura

  Mercedes C230 benzine gaz automat

  Shitet Mercedes-benz C-klas 230 benzine-gaz, kamio automat. Viti prodhimit fundi i 99, gjendja vizua

  Durrës Sot, 07:04
  2.900 €
 • 6 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet ndrroet makina ne gjendje shum te mire xhenerike mekanike e vitit 2001 kambiomanuale motirr

  Durrës Sot, 06:59
  2.350 €
 • 7 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  shitet ndrrohet c 220 cdi kamje manuale viti 2002 ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike tapicer

  Durrës Sot, 06:59
  2.950 €
 • 4 foto
  LIEBHER R 924 B HDSL Litronic 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER R 924 B HDSL Litronic 2006

  LIEBHER R 924 B HDSL Litronic ✅Vitit: 2006 ✅Pesha :27.500 kg ✔Luga ✔Klim

  Durrës Sot, 06:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Amerikane
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Amerikane

  Ofron Me Porosi ! Pjese kembimi Per Autovetura AMERIKANE **** Pjese kembimi kryesisht : - Filtrat

  Durrës Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN TOURAN- 1.6 BENZIN-GAZ -V 2008❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN TOURAN- 1.6 BENZIN-GAZ -V 2008❌

  ✅ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.6 BENZIN-GAZ ✅ ✅ VITI I PRODHIMIT 2008 ✅ ✅ KILOMETRRA TE KALUARA 1

  Durrës Sot, 05:09
  5.700 €
 • 12 foto
  ❌ TOYOTA RAV 4. 2.2 NAFT( D4D ) VITI 2008❌
  Vetura

  ❌ TOYOTA RAV 4. 2.2 NAFT( D4D ) VITI 2008❌

  ✅ TOYOTA RAV 4 ✅ ✅KILOMETRRA TE KALUARA 216 ORIGINALE ✅ ✅ KAMJO MANUALE 6+1✅ ✅ MOTORR

  Durrës Sot, 05:07
  6.590 €
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 .1.9 NAFT MANUAL VITI 2005❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 .1.9 NAFT MANUAL VITI 2005❌

  ✅ W VOLKSVAGEN GOLF 5 ✅ ✅ LENDA DJEGESE NAFT ✅ ✅ MOTORRI 1.9 NAFT I THJESHT ✅ ✅ KILOME

  Durrës Sot, 05:07
  4.290 €
 • 11 foto
  ❌ GOLF 5 (GTI) 2.0 BENZIN-GAZ AUTOMATIK VITI 2007❌
  Vetura

  ❌ GOLF 5 (GTI) 2.0 BENZIN-GAZ AUTOMATIK VITI 2007❌

  ✅ SHITET GOLF 5 ✅ ✅ LENDA DJEGESE :: BENZIN-GAZ ✅ ✅ VITI 207 ✅ ✅KAMJO AUTOMATIKE TIPI

  Durrës Sot, 05:06
  6.900 €
 • 10 foto
  ? Ford Fiesta Titanium ,1.4 Diesel - 09 ?
  Vetura

  ? Ford Fiesta Titanium ,1.4 Diesel - 09 ?

  Ford Fiesta. Titanium🚗. ⛽ 1.4 Diezel. 📆 Viti i prodhimit 2008. Kambio manuale. Klima digitale. Air

  Durrës Sot, 04:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Wolksvagen sharan
  Vetura

  Wolksvagen sharan

  Shitet wolksvagen sharon viti 2008

  Durrës Sot, 02:07
  6.500 €
 • 5 foto
  Panorama 2005
  Vetura

  Panorama 2005

  smarti eshte i vitit 2005,me 84900 km,komanda ne timon +- f1 me kambio automatike dhe tavan panorami

  Durrës Sot, 01:55
  2.500 €
 • 6 foto
  Sprinter 311 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311 2006

  Sprinter 311 Viti 2006 21 vende Dere elektrike I gatshem per cdo lloje prove

  Durrës Sot, 01:08
  12.500 €
 • 8 foto
  VW crafter 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW crafter 2007

  VW crafter Viti 2007 220500km 20+1 Tv+mikrofon i pershatshem per udhetime te gjata Kondicioner e

  Durrës Sot, 01:08
  18.000 €
 • 1 foto
  Motorra me bateri cmimi 850€
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motorra me bateri cmimi 850€

  Shitet skuter me bateri te rinj ne qese cmimi 850€

  Durrës Sot, 00:18
  850 €
 • 5 foto
  Toyota yaris gaz benzin
  Vetura

  Toyota yaris gaz benzin

  Shitet toyota yaris gaz benzin Pa dogan

  Durrës Dje, 23:52
  3.500 €
 • 4 foto
  Cady 1.4 benzi
  Vetura

  Cady 1.4 benzi

  Vw cady 1.4 benzine Pa dogan

  Durrës Dje, 23:52
  3.200 €
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Dje, 23:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi Q5 Diesel
  Vetura

  Audi Q5 Diesel

  Audi q5 premium plus s line 3.0 diesel. Makina ka 40 mij milje, cilindrata 2998 pa takse luksi me 27

  Durrës Dje, 23:50
  31.000 €
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Dje, 23:49
  500 €
 • 5 foto
  Shitet fiat Doblo me dogan
  Vetura

  Shitet fiat Doblo me dogan

  Fiat doblo 1.3 nafte multijet Ne gjendje shum te mir E ardhur nga gjermania Me dogan te paguaj

  Durrës Dje, 23:48
  5.000 €
 • 7 foto
  Audi A4 2007 S-Line nga Fabrika
  Vetura

  Audi A4 2007 S-Line nga Fabrika

  Shitet Audi A4 2007, 2.0 nafte, dal ne qarkullim ne 2009, vetem dy pronar, me liber sherbimi, konsum

  Durrës Dje, 23:32
  6.200 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz A Class CDI Avantgarde **ME TVSH**
  Vetura

  Mercedes-Benz A Class CDI Avantgarde **ME TVSH**

  MAKINA SHITET ME FATURE TATIMORE (me TVSH) Mercedes-Benz A160 CDI AVANTGARDE Shume ekonomike Viti 2

  Durrës Dje, 23:31
  3.200 €
 • 7 foto
  Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007
  Vetura

  Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007

  Ford Transit Connect 1.8 TDCi Viti 2007 255\'000 km origjinale E sapo ardhur me dogane te paguar gat

  Durrës Dje, 23:31
  3.200 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz C 200 CDI BlueEfficiency facelift
  Vetura

  Mercedes-Benz C 200 CDI BlueEfficiency facelift

  ✅Shitet: Benz C-Class 200CDI ✅Viti i prodhimit : 2011 ✅Karburanti : Nafte ✅Kambio : Automat

  Durrës Dje, 23:30
  13.000 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 2.2 D-CAT /Liber Sherbimi /Start &Stop
  Vetura

  Toyota RAV4 2.2 D-CAT /Liber Sherbimi /Start &Stop

  Shitet Toyota RAV4 2.2 Diesel D-CAT 4x4 viti 2007 kambio manuale 6+R marshe 234\'000km origjinale te

  Durrës Dje, 23:30
  6.200 €
 • 5 foto
  > Alfa Romeo 159 1.9 JTDm <
  Vetura

  > Alfa Romeo 159 1.9 JTDm <

  Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTDm viti 2007 kambio manuale 6+R marshe sallon ngjyre bezhe me komanda ne

  Durrës Dje, 23:30
  3.300 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.0 TDI QUATTRO (Ardhur nga Zvicra)
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI QUATTRO (Ardhur nga Zvicra)

  Shitet Audi A6 3.0 TDI ( pa taks lluksi ) QUATTRO ,ka 1 vit qe ka ardhur nga zvicra Viti Prodhimit

  Durrës Dje, 23:30
  7.000 €
 • 3 foto
  merceses classe -e
  Vetura

  merceses classe -e

  offerte. shitet classe e tronic viti nentor 2017. cdo tagliando eahte bere tel mercedesi dispono

  Durrës Dje, 23:29
  22.000 €
 • 6 foto
  Golf 6 1.6 Benzin/Gaz 2011 OKAZION!!
  Vetura

  Golf 6 1.6 Benzin/Gaz 2011 OKAZION!!

  Golf 6 1.6 benzin gaz 2011.E sapoardhur nga Italia ne gjendje perfekte.Cmimi okazion.Kontakt 0682027

  Durrës Dje, 23:28
  5.990 €
 • 7 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪-----------🇩🇪🇩🇪🇩🇪 -SHITET VW VOLKSWAGEN TOURAN NAFTE -VITI 2006 -KILOMETRA 183432 ORIGJINALE -

  Durrës Dje, 23:26
  3.900 €
 • 8 foto
  OKAZION!!! Mercedes Benz Full Opsion
  Vetura

  OKAZION!!! Mercedes Benz Full Opsion

  ⚠️MERCEDES BENZ⚠️ -W203 -VITI 2006 -KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIC +\\- -MOTOR 2.4 BENZINE V6

  Durrës Dje, 23:26
  6.000 €
 • 5 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  ⚠️SHITET FORD FOCUS⚠️ -MOTORR 1.6 NAFTE TDCI -KAMBIO MANUALE 5+R -VITI 2007 -KILOMETRA 16434

  Durrës Dje, 23:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Sharan
  Vetura

  Shitet Volkswagen Sharan

  Auto Business Albania

  Durrës Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mercedes Benz C220 CDI
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C220 CDI

  Auto Business Albania

  Durrës Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  gjendje perfekte

  Durrës Dje, 23:24
  1.700 €
 • 5 foto
  Ford S,Max
  Vetura

  Ford S,Max

  Shitet Ford S,Max i vitit 2006 ne gjendje te mir pune.cmim i diskutushem

  Durrës Dje, 23:24
  3.400 €
 • 5 foto
  Shitet Mazda Pick up
  Vetura

  Shitet Mazda Pick up

  Auto Business Albania

  Durrës Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mercedes Benz C class
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C class

  Auto Business Albania

  Durrës Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tyota jaris
  Vetura

  tyota jaris

  shitet tyota jaris viti 2008 e sapo ardhur nga gjermanija motorr 1.4 naft kamje manuale ne gjendje s

  Durrës Dje, 23:10
  4.000 €
 • 12 foto
  Porsche Cayenne 4.8 Benzine Full Extra 2011
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 Benzine Full Extra 2011

  Shitet&amp;Nderrohet Porsche Cayenne 4.8 Benzine Full Extra 2011 Nr Cel&amp;Whatsapp:+355692232232 M

  Durrës Dje, 23:09
  27.000 €
 • 12 foto
  Bmw 750Li Benzine Viti 2009 Full Extra
  Vetura

  Bmw 750Li Benzine Viti 2009 Full Extra

  Shitet&amp;Nderrohet Bmw 750Li Benzine Viti 2009 Full Extra Nr Cel&amp;Whatsapp:+355692232232 Makin

  Durrës Dje, 23:09
  14.500 €
 • 11 foto
  C300 Benzine AMG//USA//LooK Viti 2010
  Vetura

  C300 Benzine AMG//USA//LooK Viti 2010

  Shitet&amp;Nderrohet Mercedes C300 Benzine AMG//USA//LooK Viti 2010 Nr Cel&amp;Whatsapp:+35569223223

  Durrës Dje, 23:09
  9.500 €
 • 4 foto
  Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008
  Vetura

  Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008

  Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Nr Cel&amp;Whatsapp:+355693200804 Makina Posedon Ket

  Durrës Dje, 23:05
  12.000 €
 • 9 foto
  Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full
  Vetura

  Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full

  Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full Options Nr Cel&amp;Whatsapp:+355693200804 Makina Posed

  Durrës Dje, 23:05
  7.200 €