Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  golf 6 2.0
  Vetura

  golf 6 2.0

  golf 6 2.0 i ardh n ks qe 6 muaj dogan regjistrim i par n kosov n emrin tim personal nuk ka nevoj pe

  Lipjan Sot, 16:08
  7.800 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
    Transport me kran 044 250 648\" \"044 465 744
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport me kran 044 250 648\" \"044 465 744

  Bejm transportin e. Kijoskave kontibjerave banderrave trafove kontinjerave e shum tj 044 250 \"648

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per mercedes aud igolf 5 6 7 taura
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per mercedes aud igolf 5 6 7 taura

  Fellnet jan te reja pa perdor VOSSEN

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 taur
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 taur

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100%orginal

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat B5 Audi etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat B5 Audi etj

  Shes fellne 15 coll per Passat Golf 5 Audi etj Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 16:08
  150 €
 • 4 foto
  Fellne 16 me goma 2017 Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 me goma 2017 Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll me goma thujse te reja viti 2017 per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Pe

  Podujevë Sot, 16:08
  230 €
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100a% orginal

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me Cop per VW Audi Shkoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Cop per VW Audi Shkoda

  Shes Fellne me Cop per Audi Volkswagen Skoda etj Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 16:08
  1 €
 • 2 foto
  fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne me gomë e re rezerv per Shkoda (Skoda)
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me gomë e re rezerv per Shkoda (Skoda)

  Shes Fellnen e re me gomë të re pa perdor kurr per Shkoda (Skoda) 205/55/16 Per me shum info ne nr

  Podujevë Sot, 16:08
  30 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per a5 a6 a7 a8 audi q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per a5 a6 a7 a8 audi q3 q5

  Fellne jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per Ckllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per Ckllas

  Fellnet jan shum gjendeje te mir gomat jan shum te mira

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per mercedes E klllas celles
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes E klllas celles

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet motori MZ 250 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori MZ 250 cc

  Motori posedon dokumentacion ësht seri e fundit e keti modeli, ësht në gjendje perfetke, me motor sh

  Gjilan Sot, 16:08
  1.500 €
 • 4 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat touran audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat touran audi

  Shes Fellne 15 coll te mira jan per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr t

  Podujevë Sot, 16:08
  165 €
 • 1 foto
  fellne 17 col per golf 5 6 7 paaat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golf 5 6 7 paaat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Sprinter Mercedes-Benz 2005 (308D) ME DOGANE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter Mercedes-Benz 2005 (308D) ME DOGANE

  Sprinter Mercedes-Benz 2005 (308D) ME DOGANE I sapo ardhur nga jashte Ne gjendje te mire 7 ulse

  Prishtinë Sot, 16:07
  3.900 €
 • 3 foto
  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205

  Feellne me gjith goma sava 205 55 16 viti prodhimit 2018

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mondiall 150ei
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondiall 150ei

  Shes mondiall 150EI viti 2008 me dokumenta i servisuar ulen e re klip cilinder punon mir ec mir dhez

  Prishtinë Sot, 16:07
  333 €
 • 5 foto
  Honda spacy 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda spacy 125cc

  Shes honda spacy 125cc 1996 ftofjen me uj me dokumenta ne gjendje shum te mir gjithqka funksionale s

  Prishtinë Sot, 16:07
  380 €
 • 5 foto
  Yamaha cygnus 125-4T
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha cygnus 125-4T

  shes skuterin yamaha cygnus 125kubik 4 taksh viti 2002 me dokumenta ne gjendje te mir ec mir t gjith

  Prishtinë Sot, 16:07
  320 €
 • 1 foto
  fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan shum te rujtme

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot Bipper 1.4 DIESEL PIKAP (ME DOGAN)
  Vetura

  Peugeot Bipper 1.4 DIESEL PIKAP (ME DOGAN)

  Shes Pikapin i sapo ardhur nga jashte. Viti :2009 Diesel Doganen e paguar Ngjendje shume te mire

  Prishtinë Sot, 16:07
  3.700 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes audi  pasat VOSSEN
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes audi pasat VOSSEN

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan shum gjende te mir

  Prishtinë Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellnet 18 col per mercedes Ckllas Es kllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellnet 18 col per mercedes Ckllas Es kllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citroën Berlingo Frigo
  Vetura

  Citroën Berlingo Frigo

  Shes citroen berlingo 1.9 dizell v.p 2000 n gjendje shum te mir i ruajtur si jasht edhe brenda me fr

  Prishtinë Sot, 16:07
  2.400 €
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 4 5 6 7 audi a3 a4 a6 tigua
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 4 5 6 7 audi a3 a4 a6 tigua

  Fellnet jan shum gjendje mir

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  stopa sport opel corsa B
  Autopjese dhe paisje

  stopa sport opel corsa B

  shes shtopa sport per opel corsa B te bukura per mu pa per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Sot, 16:07
  40 €
 • 2 foto
  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 16:07
  Me Marrveshje