• Bmw 530d 2004

  Bmw 530d 2004

  Bmw 530 viti 2004 ..nafte... motorr 2990... Nuk e kap taksa e lluksit... 185.000km origjinale.. Makina ka ardhur nga Hollanda para pak ditesh... Eshte me dogan te paguar .... Kambio automat... Full op

  7.000 €
  Durrës
  Dje, 16:54
 • Mercedes E200 Motorr evo 06

  Mercedes E200 Motorr evo 06

  Mercedes Benz E Class 200 cdi nafte motorr EVO fundi 2005 model 211 ngjyra blu e erret kamje automatike pilot automatik baxha xhami goma te reja sallon meshini bezh sedilje elektrike me ngrohje klima

  6.800 €
  Lezhë
  Dje, 16:47
 • Lincoln Navigatore 5.4 32V V8 sport

  Lincoln Navigatore 5.4 32V V8 sport

  Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime te kryera e mbajtur vetem nga 1 person.Nderrohet vetem me A 8 ose bmw 740

  9.000 €
  Tiranë
  Dje, 16:46
 • Mercedes e klas 270 cdi.SW.viti .01

  Mercedes e klas 270 cdi.SW.viti .01

  Mercedes e klas 270 cdi dhjetori vitit 01 Makina esht ne gjendje shum te mir Si motorrike e xhenerike e vizuale Pa gerrvishje ne dhamarin sallon Rrob te paster sendiljet elektrike Baxha xhami ga

  3.300 €
  Durrës
  Dje, 16:46
 • Peugeot 306 benzin

  Peugeot 306 benzin

  Shitet peugeot 306 Viti 2000,Automat,kondicjoner,4 ajerbag,me letra te paguara deri ne shtator,fuqia motorrike 2000 cc ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike nuk ka nevoj per asnje sherbim,vaj

  1.990 €
  Tiranë
  Dje, 16:45
 • Fiat 500

  Fiat 500

  Fiat 500 automat sensor kontakt 0692062400

  4.500 €
  Tiranë
  Dje, 16:45
 • pjese kembimi per kamiona e kamioncina

  pjese kembimi per kamiona e kamioncina

  pjese kembimi per kamiona e kamioncina motorra kazana vinca difernciale etj PER 814 1117 1317 1622 1922 308 410 ETJ

  Me Marrveshje
  Kurbin
  Dje, 16:37
 • VW Golf

  VW Golf

  Me letra deri ne 15 qeshor 2017 ne gjendeje super te mir mundesi nderrimi ... Cmimi i diskutushem

  850 €
  Fier
  Dje, 16:37
 • SEDILE LEKUR BENZ 211 EVO 2008

  SEDILE LEKUR BENZ 211 EVO 2008

  SHESE 4 SEDILE DHE 4 KAPAKET E DYEREVE MERSHINE I ZI PER BENZ 211 EVO VITI 2008. SEDILET JANE ORGJINALE NE GJENDJE TE MIRE SI TE REJA.MONTOHEN NE CDO LLOJ BENZ E CLASS 211.NGA VITI 2002 DERI 2009.JANE

  Me Marrveshje
  Fier
  Dje, 16:35
 • VW Golf 2 dizel

  VW Golf 2 dizel

  shes golf turbo dizell 1.6 viti prodhimit 86 regjistrim deri me 02:12:2017 dhez shum mir punon shum mir ec shum mir vozitje shum t mir 5 shpejci goma t reja t dimrit fellne kasetofon me cd nxemje sh

  960 €
  Prishtinë
  Dje, 16:27
 • VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 16/11/2005 6 SHPEJTSI

  VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 16/11/2005 6 SHPEJTSI

  VW GOLF 5 1.9 TDI VITI 16/11/2005 • MANUAL 6 SHPEJTSI • KOMANDAT NE TIMON • WEBASTO • KLIMATRONIK • ULESET ME NXEMJE • GOMA TE REJA TE DIMRIT • I REGJISTRUAR RKS QMIMI 6700 EURO TEL.0

  6.700 €
  Prishtinë
  Dje, 16:27
 • VW Golf 2 dizel

  VW Golf 2 dizel

  she's golf 2 dizell shum ne gjendje te mir regjistrm 7 muj boj ndrrim me qa te na konvenon nr dhe viber +37745258990

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 16:27
 • Renault Clio dizel

  Renault Clio dizel

  Shitet reno clio 1.5 dci 2005

  2.500 €
  Rahovec
  Dje, 16:27
 • VW Golf 2

  VW Golf 2

  Shes makinen ne gjendje prefekte regjistrim ka deri ngusht

  Me Marrveshje
  Suharekë
  Dje, 16:27
 • Shes goma te dimrit per golf 5 195/65/15

  Shes goma te dimrit per golf 5 195/65/15

  Shes goma te dimrit per golf 5 195/65/15

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:26
 • MERCEDES VITO 110 / 2.2 CDI Nga Svicra Me dogan

  MERCEDES VITO 110 / 2.2 CDI Nga Svicra Me dogan

  Kombi esht ne Gjendje te mir i ardhur nga Svicra me Dogan te paguar Per me Shum info tel: 045223762+ Viber

  2.250 €
  Ferizaj
  Dje, 16:26
 • Vw Polo 1.9 TDI

  Vw Polo 1.9 TDI

  Shes vw polo 1.9 tdi viti prodhimi 2003 me 3 dyr ngjyr e zezë 5 shpejtesi me 152 352 mi kilometra te garantume e verfikojm ku te deshironi

  2.650 €
  Prishtinë
  Dje, 16:26
 • Golf 2

  Golf 2

  Shes golf 2 1.6 turbo dizel,eshte ne gjendje te rregullt,ka karrika te golf 4,hipotek nuk eshte dhe perkthimi behet meniher.

  1.500 €
  Pejë
  Dje, 16:25
 • VW T4 1.9 TDI RKS 6 MUAJ VITI 1998

  VW T4 1.9 TDI RKS 6 MUAJ VITI 1998

  SHITET KOMBI VW T4 1.9 TDI 3 ULSE RKS 6 MUAJ SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT VITI I PRODHIMIT 1997 QMIMI SHUME I VOLITSHEM +386 49 295 535 VIBER

  2.400 €
  Rahovec
  Dje, 16:25
 • Bmw 118D pa dogan

  Bmw 118D pa dogan

  :Shitet bmw 118d muaji i 10 2007 143 kuaj fuqi.makina eshte ne gjendje te mire teknike.160mi origjinale.Postuar nëpërmjet celularit.viber +38649668553

  5.800 €
  Prishtinë
  Dje, 16:24
 • VW T4 1.9 TDI RKS 6 MUAJ VITI 1998

  VW T4 1.9 TDI RKS 6 MUAJ VITI 1998

  SHITET KOMBI VW T4 1.9 TDI 3 ULSE RKS 6 MUAJ SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT VITI I PRODHIMIT 1997 QMIMI SHUME I VOLITSHEM +386 49 295 535 VIBER VETURA GJENDET NE RAHOVEC

  2.400 €
  Prishtinë
  Dje, 16:24
 • Shitet dhe ndrrohet Ford Focus rks 7 muj

  Shitet dhe ndrrohet Ford Focus rks 7 muj

  shitet dhe ndrrohet fordi ne gjendje prefekte rks 7 muj klim 1.6 benzin goma dimri

  2.100 €
  Prishtinë
  Dje, 16:24
 • audi a4

  audi a4

  Shes audi a4 ne gjendje perfekte me km te garantuar me liber servisit posedon xenon bixenon ulset me nxemje me nje fjal vetuar ështe tiptop me servise te kryme.per tel mundeni edhe ne viber:+37744488

  16.500 €
  Ferizaj
  Dje, 16:17
 • Golf 4 i sa po doganuar

  Golf 4 i sa po doganuar

  shes golf 4 1.9 tdi 96 kw 6 shpejsi posedon. doganen e paguar navigacon bordikopjuter klimatronik esp etj gumat e dimrit shum te mira eshte ne gjendje super te mir

  5.200 €
  Gjilan
  Dje, 16:17
 • Peugeot 205 dizel

  Peugeot 205 dizel

  shes veturen 1.9 ka regjistrim deri me 16-08-2017 i ka edhe gomat e dimrit por kerkon ni investim baterin eka 0 dy mbajtsat e motorrit dhe cilindin e koshnices

  550 €
  Prishtinë
  Dje, 16:17
 • wv caddy 1.9 sdi viti i prodhimit 2003

  wv caddy 1.9 sdi viti i prodhimit 2003

  Wv caddy ne gjendje shum te mir i regjistrum per her te par ne ks 12 .1 .2017 per ma shum info 045 266 174 ska ma lir vetem lodhesh😃😃😃

  1.850 €
  Gjakovë
  Dje, 16:17
 • Citroen Jumper

  Citroen Jumper

  Shitet kombi citroen jumper transporter ne gjendje te rregullt i po sa ardhur nga zvicrra pa dogan per me shum kontaktoni edhe ne viber +38649209454 si dhe ne mob 044522677 ju mirpresum.

  2.200 €
  Prishtinë
  Dje, 16:17
 • Mercedes Benz c200

  Mercedes Benz c200

  Shes urgjent Mercedes Benz c200 i ardhur nga Austria me librez me dokumenta 2 qelsa gjysem sport etj etj...

  3.200 €
  Prizren
  Dje, 16:16
 • Mercedes a clas 2003 Long Verzion

  Mercedes a clas 2003 Long Verzion

  Mërcedes A Clas 140 benxin viti 2002 ne gjendje përfekte i ardhur nga Zvicrra per ma shumë info ne tel 044/422-866 blerim ... / /buna / / /

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • SHES RENO MEGANE 1.4BENZIN FIKS 1 VIT REGJISTRIM

  SHES RENO MEGANE 1.4BENZIN FIKS 1 VIT REGJISTRIM

  SHES RENO MEGANE 1.4 BENZIN VITI I PORDHIMIT 1996 I REGJISTRAR FIKS 1 VIT NGJYRA METALIK GOMA E PARA I KA T REJA SERVISAT E KRYER ME KOH SHPENZIMET 5/100KM ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL DHE KA

  1.650 €
  Prishtinë
  Dje, 16:15
 • FELLNE AUDI S LINE 235 45 17 ZVICRES

  FELLNE AUDI S LINE 235 45 17 ZVICRES

  Shiten fellnet per AUDI 235 45 17 s line nga zvicra me goma vere god jear me garancion nuk dridhin super te mira

  700 €
  Prishtinë
  Dje, 16:14
 • AUDI A 4 2.0 TDI S LINE I ZVICRES 2008

  AUDI A 4 2.0 TDI S LINE I ZVICRES 2008

  Shitet Audi A4 2.0 tdi s line i ardhun nga zvicra ne gjendje perfekte vetura ka 207 mi km mun ta kontrolloni ku te doni ka rrypin e ndrun me 187 mi km vetura posedon kto opcione. Abs esp navigacion dv

  6.500 €
  Prishtinë
  Dje, 16:14
 • U Shit Flm MerrJep.com

  U Shit Flm MerrJep.com

  Shes Audi 80 Benzin 1.8 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip top Vetura Posedon Guma te Dimrit Rd cd MP3 Hidrolik etj,,, Vetur ka Rks Deri 30-3-2017 Boj edhe ndrrim per me shum info 0

  800 €
  Gjilan
  Dje, 16:07
 • Audi b4 1.9 dizel rks mujin e 8viti 92 bej ndrrim

  Audi b4 1.9 dizel rks mujin e 8viti 92 bej ndrrim

  Shes audi b4 viti i prodhimit 1992 motorri 1.9 turbo dizel rks ka deri me 27 /7/2017 gomat i ka te reja te 4 te dimrit hidrolik gjamat me rrym te 4 i punojn muzik shum shum te mir ka kastefon me dv

  2.250 €
  Prishtinë
  Dje, 16:05
 • VW Golf 5 plus

  VW Golf 5 plus

  Shitet golfi 1.9 TDI ne gjrndje shume te mir teknike me krejt servise te kryera vetura posedon Klimatronik Tempomat Dy qelsa Centrall Gjamat me rrym Senzora parkimi Abs 4 goma te reja Regjistrim de

  6.850 €
  Prishtinë
  Dje, 16:04
 • Mercedes GL 320 cdi 4matic

  Mercedes GL 320 cdi 4matic

  Shitet vetura Mercedes GL 320 CDI Dizel 4 Matic Ngjyr ari metalike Vit i prodhimit 2008 I posa ardhur nga AMERIKA amologimi eshte i kryer Karikat Likur Karikat me nxemje KlimaTronik 2

  14.900 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 16:03
 • VW Passat 2.0 Benzine

  VW Passat 2.0 Benzine

  Volkswagen Passat 2.0 benzine. Viti i prodhimit 2001. Ne gjendje motorrike shume te mire por ka nje problem te vogel me kambion. Me dokumenta te rregullta deri ne Qershor 2017. Gomat 225/45/R17. Shite

  1.500 €
  Durrës
  Dje, 15:57
 • mundesi nderrimi me nje makin benzin gaz

  mundesi nderrimi me nje makin benzin gaz

  makina eshte ne gjendje perfekt mund ta kontrrolloni ku te keni deshir...makina ka nje muaj qe eshte bere me letra shqiptare...e ardhur nga italia

  3.000 €
  Durrës
  Dje, 15:57
 • Okazion Rover 75 Gaz+benzine

  Okazion Rover 75 Gaz+benzine

  Ne gjendje te mire, sherbimet e kryera ne kohe, letrat deri ne gusht 2017,impianti i gazit sh cilesor, mundesi nderrimi

  1.700 €
  Tiranë
  Dje, 15:57
 • Ford Fiesta 1.2 16V 5p

  Ford Fiesta 1.2 16V 5p

  Ford Fiesta 1.2 16V 5p. Ambiente, viti 2004, me tvsh te paguar, cmimi 2600 euro, ardhur me dt.20.01.2017 nga Siena Itali.

  2.600 €
  Fier
  Dje, 15:48
 • Ford Focus 1.8 TDI 5p

  Ford Focus 1.8 TDI 5p

  Ford Focus 1.8 TDI 5p viti 2002, me tvsh te paguar, cmimi 2500 euro. ardhur nga Siena Itali me dt.20.01.2017

  2.500 €
  Fier
  Dje, 15:48
 • Ford Focus 1.8 tdci sw

  Ford Focus 1.8 tdci sw

  Shitet Ford Focus 1.8 tdci sw viti 2002, me tvsh te paguar cmimi 2300 euro.ardhur me dt.20.01.2017 nga Siena Itali.

  2.300 €
  Fier
  Dje, 15:47
 • Lancia Musa 1.9 jtd

  Lancia Musa 1.9 jtd

  Lancia Musa 1.9 jtd, viti 2005, me tvsh te paguar, cmimi 3700 euro, ardhur me dt.20.01.2017 nga Siena Itali.

  3.700 €
  Fier
  Dje, 15:47
 • Ford Fiesta 1.4 tdci 5p

  Ford Fiesta 1.4 tdci 5p

  Ford Fiesta 1.4 tdci 5p. viti 2005, me tvsh te paguar, cmimi 3200 euro, ardhur me dt.20.01.2017 nga Siena Itali.

  3.200 €
  Fier
  Dje, 15:47
 • Ford Fiesta VAN 1.4 tdci

  Ford Fiesta VAN 1.4 tdci

  Ford Fiesta VAN 1.4 tdci, viti 2004, me tvsh te paguar, cmimi 2700 euro, ardhur me dt.20.01.2017 nga Siena Itali.

  2.700 €
  Fier
  Dje, 15:47
 • Mercedes C200 dizel -06

  Mercedes C200 dizel -06

  Per info tel,me tvsh

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 15:46
 • OKAZION MERCEDES C220 AUTOMATIKE

  OKAZION MERCEDES C220 AUTOMATIKE

  Shes Mercedez-benz C class 220 cdi me kambio automatike e vit prodhimi 2001 me 290 mije km origjinale. Sherbime te sapo kryera ,vaj, filtra, gomina te nderruara , kondicioner, airbag,srs, 4 xhama ele

  4.000 €
  Durrës
  Dje, 15:44
 • Shitet

  Shitet

  Makina ka 4 goma te reja .letra te paguara per 1 vit ..me kambio automatike -900 kubik benzine.

  2.200 €
  Tiranë
  Dje, 15:44
 • Golf 4 1.9 Naft

  Golf 4 1.9 Naft

  Shitet Golf 4 1.9 Naft e vitit 2002,me Kamio Automatike,e Sapoardhur nga Gjermania,modeli i 2003 ,me navigacion,me 4 xhama elektrik dhe xhama te zi ,DI te kuqe,nuk i eshte bere asnje gje ,ne gjendje s

  3.400 €
  Durrës
  Dje, 15:44
 • OKAZION !! Shitet Mercedez-Benz cdi 220

  OKAZION !! Shitet Mercedez-Benz cdi 220

  Shitet Mercedez-Benz cdi 220 i vitit 2002 .Eshte automatike . Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike .Makina eshte me letra te paguar deri mars 2017.

  3.500 €
  Tiranë
  Dje, 15:44