Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  Pjes audi a4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes audi a4

  Shiten pjes per audi a4 2001 2004 kemi cdo pjes te makines xhenerike elektrike motorrike

  Tiranë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 120d
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 120d

  Shitet farfall per bmw seria 1 3 5 motorr 2.0 nafte viti 2007 2012

  Tiranë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dinamo wv golf 4 1.6 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Dinamo wv golf 4 1.6 benzin

  Shitet dinamo per golf 4 1.6 benzine 60 lek

  Tiranë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbo bmw
  Autopjese dhe paisje

  Turbo bmw

  Shitet turbo per bmw 2000 nafte 2008 2012

  Tiranë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat Croma automat 1.9 nafte, vetem per pak dite
  Vetura

  Fiat Croma automat 1.9 nafte, vetem per pak dite

  Fiat Croma (194), gjenerata 2 Dynamic Dokumentacion sapo paguar, deri ne maj 2020 Pilot Automatik Ka

  Tiranë Sot, 10:09
  3.200 €
 • 0 foto
  TOYOTA RAV 4 NAFTE 2.2
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 NAFTE 2.2

  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFTE VITI 2007 KAMIO MANUALE 6 MARSHE 4*4 KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE

  Tiranë Sot, 10:09
  7.450 €
 • 11 foto
  RENAULT VEL SATIS 2006 NAFTE MANUALE
  Vetura

  RENAULT VEL SATIS 2006 NAFTE MANUALE

  RENAULT VEL SATIS 2006 NAFTE MANUALE ME LETRA TE PRERA ,,, SHUME KOMFORTE VETEM NE SWISSAUTO EXPERT

  Tiranë Sot, 10:09
  2.000 €
 • 11 foto
  HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE
  Vetura

  HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE

  HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE NE SUPER GJENDJE ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT,,, VETEM NE SWISSA

  Tiranë Sot, 10:09
  4.200 €
 • 6 foto
  MERCEDES-BENZ C KLASE AVANTGARDE BLUE EFFICENSE
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C KLASE AVANTGARDE BLUE EFFICENSE

  MERCEDES C KLASE 200 CDI AVANTGARDE VITI 2012 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT

  Tiranë Sot, 10:09
  13.450 €
 • 0 foto
  HYNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  HYNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA

  HYNDAI TUCSON VITI 2010 NAFTE 2.0 CRDI KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIRBAG ESP

  Tiranë Sot, 10:09
  8.900 €
 • 5 foto
  CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK
  Vetura

  CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK

  CITROEN C 4 GRAND PICASO1.6 NAFTE VITI P 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOM

  Tiranë Sot, 10:09
  4.450 €
 • 4 foto
  FORD FIESTA NAFTE
  Vetura

  FORD FIESTA NAFTE

  FORD FIESTA 1.6 NAFTE VITI DHJETOR 2009 KAMIO MANUALE KLIMA ESP ABS AIRBAG TEL XHAMA PASQYRA ELEKTRI

  Tiranë Sot, 10:09
  4.850 €
 • 5 foto
  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO
  Vetura

  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO

  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2019 ME KM ORIGJINALE ME CDO SHERB

  Tiranë Sot, 10:09
  10.000 €
 • 3 foto
  Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Bmw

  Shiten bobina per bmw benzine seria 1 3 5

  Tiranë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FORD GALAXY BENZINE+GAZ VITI 2006
  Vetura

  FORD GALAXY BENZINE+GAZ VITI 2006

  FORD GALAXY VITI 2006 BENZINE+GAZ 2.0 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA SEDILE ME NGROHJE ABS

  Tiranë Sot, 10:09
  6.600 €
 • 4 foto
  VE GOLF NAFTE 2007
  Vetura

  VE GOLF NAFTE 2007

  VW GOLF 2.0 TDI NAFTE VITI 2007 KAMIO MANUALE 6 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë Sot, 10:08
  4.650 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1MARSHE 2006
  Vetura

  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1MARSHE 2006

  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1 MARSHE 2006 E ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH ME LETRA TE PRERA

  Tiranë Sot, 10:08
  3.000 €
 • 5 foto
  VW TOURAN NAFTE 7 VENDE
  Vetura

  VW TOURAN NAFTE 7 VENDE

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0TDI NAFTE VITI 2003 7 VENDE KAMIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKAL

  Tiranë Sot, 10:08
  3.850 €
 • 5 foto
  NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK KLIMA

  NISSAN QASHQAI +2 VITI 2008 2.0 NAFTE 4 WD KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIR

  Tiranë Sot, 10:08
  7.900 €
 • 0 foto
  OPEL CORSA AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  OPEL CORSA AUTOMATIK KLIMA

  OPEL CORSA VITI 2009 BENZINE 1.2 KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME PALOSJE ME T

  Tiranë Sot, 10:08
  4.450 €
 • 6 foto
  Autobus Setra 315 HDH VITI 2002
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Setra 315 HDH VITI 2002

  Setra 315 HDH.viti 2002.me 2 tv.frigobar.me inverter 220 volt.banjo 850000 km origjinale 39.000 eur

  Tiranë Sot, 10:08
  32.000 €
 • 3 foto
  Renault Scenic Nafte
  Vetura

  Renault Scenic Nafte

  RENAULT MEGANE 1.9 NAFTE VITI P 2005 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEK

  Tiranë Sot, 10:08
  2.650 €
 • 3 foto
  SKODA FABIA `1.4 NAFTE
  Vetura

  SKODA FABIA `1.4 NAFTE

  SKODA FABIA 1.4 NAFTE VITI 2009 KAMIO MANUALE KONDICIONER TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS AIRBAG T

  Tiranë Sot, 10:08
  3.900 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz R-Klasse R 320 CDI 4-Matic
  Vetura

  Mercedes-Benz R-Klasse R 320 CDI 4-Matic

  MERCEDES R KLASE 320 CDI 4 MATIC VITI 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT

  Tiranë Sot, 10:08
  8.999 €
 • 5 foto
  FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO
  Vetura

  FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO

  FIAT PANDA 1.2 BENXIN I ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH ME KM ORIGJINALE TE VETAT NE SUPER GJ

  Tiranë Sot, 10:08
  3.200 €
 • 4 foto
  SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ

  SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ VITI 2009 KAMIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP AB

  Tiranë Sot, 10:08
  4.850 €
 • 5 foto
  Opel Combo 1.6 Nafte
  Vetura

  Opel Combo 1.6 Nafte

  OPEL COMBO VITI 2012 NAFTE 1.6 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME PALOSJE ME THARJE

  Tiranë Sot, 10:08
  6.900 €
 • 5 foto
  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010

  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010 KAMIO MANUALE 6 MARSHE NAVIGATOR KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë Sot, 10:08
  5.900 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta nafte 2009
  Vetura

  Ford Fiesta nafte 2009

  FORD FIESTA 1.5 NAFTE VITI DHJETOR 2009 KAMIO MANUALE KLIMA ESP ABS AIRBAG TEL XHAMA PASQYRA ELEKTRI

  Tiranë Sot, 10:08
  4.900 €
 • 9 foto
  CLC-220-CDI-Panorama-2008-Automat-Sport
  Vetura

  CLC-220-CDI-Panorama-2008-Automat-Sport

  CLC-220-cdi. Sport Cuppe Panorama

  Tiranë Sot, 10:07
  8.700 €
 • 5 foto
  BMW 320D AUTOMATIK
  Vetura

  BMW 320D AUTOMATIK

  Bmw 320d nafte kamjo automatike ne gjendje te mire xhenerike si dhe motorrike. E gatshme per cdo llo

  Tiranë Sot, 10:07
  5.200 €
 • 3 foto
  Mercedes 200 benzin 1970
  Vetura

  Mercedes 200 benzin 1970

  Mercedes viti 70 ne gjendje te mire.me dogane te paguar.jo e perdorur ne shqiperi.mundesi nderrimi C

  Tiranë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TOYOTA AVENSIS-DIESEL-(2009) Full-Option
  Vetura

  TOYOTA AVENSIS-DIESEL-(2009) Full-Option

  Toyota Avensis 2,2 me Nafte me Kamje Automatike tip tronik Viti. -(2009). Navigator i M

  Tiranë Sot, 10:06
  8.600 €
 • 4 foto
  KIA SORENTO NAFTE
  Vetura

  KIA SORENTO NAFTE

  KIA SORENTO NAFTE 2.5 CRDI VITI 2006 KAMIO MANUALE4*4 KLIMA 2 ZONA KOMANDE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE

  Tiranë Sot, 10:06
  4.500 €
 • 0 foto
  OPEL CORSA 1,3 NAFTE
  Vetura

  OPEL CORSA 1,3 NAFTE

  OPEL CORSA VITI 2010 NAFTE 1.3 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME THARJE SABS 10 A

  Tiranë Sot, 10:06
  4.450 €
 • 10 foto
  Okazion! Audi A6 3.0TFSi, supercharged.
  Vetura

  Okazion! Audi A6 3.0TFSi, supercharged.

  Shitet Audi A6, i 2012, full options,supercharged,310 kuaj fuqi, me vetem 60mije km. Makina ka te gj

  Tiranë Sot, 10:06
  36.000 €
 • 2 foto
  DACIA LOGAN BENZINE
  Vetura

  DACIA LOGAN BENZINE

  DACIA LOGAN VITI 2008 BENZINE 1.6 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIK

  Tiranë Sot, 10:06
  2.490 €
 • 0 foto
  B-200-CDI-NAVI i MADH-Sport-Edition Manuale
  Vetura

  B-200-CDI-NAVI i MADH-Sport-Edition Manuale

  B-200-CDI. Kamio Manuale me (6) Marshe e sapoardhur nga Gjermania me Dogane te paguar Gati per T

  Tiranë Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gome rrezerve
  Autopjese dhe paisje

  Gome rrezerve

  Shitet gome rrezerve e paperdorur per makin te vogel.

  Tiranë Sot, 10:05
  40 Lek
 • 0 foto
  C-220-CDI-Avandgarde-Full-Option-Automat
  Vetura

  C-220-CDI-Avandgarde-Full-Option-Automat

  C-220-CDI-Avandgarde Automatik me Motorr. EVO. viti i prodhimit 20/10/2005/. e Sapoardhur nga

  Tiranë Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TOYOTA-RAV-4-NAFTE-2.2-Manuale-FULL
  Vetura

  TOYOTA-RAV-4-NAFTE-2.2-Manuale-FULL

  Toyota -Rav-4-Full-Option-Model (2007) 2.2 Nafte kamje Manuale me (6) marshe

  Tiranë Sot, 10:04
  8.200 €
 • 3 foto
  FERROTA PER FIAT PUNTO 2000 DER NE 2003
  Autopjese dhe paisje

  FERROTA PER FIAT PUNTO 2000 DER NE 2003

  Shiten ferrota italiane matec per gomat e mbrapme per fiat punto nga viti 2000 DERI ne 2003 Jan Te

  Tiranë Sot, 10:04
  35 Lek
 • 8 foto
  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition
  Vetura

  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition

  Limited edition, shume e vecante, super full opsion, motorr 4.8 gts, disqe 21, keyless go, xhama te

  Tiranë Sot, 10:03
  21.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Benz 280 E Class viti 2008
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 280 E Class viti 2008

  Shitet Mercedes Benz 280 E Class viti 2008 cmimi 9000€

  Tiranë Sot, 10:02
  9.000 €
 • 3 foto
  Shitet Motorr Yamaha Majestic,viti 2000 1500 €
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Motorr Yamaha Majestic,viti 2000 1500 €

  Shitet Motorr Yamaha Majestic,viti 2000,me dogane te paguar,ne gjendje shume te mire,Cmimi: 1500 Eur

  Tiranë Sot, 10:02
  1.500 €
 • 8 foto
  Shes- ( CLS 320 CDI )7G Tronik (2009 ) Edition
  Vetura

  Shes- ( CLS 320 CDI )7G Tronik (2009 ) Edition

  Shitet Mercedes - Benz CLS - 320 - CDI Edition. Sport - Cupee viti i prodhimit 2009 Mak

  Tiranë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Tiranë Sot, 10:01
  9.000 €
 • 10 foto
  Audi A6 2.0 nafte S-LINE SAPO ARDHUR NGA JASHTE
  Vetura

  Audi A6 2.0 nafte S-LINE SAPO ARDHUR NGA JASHTE

  AUDI A6 2.0 nafte LOOK S-LINE FABRIKE Kamio automat 8G(7+1 marshe) Navigator te madh klimatronik bi

  Tiranë Sot, 10:00
  10.900 €
 • 0 foto
  E-320-CDI-Avandgarde-EVO-0673212761
  Vetura

  E-320-CDI-Avandgarde-EVO-0673212761

  Evo. E-320-CDI-Avandgarde Automatike -(7G) Tronik

  Tiranë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Toyota-RAV-4-FULL-2.2-D-CAT-Executive-2007
  Vetura

  Toyota-RAV-4-FULL-2.2-D-CAT-Executive-2007

  Toyota- Rav-4- 2.2-D-CAT-Nafte-Model 2007 -me kamje Manuale me (6) marshe Full option e ardhur

  Tiranë Sot, 09:59
  8.200 €