Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Disqe 17 G CLASS SPRINTER TUAREG AUDI Q7
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 G CLASS SPRINTER TUAREG AUDI Q7

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AMG 20 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 20 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe e goma amg origjinal 20 inch te gjere mbrapa

  Tiranë 2 prill 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Bmw 19 inch te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Bmw 19 inch te gjere mbrapa origjinal

  disqe e goma te reja model 2013

  Tiranë 2 prill 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma, ranger rover 20 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma, ranger rover 20 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma. AUDI. S LINE. A 8. ORIGJINAL 20 INCH
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. AUDI. S LINE. A 8. ORIGJINAL 20 INCH

  Disqe e goma.

  Tiranë 2 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe. Benz audi. Lorins. 19 inch te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. Benz audi. Lorins. 19 inch te gjere mbrapa

  Disqe

  Tiranë 2 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma FORD 16 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma FORD 16 INCH ORIGJINAL

  Disqe e goma 205 45 16

  Tiranë 2 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe 20 inch audi rs 5 6 7 8 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 20 inch audi rs 5 6 7 8 origjinal

  Disqe e goma 20 inch audi rs 5 6 7 8 origjinal model 2018 a

  Tiranë 2 prill 09:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOURAN 1.9 Automatike,6+1 Viti 2010
  Vetura

  TOURAN 1.9 Automatike,6+1 Viti 2010

  TOURAN 1.9 NAFT. KLIMA DIGJITALE. NAVIGATOR SISTEM. BAGAZHIER ME 6 CD. NGROHJE SEDILESH. XHAMA ELEK

  Tiranë 2 prill 09:10
  7.400 €
 • 0 foto
  Disqe e goma Golf Audi  16 model 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Golf Audi 16 model 2015

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma AUDI A7 A8 ORIGJINAL 20 INCH
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma AUDI A7 A8 ORIGJINAL 20 INCH

  disqe e goma pirelli disqe t origjinal model 2016

  Tiranë 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe goma bmw X5 X6 origjinal 20 te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma bmw X5 X6 origjinal 20 te gjere mbrapa

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz 350 blueefficiency
  Vetura

  Mercedes Benz 350 blueefficiency

  Shitet Mercedes Benz ne gjendje te shkelqyer.Eshte fullopsional,sherbim e bera tek mercedesi Tirane

  Tiranë 2 prill 09:08
  14.000 €
 • 0 foto
  Disqe AMG 21 inch.origjinal. Ml. gl. Gle. 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 21 inch.origjinal. Ml. gl. Gle. 2015

  disqe e goma. disqet origjinal.

  Tiranë 2 prill 09:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Touran viti 2007 vende 7 naft 1.9
  Vetura

  Shitet Touran viti 2007 vende 7 naft 1.9

  Shitet touran motor 1.9 nafte viti 2007 makina esht 7 vendeshe makina ka nje kit freksioni te ri re

  Tiranë 2 prill 09:07
  5.500 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. 19 inch origjinal. benz. Audi. Q5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. 19 inch origjinal. benz. Audi. Q5

  disqe e goma.

  Tiranë 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOMA DHE DISQE ORIGJINALE
  Autopjese dhe paisje

  GOMA DHE DISQE ORIGJINALE

  Goma dhe disqe . Te ndryshme .

  Tiranë 2 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION SHITET/NDERROT CHERVOLET CAPTIVA 2.0 2008
  Vetura

  OKAZION SHITET/NDERROT CHERVOLET CAPTIVA 2.0 2008

  OKAZION CHERVOLET CAPTIVA 2.0 e 2008 Makina eshte ne gjendje te perkryer, te gjitha sherbimet e ber

  Tiranë 2 prill 09:07
  5.490 €
 • 1 foto
  Disqe e goma.Benz 17 inch origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma.Benz 17 inch origjinal.

  disqe e goma.

  Tiranë 2 prill 09:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Audi A8 21 inch origjinal model 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi A8 21 inch origjinal model 2015

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE  DHE  GOMA  NUMRA TE NDRYSHEM
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA NUMRA TE NDRYSHEM

  Disqe te ndryshem . GOMa TE GJITH NUMRAT.. MUND TE NA VIZITONI EDHE NE ISTAGRAM GOMA DHE DIS

  Tiranë 2 prill 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pit Bike
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Pit Bike

  Bici moto me porosi.

  Tiranë 2 prill 09:04
  2 Lek
 • 5 foto
  Super piaxho 49cc me varjator
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Super piaxho 49cc me varjator

  Super motorr I ardhur nga italia pa punuar fare ne shqiperi. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. I veca

  Tiranë 2 prill 09:04
  450 €
 • 7 foto
  PROGRAMIM CELES AUDI VW SEAT SKODA 2004
  Autopjese dhe paisje

  PROGRAMIM CELES AUDI VW SEAT SKODA 2004

  Mund te programoj CELES TE RI per GOLF 5 ose GOLF 6 AUDI nga viti 2004 deri ne 2013 edhe nese ju nu

  Tiranë 2 prill 09:04
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe e goma AUDI PASAT 255 35 20 MODEL 2016
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma AUDI PASAT 255 35 20 MODEL 2016

  Disqe e goma AUDI A5 A6 A7 A8 Q5 SQ5 PASAT PAHTON

  Tiranë 2 prill 09:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma golf 6 origjinal 16 inch model 2011
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma golf 6 origjinal 16 inch model 2011

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe AUDI Q7 TUAREG 21 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI Q7 TUAREG 21 INCH ORIGJINAL

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma Bmw. X5. X6. Origjinal. 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Bmw. X5. X6. Origjinal. 20 inch

  Disqe e goma. X5. X6 origjinal 20 inch te gjere mbrapa

  Tiranë 2 prill 09:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Golf 5 6 7 Cadi Tuaran Tiguan 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Golf 5 6 7 Cadi Tuaran Tiguan 16 inch

  Disqe e goma te reja

  Tiranë 2 prill 09:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma BMW x5 x6 origjinal 20 te gjere mbrap
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma BMW x5 x6 origjinal 20 te gjere mbrap

  Disqe e goma,original

  Tiranë 2 prill 09:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Sportline 4 Motion, full
  Vetura

  Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Sportline 4 Motion, full

  Shes Volkswagen Tiguan Sportline 4 Motion 2.0 TDI e vitit 2009, me rreth 200.000 km me liber sherbim

  Tiranë 2 prill 09:01
  9.450 €
 • 0 foto
  Disqe AMG 19 inch Glc origjinal model 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 19 inch Glc origjinal model 2017

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes W212 2013
  Vetura

  Mercedes W212 2013

  shitet E 200 W 212 viti 2013 marsha ne timon drita kseno blueficenc etje starstop sistem

  Tiranë 2 prill 09:00
  13.000 €
 • 2 foto
  Disqe GOLF 7 PASAT ORIGJINAL 17 MODEL 2018
  Autopjese dhe paisje

  Disqe GOLF 7 PASAT ORIGJINAL 17 MODEL 2018

  Disqe e goma origjinal

  Tiranë 2 prill 09:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fiat-bravo
  Vetura

  Fiat-bravo

  SHITET-NDEROHET Fiat-bravo.1.9 nafte kamio manuale klima -cd-player+tel pilot automatik. ne gjend

  Tiranë 2 prill 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e Goma te reja GOLF 6 7 KADI TUARAN 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e Goma te reja GOLF 6 7 KADI TUARAN 16

  Disqe e goma 16

  Tiranë 2 prill 08:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE E GOMA BMW S5 ORIGJINAL 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA BMW S5 ORIGJINAL 19

  disqe e goma te gjere mbrapa

  Tiranë 2 prill 08:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma Bmw 19 te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Bmw 19 te gjere mbrapa

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 08:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 Disqe keskin. benz cls S clas. 20 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe keskin. benz cls S clas. 20 origjinal

  Disqe t te gjere mbrapa 8.5. Para. 10.5. Mbrapa ne gjendje po thuajse te reja origjinal keskin

  Tiranë 2 prill 08:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE AMG. 19 INCH TE GJERE MBRAPA 2017
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG. 19 INCH TE GJERE MBRAPA 2017

  Disqe t origjinal. Model. 2017. 2018.

  Tiranë 2 prill 08:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OPEL ANTARA
  Vetura

  OPEL ANTARA

  SHITET (OPEL ANTARA) VITI_2009 SAPO ARDHUR SAPO TARGUAR 2.4 BENZIN + GAZ IMPJANT (FABRIKE) 4X4

  Tiranë 2 prill 08:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  sprinter
  Vetura

  sprinter

  shitet furgoni sprinter viti 99pespistonsh 212 ne gjendje te mir me letra goma te reja dera me kore

  Tiranë 2 prill 08:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Porsche cayyene 21 inch origjinal model 2016
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Porsche cayyene 21 inch origjinal model 2016

  disqe e goma 21 inch porsche cayyene 2016 origjinal plus goma continental 2017 gatu re reja 95%

  Tiranë 2 prill 08:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  sprinter
  Vetura

  sprinter

  shitet furgoni sprinter viti 2003 20 vensh me bagjo goma te reja dera me korent me letra

  Tiranë 2 prill 08:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe AMG ML 166 ORIGJINAL. 19 INCH MECSIKA
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG ML 166 ORIGJINAL. 19 INCH MECSIKA

  Disqe ml 166 origjinal te ardhur nga amerika

  Tiranë 2 prill 08:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma Benz 16 te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Benz 16 te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma 225 45 17 para 245 40 17 mbrapa

  Tiranë 2 prill 08:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE AMG BENZ 19 MODEL 2014
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG BENZ 19 MODEL 2014

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 08:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Krika xhami, tapa, ingranazhe, pjese per baxha
  Autopjese dhe paisje

  Krika xhami, tapa, ingranazhe, pjese per baxha

  Ofrojme me shumice dhe pakice nje game te gjere te produkteve, nga keto profile: krika xhami, tapa t

  Tiranë 2 prill 08:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  disqe e goma benzi 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  disqe e goma benzi 16 inch

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION   disqe. Benz 17 inch. Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION disqe. Benz 17 inch. Origjinal

  Disqet ne gjendje shume te mire

  Tiranë 2 prill 08:54
  200 €