Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION

  Shitet mercedes sprinter 311, viti 2008 18 vende ,me letra shqiptare. Cmimi okazion per pak dite 11.

  Tiranë Dje, 07:49
  11.250 €
 • 0 foto
  Shitet freksion sprinteri tipi i ri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet freksion sprinteri tipi i ri

  Shitet freksion sprinteri per tip te ri pas vitit 2006 Disk e spexhidisk, shume i mire i ardhur nga

  Tiranë Dje, 07:48
  170.000 Lek
 • 2 foto
  Kazan MINERVA okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan MINERVA okazion

  Kazan Minerva 20mkub, shasi Aktros,

  Tiranë Dje, 07:44
  8.500 €
 • 5 foto
  BETONJERE kantjeri 4mkub
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BETONJERE kantjeri 4mkub

  Betonjere kantjeri 4mKub - ore pune 6800 - e ardhur nga italia me TVSH - ne gjendej shum te mir 📍Kam

  Tiranë Dje, 07:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BETONJERE kantjere 3.5 mkub
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BETONJERE kantjere 3.5 mkub

  Betonjere kantjeri 3.5 mKub - ore pune 4800 - e ardhur nga italia me TVSH - ne gjendje shum te mir 📍

  Tiranë Dje, 07:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet BOBCAT CASE 40 XT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet BOBCAT CASE 40 XT

  Shitet bobcat CASE 40 XT , viti 2001 ,motorr isuzi , 4 pistonsh , pesha 2.5ton , ore pune 6000, gjen

  Tiranë Dje, 07:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet JCB 8055 viti 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet JCB 8055 viti 2010

  Shtite Jcb 8055 viti 2010 Pesha 5.5 ton ore pune 4600 shum gjendje te mir me paisje kove me sistem

  Tiranë Dje, 07:41
  3 €
 • 2 foto
  Jcb 3 CX viti 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3 CX viti 2004

  Jcb 3cx viti 2004 shum gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike 8000 ore Pune letra siguracjon te p

  Tiranë Dje, 07:41
  30.000 €
 • 2 foto
  Kov skrapate gjendja e re
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kov skrapate gjendja e re

  Shitet kov e re skrapate tele 0684000447

  Tiranë Dje, 07:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION autobuz 20+1 KONDICIONER + SOBË
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION autobuz 20+1 KONDICIONER + SOBË

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,dopio gome dhe ne gjendje 90%.Autobuzi

  Tiranë Dje, 07:36
  9.900 €
 • 5 foto
  Mercedez Atego 1018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Atego 1018

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 06:58
  22.000 €
 • 6 foto
  Zjarrfikse zjarrfikese fikesezjarri IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zjarrfikse zjarrfikese fikesezjarri IVECO

  Iveco zjarrfikese Viti:2007 euro4 Km:51.000 Tonazhi: 8ton Depozita uji :500litra Kamjoni ne gjendje

  Tiranë Dje, 01:38
  50.000 €
 • 0 foto
  Setra 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 315 HD

  Shitet autobuz Setra 315 HD e vitit1995. Motorri me 550.000 km,sdiljet e riveshura para 3 vitesh,pje

  Tiranë 21 tetor 20:32
  17.500 €
 • 3 foto
  Karrotrec 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec 814

  Shitet karrotreci 814 viti 1991 ne gjendje shum te mir Letrat e paguara deri ne fund te vitit Platf

  Tiranë 21 tetor 19:28
  10.700 €
 • 4 foto
  Iveco stralis
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco stralis

  Betoniera Iveco trakker stralis viti 16/06/2006 4 akse lestino cifa ne gjendje perfekt . Me dogan te

  Tiranë 21 tetor 18:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fadrom jcp
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fadrom jcp

  Fadrom jcb viti 2010 me dogan te paguar ne gjendje perfekte per me shum informazion kontatoni Floran

  Tiranë 21 tetor 18:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco M50 okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco M50 okazion

  SHITEN 10 COP IVECO M50! Viti 2004.Letrrat sapo jane prere.Iveco-t jane ne gjendje te perkryer.vaj f

  Tiranë 21 tetor 18:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Eskavator Hitachi 200 shitet ose nderrohet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator Hitachi 200 shitet ose nderrohet

  Eskavator Hitachi EX 200 LC NE GJENDJE PEFEKTE SHUM ISHPEJT DHE SHUM I FUQISHEM MOTORR ISUZI SHUM E

  Tiranë 21 tetor 18:11
  25 €
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Tiranë 21 tetor 17:38
  9.000 €
 • 0 foto
  Mercedes sprinter 311 turbo, viti 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 311 turbo, viti 2008

  Shitet turbine sprinteri 311, e vitit 2008 Gjendje e mire Cmimi 25.000 lek oferte... 06952 80 707

  Tiranë 21 tetor 17:06
  250.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion rimorkio karotrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion rimorkio karotrec

  Shitet rimorkio karotrec i sa po ardhur nga gjermania me dogan

  Tiranë 21 tetor 16:18
  2.700 €
 • 1 foto
  Thika zgjatuese per pirun ngrites
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Thika zgjatuese per pirun ngrites

  SHES THIKA ZGJATUESE PER PIRUN. JAN ME GJATESI 2 M DHE PESHMBAJTJA 4 TON.

  Tiranë 21 tetor 15:22
  300 €
 • 0 foto
  MAN 14-280 NGARKESA 100M3-PESHA MBAJTESE 18t
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 14-280 NGARKESA 100M3-PESHA MBAJTESE 18t

  KAMION MAN 14-280 -VITI I PRODHIMIT 2002 -FUQIA MOTORRIT 280 HP -PESHA MBAJTESE 7TON RIMORKIO--- -V

  Tiranë 21 tetor 14:36
  16.900 €
 • 11 foto
  Autobuze Euro City dhe Heulieze
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuze Euro City dhe Heulieze

  SHESIM AUTOBUZA EURO CITY 2006 ME KONDICIONER MANUAL DHE HEULIEZE GX117 2002 ME KONDICIONER AUTOMAT

  Tiranë 21 tetor 13:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BOBKAT 843 viti 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BOBKAT 843 viti 2000

  OKAZJON. Bobkat 843 motorr isuzi gjenja shum i mir viti 2000 . gomat/50%

  Tiranë 21 tetor 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter 21 vende, 2000 viti
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 21 vende, 2000 viti

  Shitet autobus sprinter 21 vende, viti 2000 Me kondicioner, gjendje shume e mire... Kontakt 068 48 4

  Tiranë 21 tetor 12:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania 480 + trali
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania 480 + trali

  Scania 480 me gjith tral. Ne gjendje shum te mir I gatshem per pun dhe cdo lloj prove Letrat e pagu

  Tiranë 21 tetor 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Autobuz Otokar 35+1+1 2017-2018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Autobuz Otokar 35+1+1 2017-2018

  Shitet Otokar Sultan Mega, Viti i prodhimit 2017-2018, Letra te paguara deri ne 2019. 4.4 diesel, k

  Tiranë 21 tetor 11:44
  75.000 €
 • 6 foto
  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE ME FATURE TE RREGULLT DHE CMIME TE ARSYES

  Tiranë 21 tetor 11:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJME TASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BEJME TASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  BEJME TRASPORTE TE NDRYSHME ME KAMION ME VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE.ME LICENSE .CMIME TE ARSYESHME

  Tiranë 21 tetor 11:33
  1 €
 • 6 foto
  Autobus Setra 315 HDH VITI 2002
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Setra 315 HDH VITI 2002

  Setra 315 HDH.viti 2002.me 2 tv.frigobar.me inverter 220 volt.banjo 850000 km origjinale 39.000 eur

  Tiranë 21 tetor 11:30
  32.000 €
 • 3 foto
  Shitet Eskavator me Goma O&K MH5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Eskavator me Goma O&K MH5

  Shitet Eskavator me Goma O&K MH5 me Kove Guri ne gjendje te mire pune. Shitet per mungese pune.

  Tiranë 21 tetor 11:20
  7.500 €
 • 3 foto
  Liebher 902 eskavator me goma
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebher 902 eskavator me goma

  Shitete eskavator me goma i markes Liebher. Viti i prodhimit 1986 ne gjendje pune.

  Tiranë 21 tetor 10:56
  12.000.000 Lek
 • 2 foto
  Mushama tend mbulese
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mushama tend mbulese

  Mushama tend mbules. te gomuara kundra shiut kundra plakjes nuk zbehet nga dielli. ka permasa te nd

  Tiranë 21 tetor 10:35
  2.000 Lek
 • 8 foto
  Okazioon shitet iveko daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazioon shitet iveko daily

  Makina eshte shume e paste e sapo ardhur nga italia 2.8 turbo intekuler viti i prodhimit 2000 pe

  Tiranë 21 tetor 10:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet iveko daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet iveko daily

  Makina eshte ne super gjendje e pa punuar ne shqiperi permasat e kontinjerit jane 440 e gja

  Tiranë 21 tetor 10:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet sprinter 413
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sprinter 413

  Makina eshte ne super gjendje shume e paster nga jasht dhe nga brenda permasat e kontinjerit 420

  Tiranë 21 tetor 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 311 ,2008, 18 vende OKAZION

  Shitet sprinter 311, viti 2008 18 vende, tek gome e gjate, maxi Gjendje e mire, sherbime te kryera T

  Tiranë 21 tetor 07:57
  11.500 €
 • 8 foto
  IVECO 90E18  PLATFORM !!!  Euro 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 90E18 PLATFORM !!! Euro 5

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE PUNE. Esht modeli EUROCARGO 90e18 Viti 2007 EURO 5 Makina nuk ka n

  Tiranë 21 tetor 07:51
  24.000 €
 • 9 foto
  Atego 2533 Izotermik Vetem 250.000 KM !!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego 2533 Izotermik Vetem 250.000 KM !!!!

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE PUNE. Esht modeli ATEGO 2533 Viti 2005 Makina nuk ka nevoj per as 1

  Tiranë 21 tetor 07:51
  19.500 €
 • 3 foto
  Shitet Bobcat GEHL 5635 turbo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bobcat GEHL 5635 turbo

  Shitet bobcat GEHL 5635 turbo , 4 pistonsh , motorr douch , ore pune 4800, goma 80% i ardhur mga ita

  Tiranë 21 tetor 07:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Rimorkio e sapo ardhur me dogan me letra te sapo paguara 3300 euro i padiskutuar

  Tiranë 21 tetor 07:07
  3.300 €
 • 5 foto
  JCB3CX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB3CX

  Shitet jcb 3cx viti 2005 me dokumenta te sapo prera kolona pasme me zgjatje me linje cekici ne gjen

  Tiranë 21 tetor 06:52
  40 €
 • 6 foto
  Mercedes Atego 1223 so kran Palfinger -99
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1223 so kran Palfinger -99

  Atego 230ks Kran Palfinger 7001 Mund të zëvendësohet

  Tiranë 21 tetor 00:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Atego 1323 so KRAN HIAB -99
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1323 so KRAN HIAB -99

  Atego 13-23 Kran Hiab 071 408.000 km Nga Gjermania

  Tiranë 21 tetor 00:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pres
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pres

  Prese te tonazheve te ndrishme

  Tiranë 20 tetor 19:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Atego 10-17
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego 10-17

  Shitet kamion benz atego viti 99 ne gjendje shume te mire me port hidraulike pesha 10500kg me letra

  Tiranë 20 tetor 18:12
  8.500 €
 • 8 foto
  sprinter 416 vip buss
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  sprinter 416 vip buss

  shitet mb spreinter 416 xxl cdi viti 2004 full klim para klim pasagjer bagazh gjama kollor + p

  Tiranë 20 tetor 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Remorko karoatrrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Remorko karoatrrec

  Shitet karotrec i sapoardhur nga gjermania viti prodhimit 2000 nesuper gjendje me arganell elektrik

  Tiranë 20 tetor 11:00
  2.700 €
 • 7 foto
   Autobuze Iveco Euro City -06 Heulieza GX117
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuze Iveco Euro City -06 Heulieza GX117

  Shesim Autobuze Urban te Markes Iveco Euro City me kamje manual dhe Heulieze me kamje automat GX117

  Tiranë 20 tetor 10:32
  Me Marrveshje