Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Tiranë

 • 7 foto
  Skavator Jcb 80 85  2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skavator Jcb 80 85 2010

  Shitet nga Arjani mini eskavator Jcb 80 85 .Viti 2010 . Pesha 8.2 T .Me dogane te paguar te sapo a

  Tiranë Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fadrom jcp
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fadrom jcp

  Fadrom jcb viti 2010 me dogan te paguar ne gjendje perfekte per me shum informazion kontatoni Floran

  Tiranë Sot, 13:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iveco stralis
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco stralis

  Betoniera Iveco trakker stralis viti 16/06/2006 4 akse lestino cifa ne gjendje perfekt . Me dogan te

  Tiranë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mushama tend mbulese
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mushama tend mbulese

  Mushama tend mbules. te gomuara kundra shiut kundra plakjes nuk zbehet nga dielli. ka permasa te nd

  Tiranë Sot, 11:18
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet freksion sprinteri tipi i ri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet freksion sprinteri tipi i ri

  Shitet freksion sprinteri per tip te ri pas vitit 2006 Disk e spexhidisk, shume i mire i ardhur nga

  Tiranë Sot, 11:16
  170.000 Lek
 • 0 foto
  Mercedes sprinter 311 turbo, viti 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 311 turbo, viti 2008

  Shitet turbine sprinteri 311, e vitit 2008 Gjendje e mire Cmimi 25.000 lek oferte... 06952 80 707

  Tiranë Sot, 11:16
  250.000 Lek
 • 4 foto
  BEJME TASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BEJME TASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  BEJME TRASPORTE TE NDRYSHME ME KAMION ME VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE.ME LICENSE .CMIME TE ARSYESHME

  Tiranë Sot, 11:05
  1 €
 • 6 foto
  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE ME FATURE TE RREGULLT DHE CMIME TE ARSYES

  Tiranë Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Ford Transit 2003 veteshkarkuese
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Ford Transit 2003 veteshkarkuese

  Shes Kamioncine Ford transit 2.4 TDDi i vitit 2003. Mjeti ka 213000 km dhe esht ne gjendje shum te m

  Tiranë Sot, 10:57
  7.000 €
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Tiranë Sot, 10:20
  9.000 €
 • 0 foto
  Centraline motorri per kamion man vetshkarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Centraline motorri per kamion man vetshkarkues

  Shitet me cmim okazion centraline motorri per kamion man vetshkarkues me 4 akse. Viti I prodhimit 2

  Tiranë Sot, 10:11
  19.000 Lek
 • 9 foto
  OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION

  ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motirrike. Motorri,kamio,ritarder te gjitha te vendosura te re

  Tiranë Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedez Atego 1018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Atego 1018

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 08:36
  22.000 €
 • 5 foto
  Eskavator hitachi shitet ose nderrohet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator hitachi shitet ose nderrohet

  Eskavator hitachi450 ..50.ton.japinez motor isuzzi 7900 or origjinale nuk ka punuar ne shqiperi. Sh

  Tiranë Sot, 07:22
  70.000 €
 • 6 foto
  Zjarrfikse zjarrfikese fikesezjarri IVECO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zjarrfikse zjarrfikese fikesezjarri IVECO

  Iveco zjarrfikese Viti:2007 euro4 Km:51.000 Tonazhi: 8ton Depozita uji :500litra Kamjoni ne gjendje

  Tiranë Sot, 00:38
  50.000 €
 • 2 foto
  Shiten elektromotorra per cadra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten elektromotorra per cadra

  Shes elektromotorra per cadra per kamjona jane te pa perdorur akull te reja origjinale .

  Tiranë Dje, 20:31
  2 €
 • 1 foto
  Thika zgjatuese per pirun ngrites
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Thika zgjatuese per pirun ngrites

  SHES THIKA ZGJATUESE PER PIRUN. JAN ME GJATESI 2 M DHE PESHMBAJTJA 4 TON.

  Tiranë Dje, 19:40
  300 €
 • 0 foto
  Setra 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 315 HD

  Shitet autobuz Setra 315 HD e vitit1995. Motorri me 550.000 km,sdiljet e riveshura para 3 vitesh,pje

  Tiranë Dje, 19:32
  17.500 €
 • 3 foto
  SHITET KARROCERI FORDI tranzit 299euro i diskutus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET KARROCERI FORDI tranzit 299euro i diskutus

  Shitet karroceri ford tranzit hekuri 3 me 210 350 euro

  Tiranë Dje, 19:07
  299 €
 • 7 foto
  SHITET BENX 208 VITI 90 Me LETRA DERI NE DHJETOR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET BENX 208 VITI 90 Me LETRA DERI NE DHJETOR

  Shitet benx 208 me motorr tipi vjeter 4 pistonsh ne gjenje te mir pune gominta te ndrruara 2 goma te

  Tiranë Dje, 19:05
  2.600 €
 • 4 foto
  Shitet nisan ne gjenje pune 999 viti 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet nisan ne gjenje pune 999 viti 2000

  Shitet nisani ne gjenje pune te mir i kan maru letrat ne dhjetor te 2017 999 euro

  Tiranë Dje, 19:02
  999 €
 • 1 foto
  SHITET PEDAN 1 mi euro ka qen ne iveko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET PEDAN 1 mi euro ka qen ne iveko

  Shitet pedan esht pa organell pa pistona veq pedana 1 mi euro i giskutushem

  Tiranë Dje, 18:56
  1 €
 • 6 foto
  Shitet kontinjeri alumini 4 m gjat 2 m gjer 700 Eu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kontinjeri alumini 4 m gjat 2 m gjer 700 Eu

  Shitet kontinjeri alumini 4 m 2 mun te shitet dhe me makin kontinjeri 700 euro i diskutushem makina

  Tiranë Dje, 18:54
  700 €
 • 2 foto
  OKAZJON rrimork per vetura 349 euro
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZJON rrimork per vetura 349 euro

  Shes rrimorken ne gjendje shum te mir

  Tiranë Dje, 18:52
  349 €
 • 3 foto
  Shitet JCB 8055 viti 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet JCB 8055 viti 2010

  Shtite Jcb 8055 viti 2010 Pesha 5.5 ton ore pune 4600 shum gjendje te mir me paisje kove me sistem

  Tiranë Dje, 17:44
  3 €
 • 2 foto
  Jcb 3 CX viti 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3 CX viti 2004

  Jcb 3cx viti 2004 shum gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike 8000 ore Pune letra siguracjon te p

  Tiranë Dje, 17:44
  30.000 €
 • 2 foto
  Kov skrapate gjendja e re
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kov skrapate gjendja e re

  Shitet kov e re skrapate tele 0684000447

  Tiranë Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroatrec Hyundai ne gjendje te re
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karroatrec Hyundai ne gjendje te re

  Shitet karroatrec Hyundai HD72 me vetem 11300 Kilometra. Ne gjedje te Re. Prodhim cilesor korean ori

  Tiranë Dje, 15:55
  20.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter 21 vende, 2000 viti
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 21 vende, 2000 viti

  Shitet autobus sprinter 21 vende, viti 2000 Me kondicioner, gjendje shume e mire... Kontakt 068 48 4

  Tiranë Dje, 14:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION autobuz 20+1 KONDICIONER + SOBË
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION autobuz 20+1 KONDICIONER + SOBË

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,dopio gome dhe ne gjendje 90%.Autobuzi

  Tiranë Dje, 14:33
  9.900 €
 • 0 foto
  Shitet prese per pirun ngrites
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet prese per pirun ngrites

  Shitet prese per pirun ngrites ne gjendje shum te mire..perdoret per te shtypur materiale te ndrrysh

  Tiranë Dje, 14:16
  800 €
 • 2 foto
  Mini Fadrome Deutz 1,5 m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini Fadrome Deutz 1,5 m3

  Mini Fadrome e Markes Deutz me pompe nafte Bosch me kapacitet kove 1,5 m3 ne gjendje te mire pune. S

  Tiranë Dje, 12:36
  7.000 €
 • 2 foto
  Eskavator me Goma Schauff
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator me Goma Schauff

  Eskavator me goma Schauff ne gjendje te mire pune, viti i prodhimit 1990, motorr Perkins. Mjeti ndod

  Tiranë Dje, 12:35
  10.000 €
 • 11 foto
  Autobuze Euro City dhe Heulieze
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuze Euro City dhe Heulieze

  SHESIM AUTOBUZA EURO CITY 2006 ME KONDICIONER MANUAL DHE HEULIEZE GX117 2002 ME KONDICIONER AUTOMAT

  Tiranë Dje, 12:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco M50 okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco M50 okazion

  SHITEN 10 COP IVECO M50! Viti 2004.Letrrat sapo jane prere.Iveco-t jane ne gjendje te perkryer.vaj f

  Tiranë Dje, 11:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Autobuz Otokar 35+1+1 2017-2018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Autobuz Otokar 35+1+1 2017-2018

  Shitet Otokar Sultan Mega, Viti i prodhimit 2017-2018, Letra te paguara deri ne 2019. 4.4 diesel, k

  Tiranë Dje, 10:44
  75.000 €
 • 6 foto
  Autobus Setra 315 HDH VITI 2002
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Setra 315 HDH VITI 2002

  Setra 315 HDH.viti 2002.me 2 tv.frigobar.me inverter 220 volt.banjo 850000 km origjinale 39.000 eur

  Tiranë Dje, 09:14
  32.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Atego 1223 so kran Palfinger -99
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1223 so kran Palfinger -99

  Atego 230ks Kran Palfinger 7001 Mund të zëvendësohet

  Tiranë 21 janar 23:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Atego 1323 so KRAN HIAB -99
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1323 so KRAN HIAB -99

  Atego 13-23 Kran Hiab 071 408.000 km Nga Gjermania

  Tiranë 21 janar 23:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Vario 816 Maxi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Vario 816 Maxi

  Mercedes-Benz Vario 816D Bluetec 4 MAXI Dy dyer anesore •Vitprodhim: 2008 •KM: 289.000 •kamj

  Tiranë 21 janar 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI

  Mercedes-Benz Sprinter 313 Cdi Viti: 2007 Km: 308.000 Motorr 2.2 cdi Fuqi motorrike: 129PS (95kW) U

  Tiranë 21 janar 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tiranë
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Tiranë

  Shitet sprinter 412 ne gjendje shum te mir sherbime te bera me kondicioner .... Okazion

  Tiranë 21 janar 18:54
  1 €
 • 3 foto
  Scania 480 + trali
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania 480 + trali

  Scania 480 me gjith tral. Ne gjendje shum te mir I gatshem per pun dhe cdo lloj prove Letrat e pagu

  Tiranë 21 janar 15:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Autobuze Iveco Euro City -06 Heulieza GX117
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobuze Iveco Euro City -06 Heulieza GX117

  Shesim Autobuze Urban te Markes Iveco Euro City me kamje manual dhe Heulieze me kamje automat GX117

  Tiranë 21 janar 09:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes benz 411 cdi kamiocin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 411 cdi kamiocin

  shitet Mercedez benz kamiocin 3.5 ton.viti i prodhimin 2004 me dokometa te rregullta letrat e te pag

  Tiranë 21 janar 09:18
  970.000 Lek
 • 5 foto
  JCB3CX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB3CX

  Shitet jcb 3cx viti 2005 me dokumenta te sapo prera kolona pasme me zgjatje me linje cekici ne gjen

  Tiranë 21 janar 08:07
  40 €
 • 8 foto
  IVECO 90E18  PLATFORM !!!  Euro 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 90E18 PLATFORM !!! Euro 5

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE PUNE. Esht modeli EUROCARGO 90e18 Viti 2007 EURO 5 Makina nuk ka n

  Tiranë 21 janar 07:44
  24.000 €
 • 4 foto
  Shes autobuz Temsa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes autobuz Temsa

  Shes Autobuz lloji:TEMSA Viti:2008 580000km Gjendie shume te mire.

  Tiranë 20 janar 22:26
  34.000 €
 • 5 foto
  Karrotrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec

  Shitet karrotrec Mercedes Benz (atego), viti 2002, dopje kabin, peshe mbajtese 3.5t, platforme te ve

  Tiranë 20 janar 21:14
  18.500 €
 • 3 foto
  Iveco magirus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco magirus

  Shes iveco magirus 4x4 vetshkarkues ne gjendje pune pa dokumenta te prera

  Tiranë 20 janar 21:11
  3.200 €