Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 7 foto
  Fiat 1.2 Gaz+Benzine Viti 2006
  Vetura

  Fiat 1.2 Gaz+Benzine Viti 2006

  Shitet Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine Viti 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355698462936 Makina Posedon:

  Tiranë Sot, 17:27
  2.300 €
 • 6 foto
  Fiat 1.3 Nafte Viti 2008 Tavan Panoramike
  Vetura

  Fiat 1.3 Nafte Viti 2008 Tavan Panoramike

  Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Viti 2008 Nr Cel&Whatsapp:+355698462936 Makina Posedon: ->

  Tiranë Sot, 17:27
  2.500 €
 • 1 foto
  OKAZION Hekura Dopje T400 & U300
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION Hekura Dopje T400 & U300

  Okazion shiten hekura dopje Ti 400. dhe U - 300 me cope cmimi 650Lek kg jane te pa perdorura.

  Tiranë Sot, 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 17 G CLASS SPRINTER TUAREG AUDI Q7
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 G CLASS SPRINTER TUAREG AUDI Q7

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 17:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET Kazan ACTROS 17mkub
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET Kazan ACTROS 17mkub

  kazan per aktos ardhur nga hollanda 17m kub shasi + piston cmimi 5000 €

  Tiranë Sot, 17:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 6 Automatike 1.4 Benzine
  Vetura

  Golf 6 Automatike 1.4 Benzine

  Vw Golf 6 1.4 Benzine 2009 TSI Kamio Automatike Nr Cel&Whatsapp:+355693462699 Makina Posedon Ket

  Tiranë Sot, 17:26
  6.200 €
 • 12 foto
  VW PASSAT - AUTOMATIK - 2.0 NAFTE - 2006
  Vetura

  VW PASSAT - AUTOMATIK - 2.0 NAFTE - 2006

  VW PASSAT - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2006 ☎️☎️☎️ : 0682282161 -SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITEN Makineri Ndertimi OKAZIONE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITEN Makineri Ndertimi OKAZIONE

  Shiten makineri te ndryshme NDERTIMI CMIME:???? okazione Pirunj 3cop Kazane 2 cop Betonjere kantje

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  A-CLASS 180 - AUTOMATIK - ELEGANC - 2009
  Vetura

  A-CLASS 180 - AUTOMATIK - ELEGANC - 2009

  ☎️☎️☎️ : 069 22 82 161 -MERCEDEZ A 180 CDI -VITI 2009 -MODEL ELEGANCE -KAMBIO AUTOMAT

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes Benz C-Class 220 CDI Avangard Automatik
  Vetura

  Mercedes Benz C-Class 220 CDI Avangard Automatik

  C-CLASS 220 CDI - AVANTGARDE - FULL - 2006 📞 : 068 22 82 161 -MERCEDEZ C 220 CDI (NAFTE) -VITI

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma Audi 18 original model 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Audi 18 original model 2015

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZJON SHITET BOT PRAJMI  4000 litra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZJON SHITET BOT PRAJMI 4000 litra

  OKAZJON SHITET BOT PRAJMI 4000 litra me tvsh

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 5 1.9 Nafte GTI//LooK Viti 2006
  Vetura

  Vw Golf 5 1.9 Nafte GTI//LooK Viti 2006

  Shitet Vw Golf 5 1.9 Nafte GTI//LooK Viti 2006 Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355693462699 Makina Pose

  Tiranë Sot, 17:26
  4.800 €
 • 9 foto
  SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006
  Vetura

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE,VITI 2006,KAMBJO AUTOMAT,4X4,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,SERDILE ME NGROHJ

  Tiranë Sot, 17:26
  2.900 €
 • 1 foto
  Makineri NDERTIMI shiten OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri NDERTIMI shiten OKAZION

  Shiten makineri ndertimi okazione Betonjere Kantjeri 3. mkub 2cop Pirunj 3cop Bobcat 1com MiniEskava

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kazan ACTROS 23mkub SHITET
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan ACTROS 23mkub SHITET

  kazan aktrosi 23 m shasi pa piston 5000€

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes Benz A200 CDI Avangard Automatik 2007
  Vetura

  Mercedes Benz A200 CDI Avangard Automatik 2007

  •Shite Mercedes Benz A-Class •Avangard (SPORTPAKET) •MoTorr A-200 (Euro 4) •Kamjo : Automati

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine

  Shitet Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine Viti 2007 (Impiant Landi Renzo Fabrike) Kamio Manuale Nr Ce

  Tiranë Sot, 17:25
  3.300 €
 • 12 foto
  Audi A3 2.0 Gaz+Benzine Automatike Quattro
  Vetura

  Audi A3 2.0 Gaz+Benzine Automatike Quattro

  Shitet&Nderrohet Audi A3 2.0 Gaz+Benzine Automatike Quattro Viti 2010 230 Kuaj Fuqi Nr Cel:+3556

  Tiranë Sot, 17:25
  8.500 €
 • 5 foto
  Shitet Nderrohet Audi A4 2.0tdi
  Vetura

  Shitet Nderrohet Audi A4 2.0tdi

  Audi A4 me motorr 2.0 nafte kamjo automatike multitronic 8G. Makina eshte mbajtur be gjendje shum te

  Tiranë Sot, 17:25
  11.000 €
 • 0 foto
  Ambjent per PARKING — Kamez
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ambjent per PARKING — Kamez

  Ambjent 12,000 meter katror per PARKING per— Automjete te renda / Makineri ndertimi / Vetura te vo

  Tiranë Sot, 17:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT FULLOPTION 2010
  Vetura

  TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT FULLOPTION 2010

  TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ,VITI 2010,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,NAVIGAT

  Tiranë Sot, 17:25
  11.500 €
 • 6 foto
  Shitet BOBCAT 825 OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet BOBCAT 825 OKAZION

  OKAZJON BOBKAT 825 VIT 1997. PESHA 3.5 TON SHUM I FUQISHEM. DHE SHITET 6500 EURO

  Tiranë Sot, 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pirun LINDE 4Ton OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun LINDE 4Ton OKAZION

  OKAZJON. PIRUN LINDI VITI 2004 SHUM GJENJE TE MIR NGREN 4 TON SPOSTIMIN MAJTAS DJATHTAS E KA ME D

  Tiranë Sot, 17:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
   B170 Benzine Kamio Automatike Viti 2007
  Vetura

  B170 Benzine Kamio Automatike Viti 2007

  Shitet Mercedes B170 Benzine Kamio Automatike Viti 2007 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Makina Po

  Tiranë Sot, 17:24
  4.700 €
 • 7 foto
  Vw Golf Plus Automatike 2.0 Nafte 2010
  Vetura

  Vw Golf Plus Automatike 2.0 Nafte 2010

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 2.0 Nafte 2010 Nr cel&Whatsapp:+355692232232 Makina Posedon: -&

  Tiranë Sot, 17:24
  6.600 €
 • 12 foto
  Shitet&Nderrohet Porsche Cayenne 4.8 Benzine
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Porsche Cayenne 4.8 Benzine

  Shitet&Nderrohet Porsche Cayenne 4.8 Benzine Full Extra 2011 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 M

  Tiranë Sot, 17:24
  27.000 €
 • 4 foto
  Pirun KOMATSU 2ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun KOMATSU 2ton

  Shitet Pirun KOMATSU ,pesha ngritese 2Ton, spostim majtas-djathtas, motorr Perkins 4pistona, 4goma t

  Tiranë Sot, 17:24
  3.300 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte
  Vetura

  Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

  Shitet&Nderrohet Mercedes GLK320//4Matic Nafte Viti 2009 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Maki

  Tiranë Sot, 17:24
  12.500 €
 • 5 foto
  Betonjere MERLO 2mkub OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Betonjere MERLO 2mkub OKAZION

  Okazion Betonjere Kantjeri MERLO, 2mkub, ore pune 8000, viti 2000, motorr Perkins 4pistonsh, goma te

  Tiranë Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes C220 Automat Blueficenss Nafte Viti 2007
  Vetura

  Mercedes C220 Automat Blueficenss Nafte Viti 2007

  Shitet Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2007 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Makina Posedon: K

  Tiranë Sot, 17:24
  7.700 €
 • 6 foto
   Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009

  Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009 Kamio Manuale Cmimi:4200 Euro Nr Cel:+355692232232 Makina Posedon: -

  Tiranë Sot, 17:24
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet Eskavator KOMATSU PC95 okazionn
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Eskavator KOMATSU PC95 okazionn

  SHITET OKAZJON ESKAVATOR KAMACU PC 95, VITI PRODHIMIT 97. ORE PUNE 12.500, KA 3 KOVA, GJENJE SHUM

  Tiranë Sot, 17:24
  14.000 €
 • 10 foto
  Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike 2.0 Benzine
  Vetura

  Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike 2.0 Benzine

  Shitet&Nderrohet Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike 2.0 Benzine Nr Cel&Whatsapp:+35569223223

  Tiranë Sot, 17:23
  12.500 €
 • 12 foto
  Toyota-URBAN-CRUISER-1.4-D-4-D Nafte (2009)
  Vetura

  Toyota-URBAN-CRUISER-1.4-D-4-D Nafte (2009)

  Shitet. Toyota Urban Cruiser-1.4-D-4-D. me nafte viti (2009). me kamje manuale me (6) Marshe. me Dog

  Tiranë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE LAND ROVER VELAR 22 ORIGINAL MODEL 2019
  Autopjese dhe paisje

  DISQE LAND ROVER VELAR 22 ORIGINAL MODEL 2019

  Disqe e goma origjinal

  Tiranë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra
  Vetura

  Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra

  Shitet&Nderrohet Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra Nr Cel&Whatsapp:+355697119478

  Tiranë Sot, 17:23
  12.800 €
 • 12 foto
  Vw Passat 2.0 Nafte Kamio Automatike 2013
  Vetura

  Vw Passat 2.0 Nafte Kamio Automatike 2013

  Shitet Vw Passat 2.0 Nafte Kamio Automatike Viti 2013 E Sapo Targuar Nr Cel:+355693866411 Makina Pos

  Tiranë Sot, 17:23
  12.500 €
 • 9 foto
  ML-350-CDI-4-Matic Full option Model 2010
  Vetura

  ML-350-CDI-4-Matic Full option Model 2010

  Shitet Mercedes-Benz. ML-350. CDI. 4-Matic. Full option Model 2010. E ardhur nga Gjermania me

  Tiranë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN SWISS AUTO EXPERT
  Vetura

  VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN SWISS AUTO EXPERT

  SWISS AUTO

  Tiranë Sot, 17:23
  4.500 €
 • 12 foto
  Vw Passat 2.5 Benzine Kamio Automatike
  Vetura

  Vw Passat 2.5 Benzine Kamio Automatike

  Shitet&Nderrohet Vw Passat 2.5 Benzine Kamio Automatike LooK//2015 Viti 2013 E Sapo Targuar Nr C

  Tiranë Sot, 17:23
  13.000 €
 • 9 foto
  Mercedes C300 GAZ+BENZINE 4Matic
  Vetura

  Mercedes C300 GAZ+BENZINE 4Matic

  Shitet Mercedes C300 GAZ+BENZINE 4Matic AMG//LooK Viti 2012 Kamio Automatike Nr Cel&Whatsapp:+35

  Tiranë Sot, 17:22
  13.900 €
 • 6 foto
  Audi A3 2.0 Nafte Viti 2012 Kamio Manuale
  Vetura

  Audi A3 2.0 Nafte Viti 2012 Kamio Manuale

  Shitet Audi A3 2.0 Nafte Viti 2012 Kamio Manuale Cmimi:9500 Euro Nr Cel&Whatsapp:+355692111895 M

  Tiranë Sot, 17:22
  9.500 €
 • 2 foto
  Disqe e goma Benz 17 inch origjinal model 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Benz 17 inch origjinal model 2017

  Disqe e goma benz 17 origjinal

  Tiranë Sot, 17:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Mercedes C200 Nafte Viti 2008
  Vetura

  Mercedes C200 Nafte Viti 2008

  Shitet Mercedes C200 Nafte Viti 2008 Nr Cel&Whatsapp:+355696198289 Makina Posedon: ->Kompjute

  Tiranë Sot, 17:22
  7.500 €
 • 12 foto
  Vw Golf 5 GT//LooK 2.0 Nafte Kamio Manuale
  Vetura

  Vw Golf 5 GT//LooK 2.0 Nafte Kamio Manuale

  Shitet Vw Golf 5 GT//LooK 2.0 Nafte Kamio Manuale Viti 2004-2005 Nr Cel:+355699254967 Makina Posedon

  Tiranë Sot, 17:22
  4.400 €
 • 12 foto
  Jaguar XF 2.7 Bi-turbo LUXURY Edition
  Vetura

  Jaguar XF 2.7 Bi-turbo LUXURY Edition

  Jaguar XF luxury 2.7 Diesel Biturbo Prodhuar ne fundvitin 2008 me 181.000 km me garanci, ngjyre Sham

  Tiranë Sot, 17:22
  8.850 €
 • 5 foto
  FORD FOCUS 1.6 BENZIN SWISS AUTO EXPERT
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 BENZIN SWISS AUTO EXPERT

  SWISS AUTO

  Tiranë Sot, 17:22
  3.200 €
 • 1 foto
  Disqe goma Peuagot. Citroen 16 model 2014. 2018
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma Peuagot. Citroen 16 model 2014. 2018

  disqe po thuajse. te reja. goma te 2018

  Tiranë Sot, 17:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Golf 6 Automatik 1.4 Benzine 2009
  Vetura

  Vw Golf 6 Automatik 1.4 Benzine 2009

  Shitet&Nderrohet Vw Golf 6 1.4 Benzine 2009 TSI Kamio Automatike Nr Cel&Whatsapp:+3556955688

  Tiranë Sot, 17:22
  6.999 €