Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 10 foto
  TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT FULL 2010
  Vetura

  TOYOTA RAV4 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT FULL 2010

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D4D,VITI 2007,KLIMATRONIK,START&STOP,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA EL

  Tiranë Sot, 14:57
  11.000 €
 • 3 foto
  Honda CRV 2.2 i-CTDi 16V 4X4, Gjendje te shkelqyer
  Vetura

  Honda CRV 2.2 i-CTDi 16V 4X4, Gjendje te shkelqyer

  Shitet Honda CRV, ne gjendje te shkelqyer . Si nga ana motorrike, edhe nga karroceria. Kilometra ori

  Tiranë Sot, 14:57
  8.500 €
 • 9 foto
  SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006
  Vetura

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE,VITI 2006,KAMBJO AUTOMAT,4X4,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,SERDILE ME NGROHJ

  Tiranë Sot, 14:56
  2.900 €
 • 9 foto
  MERCEDES EVO E200 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2007
  Vetura

  MERCEDES EVO E200 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2007

  MERCEDES EVO E200 COMPRESOR BENZIN(motorr 1.8 benzin),KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2006,KLIMATRONIK BI ZON

  Tiranë Sot, 14:56
  5.900 €
 • 6 foto
  Shitet/ nderrohet
  Vetura

  Shitet/ nderrohet

  Audi A6 viti prodhimit 2012 , full look Rs6, motorr 2987 cc nafte ,quattro, 196 mij km origjinale me

  Tiranë Sot, 14:56
  23.000 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 D4D NAFT 2008
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 D4D NAFT 2008

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D4D,VITI 2007,KLIMATRONIK,START&STOP,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA EL

  Tiranë Sot, 14:56
  3.600 €
 • 11 foto
  VW Passat full extra -07
  Vetura

  VW Passat full extra -07

  shitet Automjeti VW Passat , viti i prodh 2007 .full extra , navi , sensor parkimi ( para , mbrapa

  Tiranë Sot, 14:55
  8.000 €
 • 0 foto
  FIAT PUNTO1.3 BENZINE -04 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  FIAT PUNTO1.3 BENZINE -04 MUNDESI NDERRIMI

  FIAT PUNTO ME MOTOR 1.3 BENZINE MAKINA ESHTE 20.12.2004,MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2

  Tiranë Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt
  Vetura

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt me dokumente deri ne gusht 2019 sherbimet sa i jane

  Tiranë Sot, 14:53
  3.500 €
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 DIZEL-02 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 DIZEL-02 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN GOLF 4 ME MOTOR 1.9TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2001.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VET

  Tiranë Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori

  Shes motor. Ne gjendje shum te mir per mundesi deliveri. Me sherbime dhe dekumenta te rregullta. Ngj

  Tiranë Sot, 14:53
  800 Lek
 • 3 foto
  Opel astra e 2002 1.7 nafte dokumente deri prill
  Vetura

  Opel astra e 2002 1.7 nafte dokumente deri prill

  Opel astra e 2002 1.7 nafte dokumente deri prill 2020 . Gjendja e mire motorrike e xhenerike.Ka n

  Tiranë Sot, 14:52
  1.500 €
 • 5 foto
  Toyota Rav4 CrossOver Paket Sport
  Vetura

  Toyota Rav4 CrossOver Paket Sport

  Toyota Rav4 Automat2.2 (NAFTE)-??? ?v2010 dale ne 2011?PAKETE SPORT ORIGJINALE?KAMIO AUTOMATIKE Mars

  Tiranë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz A180 Nafte Automate v2006
  Vetura

  Mercedes Benz A180 Nafte Automate v2006

  Mercedes A Class A180 Nafte, Kamio automatike,dale ne 2006 Dogane te paguar (TVSH), Kamio Automatike

  Tiranë Sot, 14:50
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet
  Vetura

  Shitet nderrohet

  Shitet BMW x6 ne gjendje shume te mire,me dokumenta te rregullta. Mundesi nderrimi.

  Tiranë Sot, 14:49
  16.000 €
 • 0 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Makina esht shum ekonomike nga konsumi po ashtu shum e mbajtur si nga pjeset xhenerike dhe motorike

  Tiranë Sot, 14:49
  1.000 €
 • 6 foto
  Okazion Mercedes E270
  Vetura

  Okazion Mercedes E270

  Shitet e270 avantgard.190.000 km...full options,sensor para,mbrapa,tapiceri bezh shum e paster,e mba

  Tiranë Sot, 14:48
  5.000 €
 • 8 foto
  VW TOUAREG PANORAMA 11/2013 3.0 TDI V6 BlueMotion
  Vetura

  VW TOUAREG PANORAMA 11/2013 3.0 TDI V6 BlueMotion

  Volkswagen Touareg 4x4 3.0 TDI V6 BlueMotion.Prodhim EUROPE.Viti 11/2013.Nafte.Niveli i DPF EURO 5B.

  Tiranë Sot, 14:45
  16.200 €
 • 5 foto
  ML350 BlueTEC 4 MATIC W166 USA AMERICA 2012
  Vetura

  ML350 BlueTEC 4 MATIC W166 USA AMERICA 2012

  Mercedes Benz ML350 BlueTEC 4 MATIC<Amerikane>W166 Viti 2012.Sport Paket.V6 3.0L 2987ccm Nafte

  Tiranë Sot, 14:45
  21.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ S550 -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ S550 -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ S550 ME LOOK AMG ORIGJINAL ME MOTOR 5.5L BENZINE.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE F

  Tiranë Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW X5 LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW X5 V6 DIZEL VERSION EUROPIAN KOMPLET LOOK M-PAKET .MAKINA ESHTE 28.12.2007 MAKINA KA 270000 KM O

  Tiranë Sot, 14:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Yamaha Xenter 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Xenter 125cc

  Motorri ka ardhur nga Zvicra është me doganë të paguar në gjëndje të mirë përdorimi, xhami origjinal

  Tiranë Sot, 14:42
  1.300 €
 • 7 foto
  ? OKAZION AUDI A4 S LINE AUTOMAT?
  Vetura

  ? OKAZION AUDI A4 S LINE AUTOMAT?

  ✏ AUDI A4 ✏ 2.0 NAFTE ✏ KAMIO AUTOMAT 8G ✏ VITI 2009 ✏OPSIONET - PERDE ORIGJINALE - SENSO

  Tiranë Sot, 14:42
  6.800 €
 • 8 foto
  ? OKAZION REXTON AUTOMAT NAFT FULL?
  Vetura

  ? OKAZION REXTON AUTOMAT NAFT FULL?

  🚘 Marka: REXTON🚘 📆 Viti: 2006 🕹 Transmisioni: Automatike🕹 ⛽ Karburanti: Nafte⛽ 🏁 Kilometra: 1950

  Tiranë Sot, 14:42
  3.500 €
 • 5 foto
  Iveco Daily 2,3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Daily 2,3

  Makinën e kam blerë në Hanover gjermani, është e zhdoganuar në gjëndje të mirë, ka pë shkruar 240000

  Tiranë Sot, 14:41
  5.800 €
 • 8 foto
  ? OKAZION AUDI A6 QUATTRO ?
  Vetura

  ? OKAZION AUDI A6 QUATTRO ?

  💥 OKAZION AUDI A6 QUATTRO 💥 ✏ AUDI A6 ✏ 3.0 NAFTE ( PA TALS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI

  Tiranë Sot, 14:41
  5.200 €
 • 8 foto
  ? OKAZION C CLASS 270 cdi ?
  Vetura

  ? OKAZION C CLASS 270 cdi ?

  🚘 Marka: Mercedes Benz W203🚘 ⚙ Modeli: C270 CDI⚙ 📆 Viti: Nentor 2003📆 🕹 Transmisioni: Automatike

  Tiranë Sot, 14:41
  3.300 €
 • 8 foto
  ? OKAZION RANGE ROVER SPORT HSE?
  Vetura

  ? OKAZION RANGE ROVER SPORT HSE?

  🚘 Marka: Range rover sport🚘 ⚙ Modeli: SPORT 2.7 HSE⚙ 📆 Viti: 2006 🕹 Transmisioni: Automatike🕹 â›

  Tiranë Sot, 14:41
  8.400 €
 • 10 foto
  ? OKAZION E CLASS 270 cdi ?
  Vetura

  ? OKAZION E CLASS 270 cdi ?

  🚘 Marka: Mercedes Benz W211🚘 ⚙ Modeli: C270 CDI⚙ 📆 Viti: Nentor 2005📆 🕹 Transmisioni: Automatike

  Tiranë Sot, 14:41
  4.400 €
 • 9 foto
  ? OKAZION ML 320 CDI 4 MATIC ?
  Vetura

  ? OKAZION ML 320 CDI 4 MATIC ?

  ✏ MB ML CLASS ✏ 320 CDI ( PA TAKS LUKSI) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2007 ✏OPSIONET -BAXHO X

  Tiranë Sot, 14:40
  7.500 €
 • 10 foto
  ✅ OKAZION BMW X5 FULL PANORAM ✅
  Vetura

  ✅ OKAZION BMW X5 FULL PANORAM ✅

  ✏ BMW X5 ✏ 3.0 BENZIN Si ( PA TAKS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2008 ✏OPSIONET -TAV

  Tiranë Sot, 14:40
  10.500 €
 • 4 foto
  ? OKAZION VW TOURAN ?
  Vetura

  ? OKAZION VW TOURAN ?

  ✏ VW TOURAN ✏ 2.0 NAFT ✏ KAMIO MANUAL ✏OPSIONET - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL- NAVIGATOR - S

  Tiranë Sot, 14:40
  3.800 €
 • 6 foto
  Mercedes-benz EVO
  Vetura

  Mercedes-benz EVO

  Shitet benz motorr c220 evo 1 vit e perdorur ne shqiperi. E ardhur nga gjermania gjendje e perkryer

  Tiranë Sot, 14:39
  4.450 €
 • 4 foto
  ???SHES 3500€MAKIN???OKAZION???
  Vetura

  ???SHES 3500€MAKIN???OKAZION???

  SHES MAKIN...VOLZVAGEN-GOLF...VITI 2006 ..ME NAFT...MOTORR 1.9...MANUALE...ME 5 PORTA ...E SAPO ARDH

  Tiranë Sot, 14:39
  3.500 €
 • 5 foto
  ? OKAZION GOLF 5 GJENDJE PERFECT ?
  Vetura

  ? OKAZION GOLF 5 GJENDJE PERFECT ?

  ✏ GOLF 5 ✏ 1.6 BENZINE MOTORR INTHJESHT ( I PERSHTATSHEM 100 % PER IMPJANT GAZI) ✏ KAMIO MA

  Tiranë Sot, 14:39
  4.200 €
 • 4 foto
  Renault clio 1.5 nafte
  Vetura

  Renault clio 1.5 nafte

  Shitet me letra deri ne dhjetor 2020 te paguara. 1.5 nafte manual viti 2001. Motorr dhe kamjo , fre

  Tiranë Sot, 14:39
  1.200 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A3 2009 Automatic
  Vetura

  Shitet Audi A3 2009 Automatic

  Shitet Audi A3 , viti 2009 , 1.9 tdi , automatic , shume e paster si brenda dhe jasht . Makines sapo

  Tiranë Sot, 14:38
  8.500 €
 • 7 foto
  ? OKAZION AUDI A3 SPORT BACK 2.0 NAFT ?
  Vetura

  ? OKAZION AUDI A3 SPORT BACK 2.0 NAFT ?

  💥 OKAZION AUDI A3 SPORT BACK 2.0 NAFT 💥 ✏ AUDI A3 SPORT BACK ✏ 2.0 NAFTE ✏ KAMIO MANUAL 6 MAR

  Tiranë Sot, 14:38
  3.999 €
 • 11 foto
  ? OKAZION AUDI Q7 PANORAMIKE?
  Vetura

  ? OKAZION AUDI Q7 PANORAMIKE?

  ✏ AUDI Q7 ✏ 3.0 NAFTE ( PA TALS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2007 ✏OPSIONET - PANORAMIK

  Tiranë Sot, 14:38
  9.500 €
 • 9 foto
  Mercedes - Benz E class
  Vetura

  Mercedes - Benz E class

  Shitete E class 2010 automat Full Options . Navi , Sedilje me ngrohje para mbrapa , sensore para mbr

  Tiranë Sot, 14:38
  9.500 €
 • 5 foto
  ???SHES 2300€MAKIN???OKAZION???
  Vetura

  ???SHES 2300€MAKIN???OKAZION???

  SHES MAKIN...FORT-MAKS...VITI 2006...ME NAFT...MOTORR 1.6...ME SEDILE LËKURE...ME 5 PORTA...E SAPO A

  Tiranë Sot, 14:38
  2.300 €
 • 9 foto
  OKAZION BMW 120 GAZ-BENZIN
  Vetura

  OKAZION BMW 120 GAZ-BENZIN

  OKAZION BMW 120 GAZ-BENZIN ✏ BMW SERIA 1 ✏ 2.0 GAZ-BENZIN ✏ KAMIO MANUAL 6+r ✏ VITI 2006 âœ

  Tiranë Sot, 14:37
  4.400 €
 • 9 foto
   ✅ OKAZION BMW SERIA 5 FULL✅
  Vetura

  ✅ OKAZION BMW SERIA 5 FULL✅

  ✏ BMW SERIA 5 ✏ 3.0 NAFT ( PA TAKS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2005 ✏OPSIONET -NAVI

  Tiranë Sot, 14:37
  5.300 €
 • 7 foto
  OKAZION SUZUKI SWIFT GAZ-BENZIN
  Vetura

  OKAZION SUZUKI SWIFT GAZ-BENZIN

  ✏ SUZUKI SWIFT ✏ 1.3 GAZ-BENZIN ✏ KAMIO MANUAL ✏️VITI 2008 ✏️ 148 000 KILOMETRA ✏O

  Tiranë Sot, 14:37
  3.400 €
 • 7 foto
  ? OKAZION GOLF 5 GJENDJE PERFECT ?
  Vetura

  ? OKAZION GOLF 5 GJENDJE PERFECT ?

  ✏ GOLF 5 ✏ 1.9 NAFT ✏ KAMIO MANUAL ✏OPSIONET -FENER ME KSENO+ ME PIKA LED - XHAMAT E ZINJE

  Tiranë Sot, 14:37
  3.999 €
 • 7 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2500€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2500€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...FORD-C-MAKS...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA ....E SAPO ARDHUR NGA ITALIA..

  Tiranë Sot, 14:36
  2.500 €
 • 4 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN l 1800€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN l 1800€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO-GRAND SHENIK...VITI 2005...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...SEDILE LËKURE...6+1...

  Tiranë Sot, 14:36
  1.800 €
 • 8 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2300€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2300€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...FORT-MAKS...VITI 2006...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.6 ...ME SEDILE LËKURE...ME 5 PORTA

  Tiranë Sot, 14:36
  2.300 €
 • 3 foto
  SHITET SUPER OKAZION !!!
  Vetura

  SHITET SUPER OKAZION !!!

  Shitet S class 350 benzine-Gaz, Pasqyra me palosje, disqe 19c original, dyret me thithje, fener

  Tiranë Sot, 14:36
  10.500 €
 • 5 foto
  Shitet:A Class viti 2001
  Vetura

  Shitet:A Class viti 2001

  Shitet A Class viti 2001 Motori 1.7 Naftë -- Automat Me dekumenta te paguara deri ne fund te vitit

  Tiranë Sot, 14:36
  1.800 €