Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Gjilan Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....
  Vetura

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.......... Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe

  Klinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  VW Golf 5 1.9 TDI

  Gjilan Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Jetta 2.0 TDI - RKS - DSG-(8,900 Eu i fundit)
  Vetura

  VW Jetta 2.0 TDI - RKS - DSG-(8,900 Eu i fundit)

  - Liber servisi qe nuk mund te falsifikohet me KM te garantuar (Carfax) - I PA AKSIDENTUAR. Goma te

  Prishtinë Sot, 15:36
  8.900 €
 • 5 foto
  Punojm me Bagera dhe mini bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me Bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera bejm edhe transportin e dheut me kamiona te mdhej dhe te vogel

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Honda civic 1.8 benzin
  Vetura

  Shes Honda civic 1.8 benzin

  Honda civic 1.8 benzin Viti 2008 Me klim Xhamat me rrym Centrall Bajm edhe ndrrim 044/213 300

  Prishtinë Sot, 15:36
  4.000 €
 • 5 foto
  Shes mercedes vito 2.2 cdi
  Vetura

  Shes mercedes vito 2.2 cdi

  Mercedes vito 2.2 cdi 109 Viti 2005 Xhamat me rrym Centrall Dyr 4 Bajm edhe ndrrim 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 15:36
  5.200 €
 • 4 foto
  Ssangyong Rixton 2.7 cdi
  Vetura

  Ssangyong Rixton 2.7 cdi

  Rixton 2.7 dizell Viti 2006 Automatik Xhamat me rrym Park senzora Klimatronik Bajm edhe ndrrim 044/

  Prishtinë Sot, 15:36
  4.700 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Prishtinë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Podujevë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Podujevë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 HIGHLINE 2.0 RKS 140 PS. Special Edited.
  Vetura

  GOLF 6 HIGHLINE 2.0 RKS 140 PS. Special Edited.

  2.0 Highline 140 PS. 6 Shpejci + R. Ardhur Nga 🇩🇪. Vetura Perfekt Vetem Blers Serioz Jo SMS FLM.

  Prishtinë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf VI 2.0 HIGHLINE 140 PS. Me Dogan RKS.
  Vetura

  Golf VI 2.0 HIGHLINE 140 PS. Me Dogan RKS.

  2.0 Highline 140 PS. 6 Shpejci + R. Ardhur Nga 🇩🇪. Vetura Perfekt Vetem Blers Serioz Jo SMS FLM.

  Prishtinë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Ferizaj Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Novoberdë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24H
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24H

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Podujevë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Istog Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gjilan Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Blejm Vetura Auto shala Kosove 24hr Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2

  Obiliq Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gllogoc Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI TEAM VITI I PRODHIMIT : 2010 I SAPO ARDHUR ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE 15

  Prishtinë Sot, 15:35
  7.300 €
 • 6 foto
  Caddy 2010
  Vetura

  Caddy 2010

  Shitet caddy 2010 TDI , i sapo ardhur nga jasht , klim funksionale , karrike me nxemje , shum i rujt

  Fushë Kosovë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Caddy 2008 TDI
  Vetura

  Caddy 2008 TDI

  Shitet caddy 2008 TDI , ngjyre e kuqe me klime karrike me nxemje , i sapo ardhur nga jasht shum i ru

  Fushë Kosovë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Caddy 2010 DSG
  Vetura

  Caddy 2010 DSG

  Shitet caddy maxi TDI DSG , 6 ulse ne gjendje shum te mire , te gjitha gjerat ekstra , karrike lekur

  Fushë Kosovë Sot, 15:35
  4.800 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.6 e-Hdi I DOGANUAR 2012
  Vetura

  CITROEN C3 1.6 e-Hdi I DOGANUAR 2012

  CITROEN C3 1.6 e-HDI VITI I PRODHIMIT : 2011 KILOMETRA TE GARANTUARA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJE

  Prishtinë Sot, 15:35
  6.200 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.3 CDTI ECOFLEX FULL I DOGANUAR 2016
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.3 CDTI ECOFLEX FULL I DOGANUAR 2016

  OPEL ASTRA 1.3 CDTI ECOFLEX VITI I PRODHIMIT : 2015 ME LIBER SERVISI 183.000 KM TE GARANTUARA

  Prishtinë Sot, 15:35
  8.300 €
 • 3 foto
  MERCEDES A160 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2010
  Vetura

  MERCEDES A160 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2010

  MERCEDES A160 CDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT : 2009 ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 15:35
  6.300 €
 • 1 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010

  PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI I PRODHIMIT : 2009 I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 15:35
  5.300 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Viti Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes reno espace 2.2 dizell
  Vetura

  Shes reno espace 2.2 dizell

  Reno espace 2.2 dizell Viti 2002 Me klim Xhamat me rrym Ulse 7 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 15:35
  2.000 €
 • 0 foto
  VW POLO TDI BLUE MOTION I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO TDI BLUE MOTION I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.2 TDI BLUE MOTION VITI I PRODHIMIT : 2010 I SAPO ARDHUR ME DOGAN NE GJENDJE PERFE

  Prishtinë Sot, 15:35
  6.900 €
 • 11 foto
  MERCEDES E 220 CDI EVO AUTOMATIK I DOGANUAR 2010
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI EVO AUTOMATIK I DOGANUAR 2010

  MERCEDES E220 CDI EVO VITI I PRODHIMIT : 2009 ME LIBER SERVISI ME DOGAN HOMOLOGIM NE GJENDJE

  Prishtinë Sot, 15:35
  9.300 €
 • 5 foto
  Punojm me mini bager
  Kamionë

  Punojm me mini bager

  Punojm me bagera te mdhaj dhe te vogel kryjm te gjitha punt qe kryhen me mini bagera dhe bagera te

  Prishtinë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK RKS 2003
  Vetura

  CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK RKS 2003

  CITROEN C5 2.0 HDI VITI I PRODHIMIT : 2002 I REXHISTRUAR RKS VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE

  Prishtinë Sot, 15:35
  2.600 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Novoberdë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 8-220 Brillant 2011
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego 8-220 Brillant 2011

  Atego Kiper gjendja super super e mire. Viti 2011. Original km.

  Klinë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes reno megane 1.6 benzin
  Vetura

  Shes reno megane 1.6 benzin

  Reno megane 1.6 benzin Viti 2005 Xhamat me rrym Centrall Klim 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  2.300 €
 • 2 foto
  Man kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man kiper

  Ahitet Man kiper 14-224. 4x4

  Klinë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Touran “HIGHLINE” 2.0 TDI. Brilliant
  Vetura

  Touran “HIGHLINE” 2.0 TDI. Brilliant

  Shitet Tourani 2.0 Tdi. Me original km. 213000. Me liber servisi. Posedon: Bordkompjuter. Trmpomat.

  Klinë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Podujevë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 316CDI
  Vetura

  Sprinter 316CDI

  Shitet sprinteri ne gjendje shum te mire , i ardhur nga Zvicrra , viti 2010 , 316 CDI , me Hipobine

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Crafter 2010
  Vetura

  Crafter 2010

  Shitet crafter 2010 , 2,5 TDI , ne gjendje shum te mire shum i rujtun , me hipobine , klime funksion

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  8.200 €
 • 4 foto
  Caddy 2011
  Vetura

  Caddy 2011

  Shitet caddy 2011 TDI , klime , Karrike me nxemje , centrall , shum i rujtun ,Kontakt 044265611 ose

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Caddy Maxi 2011
  Vetura

  Caddy Maxi 2011

  Shitet caddy maxi 2011 TDI , klime , Karrike me nxemje , Fellne , centrall , shum i ruajtun . Kontak

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet T4
  Vetura

  Shitet T4

  Eshte ne gjendje shum te mire , ska asnje vrejtje punon mire , ka te paguar Dogan edhe Homologim , n

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  3.750 €
 • 5 foto
  Opel Combo
  Vetura

  Opel Combo

  Shitet opel combo ne gjendje shum te mire , viti 2000 , Rks 1 vit regjistrim , Kontakt 044265611 O

  Fushë Kosovë Sot, 15:34
  1.250 €
 • 11 foto
  KOMBI FORD TRANSIT MODEL 2008
  Vetura

  KOMBI FORD TRANSIT MODEL 2008

  KOMBI FORD TRANSIT MODEL 2008 I DOGANUAR 2.2 TDCI QMIMI 3999 ME 3 ULSE XHAMAT ELEKTRONIC INFO AUTO B

  Vushtrri Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PASAT 1.9 Tdi - 2002
  Vetura

  PASAT 1.9 Tdi - 2002

  Shitet pasati 1.9tdi ( i e kuqe )ne gjendje te mir , viti i prodhimit 2002 , klimatronik , xhama el

  Gjakovë Sot, 15:34
  3.699 €
 • 9 foto
  GOLF 7 PLUS 2.0 TDI SPORTVAN -AUTOMATIK DSG 2015
  Vetura

  GOLF 7 PLUS 2.0 TDI SPORTVAN -AUTOMATIK DSG 2015

  GOLF 7 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK DSG SPORTVAN 2015 I DOGANAUR 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 15:33
  Me Marrveshje