Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 4 foto
  Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007
  Vetura

  Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007

  Pjes per opel zafira Posedon menjaq automatik Full ekstra Tel 044268550

  Gjakovë Dje, 11:06
  10 €
 • 1 foto
  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr
  Vetura

  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

  Shitet a8 2.8 benzin vetura osht pa motorr vetem kareseria me dokomenta rks e qlajmrume Per ma shum

  Gjakovë Dje, 11:06
  1 €
 • 5 foto
  Renta car Gjakova
  Vetura

  Renta car Gjakova

  Japim kerre me qera me qmime te volitshme Tel +37744268550 viber Tel 044 222 280 Tel 049 222 011 .

  Gjakovë Dje, 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per audi A6 3.0 Tdi automatik 4X4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per audi A6 3.0 Tdi automatik 4X4

  Shes pjes per audi a6 3,0 tdi 4x4 Per ma shum kontakto Tel 044268550 Tel 049222011 !

  Gjakovë Dje, 11:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Menjaq Automatik Audi a6 2005 3.2 benzin 3.o tdi
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq Automatik Audi a6 2005 3.2 benzin 3.o tdi

  Menjaq me motorr per Audi a 6 2005 automatik 4x4 Motorri per pjes ka nje defekt Ndersa menjaqi asht

  Gjakovë Dje, 11:04
  1 €
 • 1 foto
  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi

  Shes pjes me qmime te volitshme per sharan seria 2001-2006 1,9 tdi me 6 shpejci Per ma shum na kont

  Gjakovë Dje, 11:04
  5 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN
  Vetura

  BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

  Te nderuar Qytetar deshironi per qfardo arsye te shisni veturen tuaj qe nuk e perdorni na dergoni fo

  Gjakovë Dje, 11:04
  2.222 €
 • 3 foto
  Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir
  Vetura

  Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir

  Shes pllaken e radios bmw e 60 ne gjendje tmir Per ma shum na kontakoni Tel 044 222 280 Tel 049 2

  Gjakovë Dje, 11:03
  80 €
 • 11 foto
  Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj
  Vetura

  Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

  Shes disa lloje te fellnev per audi a3 a4 a6 a8 Bmw e46 e39 e60 Mercedes c Golf 4 Opel astra Op

  Gjakovë Dje, 11:03
  10 €
 • 1 foto
  Mask dekoruse S Line per Audi A6
  Autopjese dhe paisje

  Mask dekoruse S Line per Audi A6

  Shitet maska dekoruse original per audi a6 S Line e ardhur nga jasht Tel 044709421 045577580

  Gjakovë Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet cisterna Felbinder
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet cisterna Felbinder

  Vitit 1990 me kompresor gjendje te mir e gatshme per pun

  Gjakovë Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten pjest me qmim te volitshm
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjest me qmim te volitshm

  1 Shes 2 amortizerat komplet per Ford fiesta ose courier 2 Anglaserin 3 Allternatorin u shit 4 2 Fa

  Gjakovë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw Golf VII 2.0 GTD Automatik DSG
  Vetura

  Vw Golf VII 2.0 GTD Automatik DSG

  Vw Golf VII 2.0 GTD Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag S

  Gjakovë Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Astra 1.7CDTI
  Vetura

  Opel Astra 1.7CDTI

  Opel Astra 1.7 CDTI Viti prodhimit: 2010 Km:110 mij Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Ai

  Gjakovë Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag Tempomat

  Gjakovë Dje, 09:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI
  Vetura

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 ulse Viti prodhimit: 2013 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimatronic

  Gjakovë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet
  Vetura

  Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet

  Bmw 123D BI-Turbo 283 ps M-packet Viti prodhimit: 2008 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs,

  Gjakovë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion

  Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp,

  Gjakovë Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Zafira 1.7 CDT
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 CDT

  Opel Zafira 1.7 CDTI🇨🇭🇨🇭🇨🇭 7 ulse Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Karrikat me nxe

  Gjakovë Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Seat Ibiza 1.4 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Seat Ibiza 1.4 TDI sa po ardhur nga CH

  Seat Ibiza 1.4 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klima tronic , Esp, Abs, Airba

  Gjakovë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

  Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse Viti prodhimit: 2011 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimatronic, ESP, Abs

  Gjakovë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG

  VW Golf 6 2.0 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic, Esp, Abs, Air

  Gjakovë Dje, 09:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK
  Vetura

  OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK

  Opel Meriva 1.7 CDTI Viti prodhimit: 2012 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag A

  Gjakovë Dje, 09:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 118 D Facelift sa po ardhur nga ch
  Vetura

  Bmw 118 D Facelift sa po ardhur nga ch

  Bmw 118 D facelift Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs Ndezja me pull

  Gjakovë Dje, 09:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Seat Alahambra 1.9 TDI sa po ardhur nga CH
  Vetura

  Seat Alahambra 1.9 TDI sa po ardhur nga CH

  Seat Alahambra 1.9 TDI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim, Esp, Abs, Airbag 7 u

  Gjakovë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A3 2.0 TDI Automatik
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Automatik

  Audi A3 2.0 TDI Viti prodhimit: 2010 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klimautomatic, Esp, Abs, Airba

  Gjakovë Dje, 09:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 2.0 TDI Automatik DSG

  Vw Touran 2.0 TDI Viti prodhimit: 2011 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG 7 ulse Klim, Esp, Abs, A

  Gjakovë Dje, 09:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Smart 1000cc
  Vetura

  Smart 1000cc

  Smart 1000cc Viti prodhimit: 2011 Ndrruesi shpejtsive: Automatik Klim, ESP, Abs, Airbag Xhamat elekt

  Gjakovë Dje, 09:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Meriva 1.7 CDTI I sapo doganuar
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 CDTI I sapo doganuar

  Opel Meriva 1.7 CDTI Viti prodhimit: 2009 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klim , Esp, Abs, Airbag Opci

  Gjakovë Dje, 09:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha per audi
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per audi

  Bandasha me gjith goma 225.50.17

  Gjakovë Dje, 09:08
  270 €
 • 3 foto
  Adaptera per zvoshnika VW Golf V, Golf IV, Passat
  Autopjese dhe paisje

  Adaptera per zvoshnika VW Golf V, Golf IV, Passat

  Shiten adapeterat per zveshnikat e dyrve per VW Golf V, Golf IV, Passat, Touran 🔊 Adapter madhesia

  Gjakovë Dje, 09:07
  20 €
 • 1 foto
  Zvoshnika 2 cope
  Autopjese dhe paisje

  Zvoshnika 2 cope

  Shiten zvoshnikat 2 cope 2x40W Golf 2, passat, mercedes, corsa,

  Gjakovë Dje, 09:07
  15 €
 • 3 foto
  Bandash R15 per GOLF 4 dhe GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  Bandash R15 per GOLF 4 dhe GOLF 5

  Shiten bandash te hekrit jane ne gjendje te rregullt 2 cope per Golf 4 te ri dhe 2 cope per Golf 5 t

  Gjakovë Dje, 09:06
  15 €
 • 1 foto
  Bageri Eskavator Lug sot ka adhur perj zvicre
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri Eskavator Lug sot ka adhur perj zvicre

  Luga per bagera te vogjel Asht 30 cm

  Gjakovë Dje, 08:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Paletar Sot kadhur nga zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Paletar Sot kadhur nga zvicra

  Paletari Stöcklin Viti 2014 me kuqnica te dores 2500 kg Stöcklin 2000kg Jan ne gjedje te mir pun

  Gjakovë Dje, 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Valaki Frez Cerkullar Knake Sot ka adhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar Knake Sot ka adhur CH

  Knake ne gjendje te mir pune Sot ka adhur prej Zvicer

  Gjakovë Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Valaki Frez Cerkullar Sharr per kocka sapo asht ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar Sharr per kocka sapo asht ch

  Frez per kocka sapo asht adhur nga zvicra Asht manafaz

  Gjakovë Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz C 200
  Vetura

  Mercedes Benz C 200

  Vetura eshte ne gjendje perfekte vet e kam doganu,

  Gjakovë Dje, 02:02
  12.500 €
 • 10 foto
  Golf 7- 2014
  Vetura

  Golf 7- 2014

  Shitet golf 7 ne super gjendje i sapor servisuar ka te sapo ndrruar rrypin dhe gjitha serviset

  Gjakovë Dje, 01:25
  9.300 €
 • 2 foto
  shitet opel corsa ngjendje perfekte
  Vetura

  shitet opel corsa ngjendje perfekte

  shitet opell corza 1.4 benzin 1vit regjistrim ngjendje perfekte shpenzime shum vogla fellne ,full

  Gjakovë Dje, 00:17
  1.350 €
 • 1 foto
  SHITET URGJENT!!!
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET URGJENT!!!

  Çmimi eshte i diskutueshem!

  Gjakovë 21 shtator 23:24
  630 €
 • 4 foto
  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel
  Vetura

  shes veturen golf 5 plus 2.0 dizel

  Shes Golf 5 plus goll,me 5 dyer ,dizel ,2.0 ,6 shpejtesi,klime automatike,kuken mbrapa.Vetura eshte

  Gjakovë 21 shtator 23:08
  8.200 €
 • 3 foto
  Shitet pikapi 1.9 diesel
  Vetura

  Shitet pikapi 1.9 diesel

  Shitet pikapi 1.9 diesel, per 5 persona Me regjistrim deri ne dhjetor/2019 Ne gjendje shum te mir, m

  Gjakovë 21 shtator 22:59
  2.000 €
 • 2 foto
  Citroen c5 2.0
  Vetura

  Citroen c5 2.0

  Shitet ose ndrohet citroen 2002 ne gjendje perfekte i sapo regjistruar ne gjendje perfekte i ka vete

  Gjakovë 21 shtator 22:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel corsa 1.3 tdci
  Vetura

  Opel corsa 1.3 tdci

  Opel corsa 1.3 tdci eco tecnologie. Ju garantojme per kilometra. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e

  Gjakovë 21 shtator 21:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 118d
  Vetura

  Bmw 118d

  Bmw 118d 2.0. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te kry

  Gjakovë 21 shtator 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Vetura Rks Defekt T\'Aksidentum Pa Dogan etj
  Vetura

  Blej Vetura Rks Defekt T\'Aksidentum Pa Dogan etj

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Gjakovë 21 shtator 21:54
  3.333 €
 • 3 foto
  Mp3 Radio për VW
  Autopjese dhe paisje

  Mp3 Radio për VW

  Në shitje Mp3,Cd, Radio për Volkswagen Golf 5 ,Golf 6,Touran,Tiguan,Passat. Në gjendje shumë të mirë

  Gjakovë 21 shtator 21:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 4copa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 4copa

  Në shitje 4 fellne model Gti 225/45/17 për momentin janë me goma të verës. Çmimi sipas marrëveshjes

  Gjakovë 21 shtator 21:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne Vw me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vw me goma dimri

  Shiten 4 fellne në gjendje perfekt 195/65/15 me goma dimrit. Çmimi i arsyeshëm sipas marrëveshjes 04

  Gjakovë 21 shtator 21:00
  Me Marrveshje