Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 4 foto
  Lupo 3l TDI
  Vetura

  Lupo 3l TDI

  Lupo 3L gjendja teknike ne rregull regjistrim deri 2020 tel 044 187 777

  Gjakovë 18 shtator 12:55
  2.900 €
 • 10 foto
  Vw T3 kombi
  Vetura

  Vw T3 kombi

  Shitet kombi vw T3 me regjistrim te skaduar 1.9 TDi Dhe nje Peugeot expert 1.9 diesel 96 Cmimi sipas

  Gjakovë 18 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes Mercedes Benz E 270 Avangard
  Vetura

  Shes Mercedes Benz E 270 Avangard

  Shes Mercedes Benz E270 Avangard panoram full opsion me perde ekstra.Ne gjendje perfekte

  Gjakovë 18 shtator 09:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Alfa Romeo 147 nga Zvicra
  Vetura

  Alfa Romeo 147 nga Zvicra

  Shes veturen Alfa Romeo 147 Viti prodhimit 2004 Motori. Dizel 1.9 JTD Tagla te huaja Vetura eshte

  Gjakovë 18 shtator 08:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  malaguti
  Motore (mbi 50 cc)

  malaguti

  malaguti 125 cc ne gjendje te mir. mundesi ndrrimi

  Gjakovë 17 shtator 23:25
  500 €
 • 2 foto
  Ndertojm dhe projektojm Shtepi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ndertojm dhe projektojm Shtepi

  ndertojm dhe projektojm shtepi simbas porosis... Viber +38349668151

  Gjakovë 17 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Mercedes Benz E220
  Vetura

  Shes Mercedes Benz E220

  Shes Merces Benz E220 cdi 2.2 manual ne gjendje te rregullt Ndrrim me Kamionet per 3 persona

  Gjakovë 17 shtator 21:39
  3.800 €
 • 2 foto
  Shes Polo 1.4 benzin
  Vetura

  Shes Polo 1.4 benzin

  Shitet

  Gjakovë 17 shtator 21:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio per vetur

  Shes rimorkion fabrikisht nga alumini shum e pershtashme per vetur me dimensione 1.6m x 1m me qmim t

  Gjakovë 17 shtator 21:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aprilia scarabeo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Aprilia scarabeo

  Shitet skuteri nga zvicra me dogan, me 7000 kilometra funksionon si iri,hargjimet shum te vogla. Sku

  Gjakovë 17 shtator 21:09
  780 €
 • 3 foto
  Ford Ranger 4x4 2002
  Vetura

  Ford Ranger 4x4 2002

  Sheitet makina e punes e ardhur nga suedia ne fillim te keti muajt e pa doganuar.Makina punon mir ju

  Gjakovë 17 shtator 19:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xenon d1s
  Autopjese dhe paisje

  Xenon d1s

  Shiten xenon d1s te paperdorura 6000k/8000k10000k/12000k/15000k Qmimi prej 20€ deri ne 30€ shiten dh

  Gjakovë 17 shtator 18:06
  20 €
 • 3 foto
  Shtopa bmw e60 2005
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa bmw e60 2005

  Shiten shtopat bmw e60 044577403

  Gjakovë 17 shtator 18:06
  80 €
 • 2 foto
  Motor 4x4
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor 4x4

  Motor ATV4x4

  Gjakovë 17 shtator 17:47
  250 €
 • 6 foto
  Shitet audi 80 ose ndrohet me vetur ma te madhe
  Vetura

  Shitet audi 80 ose ndrohet me vetur ma te madhe

  Shitet audi 80 ne gjendje shum te mir Serviset e kryme ne mujtin korrik Rryp motorri diname llager

  Gjakovë 17 shtator 17:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN FELLGAT PERFEKT
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN FELLGAT PERFEKT

  te parat jan 205.45 R16 permrapa jan 215.45R16 Per ma shum info thirr ne 044 744 787

  Gjakovë 17 shtator 12:58
  550 €
 • 8 foto
  Golf GTI 16V ABF
  Vetura

  Golf GTI 16V ABF

  Golfi i pegatiten per gara i kompletuar

  Gjakovë 17 shtator 12:41
  1 €
 • 2 foto
  Fara - drita - fener për Fiat Panda
  Autopjese dhe paisje

  Fara - drita - fener për Fiat Panda

  Farat janë për Fiat Panda 750 cc 1000 cc

  Gjakovë 17 shtator 11:18
  45 €
 • 5 foto
  AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden
  Vetura

  AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Gjakovë 17 shtator 10:28
  8.400 €
 • 2 foto
  Fellne 18 per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per BMW

  Shiten Fellnet 18 per BMW me gjith goma te reja te veres te vendosura para 1 muaji Gomat jan 225/40/

  Gjakovë 17 shtator 10:05
  500 €
 • 7 foto
  Kombi T5
  Vetura

  Kombi T5

  Shes kombin T5 viti i prodhimit 2004,i ardhur nga Zvicra para 1 viti,i ka te gjitha serviset e kryer

  Gjakovë 17 shtator 07:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet makina per hapje te kanaleve
  Kamionë

  Shitet makina per hapje te kanaleve

  Shitet makina per hapjen e kanaleve. Gjeresia prej 15-30cm\'. 150cm\' thellesia. Ne gjendje te rregu

  Gjakovë 17 shtator 07:10
  3.500 €
 • 3 foto
  Fellne bmw r19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw r19

  Shiten fellnet modeli BBS treja veq 2000km i kam bo Bojn per f10 gt e60 seria 7 2012 e lart Fellnet

  Gjakovë 17 shtator 00:15
  10.000 €
 • 4 foto
  VW Lupo
  Vetura

  VW Lupo

  Shitet Lupo 1.0Benzin. Ne gjendje te rregullt , interier shum tpastert . Shpenzimet shum tvogla.

  Gjakovë 16 shtator 22:13
  2.200 €
 • 2 foto
  Stopa per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per golf 4

  Shiten stopat shum Te mir te rujtun per golf 4

  Gjakovë 16 shtator 21:13
  45 €
 • 3 foto
  Shitet motorri kawassaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri kawassaki

  Shitet motorri kawassaki asht i rujtun i ardhun prej zvicrres shum ne gjendje te mire,1200kupik e he

  Gjakovë 16 shtator 20:25
  3.500 €
 • 0 foto
  Gomat
  Autopjese dhe paisje

  Gomat

  Shes Gomat e reja 225/50 R17 M+S te reja per dimer

  Gjakovë 16 shtator 19:44
  200 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1.2 2011
  Vetura

  Shes Polo 1.2 2011

  Shes Polo 1.2 ne gjendje te mire, me liber te servisit.

  Gjakovë 16 shtator 17:56
  4.400 €
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  shes kete vw passat,vetura gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm per rreg

  Gjakovë 16 shtator 16:35
  8.650 €
 • 0 foto
  Punoj me bager dhe kamion ne rajonin e gjakovs
  Vetura

  Punoj me bager dhe kamion ne rajonin e gjakovs

  Punojm me bager dhe kamion.Bejme hapjen e budrumeve,prishjen e shtepive etj Per info 045660637

  Gjakovë 16 shtator 15:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2 pjese rezerve turbo dizel 1600
  Autopjese dhe paisje

  Golf 2 pjese rezerve turbo dizel 1600

  Shiten pjese per Golf dysh 1.6 Turbo Diesel: Anglaseri, flutra e ftofesit, kapaku, brigasna, korpa,

  Gjakovë 16 shtator 14:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Aprilia rs125
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia rs125

  motorri eshte ne gjendje te rregullt per ma shum info thirrni,dokumentat e humbura

  Gjakovë 16 shtator 14:23
  400 €
 • 5 foto
  mercedes-benz
  Vetura

  mercedes-benz

  Kamjoni gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm per rregulim te letrav Ose ne

  Gjakovë 16 shtator 13:57
  5.650 €
 • 8 foto
  PASAT 1.9TDI AUTOMATIK
  Vetura

  PASAT 1.9TDI AUTOMATIK

  Shitet pasati 1.9tdi (di tkuqe) në gjendje teper te mir teknike,automatik tiptronik,klimatronik,nav

  Gjakovë 16 shtator 13:15
  4.400 €
 • 10 foto
  Opel Combo
  Vetura

  Opel Combo

  Opel Combo 1.3 CDTI viti 2017 i posa ardhun nga zvicra ne gjendje shum te mir me dogan

  Gjakovë 16 shtator 12:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rami
  Autopjese dhe paisje

  Rami

  Rami

  Gjakovë 16 shtator 12:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne per BMW 205/60-16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW 205/60-16

  Fellnet per bmw ne gjendje te mire per ma shum Info Kontakt edhe viber dhe WhatsApp +37744749683 +3

  Gjakovë 16 shtator 11:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorko
  Autopjese dhe paisje

  Rimorko

  Punojm edhe si pas porosive

  Gjakovë 16 shtator 08:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 2 dizell ndrrim me vetur karavan dizell
  Vetura

  Golf 2 dizell ndrrim me vetur karavan dizell

  Ndrroj Golf 2 me passat 2 ose veturë tjeter karavan per arsye se po m\'duhet ni vetur ma e madhe per

  Gjakovë 16 shtator 00:13
  1.200 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 3 - gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet Golf 3 - gjendje shume te mire

  E kom ni golf 3sh en shitje. 1.9 dizel- 1993. Rks i skaduar qe dy jave. En trapa osht i shtrengun. P

  Gjakovë 15 shtator 23:57
  1.500 €
 • 5 foto
  SHES KOMBI 609 D MUNDESI NDRIMI ME PIKAP
  Vetura

  SHES KOMBI 609 D MUNDESI NDRIMI ME PIKAP

  SHES MERCDES BENZ 609 D VIBER +38344710370

  Gjakovë 15 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Valaki Frez Motorr sot jan adhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Motorr sot jan adhur CH

  Mottori per prejen ekockave per beton Jan ngjendje te mir pune

  Gjakovë 15 shtator 17:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPELL KOSA 1.3 CDI MODEL 2012 IPO SA ARDHEN
  Vetura

  OPELL KOSA 1.3 CDI MODEL 2012 IPO SA ARDHEN

  Opell kosa 1.3 cdi me navigacjon me klima trronik komanda ne timon cd tempomat me te gjitha serviset

  Gjakovë 15 shtator 16:12
  1 €
 • 9 foto
  VW TAURANI 2.0 TDI DSG MODEL 2008 ULSE 7
  Vetura

  VW TAURANI 2.0 TDI DSG MODEL 2008 ULSE 7

  Tauran 2.0 TDI komanda ne timon karrikat gjysem rekaro Tempomat senzor parkingi navigacjon esp arb

  Gjakovë 15 shtator 16:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI 15.800 ERO AUTOMATIK MODEL 2010
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI 15.800 ERO AUTOMATIK MODEL 2010

  Audi q5 3.0 tdi automatik panuram full klima trronik komanda ne timon ndrim shpecive ne timon senzor

  Gjakovë 15 shtator 16:11
  15.800 €
 • 10 foto
  VW TAURAN TDI DSG 7.999 MODEL 2011
  Vetura

  VW TAURAN TDI DSG 7.999 MODEL 2011

  Tauran tdi automatik klima dy sezonale komanda ne timon ndim parkingi hyn vet ne parking senzor par

  Gjakovë 15 shtator 16:11
  7.999 €
 • 10 foto
  VW GOLF 2.0 TDI 8.300OERO 2010 ME DUGAN TE PAGUNE
  Vetura

  VW GOLF 2.0 TDI 8.300OERO 2010 ME DUGAN TE PAGUNE

  Golf 2.0 tdi me klim me karrika me nxemje cd senzor parkingi me goma te reja me te gjitha serviset e

  Gjakovë 15 shtator 16:11
  8.300 €
 • 2 foto
  Valaki Zhabic Papuqe Wacker Sapo kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Zhabic Papuqe Wacker Sapo kadhur ch

  Marka Wacker Viti 2001 Asht dhezet me QILS Me servis te ban Batarin ere eka

  Gjakovë 15 shtator 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  veq bandashat
  Autopjese dhe paisje

  veq bandashat

  shes 2 bandashat me qmim te volitshem

  Gjakovë 15 shtator 14:51
  15 €
 • 1 foto
  Fiat 500 shtopa dhe branik
  Autopjese dhe paisje

  Fiat 500 shtopa dhe branik

  Shiten shtopat e mram per Fiat 500 dhe braniku i mrap, ne gjendje te mire... Fiat 500 viti 2009 deri

  Gjakovë 15 shtator 14:19
  120 €