Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Shiten shtopat e mram per Fiat 500 dhe braniku i mrap, ne gjendje te mire... Fiat 500 viti 2009 deri

  Gjakovë 15 shtator 14:18
  120 €
 • 0 foto
  Auto transportus me kamion ne rajonin eGjakovs
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auto transportus me kamion ne rajonin eGjakovs

  Punojm me kamion ne rajonin eGjakovs Per info viber +38345660637

  Gjakovë 15 shtator 13:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 3 1.4
  Vetura

  Golf 3 1.4

  Shes golf 3 1.4 ne gjendje te rregullt regjistrim edhe 1muj Bej ndrrim

  Gjakovë 15 shtator 13:11
  1.100 €
 • 1 foto
  Fellne te ardhne nga Zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te ardhne nga Zvicrra

  Shes fellnet e ardhne nga jasht me guma te mira me numer 165 65 14

  Gjakovë 15 shtator 11:59
  125 €
 • 1 foto
  ATEGO 15-23 me kran palfinger
  Kamionë

  ATEGO 15-23 me kran palfinger

  Shes kamionin ategon 15-23 me kran palfinger viti 2000 rregjistrim 1 vit

  Gjakovë 15 shtator 10:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania R420 euro 5
  Kamionë

  Scania R420 euro 5

  Scania R420 viti 2011 Rimorkio schmitz 2005

  Gjakovë 15 shtator 10:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Man TGA 18/480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man TGA 18/480

  I posa ardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe tabela rks

  Gjakovë 15 shtator 10:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio schmitz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio schmitz

  Viti2005 tabela rks Gomat 80%

  Gjakovë 15 shtator 10:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullatori i ajrit GTI 2.0 16v ABF
  Autopjese dhe paisje

  Rregullatori i ajrit GTI 2.0 16v ABF

  shiten 2 rregullator te ajrit ne gjendje perfekte njoni osht i ri firma LOWE automobil germany qetri

  Gjakovë 15 shtator 09:29
  50 €
 • 1 foto
  Pasat 2001 tdi
  Vetura

  Pasat 2001 tdi

  Shes pasat 2001 tdi me dy kuqe regjistrim edhe 7 muj automatik ngjendje prefekte

  Gjakovë 15 shtator 09:23
  4.500 €
 • 0 foto
  Rezervar te plinit per kerr
  Autopjese dhe paisje

  Rezervar te plinit per kerr

  Shes rezervar te plnit te reja jan se dhe qdo pjes per makina me plin qe jan ne i kemi qmimi volit

  Gjakovë 14 shtator 23:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Touran 2.0 TDI 2007 Automatik, Panoram
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 2007 Automatik, Panoram

  Shes Touran 2.0 TDI 140 Ps ,automatik me 6 shpejtesi , ka panorame dhe makina eshte ne gjendje shum

  Gjakovë 14 shtator 22:15
  7.700 €
 • 3 foto
  Mercedes E220 cdi
  Vetura

  Mercedes E220 cdi

  Ne gjendje te mir. Regjistrim deri ne qeshor 2020 Me klim. Pulla ne vollon etj

  Gjakovë 14 shtator 20:46
  3.800 €
 • 3 foto
  Fellne 14’ per golf seat skoda. 4 shtrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14’ per golf seat skoda. 4 shtrafa

  Shiten fellnet me goma 14’ ne gjendje te mire. Per me shume 049 831 406...

  Gjakovë 14 shtator 18:57
  130 €
 • 8 foto
  Shes Fordin
  Vetura

  Shes Fordin

  Shes fordin shum i mir benxin 2.5 V6 viti 2002rexheshtrim 1 vjet per me shum na shkruni ne whatsapp

  Gjakovë 14 shtator 18:25
  2.000 €
 • 2 foto
  Felga per Passat
  Autopjese dhe paisje

  Felga per Passat

  Shiten felga te dimrit me goma. Dhe felga te veres per Passat B5 dhe per Golf5 Qmimi per dy par felg

  Gjakovë 14 shtator 16:38
  400 €
 • 7 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet vetura bmw e60.

  Gjakovë 14 shtator 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gjakovë 14 shtator 15:17
  666 €
 • 5 foto
  Shitet Audi a4
  Vetura

  Shitet Audi a4

  Shes Audi a4 1.9 tdi (i) tkuqe 2001 rexhistrim deri 25.01.2020 Rrypin e matorrit ndrrum, Batarin e

  Gjakovë 14 shtator 14:37
  4.650 €
 • 2 foto
  Shes fotelen ( kauqin ) shtrihet bahet 2sh i Ri
  Vetura

  Shes fotelen ( kauqin ) shtrihet bahet 2sh i Ri

  Shes fotelen ( kauqin ) i ri shtrihet bahet 2sh kauqi osht i ri i pa perdorem +38344399191

  Gjakovë 14 shtator 13:51
  150 €
 • 4 foto
  Ww crafter
  Vetura

  Ww crafter

  Shitet veturen wolkswagen crafter 3.0 diesel viti 2011 200.000 km me targa te huaja çmimi me marreve

  Gjakovë 14 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes veturen wolswagen crafter
  Vetura

  Shes veturen wolswagen crafter

  Shes veturen wolswagen crafter 3.0 diesel 200.000 te kaluara me targa te huaja viti 2011 cmimi me ma

  Gjakovë 14 shtator 13:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz B 180 CDI Sport Paket 7G 94.000 Km
  Vetura

  Mercedes Benz B 180 CDI Sport Paket 7G 94.000 Km

  Mercedes Benz B 180 CDI Sport Paket Avantgarde Automatik 7G 98.000 Km te Garantuara i posa Doganua

  Gjakovë 14 shtator 13:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARRIKA ME NXEMJE VW GOLF BORA
  Autopjese dhe paisje

  KARRIKA ME NXEMJE VW GOLF BORA

  KARRIKA ME NXEMJE VW GOLF BORA

  Gjakovë 14 shtator 12:37
  15 €
 • 3 foto
  vw t4 1.9tdi viti 2000 me regjistrim Rks
  Vetura

  vw t4 1.9tdi viti 2000 me regjistrim Rks

  Vw t4 Transporter *1.9td* 3 Ulse * Viti prodhimit ne fund te 2000 Regjistrim deri me 05.11.2019 Esht

  Gjakovë 14 shtator 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 1
  Vetura

  Golf 1

  Shitet golf 1 caddy 1,9 turbo intercooler Menjaqi i prisht Shitet urgjent

  Gjakovë 14 shtator 10:37
  1.750 €
 • 4 foto
  Kombi T4 ww
  Vetura

  Kombi T4 ww

  Vetura esht ne gjendje te rregullt esht 2.4 diesel 4x4 syncro.

  Gjakovë 14 shtator 08:36
  3.400 €
 • 2 foto
  Hyndai getz 1.5crdi
  Vetura

  Hyndai getz 1.5crdi

  Shes veturen hyndai getz. 1.5.crdi vetura eshte e servisuar komplet gjdo send me garancion. Posed

  Gjakovë 14 shtator 08:18
  2.800 €
 • 7 foto
  Audi A6 3.0 TDI Quattro Business
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI Quattro Business

  4 rrota te veres 19\" 4 rrota te dimrit 17\" Bluetooth Jukebox 6 CD SD Card DVD GPS Klime Rrip + al

  Gjakovë 14 shtator 08:16
  9.900 €
 • 4 foto
  Renault twingo
  Vetura

  Renault twingo

  Shitet reno twingo shume e mire e rujtne 1.2 benzin me ni vit regjistrim asht e rregullume per marak

  Gjakovë 14 shtator 00:05
  2.400 €
 • 3 foto
  Mercedes E 220d 2001 049859854
  Vetura

  Mercedes E 220d 2001 049859854

  Ne gjendje te mir. Regjistrim deri ne qeshor 2020 Automatik.Me klim

  Gjakovë 13 shtator 21:13
  4.200 €
 • 4 foto
  Skuter 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125 cc

  Shes skuter 125 cc ne gjendje te mir me dogan

  Gjakovë 13 shtator 20:23
  600 €
 • 8 foto
  Touran shum i rujten
  Vetura

  Touran shum i rujten

  Shum i rujten i ardhur nga ch

  Gjakovë 13 shtator 19:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese per jeep grand cheroke
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per jeep grand cheroke

  Shes pjeset e reja te jeep grand cheroke 2005

  Gjakovë 13 shtator 19:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per golf 4 15she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 4 15she

  Bojm ndrrim me fellne te golfit 5 16she.

  Gjakovë 13 shtator 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes citroen c3 1.6 hdi 2002
  Vetura

  Shes citroen c3 1.6 hdi 2002

  187 000 km shum i mire ne gjendje te re ka te gjitha opsionet Me kontaktoni ne viber ose ne whatsapp

  Gjakovë 13 shtator 14:46
  1.800 €
 • 1 foto
  Kamjon Styer vetshkarkues
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kamjon Styer vetshkarkues

  I mungojn pompa e ujit dhe baterit tjerat i ka në rregull

  Gjakovë 13 shtator 13:33
  3 €
 • 1 foto
  GUMA DHE BANDASHA ME RROTKAPNE 205X55X16- LIRË
  Autopjese dhe paisje

  GUMA DHE BANDASHA ME RROTKAPNE 205X55X16- LIRË

  Shes guma te veres dhe bandasha te hekurt me gjeth rrotkapne dimensioni 205 x 55 x 16 Gumaat jan

  Gjakovë 13 shtator 11:29
  60 €
 • 8 foto
  Shitet Landrover
  Vetura

  Shitet Landrover

  Shesh veture 5 dyre 2.0 dizel viti prodhimit 2006 Vetura esht ne gjendje te shkeqyer Posedon Klim

  Gjakovë 13 shtator 11:24
  6.500 €
 • 10 foto
  OPEL ASTRA 1.4 BENXIN RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.4 BENXIN RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Shes veturen opel astra 1,4 benxin ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon Xhama me rrym Centr

  Gjakovë 13 shtator 11:24
  1.700 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ C 180 BENXIN FULL EXTRA RKS 1 vit
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 180 BENXIN FULL EXTRA RKS 1 vit

  SHES VETUREN MERCEDES BENZ C 180 NE GJENDJE TE SHKELQYER POTHUAJ SE E REEE VETURA POSEDON // KLIM AC

  Gjakovë 13 shtator 11:24
  2.999 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen CADY 1.9 SDI NE GJENDJE PERFEKT 2003
  Vetura

  VW Volkswagen CADY 1.9 SDI NE GJENDJE PERFEKT 2003

  SHES VETUREN PER PUN VW Volkswagen CADY 1,9 SDI NE GJENDJE SUPER TE MIR VETURA POSEDON // GOMA TE RE

  Gjakovë 13 shtator 11:23
  2.000 €
 • 4 foto
  VW GOLF 5
  Vetura

  VW GOLF 5

  Shitet vetura urgjent e ardhur nga zvicra. per Info 044914677

  Gjakovë 13 shtator 11:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 Dizell Rks
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizell Rks

  Shes ose ndrroj Golf 2 1.6 Dizell Rks i skaduar ne gjendje shum te mir qmimi 550 euro

  Gjakovë 13 shtator 09:24
  550 €
 • 7 foto
  Shitet AUDI A6 2.5 TDI
  Vetura

  Shitet AUDI A6 2.5 TDI

  AUDI A6 2.5 TDI VITI 2000 MANUAL KLIM I SERVISM KOMPLET I REGJISTRUM NE RKS PER MA SHUM NA TEL 044-

  Gjakovë 13 shtator 08:55
  4.900 €
 • 5 foto
  Shitet Montazha
  Kamionë

  Shitet Montazha

  Shitet Montazha prodhim i Zenices 50 metra e gjat dhe 9 metra e gjan

  Gjakovë 13 shtator 07:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET AUDI A3
  Vetura

  SHITET AUDI A3

  Audi ne gjendje shum te mire si mbrenda dhe jashte.ngjyre hiri.automatike ,klima,triptonikshpejtsit

  Gjakovë 13 shtator 07:12
  7.500 €
 • 1 foto
  Bufer
  Autopjese dhe paisje

  Bufer

  Shitet zmadhusi zerit punon shume mire nuk asht i demtum qmimi arsyeshem Viber +38345541693

  Gjakovë 12 shtator 21:44
  30 €
 • 3 foto
  shitet seat ibiza 1.2 benzinë viti 2004
  Vetura

  shitet seat ibiza 1.2 benzinë viti 2004

  Shes seat ibiza 1.2 benzinë viti 2004 rks deri me 16 korrik 2020 vetura ashte ne gjendje shume te mi

  Gjakovë 12 shtator 21:43
  3.200 €
 • 0 foto
  Mercedes Vito
  Vetura

  Mercedes Vito

  Viti i prodhimit 2000 . 9 ulse regjistrim ka 1 vit.4 goma te dimrit me bandasha 4 goma te veres me b

  Gjakovë 12 shtator 20:05
  7.500 €