Automjete
Gjakovë

Automjete në shitje në Gjakovë

 • 1 foto
  Opel Vectra 2.0Dizell me liber servisi
  Vetura

  Opel Vectra 2.0Dizell me liber servisi

  Shes Opel Vectra 2.0Dizell me liber servisi ne gjende shum te mir qmimi 1000 euro

  Gjakovë 12 shtator 16:53
  1.000 €
 • 5 foto
  Shes Opel ZAFIRA dizel 1.9 CDTI
  Vetura

  Shes Opel ZAFIRA dizel 1.9 CDTI

  Shes Opel Zafira Automatik , Me 7 ulese , disel 1.9 ne gjendje shume te rregullt , vetura ka 156 mij

  Gjakovë 12 shtator 16:25
  5.200 €
 • 9 foto
  BMW X3
  Vetura

  BMW X3

  AutoSalloni IDEALI -S AUDI Q5 2.0 2.0 TDI (8R) Dizell KW 125 Automatik PANORAM Climatronic Dual A

  Gjakovë 12 shtator 16:21
  18.700 €
 • 4 foto
  Fellne 14
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14

  Shiten fellnet 14 per opel cors

  Gjakovë 12 shtator 14:41
  120 €
 • 6 foto
  2016 Crf450r
  Motore (mbi 50 cc)

  2016 Crf450r

  Shitet Honda Crf450r “2016” Vetem whatsapp +393493162453

  Gjakovë 12 shtator 13:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet pasat b7 2012
  Vetura

  Shitet pasat b7 2012

  Shitet pasati b7 karavan ngjyr e bardh Diesel 1.6 blumotion 6 shpejci Km 260mi 5 dyer Gjamat co

  Gjakovë 12 shtator 12:50
  11.000 €
 • 1 foto
  rks i çlajmëruar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rks i çlajmëruar

  ....

  Gjakovë 12 shtator 11:30
  3 €
 • 3 foto
  Shitet VW T4 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet VW T4 1.9 TDI

  Shitet VW T4 1.9 TDI Turbo Diesel. Ne gjendje te rregullt teknike i gatshum per pun per ma shum info

  Gjakovë 12 shtator 09:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet motorri 500 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet motorri 500 kubik

  Shitet motorri Kawasaki kle 500 kubik. 48.000 km te kalune. viti 2005. Shume ne gjenjde tmire, i mir

  Gjakovë 12 shtator 08:31
  2.700 €
 • 0 foto
  Fara Passat B5
  Autopjese dhe paisje

  Fara Passat B5

  Shes Farat per Passat B5

  Gjakovë 12 shtator 07:53
  50 €
 • 2 foto
  Shitet ndrrohet ducati 749s me rks
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ndrrohet ducati 749s me rks

  Shitet dhe ndrrohet ducati 749s viti 2003 rks guma voj dhumzor zinxhir koshnica te reja te kaluara 2

  Gjakovë 12 shtator 00:16
  3.100 €
 • 3 foto
  Grafter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Grafter

  Shes grafter viti i pr 2007 i a ärdhur nga gjermonia shume i rujtum prokolica 3 m .dizel

  Gjakovë 11 shtator 22:16
  8.000 €
 • 4 foto
  Shes Felgat 17 origjinal shum te rujtem 17zoll
  Autopjese dhe paisje

  Shes Felgat 17 origjinal shum te rujtem 17zoll

  Shes felgat Santamonika jan 17zoll.jan origjinal ,jan shum te rujtem nuk dridhin me garancion.gumat

  Gjakovë 11 shtator 22:10
  360 €
 • 1 foto
  A 5 dizell 2.0 ..17 mi km..190 hp 4x4 full
  Vetura

  A 5 dizell 2.0 ..17 mi km..190 hp 4x4 full

  Kompenzim me local afarist ne pr ..shtoj pare

  Gjakovë 11 shtator 21:02
  32 €
 • 4 foto
  AUTO-01 BLEJM VETURA PA DOGAN VW BMW MERCEDES
  Vetura

  AUTO-01 BLEJM VETURA PA DOGAN VW BMW MERCEDES

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Gjakovë 11 shtator 20:58
  6.900 €
 • 8 foto
  shitet seat ibiza
  Vetura

  shitet seat ibiza

  Shes seat ibiza 1.2 benzin viti 2004 rks deri me 16 gusht 2020 vetura asht ne rregull ka clim air

  Gjakovë 11 shtator 18:49
  3.200 €
 • 3 foto
  Aprillia 125 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprillia 125 kubik

  Shitet Aprillia Atlantic viti 2009 ne gjendje perfekte, i sapo doganuar dhe mund te perkthehet menj

  Gjakovë 11 shtator 18:09
  1.200 €
 • 3 foto
  Aprilla 125 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilla 125 kubik

  Shitet aprillia viti 2009 125 kubik ne gjendje shum te mire, i doganuar. Me 11900 km te garantuara,

  Gjakovë 11 shtator 18:01
  1.200 €
 • 4 foto
  spriter 313
  Vetura

  spriter 313

  spinter 313 i doganuar dhe homuligimin e paguar

  Gjakovë 11 shtator 17:29
  4.250 €
 • 3 foto
  Opel Corsa
  Vetura

  Opel Corsa

  Shitet opel corsa n gjendje perfekte. sensor servisi kryer 1.0. Benzin Rexhistrrim 12 muaj

  Gjakovë 11 shtator 15:40
  26.000 €
 • 2 foto
  Ulse
  Vetura

  Ulse

  Shes karrikat per Passat jan shum te rujtne jan me nxemje punon nxemjet shum mir qmimi shum i arsysh

  Gjakovë 11 shtator 13:00
  100 €
 • 1 foto
  Kuk
  Vetura

  Kuk

  Shes kuken per passat karavan qmimi shum i arsyshem

  Gjakovë 11 shtator 12:32
  40 €
 • 4 foto
  Passat 2 Dizel
  Vetura

  Passat 2 Dizel

  Shes veturen passat 2 dizel 1.9 ne gjendje shum te mire me goma te reja regjistrim rks deri ne Maj 2

  Gjakovë 11 shtator 12:20
  1.700 €
 • 2 foto
  Shes tapacir te tavanit per Opel vectra-A
  Vetura

  Shes tapacir te tavanit per Opel vectra-A

  Shes tapacir te tavanit per Opel vectra-A ne gjendje shume te mire. Cmimi nuk negociohet.

  Gjakovë 11 shtator 11:40
  15 €
 • 4 foto
  VW Bus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Bus

  2.5 Turbo Diesel Viti i prodhimit 1999 16 ulse Km 149560 Kombi eshte ne gjendje shum te mire, posedo

  Gjakovë 11 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Angllaser
  Vetura

  Angllaser

  Shes angllaserin per parat automatik 1.9 tdi

  Gjakovë 11 shtator 00:08
  50 €
 • 0 foto
   Rodeo 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Rodeo 150cc

  Shitet skuteri 150cc Viti 2008 me dokmenta

  Gjakovë 10 shtator 21:35
  400 €
 • 3 foto
  Shitet Passat 2.5 Dizel I Ardhur Nga Ch
  Vetura

  Shitet Passat 2.5 Dizel I Ardhur Nga Ch

  Shitet Passat 2.5 Dizel I Ardhur Nga Ch Ne Gjendje Shum Te Mir Posedon Drita Xenon Kukë Per Terheqje

  Gjakovë 10 shtator 20:30
  1.350 €
 • 3 foto
  Menjaq automatic
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq automatic

  Shitet menjaqi automatic siq shifet ne foto komplet ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 10 shtator 19:09
  190 €
 • 1 foto
  Opel zafira 2.0 naft
  Vetura

  Opel zafira 2.0 naft

  Shum i ruajtur

  Gjakovë 10 shtator 18:09
  3.500 €
 • 5 foto
  Corsa disell
  Vetura

  Corsa disell

  Shesh opel corsa 1.7 disel motorii japan Servisin e ka te kryn ponon mir Muni me kontrullu t nje

  Gjakovë 10 shtator 17:28
  1.800 €
 • 7 foto
  JEEP COMPAS 2.4 BENZIN
  Vetura

  JEEP COMPAS 2.4 BENZIN

  Shitet Jeep Kompas 2.4 Benzin ne gjendje te mire ne rks.. Ndrim i mundeshem

  Gjakovë 10 shtator 16:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2016 Hyundai Elantra
  Vetura

  2016 Hyundai Elantra

  VEHICLE INFO CONDITION Used TRIM SE MILEAGE 47,000 miles STOCK # 519069A ENGINE 1.8L I4 TRANSM

  Gjakovë 10 shtator 14:35
  13.000 €
 • 3 foto
  2016 Mercedes-Benz C-Class
  Vetura

  2016 Mercedes-Benz C-Class

  VEHICLE INFO CONDITION Used TRIM C 300 MILEAGE 28,955 miles STOCK # N/A ENGINE 2.0L I4 Turbocha

  Gjakovë 10 shtator 14:27
  20.000 €
 • 1 foto
  shitet ndrrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet ndrrohet

  shitet ose ndrrohet me qka tem konvenon dhez me zor edhe se merr gazin mir dmth ka nevoj per invest

  Gjakovë 10 shtator 13:47
  120 €
 • 4 foto
  Shes reno clio 1.9 Dizell
  Vetura

  Shes reno clio 1.9 Dizell

  Shes clion 1.9 DIZELL 2002 vit prodhimi en gjendje tepee te mir ka klim abs arbeg hidrrolik centrral

  Gjakovë 10 shtator 13:47
  1.499 €
 • 3 foto
  Passat karavan
  Vetura

  Passat karavan

  Shes veturen passat karavan ne gjendje shume te rregullt 1.9 turbo dizzel regjistrimi i ka skaduar m

  Gjakovë 10 shtator 13:27
  1.200 €
 • 5 foto
  shitet kombi
  Vetura

  shitet kombi

  shitet kombi kombi gjendet ne gjermani nese deshironi ta bleni ju ndihmojm per transferim ne kosov

  Gjakovë 10 shtator 11:42
  8.650 €
 • 5 foto
  Kombi
  Vetura

  Kombi

  shes kombin kombi gjendet ne gjermani

  Gjakovë 10 shtator 11:41
  3.950 €
 • 5 foto
  shitet kombi
  Vetura

  shitet kombi

  Kombi gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm per rregulim te letrav Ose nese

  Gjakovë 10 shtator 11:41
  8.900 €
 • 6 foto
  Ford Connect 1.8 Diesel Rks 2004
  Vetura

  Ford Connect 1.8 Diesel Rks 2004

  Ford Connect 1.8 Diesel Rks 2004. 📞 044 449 555

  Gjakovë 10 shtator 11:26
  2.222 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 1.9 Diesel Rks
  Vetura

  Peugeot 206 1.9 Diesel Rks

  Peugeot 206 1.9 Diesel viti 1999. Rks 1 muaj. 📞 044 449 555

  Gjakovë 10 shtator 10:46
  1.999 €
 • 3 foto
  Passat 3C 4motion
  Vetura

  Passat 3C 4motion

  Shes passat 3c 4motion 2.0 disel ngjendje tmir regjistrim deri dhjetor i servisuar me rregull posedo

  Gjakovë 10 shtator 10:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Conect 1.8 Diesel Rks 2004
  Vetura

  Ford Conect 1.8 Diesel Rks 2004

  Ford Conect 1.8 Diesel viti 2004, Rks i skaduar, 📞 044 449 555

  Gjakovë 10 shtator 08:28
  2.555 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 1.9 Diesel Rks 99
  Vetura

  Peugeot 206 1.9 Diesel Rks 99

  Peugeot 206 1.9 Diesel viti 1999. Rks 1 Muaj. 044 449 555

  Gjakovë 10 shtator 08:28
  1.999 €
 • 5 foto
  Audi 80 Shitet
  Vetura

  Audi 80 Shitet

  Shes audi 80 1.8 benzin 1987 ne gjendje te rregullt regjistrim deri ne nentor Te interesuarit te la

  Gjakovë 10 shtator 08:25
  690 €
 • 2 foto
  Wacker STAMP Papuqe Sot kan adhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Wacker STAMP Papuqe Sot kan adhur CH

  Wacker stamp Ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 9 shtator 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell zafira
  Vetura

  Opell zafira

  Vetura osht ne gjendje te rregullt pa as ni problem mat voglin kerri i ka dy par guma te reja me dy

  Gjakovë 9 shtator 18:25
  3.900 €
 • 6 foto
  Rimorkio me elektro kiper
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio me elektro kiper

  Shes rimorkio viti 2006 ne gjendje te rregullta munesh mi ngarku 2500kg te interesuarit te lajmrohen

  Gjakovë 9 shtator 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Korp llamell zamajac per GOLF 6 2.0 tdi e perdorur
  Autopjese dhe paisje

  Korp llamell zamajac per GOLF 6 2.0 tdi e perdorur

  Shiten korp llamell zamajac golf 6 2.0 tdi te perdurura ne gjendje te mire

  Gjakovë 9 shtator 10:54
  200 €