BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN BMW AUDI MERCEDES VW DEFEKT

Çmimi: 14.999 €
BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN BMW AUDI MERCEDES VW DEFEKT

Detajet

Postuar
17 prill 19:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2003 deri 2015 -

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24hr
VIBER OSE WHATSAPP +383 49 300 273
AUTO----24 (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049300273

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme