Automjete
Peqin

Automjete në shitje në Peqin

 • 10 foto
  BMW seria1 Modeli 118M manual
  Vetura

  BMW seria1 Modeli 118M manual

  Shitet makina bmw 118 naft e sapo ardhur nga italia me dogna te paguar ne gjendje prefekt shum e mba

  Peqin 11 qershor 09:37
  4.900 €
 • 4 foto
  Okazion shitet seat Ibiza
  Vetura

  Okazion shitet seat Ibiza

  Esht me letra per 1vit goma te reja voj filtra etj.cmimi 1200€ I diskutushem

  Peqin 10 qershor 08:15
  1.200 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz
  Vetura

  Mercedes-Benz

  Makina eshte ne gjedje shum te mire ngjyra e makines eshte e blu e erret tapiceria eshte marshin ngj

  Peqin 9 qershor 22:34
  4.300 €
 • 6 foto
  Opel meriva 1.7 naft
  Vetura

  Opel meriva 1.7 naft

  OPEL MERIVA 1.7 CDTI VITI 2005 Karburanti: Diezel -NgjyraGri e erret metalixato- Kamjo MANUAL- RADIO

  Peqin 9 qershor 10:28
  2.500 €
 • 4 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  Shitet ford focus 1.6 benzin gaz shum e mbajtur ne gjendje perfekte ska nevoj per asgje letra sigura

  Peqin 8 qershor 10:49
  2 €
 • 6 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI 2006 4x4
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI 2006 4x4

  shitet Volkswagen Golf 5 i sa po ardhur nga Italia me dogane te paguar, i vitit 2006 me motorr 2.0 t

  Peqin 5 qershor 08:59
  4.500 €
 • 3 foto
  Okazion shitet benzin 1.3
  Vetura

  Okazion shitet benzin 1.3

  Esht me sherbime cdo gje me letra deri ne dhjetor me goma te reja per cdo informacion merne ne tel

  Peqin 5 qershor 07:57
  800 €
 • 4 foto
  Okazion A-Class 160 benzin-gaz
  Vetura

  Okazion A-Class 160 benzin-gaz

  Shitet A class 160 benzin gaz ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike gazin e ka te shenuar ne l

  Peqin 4 qershor 16:12
  1.200 €
 • 3 foto
  Citroen picaso
  Vetura

  Citroen picaso

  Shitet citroen pikaso ne fjendje shum te mir me letra te paguara edhe mundesi ndrimi esht ne gjendje

  Peqin 30 maj 13:39
  1.200 €
 • 9 foto
  Benz B Class 180 cdi automat SPORT EDITION 2006
  Vetura

  Benz B Class 180 cdi automat SPORT EDITION 2006

  Shes Mercedes Benz B class motorri 180 nafte, Super Mjet, viti 2006-Modeli sport edition-kamio autmo

  Peqin 25 maj 18:08
  5.400 €
 • 7 foto
  AUDI A6 3.0 TDI 2006 4x4
  Vetura

  AUDI A6 3.0 TDI 2006 4x4

  OKAZION shitet Audi A6 i sa po ardhur nga Italia me dogane te paguar, viti 2006, motorr 3.0 nafte,

  Peqin 20 maj 17:01
  5.600 €
 • 7 foto
  Mercedes benz 270 w210 2001
  Vetura

  Mercedes benz 270 w210 2001

  Shitet mercedes benz ne gjendje shum te mire dherbimet e bera gomat e reja sallon lekure sendiljet m

  Peqin 19 maj 12:15
  2.500 €
 • 7 foto
  VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2007
  Vetura

  VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2007

  OKAZION shitet Volkswagen Golf 5 Plus i sa po ardhur nga italia me dogane te paguar, i vitit 2007, m

  Peqin 19 maj 11:15
  3.700 €
 • 9 foto
  Mercedes 270 dizel
  Vetura

  Mercedes 270 dizel

  okazjonn......shitet makina per arsye se na duhet makin tjeter

  Peqin 18 maj 12:09
  2.500 €
 • 6 foto
  AUDI A6 3.0 TDI 2006 QUATTRO
  Vetura

  AUDI A6 3.0 TDI 2006 QUATTRO

  ❗️Shitet ❗️AUDI A6 ❗️Vp.2006 ❗️Kambio automat ❗️3.0 tdi nafte ❗️Km.135.000

  Peqin 18 maj 09:03
  6.300 €
 • 7 foto
  VW GOLF 5 PLUS 2007 2.0 TDI
  Vetura

  VW GOLF 5 PLUS 2007 2.0 TDI

  shitet Volkswagen Golf Plus i sa po ardhur nga Italia, i vitit 2007 me motorr 2.0 nafte, kamje manua

  Peqin 18 maj 09:03
  4.500 €
 • 0 foto
   Okazion shitet BMW 320 i vitit 2006
  Vetura

  Okazion shitet BMW 320 i vitit 2006

  Okazion shitet Bmw 320 i vitit 2006 ne gjendje shum te mir me sherbime ferrota tambure te reja para

  Peqin 17 maj 11:02
  4.700 €
 • 5 foto
  Golf 4 benzin-gaz
  Vetura

  Golf 4 benzin-gaz

  Shitet golf 4 1.4 -16v benzin- gaz ne gjendje te mire sherbimet e bera goma te reja gazin e ka ne

  Peqin 16 maj 06:56
  1.900 €
 • 2 foto
  xhama te bardh bmv x5 2000-2006
  Autopjese dhe paisje

  xhama te bardh bmv x5 2000-2006

  shiten xhamat mrapa dy dyert dy trekendeshat dhe bagazhi xhamat Jam origjinal bmv x5

  Peqin 15 maj 21:10
  150 €
 • 3 foto
  cklas 2006 per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  cklas 2006 per pjes kembimi

  c klas 2006 per pjes kembimi

  Peqin 15 maj 21:10
  20 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI FULL FULL
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI FULL FULL

  shitet makina ne gjendje super te mir makina eshte shum e mbajtur me sherbime e bera ne kohe nuk.ka

  Peqin 15 maj 17:56
  2.700 €
 • 0 foto
  Shes motorr furgoni peugeot boxer 2500cc
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr furgoni peugeot boxer 2500cc

  Motorri shitet me gjith kamjo ose pa kamjo eshte ne gjendje te mir 4500000 km

  Peqin 12 maj 17:02
  500 €
 • 0 foto
  Shes motorr furgoni 2500 cc 1999
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr furgoni 2500 cc 1999

  Eshte ne gjendje te mir punon ne rregull ka 400.000 km ...eshte me gjith kamjo i kompletuar

  Peqin 12 maj 11:33
  500 €
 • 6 foto
  motor
  Motore (mbi 50 cc)

  motor

  shitet motorri i ardhur nga italia viti 2012 me 945 km origjinale me dogan te paguar

  Peqin 11 maj 22:03
  1.500 €
 • 7 foto
  Okazion Frigorifer atego
  Kamionë

  Okazion Frigorifer atego

  Kamioni esht ne gjendje te shkelqyer frigorifer ne gjendje shum te mir pune + kondiciner gabine me b

  Peqin 11 maj 16:43
  11.900 €
 • 4 foto
  Okazion.! C Class 220 cdi motorr evo autmoat 2004
  Vetura

  Okazion.! C Class 220 cdi motorr evo autmoat 2004

  shitet makina ne gjendje shum shum te mire makina eshte me dokomente te sapo paguara per nje vite 22

  Peqin 6 maj 13:18
  3.300 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK

  Shitet Volkswagen Golf 5 i sa po ardhur nga Italia dhe me dogane te paguar, i vitit 2005 me motorr 2

  Peqin 6 maj 11:30
  4.500 €
 • 4 foto
  Okazion Alfa Romeo 156 dizel
  Vetura

  Okazion Alfa Romeo 156 dizel

  Alfa Romeo 2.4 nafte klima kasetofon me blututh ne shume e shpejt si makine dhe nuk konsumon shitet

  Peqin 3 maj 17:54
  1.350 €
 • 9 foto
  Mercedez-Benz
  Vetura

  Mercedez-Benz

  Shitet vetura shum pak e perdorur shitet per arsyje emigrimi me letra...i ka der ne dhjetor ngjyra e

  Peqin 2 maj 15:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedes c klas 220 naft
  Vetura

  mercedes c klas 220 naft

  makina esht ne gjendje shum te mir me sherbime te gjitha te bera goma te reja letra te paguara per m

  Peqin 29 prill 12:27
  2.300 €
 • 5 foto
  mercedes clas 220cdi 2007
  Vetura

  mercedes clas 220cdi 2007

  shitet benci okazin Vetem neser advangarde lekur sensor makina esht full me letra te prera goma te r

  Peqin 26 prill 09:29
  6.000 €
 • 5 foto
  Mini cooper S
  Vetura

  Mini cooper S

  Ne gjendje super .benzin gas .cmimi 2600 euro 0676292663 +355674562140 +355674562139

  Peqin 19 prill 18:34
  2.600 €
 • 4 foto
  A classe
  Vetura

  A classe

  A Classe 2008 Kambio Manuale . Sapo ardhur nga Italia Me dogane te paguar Me kondicioner,Audio fa

  Peqin 14 prill 11:35
  3.900 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz A classe 2008
  Vetura

  Mercedes-benz A classe 2008

  A Classe 2008 Kambio Manuale . Sapo ardhur nga Italia Me dogane te paguar Me kondicioner,Audio f

  Peqin 13 prill 16:04
  3.900 €
 • 4 foto
  Shitet Renault
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Renault

  Shitet Renault Master i vitit 2002 ,motorr 2.2 dci , me krah te kundert timoni , siguracioni i mbaru

  Peqin 9 prill 20:13
  2.800 €
 • 6 foto
  Ford Focus injektor mekanik
  Vetura

  Ford Focus injektor mekanik

  Ford Focus viti fund 2000 me pomp dhe injektor mekanik ne gjendje shum te mir pune sherbime te sapo

  Peqin 6 prill 15:28
  1.800 €
 • 9 foto
  Okazion shitet ose nderrohet
  Vetura

  Okazion shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet benz kambjo atomatike ne gjendje shum te mir me cdo sherbim nuk ka nevoj per as

  Peqin 6 prill 15:07
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes A140 benzin
  Vetura

  Mercedes A140 benzin

  makina shitet pre arsyje emigrim e kompletuar me dokumtaciont te rregulta neri ne korrik 2019 cimi 1

  Peqin 5 prill 12:00
  15.000 €
 • 7 foto
  Fiat Panda 1.3naft 2005
  Vetura

  Fiat Panda 1.3naft 2005

  Makina esht ne gjendje shum te mir me sherbime te bera te gjitha goma te reja klima kondicioner nuk

  Peqin 4 prill 11:17
  2.900 €
 • 2 foto
  OKAZION 3777 EURO PAK I DISKUTUSHEM
  Vetura

  OKAZION 3777 EURO PAK I DISKUTUSHEM

  Makine me kamio automatike.... ne gjendje perfekte

  Peqin 4 prill 10:00
  3.777 €
 • 6 foto
  OKAZION 3777 EURO
  Vetura

  OKAZION 3777 EURO

  C class i sapo ardhur nga Gjermania. Kamio automatike...ne gjendje te mire. Xhama te zinj te regjist

  Peqin 4 prill 10:00
  3.777 €
 • 4 foto
  Alfa Romeo 147 1.9 naft
  Vetura

  Alfa Romeo 147 1.9 naft

  shitet alfa 147 1.9 naft ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike shum e mbajtur te gjitha s

  Peqin 4 prill 09:44
  2.300 €
 • 4 foto
  Makineri per fino guri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri per fino guri

  Shitet makineri per perpunim fino guri dhe llaci ne gjendje pothuajse e re shitet per arsye mos perd

  Peqin 4 prill 09:24
  700 €
 • 0 foto
  Porasche Cayenne benzin+gaz
  Vetura

  Porasche Cayenne benzin+gaz

  Makina ne. Gjendje. Super. Esht bler para nje. Viti me. Impjant gazi 2 mi euro. Makina esht me tar

  Peqin 4 prill 08:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Porsche Cayenne benzin+gaz
  Vetura

  Porsche Cayenne benzin+gaz

  Porsh ne. Gjendje. Super. Gati per. Cdo lloj prove makina esht. Ne. Gjendje perfette. Me. Imp

  Peqin 4 prill 08:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet per arsyeje mospordorimi
  Vetura

  Shitet per arsyeje mospordorimi

  Super. Full opsion. Benzin. Gaz impiant origjinal. Porche. Makina super. Gjendje. Motori su

  Peqin 4 prill 08:45
  10 €
 • 4 foto
  shes makine
  Vetura

  shes makine

  ne gjendje shum te mire e gatshme per xhdo lloj prove

  Peqin 4 prill 06:22
  3.000.000 Lek
 • 4 foto
  MERCEDEZ BENZ 280cdi 2006
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ 280cdi 2006

  Mercedes benz 280 naft 2005 ne gjendje shum te mir letrar dhe sherbimet te sa po bera goma te reja

  Peqin 4 prill 05:45
  6.500 €
 • 2 foto
  disqe
  Autopjese dhe paisje

  disqe

  shes disqe 16 shum te paster te djrejt pak te perdorur

  Peqin 4 prill 03:19
  15.000 Lek
 • 4 foto
  VW Golf 3 1.6 diezel
  Vetura

  VW Golf 3 1.6 diezel

  shitet per arsy se kam makin tjeter

  Peqin 4 prill 01:26
  1.000 €