Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Peqin

 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Peqin Sot, 02:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi a6 3.0tdi 2007
  Vetura

  Audi a6 3.0tdi 2007

  Audi esht super mjet nje gjendje perfekte pa as nje lloj difekti me te vogel sherbime te kryera gjim

  Peqin Dje, 22:24
  6.700 €
 • 9 foto
  BMW X6 3.5 XDRIVE 2010
  Vetura

  BMW X6 3.5 XDRIVE 2010

  shitet ose ndrrohet Bmw X6 modeli 3.5 xdrive, e vitit 2010 me motorr 3.0 nafte nuk e kap taksa e llu

  Peqin Dje, 17:45
  20.000 €
 • 4 foto
  Ssangyong Kyron -06
  Vetura

  Ssangyong Kyron -06

  Goma te sapo vendosura.Sherbimet jan kryer te gjitha ne LM Mercedez.Mototrr 2000 Naft

  Peqin Dje, 15:49
  5.500 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes-Benz S500Lungo (Mundesi Nderrimi)
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz S500Lungo (Mundesi Nderrimi)

  Shitet Mercedes-Benz S500(Benzine) 4Matic LUNGO -->Viti 2007 look 2012 -->Full Extra 230.000 K

  Peqin Dje, 13:33
  15.000 €
 • 7 foto
  Okaz Shitet benz 1.8 naft sport kambjo atomatike
  Vetura

  Okaz Shitet benz 1.8 naft sport kambjo atomatike

  Okazion shitet benz B class sport naft 1.8 kambjo atomatike i vitit 2008 me dogan me 4 goma rezerv

  Peqin Dje, 08:21
  5.300 €
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TDI 2005
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TDI 2005

  shitet Audi A4 i sa po ardhur nga italia me dogane te paguar, i vitit 2005 me motorr 1.9 tdi nafte,

  Peqin 18 gusht 10:13
  3.000 €
 • 2 foto
  VOLANT GOLF 5 1.9 NAFT
  Autopjese dhe paisje

  VOLANT GOLF 5 1.9 NAFT

  shitet Volant komplet me kitin e friksionit ne gjendje pune, per golf 5 1.9 tdi nafte, cmimi 140euro

  Peqin 18 gusht 10:03
  140 €
 • 2 foto
  MOTORRIN FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRIN FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010

  SHITET MOTORRIN FORD FIESTA 1.4 TDCI NAFTE NE GJENDJE PUNE, CMIMI I DISKUTUSHEM 0694538639

  Peqin 18 gusht 10:02
  694.538.639 €
 • 3 foto
  TURBO GOLF 5 2.0 TDI NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  TURBO GOLF 5 2.0 TDI NAFTE

  shitet Turbo per golf 5 motorr 2.0 tdi nafte, gjendje pune, cmimi 120 euro i diskutushem 0694538639

  Peqin 18 gusht 10:02
  120 €
 • 5 foto
  OKAZION!!! C220 Cdi, AVANGARDE, GJERMANIA
  Vetura

  OKAZION!!! C220 Cdi, AVANGARDE, GJERMANIA

  C220 CDI, nafte Avantgarde, sapo ardhur nga GJERMANIA me dogane*** *** 1 pronar, KM origjinale (me L

  Peqin 17 gusht 23:18
  7.770 €
 • 8 foto
  bmv 320 xdrive 2011
  Vetura

  bmv 320 xdrive 2011

  shitet - makina e sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir xdrive motorr 2.0naft automat goma

  Peqin 17 gusht 16:52
  9.000 €
 • 1 foto
  Apply Now And Increase Your Business
  Sherbime

  Apply Now And Increase Your Business

  Do you need a Loan? Are you looking for Finance? Are you looking for a Loan to enlarge your busi

  Peqin 17 gusht 13:26
  10.000.000 €
 • 0 foto
  Renault Scenic
  Vetura

  Renault Scenic

  makina eshte ne gjendje te mire.me te gjith sherbimet e bera.

  Peqin 17 gusht 05:27
  2.000 €
 • 2 foto
  4 GOMA 225.65.17
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA 225.65.17

  Shiten 4 goma 4 stine m+s, marka Dunlop numer 225.65.17, te perdorura gjendje 50%, cmimi 130 euro

  Peqin 16 gusht 08:11
  130 €
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Peqin 16 gusht 03:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat brava
  Vetura

  Fiat brava

  Shes fiat brava 1.2 benzin viti 2000 motorr dhe kambio ne gjendje te mir amortizatore te rinje goma

  Peqin 15 gusht 17:31
  800 €
 • 1 foto
  pershendeti
  Sherbime

  pershendeti

  pershendeti te interesuart te kontakton ne cel 0672486718

  Peqin 14 gusht 17:17
  1 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI 4x4
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI 4x4

  shitet Volkswagen Golf 5 i sa po ardhur nga italia me motorr 2.0 tdi nafte kamje manuale 6+r marsha,

  Peqin 14 gusht 16:57
  3.800 €
 • 6 foto
  Shitet Porsche Cayenne//S
  Vetura

  Shitet Porsche Cayenne//S

  Shitet Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz(impianti Gazit i montuar ne Itali tek firma Porshit) Automa

  Peqin 14 gusht 13:14
  7.500 €
 • 11 foto
  OKAZION!!! SHITEN (Dy Makina)
  Vetura

  OKAZION!!! SHITEN (Dy Makina)

  Shiten Dy Makina Cmimi Okazion!!! 1---->Shitet Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz(impianti Gazit

  Peqin 14 gusht 13:14
  12.000 €
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Peqin 13 gusht 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Peqin 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Paisje per sport

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Peqin 13 gusht 06:40
  5.000 €
 • 4 foto
  Alb
  Telefona celulare

  Alb

  Iphone 6s Cmimi diskutushem

  Peqin 12 gusht 16:15
  200 €
 • 7 foto
  vw glof6 2.0naft 4x4
  Vetura

  vw glof6 2.0naft 4x4

  makina esht ne gjendje te shkelqyer 2.0naft 4x4 2010 makia esht full goma te reja kilometra origjina

  Peqin 12 gusht 09:12
  7.800 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Peqin 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OPEL ASTRA 1.6 GAZ BENZIN 2008
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 GAZ BENZIN 2008

  shitet Opel Astra i sa po ardhur nga Italia me motorr 1.6 benzin gaz impianti Landi Renzo i montuar

  Peqin 10 gusht 10:07
  3.000 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Peqin 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Peqin 9 gusht 17:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Peqin 9 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OPEL CORSA 1.2 GAZ-BENZIN 2010
  Vetura

  OPEL CORSA 1.2 GAZ-BENZIN 2010

  ️ OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ 🔷️ VIT PRODHIM 2010 🔷️ KONDICIONER PREFEKT 🔷️ 4 GOMA TE REJA 🔷ï¸

  Peqin 8 gusht 10:33
  3.700 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI 2007
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI 2007

  shitet Volkswagen Golf 5 i sa po ardhur nga Italia me motorr 1.9 tdi nafte kamje manuale 6 marsha, k

  Peqin 8 gusht 09:44
  3.900 €
 • 0 foto
  Shitet audi4×4 A3 viti 2006 per arsyje emigrimi
  Vetura

  Shitet audi4×4 A3 viti 2006 per arsyje emigrimi

  Shitet adudi 4×4 ne gjeneje te mir pune gomat jan 100% ngjyr e zez epaster si gabin dhe nga mrenda d

  Peqin 6 gusht 17:59
  6.500 €
 • 12 foto
  Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Sport Exhaust
  Vetura

  Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Sport Exhaust

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Po

  Peqin 6 gusht 17:14
  4.499 €
 • 11 foto
  Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoram
  Vetura

  Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoram

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Peqin 6 gusht 17:14
  5.700 €
 • 8 foto
  E 270 avangarde automat full full
  Vetura

  E 270 avangarde automat full full

  Shitet makin ne gjendje shum shum te mir shum e mbajtur makin eshte modeli avangard kambio automat d

  Peqin 6 gusht 10:59
  4.700 €
 • 1 foto
  Djali i vogël dhe vajza Birman Kitten
  Kafshe shtepiake

  Djali i vogël dhe vajza Birman Kitten

  kotele të bukura Birman për shitje Gati për t’u larguar për shtëpi të dashura Shumë e lezetshme dh

  Peqin 5 gusht 11:26
  120 €
 • 7 foto
  VW Beetle 1.9 tdi manual
  Vetura

  VW Beetle 1.9 tdi manual

  shitet makina e ardhur nga jasht me dogan te paguar gati per targa makina eshte ne gjendje shum te m

  Peqin 5 gusht 11:04
  2.100 €
 • 2 foto
  Kafshe
  Kafshe ferme

  Kafshe

  Pele shum e mire e urte. Pela eshte pes vjece

  Peqin 4 gusht 22:45
  900 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Peqin 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI 2010
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI 2010

  shitet Volkswagen Golf 6 i sa po ardhur nga italia me motorr 2.0 tdi nafte, kamje manuale 5 marsha,

  Peqin 4 gusht 08:11
  6.500 €
 • 9 foto
  vw pasat 2.0naft 2008
  Vetura

  vw pasat 2.0naft 2008

  makina esht ne gjendje shum te mir motorr tipit te ri 2.0naft manual sapo ardhur nga italia me dogan

  Peqin 3 gusht 21:52
  4.800 €
 • 3 foto
  PEUGEOT EXPERT
  Vetura

  PEUGEOT EXPERT

  Motorri 1900 diesel .Furgoni ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet te bera shitet per arsye

  Peqin 3 gusht 21:32
  1.800 €
 • 9 foto
  Okazion shitet Opel astra 1.7 naft kambjo manuale
  Vetura

  Okazion shitet Opel astra 1.7 naft kambjo manuale

  Shitet Opel Astra viti 2009 1.7 nafte me 155000 km origjinale me sherbime sa jan ber rryp motorri po

  Peqin 3 gusht 08:53
  3.300 €
 • 5 foto
  Okazion shitet benz 320 motor evo i vitit 2006
  Vetura

  Okazion shitet benz 320 motor evo i vitit 2006

  Okazion shitet benz 320 motorr evo i vitit 2006 kambjo atomatike ne gjendje shum te mir me cdo sherb

  Peqin 3 gusht 08:52
  6.499 €
 • 3 foto
  Kilometrezh benz klasse e 220 vit 2006
  Autopjese dhe paisje

  Kilometrezh benz klasse e 220 vit 2006

  Shitet kilometrazh benz klasse e Avangarde vit 2006 shum ne gjendie te mir

  Peqin 31 korrik 18:41
  70 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz c220
  Vetura

  Mercedes-benz c220

  Shitet mercedes-Benz c220 i 2008 me kamjo automatic ne gjendje shum te mir pun i paster si mbrenda e

  Peqin 31 korrik 16:48
  9.000 €
 • 2 foto
  2 goma te reja 185.60.14
  Autopjese dhe paisje

  2 goma te reja 185.60.14

  Shiten 2 goma te reja vere numri 185.60.14 cmimi 20 euro copa, 0694538639

  Peqin 31 korrik 16:10
  20 €
 • 4 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  Shitet BMV320 ne gjendje perfecte .vit prodhimi 2001. Mundesi ndrimi

  Peqin 31 korrik 10:48
  3.300.000 Lek