Automjete
Kosovë
Posto shpallje
 • TAURAN 1.9 TDI DSG VITI 2008 NDRIM I MUNDSHEM

  TAURAN 1.9 TDI DSG VITI 2008 NDRIM I MUNDSHEM

  Shitet tauran 1.9 tdi dsg automatik viti 2008 Osht shum ne gjendje te mir i pster shum Mrenda dhe jasht guma te reja fellge te mira Regjistrimi i dyt sa osht ber regjistrim 1 vit I ardhur nga zvicra

  7.300 €
  Prizren
  Dje, 21:16
 • -Shes opel corsa 10 muj regjistrim vp99

  -Shes opel corsa 10 muj regjistrim vp99

  -shes opel corsa benzin posedon abs 10 muj regjistrim vp99 gomat treja airbag kastafon me cd aux gjamat me rrym (2 funksjonal) etjj.. per me shum mund te na kontaktoni ne nr 044689562 edhe viber +37

  1.600 €
  Lipjan
  Dje, 21:15
 • Shes golf 6 1.6 tdi vit 2012

  Shes golf 6 1.6 tdi vit 2012

  Shes golf 6 1.6 tdi viti 2012 motorri bbluemotion i sapo regjistruar rks

  9.800 €
  Pejë
  Dje, 21:04
 • Mercdes Benz 518

  Mercdes Benz 518

  Shitet sprinteri I ardhur nga zvicrra.ka 1 vjet regjistrim, me servis ne gjendje shum te mir Ju lutem vetem oferta serioze

  Me Marrveshje
  Suharekë
  Dje, 21:04
 • SHES GOLF 2 1.3 BENZIN V.P91 RKS SHUM I RUJTUM

  SHES GOLF 2 1.3 BENZIN V.P91 RKS SHUM I RUJTUM

  SHES OSE BOJ MDRRIM SHES GOLF 2 1.3 BENZIN SHUM I RUJTUM I REGJISTRUAR DERI NE FUND MUJ 04-2018 GOLF ESHTE I RUJTUM SI MBRENDA ASHTU SI JASHTE ETJ ETJ VITI I PRODHIMIT NE FUND 91 HIPOTEK NUK ESHTE P

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:24
 • Rent a Car / Vetura me Qera

  Rent a Car / Vetura me Qera

  Rent a Car Inter AS Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19,99, Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar prej vetëm 19,99€ 24/H. Mos shpenzoni më tepër: Rent A car " Inter AS" VETURË PËR TË

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 20:24
 • MERCEDES E290

  MERCEDES E290

  SHES MERCEDES BENZ E290TURBODISEL I VITIT 1997 VETURA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE PO ASHTU KA HARGJIME TE VOGLA DHE NUK ESHT E VOZITUR SHUM DHE I KA TE GJITHA SERVISET E KRYERA VETURA POSEDON: KLIM AIRB

  2.300 €
  Prishtinë
  Dje, 20:14
 • Golf 4 1.4 Benzin Rka 11 Muj Vp 2000 me klim

  Golf 4 1.4 Benzin Rka 11 Muj Vp 2000 me klim

  Golf 4 1.4 Benzin Rks 11 Muj Vp 2000 Vetura esht gjendje shum te mir dhe ekonomik Posedon Klim Airbag Abs gjamat me rrym etj Gomat 4 copa te reja Dimrit vetem tapacirin e deres nuk e ka te mire Qmimi

  2.650 €
  Ferizaj
  Dje, 20:14
 • minibus

  minibus

  shes mini busin sprinter 208 dizell viti1996 ulse 9+3 regjistrim deri mujin 11 2018 motorri ok nuk hargjon vaj karaserija ka nevoj pak per investim perkthimi miniher 044341955 044579955 Deli Ndrr

  3.500 €
  Gjilan
  Dje, 20:14
 • OPEL MERIVA 1.7CDTI-2007

  OPEL MERIVA 1.7CDTI-2007

  Opel Meriva,1.7 CDTI,viti 2007 Vetura esht shum ne gjendje te mir esht me rks e perkthen meniher (hipotek nuk esht) vetura ka prejardhjen nga zvicrra,vetura ka:klim,centrall,servo,dy qelsa,gomat e dim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:04
 • AUDI A4 2006 RKS 2.0/TDI ,,,NDRROHET,,,

  AUDI A4 2006 RKS 2.0/TDI ,,,NDRROHET,,,

  AUDI A 4 TDI 2.0/ VITI 2005 AUTOMATIK TIPTRONIC RKS 5 MUJ KLIMATRONIC NAVIGACION ULSE ME NXEMJE TEMPOMAT PULLA NTIMON GJAMA ME RRYM SHIBER SOLAR VETURA ESHTE FULL OPSION ESHTE NE GJENDJE TE M

  7.350 €
  Prishtinë
  Dje, 20:04
 • Mercedes 190 dizell

  Mercedes 190 dizell

  Mercedes 190 dizell makina asht e ruajtur mir me ni fjal asht e mir si motor ashtu edhe trap nhipotek nuk asht perkthimi bohet me ni her.

  1.300 €
  Prizren
  Dje, 19:24
 • Scania 112

  Scania 112

  Shes Kamionin Skania 112 viti i prodhimit 1988 Kamioni eshte ne gjendje te rregullt dhe i gatqum per punë.nr i viber +4915750365101

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 19:24
 • Audi a3 s line sapo doganuar nga zvicrra rks

  Audi a3 s line sapo doganuar nga zvicrra rks

  Audi a3 2.0 tdi s- line viti 2004 automatik vetura osht ne gjendje perfekte pa asni gervishtje ma te vogel i shtrengum ne trapa me ni fjal tip top osht i ardhun nga zvicrra vetura e e sapo doganuar

  5.900 €
  Prishtinë
  Dje, 19:14
 • Shitet mercedes 270 cdi Avantgarde

  Shitet mercedes 270 cdi Avantgarde

  Shes mercedes e270 cdi Avangarde (full extra): Full extra.ne gjendje perfekte.karrike lekure me rregullues elektrik+ nxemje ne karrika.senzora para dhe mbrapa.dritat xenon-bi xenon.(te vendosura te r

  7.000 €
  Prishtinë
  Dje, 19:04
 • Reno Clio

  Reno Clio

  Shitet Renault clio 1.5 dci 82hp ne gjedje shum te mir me servise kryme komplet goma te reja akullmator te ri bord kompjuter karrika te fella etj viti 2003 Regjistrim dej mujn e 10-2018 ndrrim me go

  2.800 €
  Prishtinë
  Dje, 18:25
 • Golf 2 dizell 1.9 TDI rks ndrrimi munshum

  Golf 2 dizell 1.9 TDI rks ndrrimi munshum

  Shes ndrroj golf 2 viti87 rks 4 muj fabrikisht dizell 1.9 TDI ne xhendje shum te mir 044633338 049588881

  1.200 €
  Vushtrri
  Dje, 18:25
 • Renault Kangoo regjistrim 14.08.2018

  Renault Kangoo regjistrim 14.08.2018

  Shes renault kangoo 1.2 benzin viti i prodhimit 1998 i regjistruar RKS(14.08.2018)ngjyr e bardh ne gjendje shum te mir teknike per informata me te hollsishme na kontaktoni ne tel:044 747 038 mund te k

  999 €
  Ferizaj
  Dje, 18:14
 • Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

  Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

  Vetura është ne gjendje shume te mire teknike. info +37745910910

  3.333 €
  Prishtinë
  Dje, 18:14
 • Fellne 19" Mercedes E-Class E63 , Volvo & Jaguar

  Fellne 19" Mercedes E-Class E63 , Volvo & Jaguar

  Shiten fellet te reja te paperdorura, prodhim origjinal Gjerman , fellnet jane 19" per mercedes E Classe E63 , po ashtu bejne edhe per Jaguar dhe Volvo . Nuk jane Kinez Viber: 0037745671239

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 18:14
 • Shes ndrrroj fiat punto viti 2002 dizel 1.9 jtd

  Shes ndrrroj fiat punto viti 2002 dizel 1.9 jtd

  Shes ndrroj fiat punto viti 2002 dizel 1.9 jtd klim guma dimri 4 te reja 2 dyr regjistrim i skadusr Nr viber +37745123333 nr ipko 049901508

  1.750 €
  Skënderaj
  Dje, 18:14
 • OPEL ASTRA 2.0 DIZEL - 00

  OPEL ASTRA 2.0 DIZEL - 00

  OPEL ASTRA 3.0 DIZEL KLIM E REGJISTRUAR RKS NE GJENDJE TE RREGULLT 044589616 VIBER +37745304076 JU MIRPRESIM

  2.850 €
  Vushtrri
  Dje, 18:06
 • GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIK DOGAN TE PAGUAR

  GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIK DOGAN TE PAGUAR

  Shitet golf 5 1.9 tdi diesel automatik karavan viti prodhimit ne fund te 2008 ne gjendje shum te mir teknike. I sapoardhur nga zvicrra me dogan te paguar . Vetura posedon : 4 goma te reja te dimrit ,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 18:05
 • SHGES GOLF 2 DIZEL 1.6 RKS

  SHGES GOLF 2 DIZEL 1.6 RKS

  SHGES GOLF 2 DIZEL 1.6 RKS VETURA OSHT FABRIKISHT DIZEL. VITI PRODHIMIT 1985 MOTORRIN E MIR. HIPOTEK NUK OSHT DOKUMENTA NGJENDJE TE RREGULLT. TEL 045 484 510 VIBER +37745484510

  550 €
  Lipjan
  Dje, 17:25
 • unikonzum-petrol Branika I gjon per Golf II

  unikonzum-petrol Branika I gjon per Golf II

  unikonzum-petrol Branika I gjon per Golf II

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:24
 • Polo 1.4 Benzine-00 RKS deri 12.07.2018

  Polo 1.4 Benzine-00 RKS deri 12.07.2018

  Shitet polo 1.4 benzine ne gjendje teper te mire teknike dhe shume e pastert mbrenda dhe jashte, viti i prodhimit 2000 dhe ka regjistrim deri me 12.07.2018. Vetura eshte shum e mirembajtur dhe eshte v

  2.900 €
  Prishtinë
  Dje, 17:14
 • GUMA GOMA ZVICERANE KUALITET DHE GARANCION !!!

  GUMA GOMA ZVICERANE KUALITET DHE GARANCION !!!

  Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kem mundesi të i postojm të gjitha në fb na shkruani ne viber +37744377710 Dhe ne se pa do ju dergojm një foto t

  1 €
  Dragash
  Dje, 17:04
 • GOLF 5 PLUS 1.9 DIESEL AUTOMATIK

  GOLF 5 PLUS 1.9 DIESEL AUTOMATIK

  GOLF 5 PLUS , 1.9 DIESEL , MARSHI AUTOMATIK , VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE PROBLEM , ME KILOMETRAZH TE GARANTUAR 187.000KM, VETURA SAPO ESHTE IMPORTUAR NGA BELGJIKA , DHE VETEM ESHTE ME D

  6.700 €
  Prishtinë
  Dje, 16:25
 • Shitet Golf 5 2004 DSG

  Shitet Golf 5 2004 DSG

  Shitet Golf 5 automatik viti 2004 DSG dizel 288000km ngjyr-hiri shum i rujtur —per ma shum info +37744937415

  6.300 €
  Gjilan
  Dje, 16:25
 • GOLF 6 1.6 DIESEL 2012

  GOLF 6 1.6 DIESEL 2012

  VW GOLF 6 , MARSHI MANUAL 1.6 DIESEL, VITI I PRODHIMIT 2012, ME KILOMETRA 212.000 TE GARANTUARA, VETURA SAPO ESHTE IMPORTUAR NGA BELGJIKA , NE GJENDJE PERFEKTE PER ME SHUME KONTAKT NR OSE VIBER

  9.700 €
  Prishtinë
  Dje, 16:25
 • TOURAN 1.9 DIESEL 7 ULSE

  TOURAN 1.9 DIESEL 7 ULSE

  VW TOURAN 1.9 DIESEL, MARSHI MANUAL , VETURA KA 7 ULSE , VITI I PRODHIMIT 2008 , ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE PA ASNJE PROBLEM , KILOMETRAT 206.000 TE GARANTUARA, I SAPO IMPORTUAR NGA BELIGJIKA ,PER

  7.500 €
  Prishtinë
  Dje, 16:25
 • Shes opel astra 1.8 B rks 1 vit

  Shes opel astra 1.8 B rks 1 vit

  Shes opel astra 1.8 benzin rks 1 vit viti prodhimit 2000 klim funksionale abs centrall gjamat me rrym ar bak tempo mat bord kompjuter 4 gomat e reja

  2.650 €
  Ferizaj
  Dje, 16:25
 • Guma Fellga sprej orgjinal

  Guma Fellga sprej orgjinal

  SHITEN SPREJAT PER FELGA EDHE PER GUMA GOMAT E VJETRA IBAN TE REJA FANTAZI SHIHEN

  2 €
  Prizren
  Dje, 16:25
 • VW GOLF 5 1.9 DIESEL

  VW GOLF 5 1.9 DIESEL

  VW GOLF 5 1,9 DIESEL , MARSHI MANUAL , VITI I PRODHIMIT 2006, KILOMETRA 210.000 , VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E SAPO IMPORTUAR NGA BELGJIKA , PER ME SHUME KONTAKT NR OSE VIBER

  6.900 €
  Prishtinë
  Dje, 16:24
 • Shitet bmw 525

  Shitet bmw 525

  Shitet bmw 525 viti i prodhimit 14/09/2006 vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike per info 044 195 171

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  Dje, 16:15
 • SHITET GOLF 2 BEZIN 1.6 REGJSTRIM 7MUJ

  SHITET GOLF 2 BEZIN 1.6 REGJSTRIM 7MUJ

  SHITET GOLF 2 BEZIN 1.6 MOTORI PUNON PREFEKT KA KUR FARE DEFEKT REGJSTRIMI DERI FUND KORIK 2018 2 GUMA TE REJA TE PARA DIMRIT AKMULATOR TE RI HIDROLIK PA PIK KORZOJN SI KARESERI SI POD SHUME I

  850 €
  Prizren
  Dje, 16:14
 • iveco 49-12

  iveco 49-12

  shess ivecon 2.8 interkuller kiper ne tri anet regjistrim deri ngusht po ashtu posedon kompresorin viti i prodhimit 97

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:04
 • shiten gomat e dimrit  215 / 65/ R16

  shiten gomat e dimrit 215 / 65/ R16

  Shes gomat per Gjip ,jane te perdoruar 215/65/R16 KUMHO 13 EURO COPA 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper KUZHINA PAISJE SKARA TOSTER TOSTERA PROFESIONALE ME PLI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:04
 • Kamjon mercedes

  Kamjon mercedes

  Shitet kamjoni.mercedes 10.17 esht ne gjendje shumm te mir pune bojm edhe ndrrim me vetur nese um.konvenon

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 15:25
 • Goma per xhip

  Goma per xhip

  goma te perdorura 265 70 R15

  135 €
  Prishtinë
  Dje, 15:19
 • Shitet

  Shitet

  Bmw328i viti 99 i sapo ardhur nga zvicerra

  1.550 €
  Prizren
  Dje, 15:16
 • renault laguna 2003

  renault laguna 2003

  RENAULT LAGUNA 1.9 dCI V.P 2003 GJENDJE PERFEKT POSEDON: KLIMATRONIK FUNKSIONAL GJAMA ME RRYM KARRIKA LEKURE (MEMORIE)+ELEKTRONIKE KARRIKA ME NXEMJE HOLLOGENKA SENZORA MBRAPA KOMANDA NE TIMON RADIO M

  1.100 €
  Gjilan
  Dje, 15:16
 • skip ne gjendje te rreullt esht perfekt

  skip ne gjendje te rreullt esht perfekt

  Shitet skipi Masey Fogusan automatik ne gjendje te rregullt pa as ni defekt pumpen shum te fort tel 049 313 798 Viber +37744313798 Per kontakt te lajmrohen vet

  5.000 €
  Gllogoc
  Dje, 15:15
 • Rimorkio per pesha te renda

  Rimorkio per pesha te renda

  Shiten rimorkiot per pesha te renda . Rimorkio e pare eshte ne gjendje shume te mire ka librezen si dhe mund te ngarkohet deri ne 2600kg . Rimorkio e dyte eshte ne gjendje shume te mire e pershtatshme

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 15:15
 • Lada niva

  Lada niva

  Shitet lada niva ne gjendje shum te mir e regjistruar rks por e qlajmrume

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  Dje, 15:08
 • 2 Goma dimrit 205/55/16 te vitit 2016/2017

  2 Goma dimrit 205/55/16 te vitit 2016/2017

  shiten gomat po thujse treja vetem dy muj te perdorta, kan ardh prej zvicrres me vetur... dy copa 60 euro

  55 €
  Prishtinë
  Dje, 15:08
 • Shes branika te citroen

  Shes branika te citroen

  Shes branika te llojeve te ndryshme te citroen Tel: 044 136 506

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 15:07
 • RENAULT LAGUNA FULL EKSTRA 2003

  RENAULT LAGUNA FULL EKSTRA 2003

  RENAULT LAGUNA 1.9 dCI V.P 2003 GJENDJE PERFEKT POSEDON: KLIMATRONIK FUNKSIONAL GJAMA ME RRYM KARRIKA LEKURE (MEMORIE)+ELEKTRONIKE KARRIKA ME NXEMJE HOLLOGENKA SENZORA MBRAPA KOMANDA NE TIMON RADIO M

  1.100 €
  Gjilan
  Dje, 15:07
 • Audi 100

  Audi 100

  -Audi 100 -Interieri dhe të gjitha pjesët e Audi A6 1995 -2.5 Dizell -Interieri lëkurë ngjyrë hiri -Klimë por në defekt -Manual 6 shpejtësi +R -Armotizatorë të ri dhe të gjitha pjesët e trapit të rej

  2.200 €
  Prishtinë
  Dje, 15:07
 • Pasat 2 karavan

  Pasat 2 karavan

  Shes veturen pasat 2 karavan 1.8 plin.benzin rexhistrimi i ka skaduar per inf 044798050 shema gjindem ne lipjan

  500 €
  Lipjan
  Dje, 15:07