Automjete
Dragash

Automjete në shitje në Dragash

 • 3 foto
  honda dominator 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  honda dominator 500cc

  shes honda dominator 500cc ne gjendje perfekte

  Dragash 27 prill 16:51
  1.100 €
 • 3 foto
  Shes Opel Astra 1.7 DTI Viti i prodhimit 2002
  Vetura

  Shes Opel Astra 1.7 DTI Viti i prodhimit 2002

  Shes Opel Astra 1.7 DTI Viti i prodhimit 2002

  Dragash 25 prill 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes benz ose nderoje me nje makine me te vogel
  Vetura

  shes benz ose nderoje me nje makine me te vogel

  shes ose nderoje benz te vitit 1990 ne gjendje te mire me dokumenta deri ne janar te 2020.nderohet m

  Dragash 22 prill 21:29
  130 €
 • 2 foto
  Ford transit
  Vetura

  Ford transit

  Ford transit 2.5 dizel bez registracija vo dobro stanje za vise inform.. +38649236474 viber

  Dragash 22 prill 19:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr yamaha 600cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr yamaha 600cc

  Shes motorrin yamaha 600cc ne gjendje shum te mir teknike

  Dragash 16 prill 21:56
  1.350 €
 • 10 foto
  Golf6
  Vetura

  Golf6

  Golfi ashtë i doganum me targa kosovare qe tre muj servisin e math e ka te kryme komplet qe ni muj m

  Dragash 16 prill 20:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Golf 4
  Vetura

  Shes Golf 4

  Shes Golf 4 , Automatik , Disel 1.9 TDi (Di tkuqe).

  Dragash 16 prill 18:16
  1 €
 • 5 foto
  Shitet Peuget 207 1.4 HDI Viti 2007 PA DOGAN
  Vetura

  Shitet Peuget 207 1.4 HDI Viti 2007 PA DOGAN

  Shitet Peuget 207 1.4 HDI Viti 2007 PA DOGAN per me shum kontaktoni ne nr +38349120818.

  Dragash 15 prill 21:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Espace 2.1tdi
  Vetura

  Espace 2.1tdi

  Ranult espace 2.1turbo dizel 7sedista registracija ima do septembar baterija nova vo dobro stanje mo

  Dragash 14 prill 23:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  U shit flm merrjep
  Vetura

  U shit flm merrjep

  ???

  Dragash 14 prill 02:27
  480 €
 • 3 foto
  shitet golf3  1.9 dizel
  Vetura

  shitet golf3 1.9 dizel

  shitet golf3 1.9 dizel esht ne gjendje shum shum te mir sa po ka ardh nga slovenij mud te na konta

  Dragash 13 prill 18:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 4 goma 195 55 R15 85V
  Vetura

  Shiten 4 goma 195 55 R15 85V

  Shiten 4 goma 195 55 R15 85V Të Veres Per info: Mobil 045433747 Viber +38345433747 Topanicë Komuna K

  Dragash 12 prill 21:35
  60 €
 • 3 foto
  Fara-Drita bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  Fara-Drita bmw 320

  +38649870484 njëra është pak e dëmtuar dhe tjetra është e shkëlqyeshme

  Dragash 11 prill 23:20
  70 €
 • 2 foto
  Papaq sport
  Motore (mbi 50 cc)

  Papaq sport

  Shitet papaq sport ne gjendje te mir me letra te rregullta shiptarre qmimi kontakt ne viber wetcap +

  Dragash 11 prill 07:38
  1 €
 • 6 foto
  Shes polaris rzr
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes polaris rzr

  Në gjendje të mirë, ajo është e vendosur në një kosovë, është gati për ngarje vetem whatsapp:+39 340

  Dragash 9 prill 01:44
  6.500 €
 • 2 foto
  Shes blij
  Autopjese dhe paisje

  Shes blij

  Shes blej motr 1.7 disel

  Dragash 7 prill 17:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel insigni 2009 2.0 cdti
  Vetura

  Opel insigni 2009 2.0 cdti

  Shitet opel insignia 2009 2.0 cdti 96kw ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e kryera per gjdo

  Dragash 7 prill 00:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  polo 1.0 benxi
  Vetura

  polo 1.0 benxi

  polo esht ne gjendje te mir nuk ka klim

  Dragash 6 prill 16:24
  1.800 €
 • 1 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Shes fellga 13-she te ardhura nga jasht jan shum te mira per ma shum..info tel. 045 666 261

  Dragash 6 prill 15:55
  120 €
 • 2 foto
  Bmw 535d 270ps M-paket
  Vetura

  Bmw 535d 270ps M-paket

  Shitet vetura ne gjendje perfekte si jasht ashtu dhe brenda dhe ne trap shum ne gjendje te mir Gjama

  Dragash 5 prill 14:40
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Setra 315 hd Viti 2000 Motori 435

  Dragash 5 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial

  Eshte ne gjendje te mir

  Dragash 5 prill 12:56
  200 €
 • 5 foto
  Setra 415 GT HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 415 GT HD

  Jan ne gjendje shum te mir teknike per me shum na kontaktoni viber +38349351241

  Dragash 5 prill 00:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   ? AUTO PLUS ? BLEJM VETURA TARGA TE HUJA
  Vetura

  ? AUTO PLUS ? BLEJM VETURA TARGA TE HUJA

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Dragash 4 prill 19:05
  3.999 €
 • 3 foto
  Delovi za audi 80 - golf2 - passat benzin
  Autopjese dhe paisje

  Delovi za audi 80 - golf2 - passat benzin

  Alternator-35€ Razvodnik-20€ Pumpa za benzin-20€ Kompijuter Audi 80 ainspric-40€ Ainspric audi 80 2.

  Dragash 4 prill 17:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi 80.
  Vetura

  Audi 80.

  Audi 80 vetur e mirë por sipas vitit. Me fuqin qe ka kur ta vozit ke me ndrruar mendjen.sepse viti n

  Dragash 4 prill 17:24
  900 €
 • 4 foto
  Kok motorri per Golf 2 dizell 1.6 Turbo dizell
  Autopjese dhe paisje

  Kok motorri per Golf 2 dizell 1.6 Turbo dizell

  Kok(gllava) motorri per Golf 2 dizell 1.6 Turbo me Hidro(uj) . Është në gjendje te rrgeullt e testua

  Dragash 4 prill 17:16
  90 €
 • 5 foto
  Atv 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 125cc

  Super

  Dragash 4 prill 15:41
  750 €
 • 8 foto
  Setra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Setra

  mercedes 350 turismo.autobusi eshet ne gjendje te mire teknike .motor v8 381ps .50 ulse .klim retard

  Dragash 4 prill 10:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  KIA SORENTO (Dizel)
  Vetura

  KIA SORENTO (Dizel)

  Kia Sorento Limousine Dizel

  Dragash 4 prill 10:34
  8.500 €
 • 0 foto
  Shitet ndrrohet
  Vetura

  Shitet ndrrohet

  She\'s veturen golf 2 dizel turbo

  Dragash 4 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2011 Caterpillar 444E
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2011 Caterpillar 444E

  2011 Caterpillar 444E Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Dragash 4 prill 08:38
  9.100 €
 • 7 foto
  Goma 14 coll
  Autopjese dhe paisje

  Goma 14 coll

  Shes dy goma te dimrit nje sezon te perdorura 175/70R/14 M+S Sava shume te mira me bandasha! Si dhe

  Dragash 4 prill 07:41
  117 €
 • 4 foto
  shes mercedes benz 2.0 dise viti 2002
  Vetura

  shes mercedes benz 2.0 dise viti 2002

  shes mercedesin c200 disel viti 2002 ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon targa te belgjike

  Dragash 4 prill 06:49
  3.500 €
 • 5 foto
  AUDI 80-89
  Vetura

  AUDI 80-89

  VIBER—— +38649870483

  Dragash 4 prill 06:41
  450 €
 • 2 foto
  Shes skuterin 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin 150cc

  Shes skuterin 150cc. Ndrrim me naj kros 125cc

  Dragash 4 prill 06:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  seat 1.9tdi
  Vetura

  seat 1.9tdi

  vetura asht e ardhun nga zvicrra ne gjendje te rregullt pa dogan lekur mrena per gjdo info +38649286

  Dragash 4 prill 00:56
  1.000 €
 • 4 foto
  Audi 100 c4
  Vetura

  Audi 100 c4

  Audi c4 dizel 2.5 za vise info..kontakt na viber +37744100653

  Dragash 4 prill 00:54
  1.250 €
 • 7 foto
  Tapacira per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Tapacira per Golf 4

  Shiten tapacirat e Golf 4 tapacirat jan siq shihen nfoto kam edhe tapacira tjer por pershkak se merr

  Dragash 4 prill 00:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tapacira per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Tapacira per golf 4

  Shiten tapacirat e golf 4 per me shum kontaktoni

  Dragash 4 prill 00:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes mish
  Vetura

  Shes mish

  Shes mish tviqit deri 11 muaj edhe tlopos me qmim normal ruajm edhe me porosi Mishi bio i sharrit

  Dragash 3 prill 23:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA

  Posedoj te gjitha pjeset e karoseris per CITROEN ZX si: 2 dyert e para Amortizera dhe federa

  Dragash 3 prill 22:47
  170 €
 • 0 foto
  Renault Trafic Trafik\n 95 pjes\n
  Vetura

  Renault Trafic Trafik\n 95 pjes\n

  shes pjes te renaultit te gjitha jan te qmontuara i jap me nje qmim te volitshem trapat dyrt drit

  Dragash 3 prill 22:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobilie me porosi KOMBI kompenzim
  Vetura

  Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

  mobilje me porosii \"Miri Dekor \"Bresane Dragash

  Dragash 3 prill 22:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kia sportage 2.0dizell    2000viti
  Vetura

  Kia sportage 2.0dizell 2000viti

  Kia sportage 2.0 4x4 dizell u dobrom stanju ocuvana

  Dragash 3 prill 21:59
  1.400 €
 • 2 foto
  Fellna r15
  Autopjese dhe paisje

  Fellna r15

  viber-+38649870484

  Dragash 3 prill 21:46
  100 €
 • 2 foto
  Moto
  Motore (mbi 50 cc)

  Moto

  Shes krros ne gjendje perfekte gjitha sherbimet e berra per me shum kontakt ne nr teli +355688531014

  Dragash 3 prill 21:43
  700 €
 • 8 foto
  Shitet KIA Sorento
  Vetura

  Shitet KIA Sorento

  Vetura eshte ne gjendje shume te rregull asht e ardhne prej zvicrre shum pak e vozitur ne kosov qmim

  Dragash 3 prill 21:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mercedes g300
  Vetura

  mercedes g300

  shitet mercedes g300 me dogan per gjdo info viber +38349286965 qmimi 7500 euro i pa diskutushem ndrr

  Dragash 3 prill 21:24
  7.500 €
 • 3 foto
  Dragash
  Vetura

  Dragash

  Shes polen 1.1benzin ose nddrim i munqem

  Dragash 3 prill 19:33
  700 €