Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Dragash

 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Dragash 30 korrik 12:26
  98.755 €
 • 0 foto
  Pjes per kombi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per kombi

  Shes pjes per kombi e motorrn e ka 1.7 minjaqin e ka me 5 shpetsi per ma shum ne tel

  Dragash 19 korrik 10:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per pikap
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per pikap

  Shes pjes per pikap candy

  Dragash 19 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr 1.7
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motorr 1.7

  Shes motorrin 1.7 dizell ne gjendje tee rregull

  Dragash 19 korrik 10:53
  250 €
 • 7 foto
  dyer per garazha 044681559
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha 044681559

  kemi ghitha llojet e dyerve si dhe aksesor te ndryshem motorra pper dyer te oborrit etj

  Dragash 13 korrik 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Minjaq per kombi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Minjaq per kombi

  She\'s minjaqin per kombi minjaqi osht me 5 shpetsi ne qendje te rregullt per ma shum ne tel

  Dragash 1 korrik 21:18
  150 €
 • 3 foto
  Pjes per pasat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes per pasat

  Shes pjes per passat per ma shum ne tel

  Dragash 21 qershor 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorra per dyer oborri 044681559
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  motorra per dyer oborri 044681559

  motorra per dyer oborri

  Dragash 21 qershor 06:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  She\'s motorrin 1.9 sdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  She\'s motorrin 1.9 sdi

  Shes motorrin 1.9 sdi ne ngjendje te rregullt motorri esht I montum ne Kerr per ma shum ne tel

  Dragash 17 qershor 20:29
  350 €
 • 0 foto
  She\'s motorrin 1.9 turbo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  She\'s motorrin 1.9 turbo

  She\'s motorrin 1.9 turbo ngjendje tmir esht I montum ne Kerr per ma shum ne tel

  Dragash 5 qershor 18:24
  350 €
 • 0 foto
  Shes minjaqin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes minjaqin

  Shes minjaqin per golf 3 osht shum i mir pa asni defekt per ma shum ne tel

  Dragash 27 maj 20:49
  50 €
 • 0 foto
  CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA

  Posedoj te gjitha pjeset e karoseris per CITROEN ZX si: 2 dyert e para Amortizera dhe federa

  Dragash 3 prill 22:47
  170 €
 • 1 foto
  shes motorrin 1.9 dizell
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes motorrin 1.9 dizell

  shes motorrin 1.9 dizell ngjendje shum tmir .uljen filterin e uljes dhe filterin e naftos i ka te nd

  Dragash 3 prill 04:58
  400 €
 • 1 foto
  shes boshpumpon 1.9 dizell
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes boshpumpon 1.9 dizell

  shes boshpumpen 1.9 dizell ne gjendje te rregullt cmimi 35 euro per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 21:35
  35 €
 • 2 foto
  shes boshpump per 1.6
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes boshpump per 1.6

  shes boshpump per 1.6 ne qendje te mir cmimmi 30 euro per ma shum je tel

  Dragash 31 mars 21:35
  30 €
 • 9 foto
  Motokulltivatori
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motokulltivatori

  Makine e re

  Dragash 31 mars 18:25
  1.500 €
 • 4 foto
  shes pasatin per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes pasatin per pjes

  shes pasatin per pjes motortin e ka 1.9 turbo per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 17:00
  50 €
 • 0 foto
  shes kryt e motorrit 1.9 tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes kryt e motorrit 1.9 tdi

  shes kryt e motorrit 1.9 tdi osht e montume edhe turbina ne gjendje shum te mir per ma shum ne info

  Dragash 31 mars 16:59
  150 €
 • 3 foto
  shes pasatin per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shes pasatin per pjes

  shes pasatin per pjes motorrin e ka 1.9 turbo dizell per ma shum ne tel 045598525

  Dragash 31 mars 07:23
  Me Marrveshje