Dragash

Shtepi & Familje në shitje në Dragash

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Dragash Dje, 22:17
  770 €
 • 7 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Teknik dhe paisje

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Dragash Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara
  Mobilje

  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Dragash Dje, 16:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kreveta dysheka dyer dritare viber +38345806223
  Mobilje

  kreveta dysheka dyer dritare viber +38345806223

  kreveta dysheka dyer dritare separe karrika tavolina viber +38345806223

  Dragash 10 nëntor 21:44
  70 €
 • 1 foto
  Kantaric dhe sharr
  Makina dhe vegla

  Kantaric dhe sharr

  Shes kantaricen dhe sharren ne gjendje shum te mir.

  Dragash 10 nëntor 20:45
  5.500 €
 • 1 foto
  CLARINET PER MUZIKANTA
  Makina dhe vegla

  CLARINET PER MUZIKANTA

  Shitet Klarineti per Muzikanta I bler ne Zvicer Qmimi 250 €

  Dragash 5 nëntor 13:14
  250 €
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Dragash 5 nëntor 10:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer dhe dritare me te gjitha porosit 045327459
  Mobilje

  dyer dhe dritare me te gjitha porosit 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet ju mirpresum

  Dragash 4 nëntor 08:30
  60 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha dimenzjonet +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modela e ngjyra te ndryshme me qmime 60€ - 120€ ju

  Dragash 4 nëntor 08:30
  60 €
 • 11 foto
  dyer 60€ dhe 70€ 049200094
  Mobilje

  dyer 60€ dhe 70€ 049200094

  ponojm dyer e dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet dyer per dhoma dyer me xhom dye

  Dragash 4 nëntor 08:27
  60 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Dragash 21 tetor 20:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorsharr EINHELL
  Makina dhe vegla

  Motorsharr EINHELL

  Shitet Motorsharra e Re - Einhell Gjerman E Re super Sharr Qmimi shum i Volitshem Veten 130 €

  Dragash 21 tetor 18:51
  130 €
 • 1 foto
  STIHL
  Makina dhe vegla

  STIHL

  Shitet Motorsharra STIHL e Re STIHL Gjerman i bler ne CH Qmimi 280 €

  Dragash 21 tetor 18:51
  280 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Dragash 21 tetor 15:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Dragash 21 tetor 08:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Dragash 21 tetor 08:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Dragash 21 tetor 08:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kreveta per femij viber+38345805512
  Mobilje

  kreveta per femij viber+38345805512

  kreveta dysheka shtrata dhoma

  Dragash 20 tetor 14:32
  75 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Dragash 20 tetor 00:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Dragash 18 tetor 22:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve GANITURA1+2+3=350€ TAVOLINA =50€ KOMODA E T

  Dragash 11 tetor 22:34
  350 €
 • 2 foto
  Zelboraf Unë shes vemurafenib
  Makina dhe vegla

  Zelboraf Unë shes vemurafenib

  Zelboraf Unë shes Zelboraf 240 mg (vemurafenib) Roche, për tumoret me mutacion BRAF (melanoma metast

  Dragash 9 tetor 10:23
  20 €
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  Mobilje

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Dragash 23 shtator 07:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes kto vegla me qmim të volitshem
  Makina dhe vegla

  Shes kto vegla me qmim të volitshem

  Jan në gjendje pune jan te përdorura Marka origjina

  Dragash 22 shtator 12:49
  1 €
 • 3 foto
  VIBRATOR PER BETON
  Makina dhe vegla

  VIBRATOR PER BETON

  Shitet Vibratori per Beton i bler ne Zvicer Vibrator i Ri - 6 m. Gjatesia e Ceves - 6 Cm. Trashsia

  Dragash 21 shtator 17:47
  400 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Dragash 17 shtator 13:38
  544 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Teknik dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Dragash 17 shtator 11:26
  632 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Teknik dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Dragash 16 shtator 11:35
  556 €
 • 0 foto
  FREZ DORE
  Makina dhe vegla

  FREZ DORE

  Shitet super Freza e Doren me leiser te vetin Ashtu si ne Foto - Komplet 120 €

  Dragash 14 shtator 10:25
  120 €
 • 11 foto
  karrika separe tavolina per ballkon 045805512
  Mobilje

  karrika separe tavolina per ballkon 045805512

  separe

  Dragash 13 shtator 11:08
  160 €
 • 11 foto
  separee karrika tavolina viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  separee karrika tavolina viber+38345805512

  separe

  Dragash 13 shtator 10:32
  160 €
 • 11 foto
  shes separe me qmim te lir 160euro 045805512
  Mobilje

  shes separe me qmim te lir 160euro 045805512

  separe

  Dragash 12 shtator 19:19
  160 €
 • 1 foto
  Oferte falas. 100%
  Materiale ndertimi

  Oferte falas. 100%

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Dragash 12 shtator 13:42
  5.000 €
 • 11 foto
  ulse tavolina separe per oborr
  Mobilje

  ulse tavolina separe per oborr

  separe karrika

  Dragash 11 shtator 15:56
  150 €
 • 0 foto
  Mashin per dru
  Makina dhe vegla

  Mashin per dru

  Shes mashinen per dru 4 Ton Made in Germany

  Dragash 5 shtator 19:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38345327459
  Mobilje

  dhoma gjumi +38345327459

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Dragash 4 shtator 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Dragash 3 shtator 16:29
  6.955 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Teknik dhe paisje

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Dragash 3 shtator 16:29
  2.355 €
 • 11 foto
  Shiten dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash 1 shtator 20:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr picave
  Teknik dhe paisje

  Furr picave

  Shes urgjent furen e picave e perdoru qimi.me.marrveshje ±38345316315 urgjent

  Dragash 29 gusht 11:12
  1 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Teknik dhe paisje

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Dragash 27 gusht 14:16
  52.141 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Mobilje

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Dragash 20 gusht 16:26
  97.523 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi me modele te reja
  Mobilje

  Dhoma gjumi me modele te reja

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me modele dhe ngjyra sipas porosis

  Dragash 19 gusht 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dhoma gjumi 044363733
  Mobilje

  dhoma gjumi 044363733

  separe tavolina dyer dritare 044363733

  Dragash 19 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DHUROHEN Mobilje (Simpo) + Regall
  Mobilje

  DHUROHEN Mobilje (Simpo) + Regall

  Dhurohen mobilje te perdorura nga firma Simpo ( 2x karrige/sofa + 2x krevate). Mobiljet mund shtrihe

  Dragash 14 gusht 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Dragash 7 gusht 17:23
  6.965.656 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Materiale ndertimi

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Dragash 7 gusht 17:23
  645.656 €