Dragash

Shtepi & Familje në shitje në Dragash

 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Dragash Sot, 19:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara
  Mobilje

  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Dragash Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Dragash Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Dragash Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Dragash Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Dragash Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GEVINDE GARNITUR
  Makina dhe vegla

  GEVINDE GARNITUR

  SHITET GARNITURA PER GEVINDA E BLER NE CH E RE - QMIMI - 25 €

  Dragash Sot, 06:46
  25 €
 • 2 foto
  AKU E VOGEL
  Makina dhe vegla

  AKU E VOGEL

  SHITET SUPER AKU E BLER NE CH KOMPLET SI NE FOTO QMIMI VETEM 25 €

  Dragash Sot, 06:38
  25 €
 • 2 foto
  MOTORSHARR EINHELL
  Makina dhe vegla

  MOTORSHARR EINHELL

  SUPER SHARRA E BLER NE CH EINHELL GJERMANI - GJATESIA E SHPATES 35 CM E RE - QMIMI VETEM 150 €

  Dragash Sot, 06:37
  150 €
 • 3 foto
  STIHL MOTORSHARR ME BENZIN
  Makina dhe vegla

  STIHL MOTORSHARR ME BENZIN

  SHITET SUPER STIHL I BLER NE ZVICER SHARR E PAPERDORUN - GJATSIA E SHPATES 35 CM SHUM SUPER SHARR MO

  Dragash Sot, 06:25
  280 €
 • 0 foto
  PRODHOJM DHOMA GJUMIT Viber +38344152077
  Mobilje

  PRODHOJM DHOMA GJUMIT Viber +38344152077

  Komuna: Burim Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime

  Dragash Sot, 02:57
  950 €
 • 0 foto
  motorra per dyer
  Teknik dhe paisje

  motorra per dyer

  motorra

  Dragash Dje, 23:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Teknik dhe paisje

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Dragash Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Dragash Dje, 12:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FREZ DORE ME LEIZER
  Makina dhe vegla

  FREZ DORE ME LEIZER

  SHITET FREZA E DORES E BLER NE CH E RE - ME LEIZER TE VETIN ASHTU SI NE FOTO - VETEM 120 €

  Dragash 20 korrik 23:35
  120 €
 • 11 foto
  ulse tavolina separe per oborr
  Mobilje

  ulse tavolina separe per oborr

  separe karrika

  Dragash 20 korrik 20:11
  150 €
 • 11 foto
  shes separe me qmim te lir 160euro 045805512
  Mobilje

  shes separe me qmim te lir 160euro 045805512

  separe

  Dragash 20 korrik 19:38
  160 €
 • 2 foto
  NDIHMA SOCIALE
  Makina dhe vegla

  NDIHMA SOCIALE

  NDIHMA SOCIALE PËR TË SHKAKTUAR SHTUMIN E VARFËRISË OKB-ja NË MARRËVESHJEN ME AFPG FINANCAVE OFRO

  Dragash 20 korrik 12:46
  1 €
 • 1 foto
  Kantaric dhe sharr
  Makina dhe vegla

  Kantaric dhe sharr

  Shes kantaricen dhe sharren ne gjendje shum te mir.

  Dragash 19 korrik 21:45
  5.500 €
 • 11 foto
  separee karrika tavolina viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  separee karrika tavolina viber+38345805512

  separe

  Dragash 19 korrik 17:36
  160 €
 • 11 foto
  karrika separe tavolina per ballkon 045805512
  Mobilje

  karrika separe tavolina per ballkon 045805512

  separe

  Dragash 19 korrik 16:54
  160 €
 • 3 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2 Pvc 21 ero m2 Zebra 18 ero m2 Te gjitha me montim

  Dragash 19 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SUPER SHLLAJF
  Makina dhe vegla

  SUPER SHLLAJF

  SHLAJF PER ME PRE - LIMU APO POLIR I BLER NE CH - I RI QMIMI 55 €

  Dragash 18 korrik 22:42
  55 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Dragash 18 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Dragash 17 korrik 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MASHIN PER NGRITJE PESHE
  Makina dhe vegla

  MASHIN PER NGRITJE PESHE

  SUPER MASHIN PER NGRITJE TE PESHES DERI NE 250 KG. SIDOMOS PER NDERTIMTARI E RE - ORIGJINAL E PAKETU

  Dragash 16 korrik 00:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38345327459
  Mobilje

  dhoma gjumi +38345327459

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Dragash 15 korrik 08:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten dyer te brendshme
  Mobilje

  Shiten dyer te brendshme

  Firma Tali1 Numri kontaktues 044-274-398 Viber +377-44-923-716

  Dragash 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten dyer te brendshme
  Mobilje

  Shiten dyer te brendshme

  Firma Tali1 NUmri kontaktues 044-274-398 viber +377-44-923-716

  Dragash 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten dyer te brendshme
  Mobilje

  Shiten dyer te brendshme

  Firma Tali1 Numri kontaktues 044-274-398 Viber +377-44-923-716

  Dragash 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes,Dyer Te Blinduar
  Mobilje

  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes,Dyer Te Blinduar

  Firma Tali1 Numri kontaktues 044-274-398 Viber +377-44-923-716

  Dragash 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroca ne shitje
  Mobilje

  Karroca ne shitje

  LA RUOTA- Sinonimi i jetes \"Kush nuk leviz,asnjehere nuk arrin askund\". P.S. Kjo karroce eshte re

  Dragash 12 korrik 23:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Dragash 10 korrik 22:56
  550 €
 • 7 foto
  DYER AUTOMATIKE SENZORIKE - SWISS DOOR SHPK
  Mobilje

  DYER AUTOMATIKE SENZORIKE - SWISS DOOR SHPK

  🇨🇭Dyer Senzorike të kualitetit të lartë nga SWISS DOOR🇨🇭 Garancion të Autorizuar nga Prodhuesi 🇨🇭 Gj

  Dragash 10 korrik 09:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DYER PER GARAZHA - SWISS DOOR SHPK
  Mobilje

  DYER PER GARAZHA - SWISS DOOR SHPK

  🇨🇭Dyer per Garazha të kualitetit të lartë nga SWISS DOOR🇨🇭 10 VITE Garancion të Autorizuar nga Prod

  Dragash 10 korrik 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe komplet viber +38344986971
  Mobilje

  separe komplet viber +38344986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Dragash 9 korrik 07:10
  160 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Dragash 8 korrik 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vitrin ftohese
  Teknik dhe paisje

  Vitrin ftohese

  She\'s vitrinen ftohese veq motorrin e nuk e ka per ma shum ne tel

  Dragash 1 korrik 21:18
  320 €
 • 3 foto
  Makina per Akullore
  Teknik dhe paisje

  Makina per Akullore

  Shes makina per akullore vetëm 6 muaj te perdorura Makinat gjinden ne Spanje blersit ja sigurojm t

  Dragash 27 qershor 08:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - MIZORE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Dragash 24 qershor 12:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  karriga separe tavolina viber+38345805512
  Mobilje

  karriga separe tavolina viber+38345805512

  separe

  Dragash 23 qershor 17:53
  160 €
 • 10 foto
  separe 2+2+1+1+tavolina vetem 150euro 045805512
  Mobilje

  separe 2+2+1+1+tavolina vetem 150euro 045805512

  separe

  Dragash 22 qershor 16:48
  150 €
 • 9 foto
  separe viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  separe viber+38345805512

  separe

  Dragash 22 qershor 09:04
  150 €
 • 10 foto
  punojm separe tavolina etj. viber+38345805512
  Mobilje

  punojm separe tavolina etj. viber+38345805512

  separe

  Dragash 22 qershor 08:44
  150 €
 • 2 foto
  Motorra per dyer te oborrit
  Mobilje

  Motorra per dyer te oborrit

  motorra

  Dragash 21 qershor 06:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mashin per qarjen e druve
  Makina dhe vegla

  Mashin per qarjen e druve

  Shitet mashina. Sherben per qarjen e druve Druni mund te qahet me gjatsi deri 1.50 metra dhe me gjat

  Dragash 20 qershor 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mashina
  Makina dhe vegla

  Mashina

  Shitet mashine! Sherben per qarjen e drunjeve. Druni mund te jet i gjat dej 1.70 metra. Por ben edhe

  Dragash 20 qershor 12:49
  Me Marrveshje